Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:14

TheCursed έγραψε:Το οτι εφυγε ο χαρισης εκανε καλο και στον πελκα να τα λεμε ολα.

Για να τα λέμε όλα για όλα, το ότι μπούλεψε ο Βλάνταρος τον "τρύπιο 31", έκανε το μεγαλύτερο καλό και στους 2...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό skalon » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:17

desperando έγραψε:Το κακό με τον κόσμο είναι ότι οι περισσότεροι είναι εθισμένοι στις μεταγραφές.
Είναι τόσο εθισμένοι που δεν βλέπουν τι πραγματικά γίνεται στον ΠΑΟΚ.
Είναι τόσο εθισμένοι που μειώνουν παίκτες της ομάδας μας οι οποίοι είναι πολύ καλοί.

Προσωπικά αν ήμουν διοίκηση δεν θα έκανα άλλες μεταγραφές.
Τι θέλεις φίλε μου, αντικαταστάτη του τσιμιροτ?
Εδώ στον έχω και ονομάζεται Χαρίσης.
Παικταρα με όλα τα χαρακτηριστικά για να γίνει ο νέος νομποα.

Τι θέλεις? επιθετικο?
Πριγιοβιτς, Μυστακίδης, Κουλούρης...τριάδα φωτιά.
Ποιος πουκι μπροστά σ' αυτόν τον Μυστακίδη?

Μιχελ- Γιώργη δεν θέλουμε καμία μεταγραφή... αφήστε την ομάδα ως έχει


Να αγιάσει το στόμα σου!!!
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:27

goran 64 έγραψε:
TheCursed έγραψε:Το οτι εφυγε ο χαρισης εκανε καλο και στον πελκα να τα λεμε ολα.

Για να τα λέμε όλα για όλα, το ότι μπούλεψε ο Βλάνταρος τον "τρύπιο 31", έκανε το μεγαλύτερο καλό και στους 2...


ξεκαθαρα απο αυτο ξεκινησαν ολα.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό dam » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:43

desperando έγραψε:Το κακό με τον κόσμο είναι ότι οι περισσότεροι είναι εθισμένοι στις μεταγραφές.
Είναι τόσο εθισμένοι που δεν βλέπουν τι πραγματικά γίνεται στον ΠΑΟΚ.
Είναι τόσο εθισμένοι που μειώνουν παίκτες της ομάδας μας οι οποίοι είναι πολύ καλοί.

Προσωπικά αν ήμουν διοίκηση δεν θα έκανα άλλες μεταγραφές.
Τι θέλεις φίλε μου, αντικαταστάτη του τσιμιροτ?
Εδώ στον έχω και ονομάζεται Χαρίσης.
Παικταρα με όλα τα χαρακτηριστικά για να γίνει ο νέος νομποα.

Τι θέλεις? επιθετικο?
Πριγιοβιτς, Μυστακίδης, Κουλούρης...τριάδα φωτιά.
Ποιος πουκι μπροστά σ' αυτόν τον Μυστακίδη?

Μιχελ- Γιώργη δεν θέλουμε καμία μεταγραφή... αφήστε την ομάδα ως έχει


Άψογος...
dam
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Παρ 05 Μαρ 2010, 17:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό dam » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:49

goran 64 έγραψε:
TheCursed έγραψε:Το οτι εφυγε ο χαρισης εκανε καλο και στον πελκα να τα λεμε ολα.

Για να τα λέμε όλα για όλα, το ότι μπούλεψε ο Βλάνταρος τον "τρύπιο 31", έκανε το μεγαλύτερο καλό και στους 2...


Σωστός...

Άσχετα που έτσι ορισμένοι ΑΡΔ της ομάδας έχασαν τις "πηγές" τους και τώρα θα πρέπει να κουράζονται κάνοντας ρεπορτάζ (λέμε τώρα) :lol: :lol: :lol:
dam
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Παρ 05 Μαρ 2010, 17:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:50

Ειναι η λεγόμενη μεταγραφιτιδα. Εχει εξαρση ιουνιο ιουλιο Αύγουστο κ ιανουριο κ ειναι ακρως κολλητική στο κοινο και με επιδημιολογικα χαρακτηριστικα.

Ερευνες δειξανε οτι η αντιμετωπιση της με θεσσαλονικιωτικο ραδιοφωνο εχει τα ακριβώς αντίθετα από τα αναμενομενα αποτελεσματα.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό kayde » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:52

Η ομαδα ειναι μια χαρα,οι προσθηκες που πρεπει να γινουν θα γινουν -αυτο βγαινει προς τα εξω-.Οταν γινονται διαπραγματευσεις με μεγαλα ονοματα που το πιθανοτερο εχουν και απο αλλου προτασεις,λογικο ειναι να χρειαζεται υπομονη -Βερνμπλουμ- και προσωπικα εμενα μου αρεσει που επιμενουν στο πρωτο στοχο μας.Τωρα αν αργει να απαντησει τι να κανουμε,να αρχισουμε απειλες και πνιξηματα με κασκωλ οπως κανουν αλλοι?
Καταλαβαινω οτι οσοι τα γραφουν αυτα βιαζονται κυριως για τα ματς με τη Βασιλεια,αλλα οποιο παιχτη και αν παρουμε,θα αποκτηθει για 2-3 χρονια και σωστα το ψαχνουν παραπανω.Στα προκριματικα πιστευω -και απο αυτα που μας εδειξε φετος,οτι δυσκολα βαζει καινουργιους αν δε ειναι 100% ετοιμοι- οτι ο Λουτσεσκου θα βασιστει στη περσινη ομαδα.
Που παρεπιπτωντος ειναι ΟΜΑΔΑ σε ολους τους τομεις.ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΟΚΑΡΑ.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 11:59

Μεταγραφες απο αυριο, οταν επιστρεψει η ομαδα Θεσσαλονικη. Συναντηση προπονητη και διοικησης, να τους πει ποιους θελει να κρατησει στο ροστερ και που χρειαζεται παιχτες.
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 12:21

buffalobill4 έγραψε:Ειναι η λεγόμενη μεταγραφιτιδα. Εχει εξαρση ιουνιο ιουλιο Αύγουστο κ ιανουριο κ ειναι ακρως κολλητική στο κοινο και με επιδημιολογικα χαρακτηριστικα.

Ερευνες δειξανε οτι η αντιμετωπιση της με θεσσαλονικιωτικο ραδιοφωνο εχει τα ακριβώς αντίθετα από τα αναμενομενα αποτελεσματα.

Όχι μόνο στο "κοινό", για να τα λέμε όλα κι όχι σε όλους όσους ακούνε Θεσσαλονικιώτικο ραδιόφωνο επίσης... :roll:

Υ.Γ. Η αντιμετώπιση της, μέσω των Μέσων Μαζικής Δικτύωσης, γνωρίζουμε μήπως τι αποτελέσματα επιφέρει? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 12:42

Εγώ δεν θα έπερνα κανένα παίκτη μέχρι να αδειάσει το ρόστερ απο παίκτες που δεν χρειάζεται ο προπονητής. Απο κει και πέρα τι άλλαξε πραγματικά σε σχέση με πέρυσι; Ίδιος στόχος μένει το πρωτάθλημα αλλά τα περυσινά καρναβάλια στα δικαστήρια που σου πήραν με το έτσι θέλω τον τίτλο θα τα δούμε και φέτος; Οι δυο κάτω δεν φαίνεται να καίγονται να ενισχυθούν πολύ... και αυτό ίσως δείχνει ότι βασίζονται στα εξωαγωνιστικά πάλι... Για ποιο λόγο λοιπόν να πετάξει λεφτά για να βγαίνει δεύτερος δεν το πιάνω.
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 12:45

danirifle έγραψε:δεν παιζόμαστε με τίποτα ρε μάγκες...
απίστευτο..
να δω πότε θα δηλώσουμε ευχαριστημένοι με αυτή την ομάδα
Ούτε με Τσάμπιονς λιγκ, γιατί θα χάσουμε το διηπειρωτικό

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 13:01

Να τη η μεταγραφή τον 17 χρόνο Γιαξη Κυριάκο από Σέρρες πήρε ο ΠΑΟΚ! Μεγάλο ταλέντο τον ήθελε ολη η Superleague αλλά και ομάδες απτό εξωτερικό!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 13:08

sotos26 έγραψε:Εγώ δεν θα έπερνα κανένα παίκτη μέχρι να αδειάσει το ρόστερ απο παίκτες που δεν χρειάζεται ο προπονητής. Απο κει και πέρα τι άλλαξε πραγματικά σε σχέση με πέρυσι; Ίδιος στόχος μένει το πρωτάθλημα αλλά τα περυσινά καρναβάλια στα δικαστήρια που σου πήραν με το έτσι θέλω τον τίτλο θα τα δούμε και φέτος; Οι δυο κάτω δεν φαίνεται να καίγονται να ενισχυθούν πολύ... και αυτό ίσως δείχνει ότι βασίζονται στα εξωαγωνιστικά πάλι... Για ποιο λόγο λοιπόν να πετάξει λεφτά για να βγαίνει δεύτερος δεν το πιάνω.


Ο χοντρος ειναι φανερο πως εχει κανει πισω, εχει και τα δικαστικα, σου λεει ασε να παρει κανενας αλλος τιποτα και οταν ερθει ο κουμπαρος θα κανω ρελανς. Οσο για τον μιαου, στηριζεται στον φλαμπουρακη και στην κυβερνητικη στηριξη, τελειωνει και αυτη συντομα, απο φραγκα τα προβληματα που εχει στο αμερικα ειναι τεραστια. Ο ΠΑΟΚ ειναι η μονη καθαρη και υγιης ομαδα, και αυτο το χρωσταμε στον Ιβαν
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 13:12

Petros1988 έγραψε:Να τη η μεταγραφή τον 17 χρόνο Γιαξη Κυριάκο από Σέρρες πήρε ο ΠΑΟΚ! Μεγάλο ταλέντο τον ήθελε ολη η Superleague αλλά και ομάδες απτό εξωτερικό!

Παιζει φορ ή τουλαχιστον 6αρι?
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 02 Ιούλ 2018, 13:17

mbison έγραψε:
Petros1988 έγραψε:Να τη η μεταγραφή τον 17 χρόνο Γιαξη Κυριάκο από Σέρρες πήρε ο ΠΑΟΚ! Μεγάλο ταλέντο τον ήθελε ολη η Superleague αλλά και ομάδες απτό εξωτερικό!

Παιζει φορ ή τουλαχιστον 6αρι?

χχαχαχα χαφακι είναι που σε λιγα χρόνια θα ναι στην Πρώτη ομάδα.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες