Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:23

Έχω δει αρκετά παιχνίδια του Πούκκι. Όλος περιέργως συμμετέχει αρκετά στο παιχνίδι και κινείται πολλές φορές με εναλλαγή μπάλας (Μπρόντμπυ) παράλληλα με τη γραμμή της περιοχής. Εκτιμώ ότι μπορεί να ταιριάξει με Πρίγιο στην ίδια εντεκάδα. Ίσως αυτό είναι και το σκεπτικό της επιλογής του.

Τον Κόντε απλά τον θέλω. Αυτός δεν ξέρω αν θέλει να έρθει πίσω από Πρίγιο και Πούκκι.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:23

MANIAKOS έγραψε:Π ωριμος ο μαχης Μπραβο την Ειρήνη αλλος Αβθρωπος εγινε

Ακηθινά απ το παράδειγμα του, φαίνεται ότι ο γάμος ακκάζει τον άνθρωπο και κέω να το ξανασκεφτώ... :roll:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:23

Τι να τρομάξω ρε,μακάρι να μπορούσαμε να είχαμε τον Λούκας στο ροστερ τώρα.
Που να βρεις τιτίκα τωρα,πολλα τα φράγκα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:26

εγω πιστευω οτι θα τα σεντερ φορ μας θα ειναι πριγιο αν δεν φυγει γιατι απο οτι εκοψα τον μιτροβιτς σημερα λογικα στο επομενο θα ξεκινησει πριγιο πουκι και κοντε θα τους πει ο λουτσεσκου κανεις δεν ειναι πρωτος δευτερος η τριτος στην προπονηση οποιος ειναι καλυτερος θα παιζει αυτο μ εχει δειξει κ οταν λες σε 3 ατομα οποιος ειναι καλυτερος θα παιξει τρελενονται και οι 3 και πανε φουλ.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:27

TheCursed έγραψε:Παντως με αυτο που ειπε ο big βγαζει νοημα το αρθρο αυριο λογικα θα ξεκαθαρισει ο πουκι εμενα μ αρεσει πιστευω θα κανει και πολλα γκολ.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Προφανώς ναι η σελίδα του χοντρού λεεί ξεπερνάει τον χρόνο το μύριο άλλοι γράφαν στα 800χιλ περίπου ανά έτος 3 χρόνια τι να πιστέψεις δεν ξέρεις.
Κάνουμε υπομονή μέχρι αύριο!
Πάντος το ίδιο νομίζω και εγώ θα είναι ο ανάλογος Berg στην ομάδα μας από τα βιντεάκια που έχω δει!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:28

TheCursed έγραψε:Παντως με αυτο που ειπε ο big βγαζει νοημα το αρθρο αυριο λογικα θα ξεκαθαρισει ο πουκι εμενα μ αρεσει πιστευω θα κανει και πολλα γκολ.



Συμφωνώ,είναι ξεκάθαρο ότι προτεραιότητα έχει ο Φιλανδός.
Η διορία που του δόθηκε και τα δημοσιεύματα περί συμφωνίας με τον Κοντε (μοχλός πίεσης) ισως να τον εκαναν να δεχθεί την πρόταση μας.
Θα φανεί σύντομα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:31

obanebane έγραψε:
TheCursed έγραψε:Παντως με αυτο που ειπε ο big βγαζει νοημα το αρθρο αυριο λογικα θα ξεκαθαρισει ο πουκι εμενα μ αρεσει πιστευω θα κανει και πολλα γκολ.



Συμφωνώ,είναι ξεκάθαρο ότι προτεραιότητα έχει ο Φιλανδός.
Η διορία που του δόθηκε και τα δημοσιεύματα περί συμφωνίας με τον Κοντε (μοχλός πίεσης) ισως να τον εκαναν να δεχθεί την πρόταση μας.
Θα φανεί σύντομα.


Αυτο που λες για μοχλο πιεσης το σκεφτηκα και γω το εβγαλε η παε στους αρδ για να μαθευτει αλλα χωρις στην ουσια να ισχυει για αυτο δεν εχει ιδεα και ο κοντε τεσπα τεταρτη πρωτη οποτε μεχρι τοτε θα κλεισει λογικα οποιος απο τους 2 το χαφ τωρα πιστευω θα αργησει κ αλλο ειτε ειναι ο σουηδος ειτε οχι.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:31

obanebane φίλε διορία είχε μέχρι άυριο πρωί από ότι άκουσα, προφανώς θα πιέστηκε σου λέεί τα φράγκα που θα τα βρώ αλλού ας πάω.
Άυριο θα ξέρουμε πάντος το περίεργο είναι κανένα ΑΡΔοΑθλητικό site δεν έβγαλε τίποτα εκτός του χοντρού.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:32

DaRkFeaR έγραψε:obanebane φίλε διορία είχε μέχρι άυριο πρωί από ότι άκουσα, προφανώς θα πιέστηκε σου λέεί τα φράγκα που θα τα βρώ αλλού ας πάω.
Άυριο θα ξέρουμε πάντος το περίεργο είναι κανένα ΑΡΔοΑθλητικό site δεν έβγαλε τίποτα εκτός του χοντρού.


Δεν ξερουν πλεον κοπηκαν τα παλια οποτε βγαζουν οτι τς λεει η παε οποτε αυτη θελει
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:35

Ρε παιδιά ο γίγαντας porky που είναι;
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:37

kataramenos5 έγραψε:https://trends.google.com/trends/explore?date=today%203-m&q=PAOK%20THESSALONIKI

αντε γατακια ,απο Κενυα θα ρθει :opaokara:


Υγ Που χαθηκες ρε κουρδε?
Για προπονητές τo έχουμε τo Google Trends :-)
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:37

Όσο αφορά τον Σουηδό τον bloom-bloom μας τα κανε τσουρέκια ειλικρινά. Χωρίς προετοιμασία θα κάνουν όπως κάθε παίχτης επαγγελματίας αν δείτε και ο Mauricio δεν έκανε προετοιμασία καμία σχέση με αυτά που βλέπαμε στα βιντεάκια αναστήθηκε μετά νοέμβρη. Τι να το κάνω να έρθει τέλος Ιούλη να απαντήσει θετικά κτλπ ή Αυγουστό.
Χωρίς προετοιμασία ένας παίχτης δεν..
Αν διαφωνείται παρακαλώ να ακούσω και άλλη γνώμη.
Εγώ πάντος έτσι το βλέπω!
Εγώ αν ήμουν στην διοίκηση θα απέσυρα την προσφορά έχει και άλλους που με τα 1.7χαρτιά που θα του έδινες θα ερχόταν πχ Yacob και άλλοι που υπάρχουν στην ελεύθερη αγορά που ψάχνουν εκεί γύρω φράγκα.
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:39

Εγω για αυτο ειχα πει οτι φετος δεν προκειται να κανω κρητικη στον μαουρισιο στον βιερηνια στον ζαμπρανο και στον καντουρι και εσυ να ησουν στην θεση του βερνμπλουμ και γω νζμω το ιδιο θα καναμε θα αργουσαμε οποτε .
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:42

TheCursed έγραψε:Εγω για αυτο ειχα πει οτι φετος δεν προκειται να κανω κρητικη στον μαουρισιο στον βιερηνια στον ζαμπρανο και στον καντουρι και εσυ να ησουν στην θεση του βερνμπλουμ και γω νζμω το ιδιο θα καναμε θα αργουσαμε οποτε .

:pano: :pano: :pano: :pano:
διαφωνείς φίλε; πάνω ακριβώς αυτό που έγραψα;
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Κυρ 17 Ιουν 2018, 23:43

DaRkFeaR έγραψε:
TheCursed έγραψε:Εγω για αυτο ειχα πει οτι φετος δεν προκειται να κανω κρητικη στον μαουρισιο στον βιερηνια στον ζαμπρανο και στον καντουρι και εσυ να ησουν στην θεση του βερνμπλουμ και γω νζμω το ιδιο θα καναμε θα αργουσαμε οποτε .

:pano: :pano: :pano: :pano:
διαφωνείς φίλε; πάνω ακριβώς αυτό που έγραψα;


οχι καθολου αυτο λεω οτι χωρις προετοιμασια δεν μπορεις να προσφερεις αυτα που μπορεις.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες