Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:07

Έτσι που το πάμε, αυτοί που θα έρθουν δεν θα είναι στο 100% για τον Λουτσέσκου ούτε στον επόμενο προκριματικό, ειδικά αν είναι ελεύθεροι ή μουντιαλικοί. Ανεξήγητη καθυστέρηση σε όλα τα επίπεδα, ξεσκαρτάρισμα, μεταγραφές, αλισβερίσια με συγκεκριμένες ομάδες που δεν καταλαβαίνω πού αποσκοπούν, για άλλο ένα καλοκαίρι σύγχυση ρόλων. Ξέρω ότι ακούγομαι μίζερος αλλά δεν βλέπω και κάτι καλύτερο από άλλα χρόνια στη λειτουργία της ομάδας παρά το χρήμα που διατίθεται, με αποτέλεσμα το μισό να πηγαίνει χαμένο. Και δεν μ ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι, το θέμα είναι τι κάνουμε εμείς.
Όσο για τον Κόντε, σίγουρα καλύτερος από τον κανέναν αλλά αν τον κλείσουμε τώρα είναι σαν να παραδέχεται ολόκληρος ο μηχανισμός της ομάδας την ανεπάρκειά του. Και γι αυτό και μόνο δεν νομίζω.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:15

Εγώ πάντως έτσι όπως το βλέπω το πράγμα οι αρδ δεν θα πιάσουνε καμία μεταγραφή! Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο Επιθετικός που θα ρθει δεν έχει γραφτεί καν και δεν έχει ακουστεί πουθενά και είναι καλό όνομα και θα σκάσει μπαμ και κάτω με ανοικοινωση η όταν θα ναι Θεσσαλονίκη για να υπογράψει το ίδιο πιστεύω και για το αριστερό μπακ!Έτσι κινείται ο Μιχελ! Οπότε υπομονή θα σκάσει κάποια στιγμή η μεταγραφή για να αργεί πάντως σίγουρα είναι καλοί παίκτες που προσπαθούμε να τους πείσουμε να ρθουν.Για χαφ δε ξέρω τι θα γίνει ο Σουηδός αν ήτανε να ρθει θα είχε κλείσει!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:19

Κι από πότε η έννοια του οπαδου είναι αν πετυχουν τα αρδ μεταγραφή κι όχι οι μεταγραφές να είναι οι σωστές και στην ώρα τους εδώ;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:22

Petros1988 έγραψε:Εγώ πάντως έτσι όπως το βλέπω το πράγμα οι αρδ δεν θα πιάσουνε καμία μεταγραφή! Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο Επιθετικός που θα ρθει δεν έχει γραφτεί καν και δεν έχει ακουστεί πουθενά και είναι καλό όνομα και θα σκάσει μπαμ και κάτω με ανοικοινωση η όταν θα ναι Θεσσαλονίκη για να υπογράψει το ίδιο πιστεύω και για το αριστερό μπακ!Έτσι κινείται ο Μιχελ! Οπότε υπομονή θα σκάσει κάποια στιγμή η μεταγραφή για να αργεί πάντως σίγουρα είναι καλοί παίκτες που προσπαθούμε να τους πείσουμε να ρθουν.Για χαφ δε ξέρω τι θα γίνει ο Σουηδός αν ήτανε να ρθει θα είχε κλείσει!


Αυτο το προαισθημα σου ειναι για βραβειο.
Οπως και οι ανακοινωσεις σε παικτες σημερα εε??
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:25

johnys999 έγραψε:Όσο για τον Κόντε, σίγουρα καλύτερος από τον κανέναν αλλά αν τον κλείσουμε τώρα είναι σαν να παραδέχεται ολόκληρος ο μηχανισμός της ομάδας την ανεπάρκειά του. Και γι αυτό και μόνο δεν νομίζω.


Καλά, αυτός την προηγούμενη εβδομάδα παντρολογιότανε. Δηλαδή αν τον κλείναμε νωρίτερα θα άφηνε το γάμο για να ήταν στην Ολλανδία για πουρνάρια με τη Νόρτζελαντ?
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:28

BigBaby έγραψε:
Petros1988 έγραψε:Εγώ πάντως έτσι όπως το βλέπω το πράγμα οι αρδ δεν θα πιάσουνε καμία μεταγραφή! Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο Επιθετικός που θα ρθει δεν έχει γραφτεί καν και δεν έχει ακουστεί πουθενά και είναι καλό όνομα και θα σκάσει μπαμ και κάτω με ανοικοινωση η όταν θα ναι Θεσσαλονίκη για να υπογράψει το ίδιο πιστεύω και για το αριστερό μπακ!Έτσι κινείται ο Μιχελ! Οπότε υπομονή θα σκάσει κάποια στιγμή η μεταγραφή για να αργεί πάντως σίγουρα είναι καλοί παίκτες που προσπαθούμε να τους πείσουμε να ρθουν.Για χαφ δε ξέρω τι θα γίνει ο Σουηδός αν ήτανε να ρθει θα είχε κλείσει!


Αυτο το προαισθημα σου ειναι για βραβειο.
Οπως και οι ανακοινωσεις σε παικτες σημερα εε??

Μεταγραφη Γιαξης από Πανσεραικο!
Δανεικό Κουλουρη στον Ατρόμητο!
Εντάξει δεν έπιασα αποδέσμευση!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:32

Petros1988 έγραψε:
BigBaby έγραψε:Αυτο το προαισθημα σου ειναι για βραβειο.
Οπως και οι ανακοινωσεις σε παικτες σημερα εε??

Μεταγραφη Γιαξης από Πανσεραικο!
Δανεικό Κουλουρη στον Ατρόμητο!
Εντάξει δεν έπιασα αποδέσμευση!


Αρα δεν θα θελεις αλλη μεταγραφη αφου πηραμε Γιαξη...στο κεντρο κομπλε.
Θα φερουμε και Γκαργκαλατζιδη στην 1η ομαδα αρα μεταγραφη.
Κλειστε το τοπικ παιδες....εκλεισε το ροστερ
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό che4 » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:48

μπαλογιαννη ξέχασες
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 04 Ιούλ 2018, 23:49

Α ναι εχεις δικιο.......και Μπακογιαννη αρ. μπακ.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 00:20

Μέχρι Παρασκεύη θα έχουμε μεταγραφή δεν νομίζω να είναι τόσο στόκοι στην διοίκηση να πάμε με Basel μόνο με τον Prijovic και ψευτο9άρι τον Μυστακίδη.

Μη πω πως έχουν καταλήξει και μένουν τα μικρολεπτομέριες να έρθει!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό slowcrow » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 00:28

Οξεια μεταγραφιτιδα.
slowcrow
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 17:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 00:35

:pano: :pano: :pano:

Μπράβο φίλε...Πες τα...

:pano: :pano: :pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 01:03

Ρε παιδιά, καλά όλα αυτά (και on-topic, μπράβο!), αλλά εγώ ακόμα περιμένω τον Κυριάκο Παπαδόπουλο...

ΕΡΧΕΤΑΙ αφού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 01:14

Ζαντός φίλε τον Κούλη χλωμό το βλέπω εκτός αν μπούμε ομίλους CL και τρελαθεί ο Ιβάν και τον φέρει μαζί με Σταφυλίδη δώρο επιπλέον.

Άρα βλέπω θα περιμένεις μέχρι Αυγουστο για τον Κούλη!
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Πέμ 05 Ιούλ 2018, 01:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 05 Ιούλ 2018, 01:14

Το transfermarkt στην γερμανικη εκδοση στις φημες εχει για παπαδοπουλο πιθανους προορισμους κρασνονταρ, ΠΑΟΚ, φενερ
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 36 επισκέπτες