Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:09

Notorious4 έγραψε:
barlow4 έγραψε:ρε παλαιολογε εχεις φαει σκαλωμα ρε φιλε.τι πραμα ειναι αυτο?
οκ παικταρας ο μπεργκ, γκολτζης κλπ κανεις δε διαφωνει.δυο χρονια ομως ηταν χαλαρουιτα μπαλιτσα σε αστειο πρωταθλημα.αν το πεις πρωταθλημα.ειναι 33 και και γνωστος γυαλινος.και ζηταει να εναν σκασμο λεφτα απ'οτι λενε για να το εχουμε ντε και καλα εδω μεχρι τα 35+ του.μπορει δε μπορει.
Σου εγγυηθηκε εσενα κανενας οτι δε θα τραυματιστει μετα απο τετοιο διετη χαβαλε οταν ερθει εδω με τα δρεπανια τα κορακια και τα χωραφια?Θα μπει αμεσως να παιξει μετα απο δυο χρονια χαλαρης μπαλιτσας?Εη μηοως εχει καποιο συμβολαιο με το πρωταθλημα?Τον παρουσιαζεις σαν σιγουρη και αχαστη συνταγη επιτυχιας ρε παιδι μου.μυστηριο πραμα.
οταν παιρνεις εναν παικτη υποτιθεται κοιτας τα παντα.Δηλαδη ρε πουστη μου μοιαζει σαν να το κανετε επιτηδες ωρες ωρες.δε μου παιρνετε τον επιθετικο μου και εγω θα λεω οτι ολοι οι αλλοι ειναι σκατα σκατα σκατα.
υγ.επισης αυτο το "εγω ζηταω πρωταθλημα" ε ειναι παιδιαστικο συγνωμη κιολας.εγω δηλαδη που γουσταρω και μπονατινι δε θελω πρωταθλημα.θελω ο κυριος ιγνατιεβιτς να κανει οικονομια.δε θελω πρωταθλημα.καλα ειμαστε κ ετσι.μπονατινι=νοικοκυριο.μπεργκ=πρωταθλημα και σπαταλες.σε ποιον να το πεις δηλαδη.



Αν σκεφτείς ότι πέρσι το χειμώνα είχε 150 ποστ για τον Μασούντ , φέτος τα πάει άριστα.

Πάντως εγώ την δεδομένη στιγμή Μπέργκ προτιμώ.



ειπα πολλα βεβαια που οντως γιναν ετσι,αλλα μενετε μονο στον μασουντ
που τοτε εγραφα μαλιστα χειμωνα παλι,αυτους που φερουμε ανενεργους ποτε θα μπορεσουμε να τους ενταξουμε; θα παιξουν και ποτε μπαλα; (ειδαμε ποσα λεπτα συγκεντρωσαν )
για τον δε μασουντ ,τετοιους ψαχνει η αεκ,παρτον και ας μεινει παγκο,καντους να ψαχνουν στο εξωτερικο..

απαραδεκτο ε;

εγω θεωρω πως κατω παρακαλανε να μην κλεισουμε μπεργκ και ταχυδυναμο χαφ,να παμε σε επιλογη ρισκου καθως καναμε περσι.
μακαρι να βγει,αλλα δεν προκειται περι αυτου.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:10

https://www.transfermarkt.com/luis-albe ... ler/128220

Αυτό το όνομα δε γράφει από πίσω ΓΣ;
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:12

Μ έριξες απ την καρέκλα Τρούμαν σιγά πως τα γράφεις αυτά ετσι
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:13

Τι ειν αυτό ρε τέτοια ώρα;
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:14

Το ταξίδι στην Αγγλία;
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Azrael » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:15

βασικα εκανε ενα ποσταρισμα στο ινστα που παιζει μουσικη ενος που εχει το ιδιο ονομα.
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:16

Συγγνώμη ρε παιδιά, δείτε καλά τι ανέβασε ο Γιώργος Σ
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:16

[youtube]https://youtu.be/k3qkv7rpm_U[/youtube]
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:18

Λες να είναι τυχαίο; αυτός με υπονοούμενα παίζει συνέχεια, ε ρε πλάκα που θα έχει, ας βάλουμε και λίγο φαντασία , γιατί δεν παλεύεται η μίρλα (κατά τη δική μου ματιά)..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:18

barlow4 έγραψε:αυτονοητο ειναι οτι ειναι ανενργος ο μπονατινι που ηταν στη δεκαοκταδα ομαδας της πρεμιερσιπ και δεν ειναι ανενεργος καποιος που σουταρε καμηλες κ τον μαρκαραν βεδουινοι?
ελαχιστοποιηση ρισκου ειναι ενας παικτης που καθε τρεις αγωνιστηκες οταν ηταν εδω κατι παθαινε?
τεκμηριωση ειναι αυτο?


τεκμηριωση ειναι ολα οσα διαβασες πολλακις και δεν αποδεχεσαι,σεβαστο ,αλλα μην μου λες δεν γραφω και τεκμηριωμενα!ελεος.
τεκμηριωση ειναι να φερεις τον ζεβεδαιο να περιμενεις να μπει σε ενα μηνα και να βαλει δεκα κομβικα γκολ στο β γυρο;με προπονητη μαλιστα λουτσεσκου;αυτα θεωρεις λογικα αντεπιχειρηματα; μακαρι να γινει!αλλα εδω ακομα προσπαθουμε να ενταξουμε τους παιχτες του καλοκαιριου;
οι συγκυριες εδω ειναι διαφορετικες,τετοιους παιχτες φερτους καλοκαιρι

τωρα για τραυματισμους,τι να πω,απο τις προσφατες..ειχε δυο θλασεις το 15/16 ηταν εκτος εναμιση μηνα συνολικα και μια το 16/17 3 εβδομαδες
συμβαινει και δικοι μας παιχτες το παθαινουν ,ειναι οντως ενα ρισκο που πρεπει να παρεις
και ισως το πιο σοβαρο αντεπιχειρημα
αλλα αυτο δεν κανει σωστη μια κινηση μεταγραφης ανενεργου (σχεδον) παιχτη σε αυτην την συγκυρια(που κατα τα αλλα θα ηταν μια χαρα το καλοκαιρι),αν υπαρχει φοβος και παλι προτιμοτερο να πας τωρα σε κουλουρη ή καποιον γνωριμο τελος παντων με αρκετες πιθανοτητες γρηγοροτερης ενταξης

please αδερφε μην με βαζεις να επαναλαμβανω τα ιδια!
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:19

Ο αλλος ηπιε και παει χαριλαου ρε :D
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό wickerman » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:22

Δεν ενοχλεί κανέναν να πεί κάποιος την άποψή του και να την τεκμηριώσει. Η συνεχής επανάληψη όμως που φαντάζει στα μάτια πολλών ως προσπάθεια επιβολής της άποψής μας είναι που ξενίζει κι εκνευρίζει με αποτέλεσμα να αρχίζουν οι ειρωνίες και οι μπηχτές. Ελπίζω να βοήθησα καλό ξημέρωμα. Αυτό που ανέβασε ο Γιώργης είναι σίγουρα τραγούδι, τώρα αν θέλει να πει κάτι περισσότερο ο ποιητής και πετάει σπόντα για τον παίχτη θα το μάθουμε σύντομα υποθέτω.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:23

δεν ειπα οτι δεν προσπαθεις να τεκμηριωσεις.ειπα οτι ταυτοχρονα προσπαθεις να ισοπεδωσεις.και ειναι απαισιο πραμα αυτο.
και οι δυο ειναι καλοι παικτες.ο καθενας με τα καλα του κ τα κακα του.η ισοπεδωση ειναι που δεν αντεχεται.το εγω θελω πρωταθλημα.οκ εσυ θελεις κ οσοι δε γουσταρουν μπεργκ δε θελουν.
και δεν ειναι μονο οι θλασεις , ειναι και τα τραβηγματα και οι ενοχλησεις που τα ειχε τρεις στην ωρα.κ δεν καταγραφονται στους τραυματισμους.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:23

μην ρωτατε τα ιδια να μην γραφουμε τα ιδια ρε παιδια :lol:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:28

barlow4 έγραψε:δεν ειπα οτι δεν προσπαθεις να τεκμηριωσεις.ειπα οτι ταυτοχρονα προσπαθεις να ισοπεδωσεις.και ειναι απαισιο πραμα αυτο.
και οι δυο ειναι καλοι παικτες.ο καθενας με τα καλα του κ τα κακα του.η ισοπεδωση ειναι που δεν αντεχεται.το εγω θελω πρωταθλημα.οκ εσυ θελεις κ οσοι δε γουσταρουν μπεργκ δε θελουν.


που το αναφερω αυτο δηλαδη;οτι δεν θες το πρωταθλημα,απλα λεω πως κρινω τον παιχτω ΤΩΡΑ με κριτηριο ποιος θα βοηθησει περισσοτερο να το φερει.ποιος εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες.
πιο λογικη και με περισσοτερες πιθανοτητες να προσφερει λυση ειναι ο σουηδος σε αυτην την συγκυρια,τον ξερουμε,μας ξερει ,ειναι ενεργος με ματς στα ποδια του σε εθνικη και σ αυτο το πρωταθλημα που πηγε.-


τον αλλο τον παιχτη δεν τον ξερω,δεν μπορω να πω κατι,δεν τον εχω δει ποτε σε ενα ματς και για αυτο ακριβως επειδη και φετος δεν εχει λεπτα στα ποδια του και σε εναμιση μηνα σχολαει το εργο πιθανο,δεν τον θεωρω ενδεδειγμενη κινηση για μεσα γεναρη,μπορει να ειναι παιχταρας,καλος θα ειναι δεν μπορει στην γουλβς παιζει,παρε τον καλοκαρι τετοιους παιχτες.μια χαρα τοτε.
τωρα;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες