Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:29

Ακομα πιστευετε οτι χαλασε την πρωτη φορα για το σπιτι ενα ντιλ εκατομυριων ??
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό kaltirim » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:29

DaRkFeaR έγραψε:Ο Γιώργης είχε πει συγνώμη για ότι έγινε μέσω instagram, χθες είχε post με "το οτι θα έρθει βόμβα=παίχτης"μέσω insta
άρα ο μ0υν..κ..ας ο Σουηδός δεν πιστεύω να είναι αφού ο Σαββιδάκος Jr έχει καταλάβει πως αν μετά όσα έγιναν και το φτύσιμο και γιουχάρισμα που έφαγε η σαύρα του με twitter και insta να τα ρίξει και εδώ να έρθει θα είναι ανεπιθύμητος.

Ο ΠΑΟΚ δεν είναι η διοίκηση είναι ο κόσμος του. Ο Γιώργης αν έρθει ξέρει τι "σημαίνει αφού και ο ίδιος είναι τρελαμένος" dna ΠΑΟΚ.
Άρα δεν νομίζω... άλλον θα εννοεί !!!


Αποκλείεις το ενδεχόμενο να ζήτησε συγνώμη που μας ξεσήκωσε και μας ενθουσίασε ενώ ο παίκτης δεν είχε κλείσει ακόμη; Τέλος πάντων. Όποιος και να έρθει με την αξία αυτή, προσωπικά με νοιάζει η ομάδα μας. Επομένως, καλώς να ορίσει ένας χάφαρος και να ενισχύσει το κέντρο μας.
Τελευταία επεξεργασία από kaltirim και Παρ 10 Αύγ 2018, 10:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
kaltirim
 
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Παρ 03 Ιουν 2011, 21:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:29

Η αλήθεια είναι αυτο για τα σπίτια ζειπαι να ταβ μικρός παπάς που έγινε στην συνέχεια καρδηνάλιος απο όλους μας.Συζητήσεις στο οικονομικό κανανε και λογικά λεει ο αλλος διορία 4 μέρες να το σκεφτεί.
Φαντάζεστε να μην είναι ο μπλουμ και να ναι κανας αλλος;
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό seaman » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:31

Το έχουμε δέσει κόμπο με το σπίτι και τις πισίνες.

Εκτιμώ όμως ότι ένας οικογενειάρχης με την οικονομική ευχέρεια που διαθέτει ο συγκεκριμένος, οφείλει να διασφαλίσει ότι υπάρχουν ειδικά σχολεία και κατάλληλες συνθήκες για την ανάπτυξη των παιδιών του. Σουηδοί είναι με τόσα χρόνια στα σχολεία της Μόσχας. Έτσι απλά πιστεύουμε ότι θα πούνε πάμε στη θεσσαλονίκη, στην αρχή ξενοδεοχείο, μετά βιλίτσα και ότι κάτσει; Δε νομίζω, όπως δεν νομίζω ότι έχουν ανάγκη το χρήμα του Ivan. Πρέπει να έχουν ήδη και για τα δισέγγονά τους
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:32

Ο Γιωργης ζητησε συγγνωμη γιατι το παρουσιασε σαν τελειωμενη μεταγραφη ακουσατε τν βερνμπλουμ να λεει εκλεισα? μπορει να ηρθε να συζυτησει να παρει την τελικη προσφορα και να απαντησει το τι παιζεται σε μια μεταγραφη το ξερουν οσοι εμπλεκονται μιλαμε για ζωες ανθρωπων δεν παιρνει απαντηση τοσο ευκολα οσο για το ποτε θα ειναι ετοιμος μεχρι την 6 αγωνιστικη αν τελικα κλεισει θα ειναι ετοιμος.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:34

zarathustra79 έγραψε:zepos4 δεν είναι σωστή η λογική σου. Δεν κορόιδεψε πουθενά την ομάδα. Αν υπάρχει κάποιος λάθος χειρισμός είναι από την ομάδα και όχι από τον παίκτη. Δηλαδή τι περίμενεις, να πει θέλω να έρθω στην ΠΑΟΚαρα και ας με βάλετε και σε δυαρι στην αγια τριαδα χωρις θέρμανση και πάρκινγκ;;;


Ρε φίλε μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά εγώ έτσι νιώθω.
Δεν τον θέλω. Πειράζει; Αν έρθει θα τον στηρίξω σαν παίκτη του ΠΑΟΚ αλλά τώρα δεν τον θέλω. Προτιμώ να αγοράσουμε τον καμπορε ή κάποιον άλλον. Αλλά σου ξαναλέω. Εγώ δεν πληρώνω. Εγώ νιώθω.
zepos4
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Σάβ 22 Αύγ 2015, 11:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:38

seaman έγραψε:Το έχουμε δέσει κόμπο με το σπίτι και τις πισίνες.

Εκτιμώ όμως ότι ένας οικογενειάρχης με την οικονομική ευχέρεια που διαθέτει ο συγκεκριμένος, οφείλει να διασφαλίσει ότι υπάρχουν ειδικά σχολεία και κατάλληλες συνθήκες για την ανάπτυξη των παιδιών του. Σουηδοί είναι με τόσα χρόνια στα σχολεία της Μόσχας. Έτσι απλά πιστεύουμε ότι θα πούνε πάμε στη θεσσαλονίκη, στην αρχή ξενοδεοχείο, μετά βιλίτσα και ότι κάτσει; Δε νομίζω, όπως δεν νομίζω ότι έχουν ανάγκη το χρήμα του Ivan. Πρέπει να έχουν ήδη και για τα δισέγγονά τους


Οι δημοσιοκάφροι της Θεσ/νικης δεν μπορούν να συνεννοηθούν για να παραγγείλουν σε ταβερνα, το θεωρώ απίθανο να συνεννοηθηκαν ΟΛΟΙ να βγάλουν προς τα έξω οτι το του Βερνμπλουμ είδε πάνω απο δέκα σπίτια σε μια μέρα.

Αν δεν έχουν αναγκη τα λεφτά γιατί επι 3 μήνες ζητάνε παραπάνω;
Για να τα χαρίσουν στα ιδρύματα;

ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:41

αυτο το οτι ειδανε δεκα σπιτια και τι ειδανε ποιος το ξερει?
θεωρεις οτι οι αρδ κανουν ρεπορταζ και οτι ετρεχαν απο πισω και εβλεπαν κι αυτοι ποσες πισινες εχουν τα σπιτια?
αν ειναι ετσι μιλαμε οτι τους θεωρεις εγκριτες πενες και μαχιμια
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8161
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:42

Καλα δεν είναι δύσκολο στην Θεσ/νικη που δεν κλάνεις χωρίς να το μάθει ο γείτονας, να μάθεις που είναι η κυραΒερνμπλουμ και τι κάνει όλο το απόγευμα...
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό kaltirim » Παρ 10 Αύγ 2018, 10:44

"Οι δημοσιοκάφροι της Θεσ/νικης δεν μπορούν να συνεννοηθούν για να παραγγείλουν σε ταβερνα"


Παρόλο που δεν συμφωνώ μαζί σου ρε φίλε (στα του Βέρνμπλουμ), με πέθανες!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kaltirim
 
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Παρ 03 Ιουν 2011, 21:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Παρ 10 Αύγ 2018, 11:00

TheCursed έγραψε:Ακομα πιστευετε οτι χαλασε την πρωτη φορα για το σπιτι ενα ντιλ εκατομυριων ??


Αυτά είναι χαζομάρες και υπερβολές των δημοσιογράφων... άλλο να είναι η οικογένειά του απαιτητική για το σπίτι και για το σχολείο των παιδιών και άλλο να χαλάσει για το σπίτι μια μεταγραφή... προφανώς περίμενε κάτι από Αγγλία ως πρώτη επιλογή και δεν του έκατσε και τώρα θέλει να υπογράψει σε εμάς. Κακό είναι αυτό;;; Σημαίνει ότι δε θα δώσει το 100% στην ομάδα;;;
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Παρ 10 Αύγ 2018, 11:07

Το θεμα δεν ειναι τι πιστευω εγω το θεμα ειναι αν τον θελει ο προπονητης αν τον θελει εκει τελειωνουν ολα εμεις ειμαστε για την κερκιδα.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Παρ 10 Αύγ 2018, 11:08

Εγωισμοι δεν χωρανε νομιζω θελω να ελποΩ πως η προσφορα μας τωρα ειναι μικροτερη απο οτι τον Ιουνη γι αυτο και θελει να το σκεφτει ξανα οσο περναει ο καιρος και μενει στο κλαρι τοσο οι αμοιβες θα πεφτουν εγω τον θελω προσωπικα. Με το ηφαιστειο του γιωργη το μυαλλο μου πηγε βεβαια Ισλανδια λετε να σκασει κα ας gunnarson απο cardiff εψει ενα χρονο ακομα συμβολαιο μονο.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 10 Αύγ 2018, 11:12

Μασ αρεσουν τα παραμυθια γενικα

Περιμ2νισ εναν παικτη 3 μηνεσ μην πω απο τα χρισουγεννα κ επειδη παιρνει παραταση 4 μερ2σ θα πεισ οχι...αν ισχυει βεβαια οτι κατ αλλαξε

Καλα τα επιμοινβνιακα κ ο πληγωμ εγωισμοσ του γιωργη κ ο δικοσ μασ αλλα μιλαμε για ντιλ μυριων

Αυτα εφοδμσον ερθει θα βοηθησει πιστευω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 10 Αύγ 2018, 11:14

Έκατσε μόνος του και ήρεμα παρακολούθησε το παιχνίδι της τετάρτης... Είδε ότι ΛΑΟΣ και ΟΜΑΔΑ έχουν μια ωραία ΤΡΕΛΑ και εκεί πήρε την ΑΠΟΦΑΣΗ!!! Ποια είναι αυτή;;; Εδώ ο Πέτρος δεν ξέρει εγώ θα ξέρω;;; :mrgreen:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες