Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:07

Επομένος για να είπε ο Lucesku 'υπάρχουν δύο συμβόλαια ποδοσφαιριστών που λήγουν' και είναι του Azevedo&MAK
απελευθερώνονται 2 θέσεις άρα του ΜΑΚ δεν θα αγοραστεί για να το είπε.

Επομένος η μια από τις 2-3 επιστροφές αφού απελευθερώνεται 1 από τις 2 θέσεις θα είναι του Γιαννούλη.

Αν πωληθεί ο Πασχαλάκης που από όσο διαβάζε θα πάει Napoli στο 1,5 χαρτί θα αποκτηθεί ο Zivkovic.

Για την θέση του ΜΑΚ που απελευθερώνεται όπως είπε ο 2ος θα είναι ένας από τους δύο Henrique ή Warda+τις 2-3μεταγραφές που θα έρθουν+θα δοθούν αρκετοί δανεικοί, σε όποιους δεν κατάλαβε τις δηλώσεις Lucesku.

Αυτά κατάλαβα εγώ!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:09

Ο Πασχαλάκαρος δεν πάει πουθενά μη τσιμπάτε. Όσον αφορά τον Βέρνμπλουμ είναι παίκτης top class,φέρτον με κλειστά μάτια αν γίνεται. Επίσης πολλές φορές αγωνίστηκε σαν σεντερ φορ στην Τσσκα και αυτό λέει πολλά..
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:13

Ξεκίνησε και επίσημα η ΑΡΔοπερίοδος των μεταγραφών...
Παπάδες και trolls σε πληθώρα και σε ημερήσια διάταξη...
Έχουμε επιπλέον κι αυτό το "ανοιχτό μπάτζετ" του Ιβάν...
Αυτά είναι γούστα...............................................

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:


Υ.Γ. Εδώ πρόλαβε ήδη και "αποκαλύφθηκε" ο γάμος του Μάχη...Τι να λαίμαι τώρα? :lol: :lol: :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό shearer4 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:16

Τρομερος ο Βερνμπλουμ, παιχτης επιπεδου ΤΣ. Λ. , μακαρι να μην εχει θεμα με τον τραυματισμο και να ερθει. Αυτος ειναι ο ορισμος του aggressive παιχτη στο κεντρο και μας δυναμωνει και στο υψος (πρωτες μπαλες απο βολε, στημενα).

Παρακληση στην ΠΑΕ, βγαλτε τα διαρκειας τωρα που γυριζει, οσο νωριτερα γινεται, και δεν θα μεινει κολυμπηθροξυλο...
Άβαταρ μέλους
shearer4
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2016, 08:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό White Ranger » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:22

:pano:
Δεν αναρωτιέστε πως εκτός των τραυματισμών που έχει να παίξει ενάμισο μήνα δεν τον αναναιώνουν;
25Ιουνίου κλείνει τα 32.
:pano:
Εγώ γνώμη μου είναι πως πάμε για άλλον που δεν έχει ούτε αναφερθεί ο Μίχελ αυτό έκανε παλαιότερα άλλα γράφαν οι αρδ, λέγαμε εμείς ονόματα-δεν πετυχαίναμε κανέναν.
The White Ranger= Colors of PAOK
Άβαταρ μέλους
White Ranger
 
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: Κυρ 12 Νοέμ 2017, 17:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:28

Αυτη η ψυχη ο καμπορε τι να κανει αραγε??σε τι κατασταση ειναι?
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:32

Dimitris_L4 έγραψε:Αυτη η ψυχη ο καμπορε τι να κανει αραγε??σε τι κατασταση ειναι?


Λήγει είδα τώρα το συμβόλαιο του το 2019 πιάνει και Γάλλος, απορώ και εγώ πως δεν αναφέρθηκε.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:37

Καλός παίκτης αλλά πιο καθαρό εξάρι ο Καμπορέ.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό agios » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:44

Λίγα λόγια για τον Wernbloom...
Ενημέρωση προς συμφορίτες.
Ο παίκτης παιδιά δεν κάνει τα νούμερα που βλέπετε φέτος.Η ΤΣΣΚΑ αναγκάστηκε φέτος να παίξει χωρίς σέντερ φορ κυριολεκτικά γιατί την πήγε γκαντεμιά σύννεφο από τραυματισμόυς στα φορ (Μουσά κτλ).Μη έχοντας άλλη επιλογή ο Κοντσαρένκο τον έβαζε φορ λόγω δύναμης κορμιού (αν δεν κάνω λάθος πάνω από 10 ματς έπαιξε φορ) και με μπουνιά κλωτσιά κόλο ζμπρωξίδι έκανε τα γκολ.
Σαν 8 μην περιμένετε να δείτε τα φετινά νούμερα ξεχάστε το...
Αν μου λέγανε φέρε ένα 6 υψηλού επιπέδου θα τον έφερνα δαγκωτό...Για 8 όμως που ζητάει ο Λούτσος δεν κολλάει στα δεδομένα μου...
Αν νομίζετε ότι ο Γκαρσία ήταν σκληρός μ αυτόν όταν τον δείτε θα γραφτείτε όλοι kick box....
'Οσοι θέλουν πιο πολύ 8 από 6 δεν είναι αυτό που θέλουμε.
'Οσοι θέλουν πιο πολύ 6 από 8 πάτε αεροδρόμιο να τον φέρετε..
Αυτά..
Καλημέρες.
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:45

Ο Σουηδός ειναι σίγουρα ένας μεγάλος παίκτης και μακάρι να έρθει!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:51

Ισχύει ότι είπε ο agios. Εγώ πάλι επιμένω πως δεν είναι αυτός το "μπαμ" για να δημιουργει με λεγόμενα Λουτς.
Στις 25Ιουν κλείνει τα 32, για να πάμε με Άγιαξ ή Βασιλεία με να παίξει αυτός τον Νοέμβρη θα παίξει, χωρίς να κάνει προετοιμασία.
Ακόμα και με το απεριόριστο bufget που θα έχει για τις 2-3μεταγραφές δεν φέρνεις αυτόν θα είναι κανένας Βραζιλιάνος ή κανένας που θα έγινε προεργασία να αγοραστεί.
Τελευταία επεξεργασία από Darkm4n και Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:53

Μετα απο 25 χρονια βρηκαμε επιτελους τερματοφυλακα με ψυχη, ελληνα, τρελο, που γουσταρει να παιζει στον ΠΑΟΚ

Δεν νοειται να πουληθει ο Πασχαλακης. Ανανεωση 5ετιας οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω και ρητρα στα ουρανια.

Αν θελει η Ναπολι με τα ιδια λεφτα (3.5) της δινω Ρει και δωρο Γλυκο. Κανενα προβλημα. Πασχαλακη ομως δεν παιρνει.

Αυτος ο Σουηδος ειναι οτι ακριβως λειπει για να κανουμε ενα κεντρο που ομοιο του δεν θα εχουμε δει στην ελλαδα
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:54

DaRkFeaR έγραψε:Επομένος για να είπε ο Lucesku 'υπάρχουν δύο συμβόλαια ποδοσφαιριστών που λήγουν' και είναι του Azevedo&MAK
απελευθερώνονται 2 θέσεις άρα του ΜΑΚ δεν θα αγοραστεί για να το είπε.

Επομένος η μια από τις 2-3 επιστροφές αφού απελευθερώνεται 1 από τις 2 θέσεις θα είναι του Γιαννούλη.

Αν πωληθεί ο Πασχαλάκης που από όσο διαβάζε θα πάει Napoli στο 1,5 χαρτί θα αποκτηθεί ο Zivkovic.

Για την θέση του ΜΑΚ που απελευθερώνεται όπως είπε ο 2ος θα είναι ένας από τους δύο Henrique ή Warda+τις 2-3μεταγραφές που θα έρθουν+θα δοθούν αρκετοί δανεικοί, σε όποιους δεν κατάλαβε τις δηλώσεις Lucesku.

Αυτά κατάλαβα εγώ!

Φίλε μου η ρήτρα του Πασχαλακη είναι 5 εκατομμύρια.Πως θα τον δώσουμε μόνο 1,5 και μάλιστα σε ομάδα επιπέδου Νάπολι.Τι είμαστε bazaar;
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό gpaok » Σάβ 19 Μάιος 2018, 10:57

Ενάμιση για Πασχαλάκη;; Τι τα κορδόνια του μόνο θέλουν να αγοράσουν;; Πιστεύω ουτε με σφαίρες δεν φεύγει ο τρελός...ίσως με σφαίρες και κάνα τάλιρο...ίσως.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 19 Μάιος 2018, 11:00

Μακάρι ρε παιδία απλά αν τον είχαμε συμβόλαιο μέχρι 20-21 θα τα δίναν κανα 3χαρτιά αν καίγονται οι Ιταλοί για Τερματά.
Εγώ δεν θέλω να τον δώσουμε και 1 τάλιρο; :D :lol: απλά είδα 1,5 χαρτί και το έγραψα εδώ.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες