Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 17 Ιούλ 2018, 10:44

sourmenetes έγραψε:
DaRkFeaR έγραψε:sourmenetes
απόψεις γράφω φίλος που βλέπω όπως γράφουνε εδώ και παραπάνω που δεν έγινε παρατήρηση και τα διαβάζω ενώ σπαταλάω και τις δουλείες μου να μπω αν γράψατε μερικοί που σας σέβομαι αλλά δεν με σέβεστε το ίδιο κάνω και εγώ.
Ο ορισμός να γράφω τα ίδια με διαφορετικά λόγια για την εντελώς σιωπή που γράφουν πόσοι και σεβαστό απόψεις είναι δεν είμαστε σε μνημόνειο εδώ να υπογράφουμε και τι λέμε.
Να διαφωνήσω σε κάτι που είπα και όπως ζήτησα συγνώμη και στον Ζαντός που φάνηκε σαν να τον υποτίμησα όχι να μη γράφω και τις απόψεις μου ή σε σένα που με είπες να κόψω τις παραθέσεις και δε το κάνω.

Αν είναι δώσμου το εμαιλ του teacher να του στείλω να με διαγράψει το προφιλ να μη γράφω να του πω εδώ είναι κάπιοι με εμαιλ οτί ενώ δεν είπα κάτι συνέχεια γίνονται τα ίδια και τα ίδια ο άλλος με λεεί λες και ειναι mod να παω στγν σιβηριά να γράφω ενώ με αυτά που γράφει δε συμφωνώ δεν απαντάω απλά .
Είπαμε δεν είμαστε και εδώ μέσα εκτός από ΠΑΟΚια να μην έχουμε και προσωπικότητα σπουδαγμένα άτομα είμαστε από το να μειώνουμε τον κάθε χρήστη. Ο άλλος λεεί ονειροπαρμένο τον Petros1988κάπως έτσι ο άλλος τον joshua δεν ξέρω εγώ τι εντάξει φόρουμ είναι διαφωνίες θα υπάρχουν μεταξύ μας αλλά όχι να μας λέει και ο άλλος ο τυπάς αν ήταν μοντ θα έγραφα στη Σιβηρία τεσπα.
Ευχαριστώ

Εγω δε σου ειπα να μη γραψεις κατι,απλα διαφωνησα με ολα οσα εγραψες.

Το αν εχεις δουλειες και σπαταλας χρονο,δεν καταλαβα γιατι το ανεφερες.

Τι να πουμε και εμεις που εχουμε δουλειες και σπαταλαμε παρα πολυ χρονο.

Κακως σου απαντησε ετσι ο despe.του το ειπα κιολας.


Ευχαριστώ φίλε απλά το ανέφερα σαν σύνολο ολονών που ενώ έχουμε και δουλειές ακόμα και σένα μπαίνουμε να πληροφορούμαστε και όχι σαν ΠΑΟΚια επειδή έγραψε κάτι κάποιος χρήστης 1 άποψη δηλαδή προς Θεού δεν το είπα υποτιμιτικά. Ίσα-ίσα σέβομαι το έργο σας εδώ για αυτό και μπαίνω, Ευχαριστώ και πάλι!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί 17 Ιούλ 2018, 10:59

ο αριστερός μπακ που θα έρθει, καλύτερα να έρθει ως δανεικός
από του χρόνου θα πρέπει να πάρει θέση ο γιαννούλης στο ρόστερ
εγώ θα ήμουν καλυμμένος και με αζεβέδο για φέτος αναπληρωματικό του βιερίνια
απλά αυτός δεν έχει κοινοτικό διαβατήριο
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 17 Ιούλ 2018, 11:03

Darkfear έχεις καμιά σχέση με το Μάτσιο ή τον Μανιακό;
Ορισμένες φορές τα γραπτά σου με θαμπώνουν απο την σαφηνεια τους :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 17 Ιούλ 2018, 11:06

Δεν παραπονιέμαι για τίποτα, αλλά ρε παιδί μου ένα αριστερό μπακ (που είχαμε μέσα στα πόδια μας)
κι ένα αναπληρωματικό φορ, θα μπορούσαμε να είχαμε φέρει...
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 17 Ιούλ 2018, 11:09

Αυτό το ανέκδοτο πάλι που κυκλοφορεί που θέλει η Βερνμπλουμ η τίποτα πως να το σχολιάσει κάνεις.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 17 Ιούλ 2018, 11:16

Είναι από τα ανέκδοτα κατηγορίας " μια ανάσα ο Παπαδόπουλος"
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 11:39

joshua έγραψε:Αυτό το ανέκδοτο πάλι που κυκλοφορεί που θέλει η Βερνμπλουμ η τίποτα πως να το σχολιάσει κάνεις.


τοσκιτσης σπικινγκ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:02

Ο σκοτεινός φόβος εξέφρασε απόψεις, ενδεχόμενα κάποιες να είναι αποδεκτές και άλλες όχι. Δεν θα στείλουμε στα Γκούλαγκ αυτόν με τον οποίο διαφωνούμε, πιστεύω πως όλοι μας θέλουμε το καλό και την πρόοδο του ΠΑΟΚ.
Από όλα, προέχει η πρόκριση επί της Βασιλείας και ακολουθούν τα υπόλοιπα (μεταγραφικά και αγωνιστικά).
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:21

Ποιο είναι το περίεργο για μας λοιπόν είναι πρώτη φορά ίσως στην Ιστορία της ομάδας που η ομάδα έχει στρωμένο έτοιμο κορμό και δεν χρειάζεται προσθήκες πολλές αλλά μόνο λίγες και ποιοτικές! Εμείς απλά κάθε χρόνο μάθαμε να παίρνουμε 8 και 10 παίκτες και φέτος μας χαλάει αυτό που γίνεται ενοοειται ότι όλοι θέλουμε μεταγραφές αλλά φέτος θέλουμε 2 με 3 παίκτες καλούς που να δώσουνε το παραπάνω από τους υπόλοιπους! Ας αναλογιστουμε ότι ο ΠΑΟΚ πρώτη φορά έκανε προετοιμασία με όλους του τους παίκτες με 4 καλούς τερματοφυλακες με με με!Ο Τζάμπα ήρθε για αντίκαταστατης του Κάμπος! Ο Χατσεριδη ήρθε για να δώσει το κάτι παραπάνω που γράφω ποιο πάνω και θα φανεί με την πάροδο του χρόνου αν μπορεί άμεσα δεν δείχνει ότι μπορεί!Έχουμε Βασικό επιθετικό αυτό που ψάχνουμε είναι επιθετικό που θα έρχεται απτόν πάγκο θα ξεκουράζει καταρχήν τον Πριγιο και θα έχει και κάποια άλλα στοιχεία για αυτό και δώσαμε τον Κουλουρη που για μένα δεν μπορεί σε αυτόν τον ΠΑΟΚ! Εχουμε πολλούς παίκτες αλλά λίγοι ειναι αυτοί που μπορούνε να πάρουνε ένα ματς πάνω τους! Τέτοιους ψάχνουμε!Έχουμε 6 χαφ εκτός του Μαουρισιο κανένας άλλος δεν κάνει την διαφορά αντικειμενικά ένας τέτοιος είναι ο Βερνμπλουμ! Έχουμε 5 Στόπερ εκτός του Βαρελα κανένας! Έχουμε πολύ καλά μπακ Βιερηνια Ματος και εκεί που είναι το δυνατό μας σημείο είναι πίσω απτόν επιθετικό στην τριπλετα έχουμε τους καλύτερους παίκτες Ελληνικής ομάδας Πελκας Ελ κάντουρι Μπισεσβαρ Ουαρντα Τζάμπα Λημνιο Λάμπρου! Ααα και να μην το ξεχάσω επίσης έχουμε τους καλύτερους τέρματαδες στην Ελλάδα! Οπότε υπομονή και εμπιστοσύνη στο τιμ και στην ομάδα! Την Τρίτη πρέπει να κάνουμε το πρώτο βήμα με την Basel και μετά όλα θα ρθουν!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:27

Rizla έγραψε:Darkfear έχεις καμιά σχέση με το Μάτσιο ή τον Μανιακό;
Ορισμένες φορές τα γραπτά σου με θαμπώνουν απο την σαφηνεια τους :mrgreen:


Καμία σχέση δεν έχω με κανένα Μανιακό ή Μάτσιο γράφω απόψεις μου χωρίς να προσβάλω κανένα το ίδιο κάνετε και εσείς.
Ούτε τους γνωρίζω τα nickname που λες μόνο σε δημοσιεύσεις αλλά δεν παρατηρώ και τι γράφουν λεπτομεριοδός.
Διαβάζω τις απόψεις αρκετών δεν έχω σχέση με άτομα που ανέφερες.
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:38

Όσο αφορά με την Βασιλεία με αντικαταστάτη του Djalmaρου που έφυγε θα προτιμούσα εκεί τον Λάμπρου ή τον Warda και όχι τον Λημνιό.

Διάβαζα πριν και γράφαν οι αρδ. πως μεσοεβδόμαδα θα γίνει συνάντηση Luce/Mihel/Ivan για τα μεταγραφικά για αυτό και θα έχουμε μέχρι Δευτέρα να αλλάξουμε 2 και να αφαιρέσουμε 2.

Κοροιδεύουν την κοινωνία προφανώς δεν παίζει αλλιώς... Θα έρθουν παίχτες και θα δηλωθούν χωρίς προετοιμασία;
Με τα ματς με την Βασιλεία;
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Τρί 17 Ιούλ 2018, 13:52

DaRkFeaR έγραψε:Όσο αφορά με την Βασιλεία με αντικαταστάτη του Djalmaρου που έφυγε θα προτιμούσα εκεί τον Λάμπρου ή τον Warda και όχι τον Λημνιό.

Διάβαζα πριν και γράφαν οι αρδ. πως μεσοεβδόμαδα θα γίνει συνάντηση Luce/Mihel/Ivan για τα μεταγραφικά για αυτό και θα έχουμε μέχρι Δευτέρα να αλλάξουμε 2 και να αφαιρέσουμε 2.

Κοροιδεύουν την κοινωνία προφανώς δεν παίζει αλλιώς... Θα έρθουν παίχτες και θα δηλωθούν χωρίς προετοιμασία;
Με τα ματς με την Βασιλεία;


Δεν χάνουμε κάτι, αν αντικατασταθεί πχ ο Μπαλογιάννης με κάποιον που θα είναι φύσει και θέσει αριστερός μπακ.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τρί 17 Ιούλ 2018, 14:23

DaRkFeaR έγραψε:
Rizla έγραψε:Darkfear έχεις καμιά σχέση με το Μάτσιο ή τον Μανιακό;
Ορισμένες φορές τα γραπτά σου με θαμπώνουν απο την σαφηνεια τους :mrgreen:


Καμία σχέση δεν έχω με κανένα Μανιακό ή Μάτσιο γράφω απόψεις μου χωρίς να προσβάλω κανένα το ίδιο κάνετε και εσείς.
Ούτε τους γνωρίζω τα nickname που λες μόνο σε δημοσιεύσεις αλλά δεν παρατηρώ και τι γράφουν λεπτομεριοδός.
Διαβάζω τις απόψεις αρκετών δεν έχω σχέση με άτομα που ανέφερες.


Αν θες την άποψη μου δώσε βάση στα γραφόμενα του Ματσιου, τα λέει καλά. Με τον Μανιακό μην μπαίνεις στον κόπο, τζάμπα χρόνος...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 17 Ιούλ 2018, 14:30

μετροσπορτ

Ο ΠΑΟΚ έχει ως πρώτο μεταγραφικό στόχο για τη θέση του αριστερού μπακ τον Ιβάν Ομπράντοβιτς αλλά είναι αναγκασμένος να κρατά ανοικτή επαφή και με την πλευρά του Μπόγκνταν Βαταζέλου.

Είναι ξεκάθαρο πως ο Σέρβος που αγωνίζεται στην Αντερλεχτ είναι πιο ψηλά στη λίστα αλλά όσο οι απαιτήσεις της Αντερλεχτ δεν μειώνονται και παραμένουν πάνω από ένα εκατομμύριο ευρώ, ο ΠΑΟΚ «ψάχνεται» και στην πλευρά της Τσεχίας και εξετάζει την περίπτωση του Ρουμάνου. Μάλιστα οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ο παίκτης της Σπάρτα Πράγας που έχει συμβόλαιο μέχρι το 2020, μπορεί να βρεθεί στην Τούμπα με τη μορφή δανεισμοί και με τον ΠΑΟΚ να καλείται να πληρώσει μόνο το συμβόλαιο του και να μην χρειαστεί να δώσει χρήματα στην ομάδα του.

Οι διαπραγματεύσεις στην παρούσα φάση γίνονται με τον ατζέντη του ποδοσφαιριστή που συζητά απευθείας και με τον Σπάρτα Πράγας. Ο Λουτσέσκου χθες έστειλε το μήνυμα από την Ολλανδία, είπε πως χρειάζεται αριστερό μπακ και επιθετικό για να κλείσει το ρόστερ και αυτό που απομένει είναι η οικογένεια Σαββίδη να αποφασίσει για τις περιπτώσεις που έχουν προκριθεί. Σε ότι έχει να κάνει με τον φορ, η περίπτωση του Κόντε δεν έχει ξεχαστεί και οι πληροφορίες από τα Γιάννενα αναφέρουν ότι ο Ισπανός πιέζει για τη μεταγραφή του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 17 Ιούλ 2018, 14:33

Χθεσινα νεα και Τζαμπα τα διαβαζεις Αποστολη, ιδεα δεν εχουν.
Μονο Γαλάνη :mrgreen:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες