Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Mao_Mao » Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:20

Εμένα μονο μία θα είναι η παρατήρηση μου όταν (και αν ειναι αυτός)κλείσει για βασικός αρριστερός μπακ ο Obradovich.
"Οποιος έρθει στο γήπεδο, να έρθει με τη καρδιά του. Το ίδιο που θα προσπαθήσουμε και εμείς να κάνουμε στο γήπεδο, να παίξουμε με την καρδιά μας".
Άβαταρ μέλους
Mao_Mao
 
Δημοσιεύσεις: 779
Εγγραφή: Παρ 06 Ιούλ 2018, 11:28

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:26

Και όμως, από το μακρινό Μάντσεστερ κατηφορισε Ισπανία και τώρα ήρθε πιο κοντά προβαροντας ταυτόχρονα και τα ασπρόμαυρα. Πολύ θέλει;

Ξέχασα να βάλω τίτλο
"Πιο κοντά στον ΠΑΟΚ ο Ροναλντο"
Τελευταία επεξεργασία από ABOLEYTOI και Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:27

Gospi έγραψε:Περσι τους καναμε δωρο το πρωτο μισο του πρωταθληματος χαρη στις χαζομαρες μας με τις αλλαγες προπονητων...
Ας ειχα Λουτσε απο την προετοιμασια περσι και θα το ειχα σηκωσει απο τον Γεναρη...
Και στην τελιμη αν δεχθω πως οντως δεν μετραει η ενδεκαδα, τοτε γτ να τρελαθω για τις μεταγραφες?
Τρεις γυρους προκριματικα δεν μπορει να μ εγγυηθει κανενας οτι θα τους περασω ακομη και παιχταραδες να φερω...
αρα δεν αξιζει το οικονομικο ρισκο.


Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το δώρο φίλε Γκοσπι τους το κάναμε με την ανοχή να μας σφυριζουν οι πουστοκομινοαρετόπουλοι.
Και συνεχίζουμε την ίδια τακτική μην αντιδροντας στον ορισμο πουστροκουκουλακη ως υπευθυνο για το var
και στην ενεργοποιηση του αρχιδοκομινη...

ΥΓ: Γαμω τα σπίτια τους.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:31

Καλα σ αυτο συμφωνω απολυτα, αλλα δυστυχως δεν εχω καμια πληροφορια για το πολιτικο/επιχειρηματικο/παρασκηνιακο back ground των διαδικασιων στην ΚΕΔ και στην ΕΠΟ, οποτε δεν μπορω να κρινω αν ειναι θεμα ολιγωριας, ανικανοτητας, ελλειψης διαθεσης, συμφωνιας, η αδυναμιας εκ μέρους μας αναφορικα με την επιβολη καλυτερων συνθηκων.
Αν βεβαια ειχες σκισει κουλα κ γαυρο στον πρωτο γυρο δεν θα τολμουσαν να σ αγγιξουν στην συνεχεια...


Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 17 Ιούλ 2018, 18:55

ABOLEYTOI έγραψε:"Πιο κοντά στον ΠΑΟΚ ο Ροναλντο"

Ρονάλντο:''Μετά απο προτροπή του Φερνάντο Σάντος που εκτιμώ απεριόριστα, αποφάσισα ότι ο ΠΑΟΚ θα είναι ο επόμενος σταθμός στην καριέρα μου, καθώς τα βρήκαμε σε όλα με τον κ.Σαββίδη και τον κ.Λουτσέσκου.''

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 17 Ιούλ 2018, 20:31

Παιδιά ο Μάτσιος ποιός είναι εδώ μέσα;;
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 20:49

Ενας απο το διπλανο χωριο,δεν τον ξερεις
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 21:20

DaRkFeaR έγραψε:
Rizla έγραψε:Darkfear έχεις καμιά σχέση με το Μάτσιο ή τον Μανιακό;
Ορισμένες φορές τα γραπτά σου με θαμπώνουν απο την σαφηνεια τους :mrgreen:


Καμία σχέση δεν έχω με κανένα Μανιακό ή Μάτσιο γράφω απόψεις μου χωρίς να προσβάλω κανένα το ίδιο κάνετε και εσείς.
Ούτε τους γνωρίζω τα nickname που λες μόνο σε δημοσιεύσεις αλλά δεν παρατηρώ και τι γράφουν λεπτομεριοδός.
Διαβάζω τις απόψεις αρκετών δεν έχω σχέση με άτομα που ανέφερες.
Λεπτομεριοδος;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 21:24

και λεβεντης
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 21:38

Petros1988 έγραψε:Πάντως δε θέλω να πιστεψω ότι δεν είχε γίνει σχεδιασμός στην ομάδα για τα μεταγραφικά η ότι γίνεται τώρα είμαστε μεγάλη και σοβαρή ομάδα πιστεύω ότι γίνεται 1 από τα παρακατω
1.Οι παίκτες που θέλουμε δεν θέλουνε να ρθουνε Ελλάδα και απλά αργεί το plan b να ολοκληρωθεί.
2.Καποιοι παίκτες που αξίζουνε πραγματικά μας έχουνε στο περίμενε και λόγω αξίας και έτοιμης ομάδας περιμένουμε.
3.Ειναι δυσκολες οι περιπτώσεις που κοιτάμε και με τον χρόνο να μην πιέζει προσπαθούμε να ρίξουμε τις απαιτήσεις των ομάδα τους και τέλη Αυγούστου να τους αγοράσουμε στην καλύτερη τιμή διότι δεν καίγομαστε άμεσα.

4...Το ffp...

Απορώ που δεν πρόλαβε να το υπενθυμίσει/συμπληρώσει κανένας άλλος ως τώρα...
Ίσως η 31η Αυγούστου 2017 (Μαουρίσιο, Βιέρι, Ζαμπράνο) αποτελεί τροχοπέδη στον φετινό σχεδιασμό, δεν ξέρω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 21:39

και δυο αυγα.......
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 21:47

Gospi έγραψε:Εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να το λεω, αλλα θα επιμεινω!
Οποιος πιστευει οτι ειναι ευκολο να πεισει οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα, πραγματικα αξιολογους ποδοσφαιριστες να ερθουν στο ελληνικο μπορντελο που λεγεται σουπερ λιγκ, ειναι γελασμενος!
Η ελλαδα σαν ποδοσφαιρικος προορισμος ειναι στις τελευταιες επιλογες των σοβαρων και αξιολογων ποδοσφαιριστων!
Γ αυτο και ειναι δυσκολο να κλεισουν οι μεταγραφες συντομα.
Η μονη λυση για γρηγορο μεταγραφικο σχεδιασμο ειναι τα ποδοσφαιρικα στοιχηματα. Δυστυχως ομως οι Σαββιδηδες καηκαν στο παρελθον απο τα στοιχηματα και δεν τους βλεπω διατεθιμενους να ρισκαρουν ξανα!
Εκτος αν οι ανταγωνιστες μας εχουν κανει οργια στις μεταγραφες μεχρι σημερα και δεν το ξερω...
Τσου Λου θα περασουμε μονο οταν θα παρουμε πρωταθλημα.
Γ αυτο καλο ειναι να επικεντρωθουμε στο πρωταθλημα, οπου δεν εχουμε αντιπαλο ακομη και ετσι να κατεβουμε!
Χαλαρωστε λοιπον και απολαυστε το!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή έχουν καεί οι Σαββίδηδες από Μάτος, Σάκχοφ, Κρέσπο, Τζάλμα, Μπίσε, Κάνιας, που μ αυτούς πήραμε δύο Κύπελλα και μας έκλεψαν δύο Πρωταθλήματα, γι αυτό δεν ρισκάρουν για να μην την ξαναπατήσουν?
Δεν καταλαβαίνω πώς αιτιολογείται το σκεπτικό σου, όταν οι μοναδικοί τους τίτλοι με τον Π.Α.Ο.Κ., ήρθαν έτσι...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 22:18

Η ομάδα χρειάζεται ένα βασικό χαφ, μια λύση για αριστερό μπακ και ένα δεύτερο φορ πιο ελαφρύ απο τον Πριγιοβιτς απο πέρσι το Γενάρη.

Ασχετα απο το αν περάσεις Προκριματικά ΤσΛ ή όχι.

Το ξερουμε όσοι βλέπουμε στοιχειωδώς ποδόσφαιρο, πλέον το λέει ανοιχτά και ο προπονητής.

Όποιος έχει αναλάβει τις μεταγραφές έχει ακομα 40 μέρες να καλύψει αυτά τα κενά.

Αν δεν το κάνει τότε απλά έχει αποτύχει.

Ολα τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες και μαλακίες.

Αντε επιτέλους ξυπνήστε!

Είμαστε ΠΑΟΚ και έχουμε ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ.

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 22:34

Kourdos έγραψε:Παιδιά ο Μάτσιος ποιός είναι εδώ μέσα;;

ελα ρε Κουρδε..... :o


ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 22:35

Jairo έγραψε:
ABOLEYTOI έγραψε:"Πιο κοντά στον ΠΑΟΚ ο Ροναλντο"

Ρονάλντο:''Μετά απο προτροπή του Φερνάντο Σάντος που εκτιμώ απεριόριστα, αποφάσισα ότι ο ΠΑΟΚ θα είναι ο επόμενος σταθμός στην καριέρα μου, καθώς τα βρήκαμε σε όλα με τον κ.Σαββίδη και τον κ.Λουτσέσκου.''

:opaokara: :opaokara: :opaokara:


αχ,αχ,αχ φευγω αεροδρομιο :opaokara:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες