Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:28

Mīngus έγραψε:Ο Νάτχο ήρθε 4 μήνες εδώ για διακοπές και τον κάναμε θεό. Ο Σάκχοφ 2 χρόνια που είναι εργαλείο, πρόβλημα δε δημιούργησε ποτέ και τα γκολ του τα πετάει, παραμένει υποτιμημένος.
Κλασική μεταγραφική περίοδος που θα υποτιμάμε παίκτες από το υπάρχον υλικό και θα εξυμνούμε τους καινούργιους και τους πιθανώς μελλοντικούς. Μέχρι και οι καινούργιοι να παλιώσουν και να τους βαρεθούμε κι αυτούς.



https://www.transfermarkt.com/bibras-na ... rainer_id=

επαιξε 20 ματς με 3 γκολ κ 6 ασσιστ, εισαι σιγουρος γι αυτο που λες? μονο για τουρισμο δεν ηρθε φιλε, αντιθετως εκανε εξαιρετικα πραγματα και η διαφορα δυναμικοτητας ηταν εμφανεστατη σε σχεση με τα αλλα εξαιρετικα χαφ που ειχαμε τοτε..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:36

Αν συμφωνήσουμε σε δύο προϋποθέσεις. Η πρώτη είναι ότι πωλείται ένας εκ των Ενρίκε και Ουάρντα. Η δεύτερη είναι ότι Σακχόφ και Χατσερίντι λογίζονται ως κοινοτικοί. Τότε οι ξένοι μας είναι Μάτος, Μαουρίτσιο, Ζαμπά, Ενρίκε ή Ουάρντα. Δηλαδή τέσσερις στον αριθμό.
Συμφωνώντας λοιπόν σε αυτές τις δύο παραμέτρους και αναλογιζόμενος τις θέσεις που χρειαζόμαστε ενίσχυση , προσωπικά μια ανακύκλωση ονομάτων του στυλ Σταφυλίδης (δανεικός με ρήτρα) , Λούκας Πέρεζ (δανεικός με ρήτρα) , Νάτχο (ελεύθερος με τριετές) και Μακ (ελεύθερος με τριετές ή έστω δανεικός με ρεαλιστική ρήτρα) δε θα με χαλούσαν καθόλου. Αντίθετα θα έλεγα ότι θα είχαμε το πιο πλήρες ρόστερ όλων των εποχών.
Πασχαλάκης Ρέι Γλύκος Σιαμπάνης
Μάτος Κίτσιου
Σταφυλίδης
Χατσερίντι, Κρέσπο, Βαρέλα, Μαλεζάς
Νάτχο Μαουρίσιο Σακχόφ Κάνιας Μουλέν Χαρίσης
Πέλκας Μπίσεσβαρ Ελ Καντουρί, Ουάρντα
Μακ Βιειρίνια Ζαμπά Λημνιός Λάμπρου
Πρίγιοβιτς Λούκας Μυστακίδης
29 παίκτες εκ των οποίων μπορούμε άνετα να δώσουμε δανεικούς τρεις με τέσσερις ώστε να κατέβει στο 25-26 και ιδίως σε θέσεις όπου έχουμε υπεραριθμία.
Μόνο ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ο Λοντίγκιν δεν υπάρχουν στο το πιο ΠΑΟΚ ρόστερ ever!

Υ.Γ. Εντάξει το ξέρω ότι ονειρεύομαι αλλά δεν πειράζει.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4051
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:43

το εγραψα και παλιοτερα , ο Σταφ δεν θα ερθει στον ΠΑΟΚ τουλαχιστον φετος, μιλαω με Σταφυλιδη και οταν τον ρωταω η απαντιση ειναι "πολυ δυσκολα"!

Τωρα για την ομαδα που κανουμε σαν τρελοι για επιθετικο και αρ.μπακ Αυτοι θα ερθουν , δεν ξερω για εσας αλλα εγω βλεπω μεγαλο προβλημα στην αμυνα. απο αυτα που ειδα στα φιλικα δεν μου βγαζει καμια εμπιστοσυνη ο Χατσεριντι αυτο το ειδε και ο λουτσεσκου και εβαλε τον κρεσπο στο ταιλευταιο φυλικο μαζι με τον βαρελα. Στην καλυτερη περιπτωση ο χατσεριντι να εχει ιδια βαθμολογια με τον κρεσπο οποτε στην πραγματικοτητα δεν ενισχυθηκαμε στην αμυνα απλα αποκτήσαμε βαθος! χρειαζομαστε εναν αμυντικο λιγο πιο ευκινητο αν οχι τιπου κοντρερας τοτε εναν με μεγαλο διασκελισμο!

στα εξτρεμ εχουμε ελλειψη καθώς δεν υπάρχει ο καθαρος εξτρεμ τιπου ροντριγκες , εχουμε καλους παικτες αλλα οι ουαρντα-μπισεσβαρ αν και εξτρεμ 10αριζουν στο κεντρο , ο λημνιος δεν παιρνει ποτε αποφαση να παει στο 1vs1 , ο ζαμπα ειναι επενδιση και τον πηραμε για να εξελιχθει και οχι να κανει φετος την διαφορα αν και θα βοηθήσει! Ο λαμπρου θα βοηθησει πολυ αλλα πολυ δυσκολα θα κερδισει θεση βασικου απο φετος.Για εμενα παιχτης Ενρικε δεν υπαρχει, χρειαζόμαστε εναν ετοιμο εξτρεμ!
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:44

makispaspartou έγραψε:Αν συμφωνήσουμε σε δύο προϋποθέσεις. Η πρώτη είναι ότι πωλείται ένας εκ των Ενρίκε και Ουάρντα. Η δεύτερη είναι ότι Σακχόφ και Χατσερίντι λογίζονται ως κοινοτικοί. Τότε οι ξένοι μας είναι Μάτος, Μαουρίτσιο, Ζαμπά, Ενρίκε ή Ουάρντα. Δηλαδή τέσσερις στον αριθμό.
Συμφωνώντας λοιπόν σε αυτές τις δύο παραμέτρους και αναλογιζόμενος τις θέσεις που χρειαζόμαστε ενίσχυση , προσωπικά μια ανακύκλωση ονομάτων του στυλ Σταφυλίδης (δανεικός με ρήτρα) , Λούκας Πέρεζ (δανεικός με ρήτρα) , Νάτχο (ελεύθερος με τριετές) και Μακ (ελεύθερος με τριετές ή έστω δανεικός με ρεαλιστική ρήτρα) δε θα με χαλούσαν καθόλου. Αντίθετα θα έλεγα ότι θα είχαμε το πιο πλήρες ρόστερ όλων των εποχών.
Πασχαλάκης Ρέι Γλύκος Σιαμπάνης
Μάτος Κίτσιου
Σταφυλίδης
Χατσερίντι, Κρέσπο, Βαρέλα, Μαλεζάς
Νάτχο Μαουρίσιο Σακχόφ Κάνιας Μουλέν Χαρίσης
Πέλκας Μπίσεσβαρ Ελ Καντουρί, Ουάρντα
Μακ Βιειρίνια Ζαμπά Λημνιός Λάμπρου
Πρίγιοβιτς Λούκας Μυστακίδης
29 παίκτες εκ των οποίων μπορούμε άνετα να δώσουμε δανεικούς τρεις με τέσσερις ώστε να κατέβει στο 25-26 και ιδίως σε θέσεις όπου έχουμε υπεραριθμία.
Μόνο ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ο Λοντίγκιν δεν υπάρχουν στο το πιο ΠΑΟΚ ρόστερ ever!

Υ.Γ. Εντάξει το ξέρω ότι ονειρεύομαι αλλά δεν πειράζει.


ρε φιλε σταματα να ονειρευεσαι τον βιερινια στα εξτρεμ το ειπε ο λουτσεσκου καθαρα ειναι αριστερο μπακ.
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:52

Άκου αδελφέ καλύτερα να μην χρησιμοποιείς προστακτικές. Μια σκέψη εξέφρασα εξιδανικευμένη στα δικά μου μάτια. Τώρα το ότι μιλάς εσύ με Σταφ και σου λέει ότι δύσκολα με κάνει να πιστεύω ακόμη περισσότερο το συλλογισμό μου . Επίσης ρε φίλε εγώ στη θέση σου θα τον ρωτούσα το γιατί μιας και μιλάς. Την καλησπέρα μου.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4051
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:53

prax έγραψε:
Mīngus έγραψε:Ο Νάτχο ήρθε 4 μήνες εδώ για διακοπές και τον κάναμε θεό. Ο Σάκχοφ 2 χρόνια που είναι εργαλείο, πρόβλημα δε δημιούργησε ποτέ και τα γκολ του τα πετάει, παραμένει υποτιμημένος.
Κλασική μεταγραφική περίοδος που θα υποτιμάμε παίκτες από το υπάρχον υλικό και θα εξυμνούμε τους καινούργιους και τους πιθανώς μελλοντικούς. Μέχρι και οι καινούργιοι να παλιώσουν και να τους βαρεθούμε κι αυτούς.



https://www.transfermarkt.com/bibras-na ... rainer_id=

επαιξε 20 ματς με 3 γκολ κ 6 ασσιστ, εισαι σιγουρος γι αυτο που λες? μονο για τουρισμο δεν ηρθε φιλε, αντιθετως εκανε εξαιρετικα πραγματα και η διαφορα δυναμικοτητας ηταν εμφανεστατη σε σχεση με τα αλλα εξαιρετικα χαφ που ειχαμε τοτε..


Ο Νάτχο που είδαμε εδώ, δεν είχε καμία απολύτως σχέση με τον κανονικό για όσους τον είχαν παρακολουθήσει. Το 100% δεν το έδωσε ποτέ, γιατί δεν ήρθε για να μείνει. Αρπαχτή έκανε με το βλέμμα στο καλοκαιρινό παζάρι.
Κι αν μη τι άλλο είναι κρίμα να μειώνουμε τόσο πολύ παίκτες που προσέφεραν πολλαπλάσια πράγματα από τον κάθε Νάτχο που πέρασε.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:56

Mīngus έγραψε:
prax έγραψε:
Mīngus έγραψε:Ο Νάτχο ήρθε 4 μήνες εδώ για διακοπές και τον κάναμε θεό. Ο Σάκχοφ 2 χρόνια που είναι εργαλείο, πρόβλημα δε δημιούργησε ποτέ και τα γκολ του τα πετάει, παραμένει υποτιμημένος.
Κλασική μεταγραφική περίοδος που θα υποτιμάμε παίκτες από το υπάρχον υλικό και θα εξυμνούμε τους καινούργιους και τους πιθανώς μελλοντικούς. Μέχρι και οι καινούργιοι να παλιώσουν και να τους βαρεθούμε κι αυτούς.



https://www.transfermarkt.com/bibras-na ... rainer_id=

επαιξε 20 ματς με 3 γκολ κ 6 ασσιστ, εισαι σιγουρος γι αυτο που λες? μονο για τουρισμο δεν ηρθε φιλε, αντιθετως εκανε εξαιρετικα πραγματα και η διαφορα δυναμικοτητας ηταν εμφανεστατη σε σχεση με τα αλλα εξαιρετικα χαφ που ειχαμε τοτε..


Ο Νάτχο που είδαμε εδώ, δεν είχε καμία απολύτως σχέση με τον κανονικό για όσους τον είχαν παρακολουθήσει. Το 100% δεν το έδωσε ποτέ, γιατί δεν ήρθε για να μείνει. Αρπαχτή έκανε με το βλέμμα στο καλοκαιρινό παζάρι.
Κι αν μη τι άλλο είναι κρίμα να μειώνουμε τόσο πολύ παίκτες που προσέφεραν πολλαπλάσια πράγματα από τον κάθε Νάτχο που πέρασε.


αρπαχτη εκανε ναι. προσεφερε η' δεν προσεφερε? 3 γκολ κ 6 ασσιστς..
δλδ φαντασου να προσφερει το 100% οπως λες τι θα κανει εδω. θα κανει τη διαφορα η' δε θα την κανει?
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Τετ 11 Ιούλ 2018, 16:58

makispaspartou έγραψε:Άκου αδελφέ καλύτερα να μην χρησιμοποιείς προστακτικές. Μια σκέψη εξέφρασα εξιδανικευμένη στα δικά μου μάτια. Τώρα το ότι μιλάς εσύ με Σταφ και σου λέει ότι δύσκολα με κάνει να πιστεύω ακόμη περισσότερο το συλλογισμό μου . Επίσης ρε φίλε εγώ στη θέση σου θα τον ρωτούσα το γιατί μιας και μιλάς. Την καλησπέρα μου.

το ξερω το γιατι αδερφε αλλα δεν μπορω να το γραψω , ειναι μερικα πραγματα που μπορουν να προκαλεσουν καταστασεις ανεπιθιμιτες! Δεν ειναι οτι δεν θελει να παιξει στον ΠΑΟΚ απλα δεν ειναι το σωστο timing την στιγμη που ο βιερινια βγαζει ματια σαν αρ.μπακ με τον λουτσεσκου να λεει πως εκει θα παιξει. Τεσπα δεν ηθελα να σε προκαλεσω απλα καλυτερα να μιλαμε με τα δεδομενα ως εχουν !
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 11 Ιούλ 2018, 17:08

prax έγραψε:
αρπαχτη εκανε ναι. προσεφερε η' δεν προσεφερε? 3 γκολ κ 6 ασσιστς..
δλδ φαντασου να προσφερει το 100% οπως λες τι θα κανει εδω. θα κανει τη διαφορα η' δε θα την κανει?



Ρε φίλε παιχταράς είναι. Δεν μπήκα στη διαδικασία να αμφισβητήσω αυτό. Άσχετα με το πώς μπορεί να κολλήσει τώρα στην 11άδα. Γιατί με Μάου μαζί εγώ δεν το βλέπω. Αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα.
Με πείραξε το γεγονός (και είναι επαναλαμβανόμενο) να υποτιμάμε παίκτες από το υπάρχον ρόστερ, που έχουν προσφέρει αθόρυβα αλλά πολλά.
Κατευθείαν μόλις έγραψε ένα τυχάρπαστο blog για Νάτχο, να φάμε τον Σάκχοφ τον ''λίγο''.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό makispaspartou » Τετ 11 Ιούλ 2018, 17:20

Καλοκαίρι και για όλους όσους αγαπάμε αυτήν την ομάδα, νιώθουμε ΠΑΟΚ ξεκινά μία περίοδος που περικλείει δύο κυρίως συναισθήματα. Το πρώτο αφορά την αγωνία για τις προσθαφαιρέσεις του roster και το δεύτερο την προσμονή να δούμε αυτό που λατρεύουμε από όσο θυμόμαστε τον εαυτό μας ακόμη και σε φιλικούς αγώνες. Μία περίοδος που διακατέχεται από όνειρα, απογοητεύσεις, μεγάλες προσδοκίες, εκνευρισμό, απόλυτη χαρά. Συναισθήματα και σκέψεις πολλές δηλαδή που εξαρτώνται από τη ροή των εξελίξεων γύρω από την αγαπημένη μας ομάδα. Γι' αυτό και πολλες φορές είμαστε ευάλωτοι σε ό,τι γραφόμενο ή ειπωμένο εμφανίζεται ως είδηση.
Όλα αυτά μπορούν να τα νιώσουν όλοι όσοι καλοκαιριάτικα προσπαθούν να αντλήσουν είδηση από ο,τιδήποτε κυκλοφορεί στον τύπο είτε γραπτό είτε προφορικό. Όλοι όσοι κρέμονται από τα χείλη κάποιου γνωστού που έχει πρόσβαση στα ενδότερα της ομάδας. Όλοι όσοι κλείνουν διακοπές ανάλογα με το πότε παίζει ο ΠΑΟΚ τα ευρωπαϊκά παιχνίδια. Όλοι όσοι παρατάνε σε κάποιο νησί ή παραθαλάσσιο μέρος γυναίκα, γκόμενα, παιδιά για δύο ώρες ενασχόλησης με αυτό που βρίσκεται χαραγμένο στην καρδιά τους. Γι'αυτό που ορίζει το πώς θα είναι η διάθεσή τους απέναντι στα δρώμενα της πραγματικής τους ζωής. Γι'αυτό που ακολουθούν πιο πιστά και από τον πιο προβλεπόμενο και φιλότιμο στρατιώτη.
Καλοκαίρι σαν κι αυτό που περιγράφω βιώνουν μόνο αυτοί που νιώθουν...αυτοί που είναι ΠΑΟΚ.
Καλό καλοκαίρι σε όλους.
ΠΑΟΚ εγώ γεννήθηκα
Το φως του ονείρου ντύθηκα
Κι αν με αστραπές χτυπήθηκα
Στο πέταγμα του αετού κρατήθηκα
ΠΑΟΚ είμαι γι'αυτό αναπνέω............
makispaspartou
 
Δημοσιεύσεις: 4051
Εγγραφή: Παρ 17 Ιαν 2014, 20:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 11 Ιούλ 2018, 17:55

αν καταφερουμε να βρουμε μια περιπτωση τυπου "γιοχανσον" διπλα στον μαουρισιο προσωπικα θα ημουν υπερευχαριστημενος...

ελπιζω να εχουμε ανοιχτα ματια και καιρεες, και να κανουμε τη σωστη επενδυση για τη συγκεκριμενη θεση, την οποια θεωρω την πλεον κομβικη της τρεχουσας μεταγραφικης περιοδου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό janellsis » Τετ 11 Ιούλ 2018, 19:34

Συμφωνω απόλυτα με Mingus.
Αγαπηστε κ λιγο τους ηδη υπαρχοντες. Ο Σακχοφ εχει προσφερει πολλα κ συνηθως απο τη μεση της περιοδου κ μετα ειναι πολυ χρησιμος, μερικές δε φορες καθοριστικος.

="prax"]
Mīngus έγραψε:Ο Νάτχο ήρθε 4 μήνες εδώ για διακοπές και τον κάναμε θεό. Ο Σάκχοφ 2 χρόνια που είναι εργαλείο, πρόβλημα δε δημιούργησε ποτέ και τα γκολ του τα πετάει, παραμένει υποτιμημένος.
Κλασική μεταγραφική περίοδος που θα υποτιμάμε παίκτες από το υπάρχον υλικό και θα εξυμνούμε τους καινούργιους και τους πιθανώς μελλοντικούς. Μέχρι και οι καινούργιοι να παλιώσουν και να τους βαρεθούμε κι αυτούς.



https://www.transfermarkt.com/bibras-na ... rainer_id=

επαιξε 20 ματς με 3 γκολ κ 6 ασσιστ, εισαι σιγουρος γι αυτο που λες? μονο για τουρισμο δεν ηρθε φιλε, αντιθετως εκανε εξαιρετικα πραγματα και η διαφορα δυναμικοτητας ηταν εμφανεστατη σε σχεση με τα αλλα εξαιρετικα χαφ που ειχαμε τοτε..[/quote]
Άβαταρ μέλους
janellsis
 
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 13:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Ιούλ 2018, 20:20

Tupac έγραψε:O Natxo ειναι παικταρας μακάρι να ισχύει, 5 κλάσης πάνω απο Μαουριτσιο...


Ποιος είναι, ο Seedorf; Ο Guti; Ο Κούδας;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 11 Ιούλ 2018, 20:49

Κατ' εμέ το καλύτερο χαφ που πέρασε από ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Τετ 11 Ιούλ 2018, 21:08

Παιδια αυτο που γραφεται για τους Ουκρανους οτι θα γινουν κοινοτικοι απο που προκυπτει γιατι δε το βρισκω πουθενα. Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες