Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό maceio » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:06

Macho,δωσε ενα φως στο τουνελ για χαφ ,να περιμενουμε των 3 ιεραρχων ?
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Macho » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:15

BlackBlockAttack έγραψε:Σε ενα φορουμ ειμαστε...Δημιουργουμε και θεματα...Σιγα μη σκιστει κανα καλσον....
Εμαθα κατι και το εγραψα...Ουτε εχω ξανα γραψει οτι εχω inside πληροφοριες ουτε εξυπνακιας το παιζω...Χαλαρωστε για καποιοι εχετε υφος 1000 καρδιναλιων


Δεν αξίζει προσωπική αντιπαράθεση όταν γράφει κάποιος σε αυτό το ύφος. Ειδικά όταν παραδέχεται ο ίδιος πως δημιουργεί θέματα από το πουθενά, τα οποία επαναλαμβάνω συντηρούν ΚΑΚΟ κλίμα.
Αλλάζω καλσόν και το κλείνω εδώ.
Macho
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευτ 20 Σεπ 2010, 14:25

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:17

Macho έγραψε:Μερικοί γουστάρετε να δημιουργείτε θέματα από το πουθενά... Πραγματικά γούσταρετε όμως. "Ποιος από την ΠΑΕ πρότεινε" και "τον ετοιμάζουν" έτσι απλά και ανυπόστατα, απλά για να συντηρούμε κλίμα
Πραγματικά το κουτσομπολιο και τις φήμες τα θεωρούμε ειδήσεις...

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:22

Macho έγραψε:
BlackBlockAttack έγραψε:Σε ενα φορουμ ειμαστε...Δημιουργουμε και θεματα...Σιγα μη σκιστει κανα καλσον....
Εμαθα κατι και το εγραψα...Ουτε εχω ξανα γραψει οτι εχω inside πληροφοριες ουτε εξυπνακιας το παιζω...Χαλαρωστε για καποιοι εχετε υφος 1000 καρδιναλιων


Δεν αξίζει προσωπική αντιπαράθεση όταν γράφει κάποιος σε αυτό το ύφος. Ειδικά όταν παραδέχεται ο ίδιος πως δημιουργεί θέματα από το πουθενά, τα οποία επαναλαμβάνω συντηρούν ΚΑΚΟ κλίμα.
Αλλάζω καλσόν και το κλείνω εδώ.


Ποια θεματα?Σοβαρολογεις?
Ποιο κακο κλιμα?Εαν στον περιγυρο σου υπαρχει κακο κλιμα στο δικο μου οχι....
Εσυ δεν εισαι με τις πληροφοριες για 1 2 χαφ κλπ?
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:29

BlackBlockAttack έγραψε:Σε ενα φορουμ ειμαστε...Δημιουργουμε και θεματα...Σιγα μη σκιστει κανα καλσον....
Εμαθα κατι και το εγραψα...Ουτε εχω ξανα γραψει οτι εχω inside πληροφοριες ουτε εξυπνακιας το παιζω...Χαλαρωστε για καποιοι εχετε υφος 1000 καρδιναλιων

Ποιος εχει υφος 1000 καρδιναλιων???
Να ξερουμε..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:33

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να προτείνει κάποιος τον Μπονατινι ενώ στην ομάδα ανήκει ο Κουλουρης.Ειναι ακριβώς ίδια κοψιά παικτών με τον δικό μας να έχει και κεφάλι. Ειδικά πιθανή αγορά στα ποσά που γράφονται και όχι δανεισμός με οψιον δεν βγάζει κανένα νόημα σε μένα τουλάχιστον.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:34

Αυτος που με το που γραψεις κατι θα σε ειρωνευτει θα σε χλευασει η θα σε προσβαλει
Αναφερθηκα σε εσενα?
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:37

sourmenetes έγραψε:
BlackBlockAttack έγραψε:Σε ενα φορουμ ειμαστε...Δημιουργουμε και θεματα...Σιγα μη σκιστει κανα καλσον....
Εμαθα κατι και το εγραψα...Ουτε εχω ξανα γραψει οτι εχω inside πληροφοριες ουτε εξυπνακιας το παιζω...Χαλαρωστε για καποιοι εχετε υφος 1000 καρδιναλιων

Ποιος εχει υφος 1000 καρδιναλιων???
Να ξερουμε..


Δεν θέλω να κάνω το δικηγόρο κανενός αλλά το παλικάρι δεν έγραψε τίποτα περισσότερο από ότι έχει γραφτεί τόσες και τόσες φορές εδώ μέσα και ο άλλος φίλος απάντησε λες και είναι μέλος της διοίκησης.Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τρέχουμε να την πούμε ο ένας στον άλλο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό maceio » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:49

joshua έγραψε:Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να προτείνει κάποιος τον Μπονατινι ενώ στην ομάδα ανήκει ο Κουλουρης.Ειναι ακριβώς ίδια κοψιά παικτών με τον δικό μας να έχει και κεφάλι. Ειδικά πιθανή αγορά στα ποσά που γράφονται και όχι δανεισμός με οψιον δεν βγάζει κανένα νόημα σε μένα τουλάχιστον.

και γω τον συμπαθω τον Κουλουρη ,αλλα δεν νομιζω να εχει το κοντρολ και την τεχνικη του βραζιλιανου ,εκτος των παραστασεων που εχει ... εννοειται οτι πρπει να παμε για δανεικο με οπσιον αφου εχουμε την επιλογη
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Macho » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:52

joshua έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
BlackBlockAttack έγραψε:Σε ενα φορουμ ειμαστε...Δημιουργουμε και θεματα...Σιγα μη σκιστει κανα καλσον....
Εμαθα κατι και το εγραψα...Ουτε εχω ξανα γραψει οτι εχω inside πληροφοριες ουτε εξυπνακιας το παιζω...Χαλαρωστε για καποιοι εχετε υφος 1000 καρδιναλιων

Ποιος εχει υφος 1000 καρδιναλιων???
Να ξερουμε..


Δεν θέλω να κάνω το δικηγόρο κανενός αλλά το παλικάρι δεν έγραψε τίποτα περισσότερο από ότι έχει γραφτεί τόσες και τόσες φορές εδώ μέσα και ο άλλος φίλος απάντησε λες και είναι μέλος της διοίκησης.Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τρέχουμε να την πούμε ο ένας στον άλλο.


Απάντησα σαν μέλος της διοίκησης???

Αν θεωρείς πως το να αντικρούσω ένα ΨΕΜΑ το οποίο δεν βασίζεται ΚΑΝ σε ψευδαισθήσεις δημοσιογράφων αλλά παραθέτεται ως δεδομένο με τον τρόπο γραφής του αποτελεί "απάντηση μέλους διοίκησης" τότε σύμφωνοι, απάντησα ακριβώς με αυτόν τον τρόπο.

Αρκετή αναστάτωση επικρατεί ανάμεσα στους οπαδούς λόγω της φυγής Πριγιοβιτς και την σκόπιμη ή μη αναταραχή από τα Μέσα λόγω μεταγραφών.

Εφόσον υπάρχει η δυνατότητα να γίνεται φιλτράρισμα αυτής, θα γίνεται
Macho
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευτ 20 Σεπ 2010, 14:25

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:53

BlackBlockAttack έγραψε:Θα ηθελα να μαθω ποιος ειναι αυτος μεσα στη παε που προτεινε τον Erik Jendrisek και τον ετοιμαζουν κιολλας σαν αντι Πριγιοβιτς....

Αν ήμουν mod θα είχες φάει ban.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:55

Και ποιος εισαι εσυ ρε φιλε Macho που θα κρινεις οτι το παλικαρι ειπε ενα ΨΕΜΑ? Εχεις γραψει ενα σωρο χρησμους εδω μεσα τις τελευταιες μερες και το συνολο των μελων τους δεχθηκε με θετικη ανταποκριση, με μια σειρα μαλιστα απο κολακευτικα σχολια και οταν βρεθηκε αλλο μελος να γραψει κατι του την πεφτεις με μομφη πως θελει να δημιουργησει θεμα λεγοντας ψεμματα?

Y.Γ Ρε Αποστολη τι ειναι αυτο που λες και εσυ τωρα?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:57

Να το κλεισουμε εδω???
Ειπατε τις αποψεις σας.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:58

Ρε Τζος παρακολουθω το φορουμ χρονια....Και τι δεν εχει γραφτει εδω μεσα και ποσοι δεν εχουν ερθει σε αντιπαραθεση η εχουν μαλωσει....Μια φορα μιλησα ασχημα στον Sick Bastard ηρθαμε σε λεκτικη αντιπαραθεση και δε θυμαμαι καν τον λογο(μαλλον για τον Σαββιδη θα ηταν και το μετανοιωσα) οπως μπορει και να ειχα διαφωνησει εντονα με τον Γκοραν αλλα σε νορμαλ πλαισια
Ποτε δε το επαιξα εξυπνακια ποτε δεν ειχα πληροφοριες και ποτε δε μπριζωνα καταστασεις....
Εναθα κατι και το εγραψα....Προσπερασε το αν το θεωρεις βλακεια ανουσιο η μουφα....

P.S Ποιο ψεμα ρε μεγαλε?Οσο Ψεμα ειναι αυτο αλλο τοσο ειναι και τα χαφ που φερνεις....
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 12 Ιαν 2019, 20:59

Ρε Τζος μπαίνουμε εδώ μέσα να διαβάσουμε κάποιο νέο και πετιέται κάποιος και γράφει μια καραπαπάρα ολκής παίζοντας φυσικά με τον πόνο μας. Όποιος δεν έχει ντιπ μυαλό μπορεί να το πιστέψει.
Τα νεύρα μας είναι τσιτωμένα.
Δεν χρειαζόμαστε βασανιστές να μας τα κουρελιάσουν.
Οι mods όμως οφείλουν να προστατέψουν την σοβαρότητα του φόρουμ.
Αν έχει κάποια αξιόπιστη πηγή να μας την πει. Δεν μπορεί ο καθένας να γράφει ό,τι του γουστάρει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες