Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:29

Ο Λουτσέσκου από μια τόσο μεγάλη ευκαιρία, όσο είναι ο Π.Α.Ο.Κ., για την καριέρα του, ώστε να την απογειώσει, πετυχαίνοντας κάτι μεγαλύτερο απ όσα μέχρι τώρα, δεν βλέπω να έχει διάθεση να παραιτηθεί, όσο δύσκολα κι αν είναι γι αυτόν τα πράγματα και με ό,τι παίχτες κι αν τον φέρουν, θα κάτσει να το προσπαθήσει και καλά κάνει...



Αυτό το πράγμα είναι εμετός,λυπάμαι πάρα πολύ goran.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:31

Αλέκο σεβαστό αυτό που ζητάς, ξαναγράφω κάτι απλό και σταματώ γιατί στην τελικη, ξαναθυμιζω, τα ποστ μου είναι τόσο ΛΙΓΑ ώστε είναι αυταποδεικτο ότι το πρόβλημα του φόρουμ ούτε το δημιουργώ εγώ, ούτε βέβαια το συντηρώ, ούτε θα κρίνω την έκβαση του :


1. Τις ίδιες αηδιες διαβάζαμε και όταν καλούσαμε σε ενότητα και ηρεμία επί Ζαγοράκη. Και τότε μας απειλούσαν κανονικά και επίσημα άτομα που είχαν οντότητα οπαδικη στην πόλη και όχι ο Χ Τσε περί μπουρδελιασματος του φόρουμ αλλά περί ξύλου. Τα αποτελέσματα τα είδαμε.

2. Ποτέ, μα ποτέ. ΜΑ ΠΟΤΕ. Δεν εκπροσώπησα κανέναν. Όσο κι αν κάποιος γελοίος που ψωνιστηκε διέδιδε φήμες περί εμού. Τον ΠΑΟΚ θέλω να βλέπω καλά και μόνο. Κι αν μπορούμε εμείς εδώ να είμαστε παρέα έχει καλά. Αλλιώς θα μαλώνουμε. Δεν έχω προσωπικά με κανένα .

3. Επιχειρήματα επιπέδου δημοτικού να λείπουν.

Καταραμένε, Τσε, και όλοι οι άλλοι, δεν απευθύνθηκα σε κανέναν τλπροσωπικα. Τακτικές ή τάσεις στηλίτευσα. Μονο τα αναρίθμητα ποστ του Γκόραν σχολίασα γιατί μου ζητάει εξηγήσεις όλη την ώρα. Αν δεν σας αρεσει δικαίωμα σας. Το να λέει κανείς ψέματα ότι εβρισα κάποιον, ότι επιτέθηκα και λοιπά, μάλλον αστείο καταντάει παρά με φέρνει σε θέση απολογούμενου.


Βεβαίως σας μπερδεύω γιατί αδυνατειτε να αντιληφθείτε ότι δεν είναι ο Βερνμπλουμ το θέμα μου. Ναι θεωρώ ότι είναι καλός παίκτης αλλά και ναι άμα είναι να τον παρακαλάμε τρεις μήνες ε καταντάει γελοίο. Αυτό δε σημαίνει ότι θα επικροτησω θεωρίες ότι ο Ιβάν καπελωνει τον ραζβαν γιατί έτσι του γκαβλωνει, επί ΜΗΝΕΣ αδιαφορώντας για το ότι ο παίκτης δεν έρχεται αλλά και ότι ο κοουτς δεν τον θελει!!!



Τέλος, το θέμα μου είναι ότι όχι μόνο από έναν αριθμό ατόμων επαναλαμβάνονται τα ίδια κάθε μέρα, αλλά ότι είναι και ύποπτο να πετάγονται συγκεκριμένα άτομα για να υπερασπιστούν αλλά συγκεκριμένα άτομα, τη στιγμή που εξ αρχής κάνεις δεν ΟΝΟΜΑΣΕ κάποιον άλλο .


Είναι τόσο ΑΠΛΟ.



Είπα εγώ ο ταγματάρχης φταίει; Ίσα ίσα το διέψευσα

Είχα εγώ ποτέ θέμα με τον Τσε;

Μόνο μια διαφωνία θυμάμαι επί υποτιθέμενης έλευσης φορτούνη.

Φέτος ξαφνικά είδα μπηχτες και κράξιμο από κάποια μέλη προς εμένα προσωπικά. Ούτε με νοιάζει, ούτε με αφορά.


Άποψη για τη λειτουργία του φόρουμ είχα από πολύ νωρίς και την εκφράζω εκεί που πρέπει. Όταν βλέπω ότι φτάνει ο κόμπος στο χτένι θα το γράφω και δημόσια.

Άμα αυτό το θεωρείτε αιτία να απειλείτε και να εκβιαζετε ότι άμα δε γίνει το δικό σας θα τα κάνετε μπουρδέλο όλα, κάντε το.


Κλάιν Μαιν
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:33

ρε παιδια φτανει!θεμα για μεταγραφες το κανατε μην πω τι εχει γινει!οι υπολοιποι τι φταιμε να διαβαζουμε καθε ασχετο πραγμα εδω μεσα;
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:37

Λοιπόν τέλος εδώ... Αυτή η αντιπαράθεση.

Και είναι η τελευταία φορά που το γράφω.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:39

rainmaker έγραψε:Αλέκο σεβαστό αυτό που ζητάς, ξαναγράφω κάτι απλό και σταματώ γιατί στην τελικά, ξαναθυμθζω, τα ποστ μου είναι τόσο ΛΙΓΑ ώστε είναι αυταποδεικτο ότι το πρόβλημα του φόρουμ ούτε το δημιουργώ εγώ, ούτε βέβαια το συντηρώ, ούτε θα κρίνω την έκβαση του :


1. Τις ίδιες αηδιες διαβάζαμε και όταν καλούσαμε σε ενότητα και ηρεμία επί Ζαγοράκη. Και τότε μας απειλούσαν κανονικά και επίσημα άτομα που είχαν οντότητα οπαδικη στην πόλη και όχι ο Χ Τσε περί μπουρδελιασματος του φόρουμ αλλά περί ξύλου. Τα αποτελέσματα τα είδαμε.

2. Ποτέ, μα ποτέ. ΜΑ ΠΟΤΕ. Δεν εκπροσώπησα κανέναν. Όσο κι αν κάποιος γελοίος που ψωνιστηκε διέδιδε φήμες περί εμού. Τον ΠΑΟΚ θέλω να βλέπω καλά και μόνο. Κι αν μπορούμε εμείς εδώ να είμαστε παρέα έχει καλά. Αλλιώς θα μαλώνουμε. Δεν έχω προσωπικά με κανένα .

3. Επιχειρήματα επιπέδου δημοτικού να λείπουν.

Καταραμένε, Τσε, και όλοι οι άλλοι, δεν απευθύνθηκα σε κανέναν τλπροσωπικα. Τακτικές ή τάσεις στηλίτευσα. Αν δεν σας αρέσει δικαίωμα σας. Το να λέει κανείς ψέματα ότι εβρισα κάποιον, ότι επιτέθηκα και λοιπά, μάλλον αστείο καταντάει παρά με φέρνει σε θέση απολογούμενου.


Βεβαίως σας μπερδεύω γιατί αδυνατειτε να αντιληφθείτε ότι δεν είναι ο Βερνμπλουμ το θέμα μου. Ναι θεωρώ ότι είναι καλός παίκτης αλλά και ναι άμα είναι να τον παρακαλάμε τρεις μήνες ε καταντάει γελοίο. Αυτό δε σημαίνει ότι θα επικροτησω θεωρίες ότι ο Ιβάν καπελωνει τον ραζβαν γιατί έτσι του γκαβλωνει, επί ΜΗΝΕΣ αδιαφορώντας για το ότι ο παίκτης δεν έρχεται αλλά και ότι ο κοουτς δεν τον θελει!!!



Τέλος, το θέμα μου είναι ότι όχι μόνο από έναν αριθμό ατόμων επαναλαμβάνονται τα ίδια κάθε μέρα, αλλά ότι είναι και ύποπτο να πετάγονται συγκεκριμένα άτομα για να υπερασπιστούν αλλά συγκεκριμένα άτομα, τη στιγμή που εξ αρχής κάνεις δεν ΟΝΟΜΑΣΕ κάποιον άλλο .





Είπα εγώ ο ταγματάρχης φταίει; Ίσα ίσα το διέψευσα

Είχα εγώ ποτέ θέμα με τον Τσε;

Μόνο μια διαφωνία θυμάμαι επί υποτιθέμενης έλευσης φορτούνα

Φέτος ξαφνικά είδα μπηχτες και κράξιμο από κάποια μέλη προς εμένα. Ούτε με νοιάζει, ούτε με αφορά.


Άποψη για τη λειτουργία του φόρουμ είχα από πολύ νωρίς και την εκφράζω εκεί που πρέπει. Όταν βλέπω ότι φτάνει ο κόμπος στο χτένι θα το γράφω και δημόσια.

Άμα αυτό το θεωρείτε αιτία να απειλείτε και να εκβιαζετε ότι άμα δε γίνει το δικό σας θα τα κάνετε μπουρδέλο όλα, κάντε το.


Κλάιν Μαιν


δεν έχει νόημα αφού δε θες να καταλάβεις τι γράφω


δεν πειραζει και τον πορκυ που λέει ότι να ναι τον διαβάζω έτσι θα διαβάζω και σένα από δω και πέρα
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:40

Μόνο Maiden
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:43

Kostas_Peraia4 έγραψε:Μόνο Maiden


Μόνο Maiden φίλε μόνο Maiden!!!!!

:opaokara: :opaokara: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1764
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:45

Kostas_Peraia4 έγραψε:Μόνο Maiden


Με όσα διαβάζω, ένα Wicker man θα "κολλούσε" τώρα για τον Λουτσέσκου. Όχι; :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:47

navigator11 έγραψε:
Kostas_Peraia4 έγραψε:Μόνο Maiden


Με όσα διαβάζω, ένα Wicker man θα "κολλούσε" τώρα για τον Λουτσέσκου. Όχι; :mrgreen:


Δεν ασχολούμαι με αχυράνθρωπους

Εικόνα
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:47

αν και δε φαινεται να το βαζω στο σωστο τοπικ.. :mrgreen:

https://informabetis.com/2018/08/12/ale ... un-setien/

γραφουν για τοσκα οι ισπανοι
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8160
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Αύγ 2018, 02:26

Ωχ ωχ

Οι εντονεσ εκφτασεισ προσ ατομα παντα μα παντα οδηγουν σε αντιδρασεισ κ τοδικιο αν υπαρχει χανεται

Ο τσε ειναι καιρο εδω κ εχει δει αρκετεσ φορεσ να γινετα εδω μεδα κ τι θα επακολουθησει...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό alp920 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 02:53

obanebane έγραψε:
Ο Λουτσέσκου από μια τόσο μεγάλη ευκαιρία, όσο είναι ο Π.Α.Ο.Κ., για την καριέρα του, ώστε να την απογειώσει, πετυχαίνοντας κάτι μεγαλύτερο απ όσα μέχρι τώρα, δεν βλέπω να έχει διάθεση να παραιτηθεί, όσο δύσκολα κι αν είναι γι αυτόν τα πράγματα και με ό,τι παίχτες κι αν τον φέρουν, θα κάτσει να το προσπαθήσει και καλά κάνει...



Αυτό το πράγμα είναι εμετός,λυπάμαι πάρα πολύ goran.

Εγώ προσωπικά εμετό δεν βλέπω σε αυτό το κείμενο.Αν θέλεις μπορείς να εξηγήσεις που είναι η ένσταση σου? Ενδεχομένως να μην βλέπω κάτι που βλέπεις εσύ.
Από εκεί και πέρα μιλώντας γενικότερα με βάση αυτά που διαβάζω....
Πιο πολύ με ενοχλεί όταν διαβάζω σχόλια και ποστ για παρεακια με υπόπτους ρόλους, σκαστε, ειρωνίες και χαρακτηρισμούς σε τοποθετήσεις, διαστρεβλώσεις νοημάτων και ποστ....
Είναι ουτοπικό,αν όχι υποκριτικό, να ζητείται ηρεμία όταν την ίδια ώρα ισχύουν τα παραπάνω.
Δεν θα το αναπτύξω περαιτέρω, αλλά έχω τρομερές ενστάσεις αναφορικά με το ύφος κάποιων κειμένων ειδικά στις τελευταίες σελίδες.Και εγώ μπορεί να μην έχω δίκιο για τις ενστάσεις μου, μπορώ όμως να διαβεβαιώσω ότι αντί για ηρεμία προκαλούν εκνευρισμό και στον πλέον ουδέτερο αναγνώστη.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 05:51

Gospi έγραψε:
rainmaker έγραψε:1. Ταγματάρχη ποιον χαρακτήρισα; ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ;


Παραμύθια της χαλιμάς για να βγούμε απο πάνω δε θα λέμε.


Το τι άλλαξε στη στάση μου τόσα χρόνια το αναγνώρισα όταν πριν από 5 πλέον χρόνια έγραψα εδώ μέσα οτι σταματάω να ασχολούμαι με τη διαχείριση του φόρουμ γιατί μας τα είχαν κάνει μπαλόνια ΠΑΝΤΑ 2 ή τρεις παρεούλες που επειδή γουστάρανε ο ένας τον άλλον ΕΠΕΒΑΛΑΝ το ποιο θα είναι το κλίμα στο φόρουμ, ποιοι θα είναι οι κομμένοι, ποιοι θα είναι οι ωραίοι και ποιοι θα ακούγονται και ποιοι οχι, ποιοι θα χαρακτηρίζονται χαζοί και ποιοι έξυπνοι. Και ναι από τότε τα ποστ στα οποία κράζω τα λεω στα ίσια. Τρέχει κάτι; Προτιμάτε καλύτερα τα σάλια;



Γιατί την ευγένεια τη δοκίμασα. ΓΙΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΣΤ και χαιρι δεν είδα.


Ξαναλέω, σε ΠΑΟΚτσήδες νόμιζα οτι μιλάω οχι σε κομμωτήριο.

Αλλα θα μου πεις και πιο παλιά πάλι σε ΠΑΟΚτσήδες μιλούσα, αλλά μετά αποδείχτηκε οτι οι"θιγόμενοι" τα βρίσκανε μεταξύ τους "κάπου αλλού" (τότε μέσω προσωπικών μηνυμάτων ή σε άλλα φόρουμ, σήμερα δεν ξέρω, σας αφήνω να πείτε παραδείγματα) και μετά μπαίνανε εδώ μέσα και το παίζανε παρεξηγημένοι.



Επι του πρακτεού, σήμερα τι ακριβώς σας έθιξε;

Το οτι συγκεκριμένα άτομα έχουνε σπάσει το ρεκόρ ποσταρισμάτων ενώ δεν υπάρχει ουσιαστικά ΚΑΜΙΑ εξέλιξη, κι όμως ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στήνεται σκηνικό γκρίνιας για το πόσο μας φταίει ο Βέρνμπλουμ και πόσο κλαίει ο Λουτσέσκου που του επιβάλλουν παίκτη δυο εκατομμυρίων;


Να τελειώνουμε με αυτό το παραμύθι. Δεν έβρισα κανέναν προσωπικά και ΕΙΔΙΚΑ με εσένα Ταγματάρχη δεν θυμάμαι ποτέ να σου απηύθηνα το λόγο και ούτε είχα κανενα νταλκά. Στο κάτω κάτω εσύ δεν γράφεις κάθε 3 λεπτά, ούτε ειρωνίες θυμάμαι να εξαπέλυσες ποτέ, ούτε καυγάδες θυμάμαι να είχες ούτε τίποτα. Συνεπώς δεν σε αφορά αυτό που είπα.


Σε ο,τι αφορά το πόσο με ξέρεις έστω και διαδικτυακά, η απάντηση είναι ΚΑΘΟΛΟΥ γιατί η πραγματικά ενεργή εποχή μου εδώ μέσα ήταν από το 08 και ειδικά από το 10 ως το 13 μαξ. Και δε νομίζω οτι τα λέγαμε τόσο πολύ τότε.




2. Γκοραν τα πράγματα είναι απλά. 9/10 ποστ σου δεν τα θεωρώ απλά ανούσια. Τα θεωρώ εξυπνακίστικα, επιτηδευμένα και εκτός θέματος. Τρίβεσαι και στην παραμικρή ευκαιρία να ανοίγεις θέματα επί παντός επίστητού με οποιονδήποτε τολμήσει να μιλήσει. Σπαμάρεις ανελέητα κάθε τόπικ λες και σε αφορά προσωπικά. Το γεγονός οτι σου απάντησα κάτι κάποια στιγμή δε σημαίνει οτι το έκανα και σημαία. ΟΥΤΕ εσένα σου είπε κάτι κάποιος. Έχεις τη μύγα; Έχεις κάποιο θέμα άλλο; Πραγματικά δε με νοιάζει. Κουράζει αφάνταστα αυτό το πράγμα και οχι μόνο δεν έχει νόημα αλλά μπουρδελιάζει το φόρουμ. 1/2 ποστ είναι δικά σου. Αμα δε μπορείς να τα κρατήσεις μέσα σου άνοιξε ένα σαιτ και γράφτα όλα μια και καλή. Δεν είσαι ούτε σερίφης ούτε και νοιάζει κανέναν όλη την ώρα η άποψή σου.

Άμα θες να πεις κάτι για τον ΠΑΟΚ συνολικό και τόσο πιο πια βαθύ, γράψε ένα κείμενο να το δημοσιεύσουν τα παιδιά, δε θα σ πει κανείς τίποτα.



Και τέλος :

ΚΑΝΕΙΣ μα ΚΑΝΕΙΣ πούστης δεν απαγόρεψε σε κανέναν να μη πει τη γνώμη του. ΧΤΕΣ έγραφα εδώ οτι ωραία, ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ όλες οι απόψεις. Όταν τις λέτε κάθε δυο ώρες και βάζετε φυτίλια για ΝΤΑΒΑΤΖΗΛΙΚΙΑ του Ιβάν στην ομάδα και "Χαρτάκια" και "επιβολή παικτών" ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ.


Και οχι μόνο αυτό, αλλά το κάνετε επειδή κάτι κάποια στιγμή είπε ο Ραζβάν οτι θέλει χαφ με αρετές στην επίθεση. Ε οκ ρε μάγκες δεν είπε οτι θέλει τερματοφύλακα και του φέρανε φορ. Ηρεμήστε λίγο δεν είναι πια τόσο ξεκάθαρη ούτε η εικόνα που έχετε για όλους τους παίκτες ούτε απείλησε με αυτοκτονία ο Ραζβαν αμα δεν έρθει 8αρι. ΕΛΕΟΣ. Κάτι βλέπουν, κάτι κυνηγάνε, κάπου δε θα τα βρούνε όλα τέλεια. Είναι αυτό λόγος να μπαίνει καθημερινά φυτίλι και σαράκι για το πως δουλεύει η ομάδα;


Οχι μόνο δεν σας νοιάζει αλλά για να ακουστεί για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά η αποψούλα σας, την απλή και χιλιοειπωμένη παράκληση "μη σπαμάρετε το φόρουμ με κακές θεωρίες" την ονομάζετε φίμωμα, επίθεση και άλλες αρλούμπες.
++++++

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 05:54

Παλαιολόγος έγραψε:εκτος και αν αφορα δυο παιχτες οπως λεγεται; :D
αν παρουμε σταφυ,βερνμπλουμ θα ειμαι υπερευχαριστημενος
αλλα και ετσι να μεινουμε μια χαρα θα ειμαστε,στο εξι με κανιας,σακχοφ,χαριση δεν νομιζω να εχουμε δυσκολιες για το ελληνικο πρωταθλημα
φυσικα με βερνμπλουμ θα αρχιζουμε να γλυκοκοιταμε και ευρωπη :D ειτε ειναι γιουροπα ειτε τσ.λιγ(που αν περασουμε σπαρτακ,μετα δυο ματς αιμα και αμμος θα ναι!μονο με μπαρτσελονα,ρεαλ,μπαγιερν και καποιες αγγλικες δεν θα χαμε ζωηρες ελπιδες,με μπενφικα ή φενερ εχουμε αρκετες πιθανοτητες!)..θα παψει εκεινο το παμε και οτι γινει,θα χουμε βασιμες ελπιδες σε ολα τα χιαστι σχεδον

απο εκει και περα με σταφυ θα ναι εξυπνη κινηση δυο σε ενα,παιρνεις ενα μπακ με ανεβασματα που μπορει στην πορεια να παιξει και βασικος και ανεβαινει και ο βιερινια σιγα σιγα στην φυσικη του θεση...μπορει να γινει αυτο μετα απο καιρο ...που θα ναι σαν να πηραμε δυο παιχτες με εναν καλο σταφυλιδη(ο οποιος θα παλεψει για θεση βασικου,διοτι τωρα για τον λουτσε ο βιερινια ειναι μπετον εκει)


Εισαι οφ τοπικ. Εδω μαλωνουμε τοπικ
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 07:01

Alekakius έγραψε:Άιντε πιάστε να ηρεμήσετε όλοι.... Άιντε μπράβο... Όποιος δεν γουστάρει την άποψη του άλλου απλά τον αγνοεί... Κανονίστε....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακριβώς αυτό οποίος δεν γουστάρει την άποψη του άλλου την αγνοεί και εκφράσεις μαζέψτε τον ειναι απαράδεκτες και προσβάλουν αυτόν που τις λέει δεν είναι κανένα σκυλάκι .... Το έχετε παρακάνει οι ντεμεκ ξύπνιοι ψαγμένοι προβληματισμενοι....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες