Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:06

Άιντε πιάστε να ηρεμήσετε όλοι.... Άιντε μπράβο... Όποιος δεν γουστάρει την άποψη του άλλου απλά τον αγνοεί... Κανονίστε....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:09

Έλα ρε συ Μπάνε, κουράστηκες; Νωρίς είναι ακόμα. Σχεδόν δεν έχει ξεκινήσει η σεζόν ... :lol: :lol: :lol:

Εξίσου κουραστικό με το μιρλοσπαζοκλαμπάνιασμα είναι και η διαρκής υπενθύμιση ότι είναι φόρουμ. Οκ, γνωστό είναι τοις πάσι. Με τη λογική, λοιπόν, αυτή, και την οπτική της ελεύθερης αποτύπωσης απόψεων, και ο βροχοποιός την άποψή του εκφράζει. Δεν αρέσει σε αυτούς που φωτογραφίζει. Όπως δεν αρέσει και στον χ βροχοποιό αυτή η ατέρμονη επανάληψη της επικριτικής κωδωνοκρουσίας για συγκεκριμένα προσωπα (αρκετά συχνά βάσει "πληροφοριών" και "γεγονότων" προερχόμενων από, ευγενικά, αναξιόπιστες πηγές). Κάποια μέση λύση θα πρέπει να υπάρχει ώστε το κλίμα κάπως να αμβλυνθεί. Διότι, μη γελιόμαστε, τριμπούρδελο θα γίνει εδώ μέσα και πολύ σύντομα, ανεξαρτήτως του πόσο καλά συνεχίσει να πορεύεται η ομάδα.Και η ... συνεισφορά του κάθε βροχοποιού σε αυτό προβλέπω να μην είναι τόσο κομβική, όσο ενδεχομένως πιστεύεται.

Προσωπικά, θα παρακαλούσα όλους να χαλαρώσουμε λίγο. Είναι πολύ άσχημο να ζούμε μια από τις πλέον όμορφες περιόδους της σύγχρονης και όχι μόνο ιστορίας μας και να σκεφτόμαστε να μπούμε στο φόρουμ μην κακοκαρδιστούμε με άλλα παιδιά εδώ. Επαναλαμβάνω, στο βαθμό που με αφορά, δεν έχω θέμα με το να εκφράζονται και να επισημαίνονται αρνητικά και παραλείψεις των Σαββιδαίων. Ούτε ο τρόπος όμως που επιχειρείται ούτε η συχνότητα με την οποία επιχειρείται αυτό μου αρέσει. Με νοητικά άλματα και συνεπακόλουθες προεκτάσεις σε κάποια πράγματα, που βρίσκω προσωπικά κάπως παράξενα. Δε μιλάω ούτε για εχθρούς του ΠΑΟΚ ούτε για τίποτα.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:13

αφού το σκάστε επιτέλους έγινε άποψη δεν έχω να προσθέσω πολλά
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:13

Τι σκατα ο μ@λ@κ@ς στα κινέζικα γράφω... Ρε σεις....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:13

Κόψτε το....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:15

Δε με ενδιαφερει ο βροχοποιος,σε αυτό που συμφώνησα μαζί του είναι στην επανάληψη που γινεται απο 5-6 ατομα για την κακή λειτουργία της ομάδας.
Δε βοηθάει σε τίποτα.
Οσο για τον Ταγματάρχη,δε με έχει σεβαστεί στο παρελθόν,οπότε μου είναι αδιάφορος,δεν ασχολούμαι μαζί του,το ίδιο κάνει και αυτός.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:16

Ρε σεις Τέλος.... Τι άλλο πρέπει να γράψω..

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:19

obanebane έγραψε:Δε με ενδιαφερει ο βροχοποιος,σε αυτό που συμφώνησα μαζί του είναι στην επανάληψη που γινεται απο 5-6 ατομα για την κακή λειτουργία της ομάδας.
Δε βοηθάει σε τίποτα.
Οσο για τον Ταγματάρχη,δε με έχει σεβαστεί στο παρελθόν,οπότε μου είναι αδιάφορος,δεν ασχολούμαι μαζί του,το ίδιο κάνει και αυτός.



άμα συμφώνησες σε ένα που έγραψε απ τα εκατό τις τελευταίες μέρες οκ

και εγώ μπορεί να συμφωνώ σαυτο

αλλά δε σε είδα να γράφεις για τα βγάλτε το σκασμό κτλ κτλ που προφανώς δεν συμφωνείς μαυτα


όσον αφορά τα σάλια ρε μπανε ελεος λίγο τακτ λες και δεν κατάλαβες τι εννοουσα
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:20

Cantona4 έγραψε:Εγώ πάντως δεν βλέπω κανέναν να λιβανίζει τη διοίκηση μέρα-νύχτα, μόνο τα ίδια άτομα να γράφουν τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα εναντίον της. Αυτό είναι το πρόβλημα και αυτό βλέπω να λέει και ο ρεινμεϊκερ. Οκ δεν συμφωνείτε-ούμε κάποιοι με τη διοίκηση πρέπει αυτό να γράφεται κάθε μέρα? Και μάλιστα λες και είναι η μία και μοναδική αλήθεια? Ακόμα και η ερμηνεία των λεγόμενων του Λουτσέσκου είναι εικασία και όχι γεγονός.
Τώρα όσον αφορά τον χαρακτήρα του Βέρνμπλουμ.. Άραγε αν ερχόταν ο Νάτχο θα λέγατε τα ίδια για τον χαρακτήρα του? Ή αυτός έκανε προετοιμασία?


σωστός ο Ερίκ
Τελευταία επεξεργασία από thanos-xanthi και Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:22

ελπίζω το συγκεκριμένο μέλος να λέγεται πατρίκ και να μην είσαι ιερόσυλος να πεις τον τρισμέγιστο ερικ πατρίκ
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Cantona4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:25

Μπορεί επειδή είμαι από Πάτρα. Πάτρα+Έρικ
Cantona4
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2016, 08:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:25

Επειδή κατάλαβα σου έγραψα έτσι,δε γίνεται να μου απαντας με ειρωνεία χρησιμοποιώντας λόγια άλλου.
Ξέρεις πολύ καλά ότι εμείς οι δύο δεν θα μαλώσουμε,τα έχουμε πει στο παρελθόν,μη λέμε τα ίδια.
Διαφωνώ σε πάρα πολλά με τον rain,του τα έχω γράψει.
Νευρίασα πάρα πολύ με μια παράγραφο του goran,με έβγαλε από τα ρουχα μου τόσο πολύ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:25

:lol: :lol: :lol:
η ωρα...
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:26

thanos-xanthi έγραψε:
Cantona4 έγραψε:Εγώ πάντως δεν βλέπω κανέναν να λιβανίζει τη διοίκηση μέρα-νύχτα, μόνο τα ίδια άτομα να γράφουν τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα εναντίον της. Αυτό είναι το πρόβλημα και αυτό βλέπω να λέει και ο ρεινμεϊκερ. Οκ δεν συμφωνείτε-ούμε κάποιοι με τη διοίκηση πρέπει αυτό να γράφεται κάθε μέρα? Και μάλιστα λες και είναι η μία και μοναδική αλήθεια? Ακόμα και η ερμηνεία των λεγόμενων του Λουτσέσκου είναι εικασία και όχι γεγονός.
Τώρα όσον αφορά τον χαρακτήρα του Βέρνμπλουμ.. Άραγε αν ερχόταν ο Νάτχο θα λέγατε τα ίδια για τον χαρακτήρα του? Ή αυτός έκανε προετοιμασία?


σωστός ο Πατρίκ


Δεν διαβάζεις σωστά τα ονόματα στις εφημερίδες.... Κρίμα.... Πατρικ!!!!
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1764
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 13 Αύγ 2018, 01:29

obanebane έγραψε:Επειδή κατάλαβα σου έγραψα έτσι,δε γίνεται να μου απαντας με ειρωνεία χρησιμοποιώντας λόγια άλλου.
Ξέρεις πολύ καλά ότι εμείς οι δύο δεν θα μαλώσουμε,τα έχουμε πει στο παρελθόν,μη λέμε τα ίδια.
Διαφωνώ σε πάρα πολλά με τον rain,του τα έχω γράψει.
Νευρίασα πάρα πολύ με μια παράγραφο του goran,με έβγαλε από τα ρουχα μου τόσο πολύ.




δε θα μαλώσω για κανέναν μαζί σου απλά το ποστ είναι ακριβώς επειδή αναφέρεσαι στον ρειν

ποια παράγραφος σε πείραξε ακριβώς και γιατί δεν αναφέρεσαι άμεσα σαυτο
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες