Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:14

Και με τον Srna ολοκληρώθηκαν οι μεταγραφές και από ότι φαίνεται φεύγει και ο Μάτος. Μας καταλαβαίνω όλους
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:17

Μονο αν υπαρχει καποιο αλλο deal απο πισω θα το καταλαβω...θα φανει σε λιγο.
Αλλιως ειναι πιο ανεξηγητη κινηση και απο την αποκτηση του Λεβεκ.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:21

Σε λίγο θα διαβάσω πως θα μείνει και ο Azevedo.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3326
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Patron » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:22

Ερήμην μπίτι μεταγραφή μου φαίνεται ο Σρνα. Μπορεί βέβαια να προλειάνει το έδαφος για κάτι άλλο οψόμεθα κ είδωμεν ακόμα δεν βγήκε ο Μάης άσε που έχω βάλει στοιχημα προσωπικό να ασχοληθώ με ΠΑΟΚ μετά το World Cup ...
:D
Καλά όχι πως θα το κερδίσω :opaokara:
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:23

Ένα καλό παιχνίδι για να δούμε τους μελλοντικούς παίκτες του ΠΑΟΚ

PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:23

goran 64 έγραψε:
montekristo έγραψε:
che4 έγραψε:[quote="montekristo"]Η ντοπα είναι κάτι στάνταρ στον επαγγελματικό αθλητισμό
Όλοι παίρνουν το κάτι τις τους
Δεν νομίζω ότι είναι κριτήριο αυτό
Το ότι είναι 36 και ένα χρόνο χωρίς παιχνίδια το δέχομαι
Πιστεύω μόλις κλείσει το χαφ δεν θα ασχολείται κανένας με τον σένα
Πολύ κακο για το τίποτα

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



καλά ρε θα μας τρελανεται

17 μήνες τιμωρία για ντόπα θα φέρουμε στον ΠΑΟΚ μας και θα το υποβαθμίζουμε λέγοντας ότι δεν τρέχει τίποτα
Θεωρείς δηλαδή ότι είναι ο μονος???
Στην τελική τιμωρήθηκε για αυτό και η ποινη του τελειώνει τον Αύγουστο
Σε κανέναν δεν αρέσει η ντοπα στον αθλητισμό γενικά αλλά είναι μια πραγματικότητα.


Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και οι ληστείες των ΠρωΚταθλημάτων στα δικαστήρια ή με τα κοράκια, μια πραγματικότητα είναι αδερφέ, αλλά παθαίνουμε κάτι, τρελαινόμαστε, όταν την υποβαθμίζουν οι χαβουζοβοθρολιμανίσιοι, μέσω της προπαγάνδας των ΑΡΔ τους (και μας πολλές φορές), αλλά θέλουμε και πολεμάμε σκληρά για να την αλλάξουμε, αν δεν κάνω λάθος...

Εκτός κι αν θέλουμε να την κρατήσουμε, αρκεί να είμαστε εμείς στην θέση του ληστή και όχι του ληστευμένου...
Μήπως?[/quote]Συμφωνώ μαζί σου goran αλλά δεν βρέθηκε θετικός όσο έπαιζε σε εμάς
Έκανε ένα λάθος και τιμωρήθηκε για αυτό
Σε αντίθεση με αυτό που λες σαν παράδειγμα για τα κλεμμένα πρωταθλήματα κτλ που κανένας δεν έχει τιμωρηθεί
Δεν μπορεί δηλαδή να του δώθει η ευκαιρία να διώξει τη ρετσινια γενικά το λέω όχι μόνο για τον ΠΑΟΚ
Βρέθηκε θετικός εφαγε την ποινη του
Από εκεί και πέρα δεν δικαιούται μια δεύτερη ευκαιρία???
Όσον αφορά την ηλικία του και ότι έχει 1 χρόνο να παίξει η ότι θα πάρει 500 ένας 36 είναι άλλο θέμα και δέχομαι ότι είναι ένα επιχείρημα σοβαρό





Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:24

Κατάφερα να ενημερωθώ για τα της ομάδας μετά από καιρό και δυστυχώς διαπιστώνω ότι πρέπει ν αποσυρθώ και πάλι, οικειοθελώς αυτή τη φορά.
- Είμαι από τους λίγους -που όμως υπάρχουν- που θα ήθελαν λιγότερα χρήματα και περισσότερη ποδοσφαιρική λογική. Γιατί παρατηρώ ότι όσο αυξάνεται το ένα τόσο λιγοστεύει το άλλο.
- Απ αυτούς που δε θεωρούν τη διαφορά ποιότητας που παρατηρήθηκε και τόσο σπουδαίο πράγμα όταν το μπάτζετ είναι τουλάχιστον 3 και 4 φορές μεγαλύτερο των ανταγωνιστών κι ότι με νορμάλ κινήσεις η διαφορά αυτή θα έπρεπε να είναι χαοτική όλη τη χρονιά.
- Απ αυτούς που δε βλέπουν με καλό μάτι τα λεγόμενα νεκρά projects, παίχτες δηλαδή κοντά στη δύση της καριέρας τους. 2-3 χρειάζονται, όλοι έχουν, περισσότεροι όμως είναι χασούρα αγωνιστική και οικονομική.
- Που δεν τους αρέσουν οι μανατζεροδουλειές -γιατί αυτό με τον Κροάτη δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι.
- Που θέλουν ομάδα ευρωπαική, ταχυδύναμη και με διάρκεια. Όχι σε σχέση με τη λειβαδιά και τη λαμία, σε σχέση με αυτούς που φιλοδοξούμε να παίξουμε στους ομίλους. Εκτός κι αν δεν φιλοδοξούμε.
Μέχρι ν αλλάξει η αγωνιστική και μεταγραφική φιλοσοφία και ο βασικός εκφραστής της, δεν έχω να προσφέρω κάτι θετικό στη συζήτηση που γίνεται εδώ. Αν συμβεί κάποτε αυτό, θα τα ξαναπούμε.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:26

Αυτά που βλέπουμε εμείς σε κάποιον παίχτη τα βλέπουν και στην διοίκηση είστε σίγουροι ότι αυτά που βλέπουν αυτοί μπορούμε να τα δούμε και εμείς??? Κάλο βράδυ.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:31

Πέρσι που η χρονιά ξεκίνησε τραγικά, είδαμε ότι τελείωσε φανταστικά και καραγουσταραμε όλοι..... Όσοι απογοητευτηκαν αποτραβηχτηκαν αυτοί χάσανε..... ΠΑΟΚ ΠΆΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΎ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:34

Τώρα που λες Σκαρμούτσο, τι κάνει αυτή η ψυχή;

Δεν είναι ταμάμ για αντι-Πριγιο;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ArChAnGeLonfire4 » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:35

To μονο που θα πορουσα να πω με την ελευση του Σρνα είναι μανατζερικο. Αρα θα υπαρχει και μανατζερικο γραφειο ισως το μπαμ που ελεγε ο Σαββιδης στο ινσταγκραμ.
Ειδαλλως δεν ξερω τι να υποθεσω ειναι μερικα ανεξηγητα αντι να παρουμε ενα δεξι μπακ η να παραμεινει ο Κιτσιου με γεματη χρονια στ Βελγιο για μπακαπ μιλαμε δεν μιλαμε για να παίζουν τετοιες ηλικιες 36'(ντεκε κ καλα επειδη θελει συμβολαιο να κλεισει την καριερα του ντοπαρισμενος αποχη ενα χρονο σχεδον φιλανθρωπικο ιδρυμα ειμαστε; ειπαμε η ομαδα μας ανεβηκε πολλα σκαλοπατια που ειμασταν νταπλουχοι απ ολα το 1 μας το πηραν στα δικαστηρια και πατε αντι να μου φερεται παιχταραδες διαβαζω σρνα κ δεν ξερω εγω τι.
Άβαταρ μέλους
ArChAnGeLonfire4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Τετ 09 Αύγ 2017, 23:44
Τοποθεσία: City of Archangel's

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:36

Είναι 40 αρις έμπειρος είναι μια πολύ καλή προσθήκη.... :) :)
Ο σκαρμουτσος.....
Παιχταράδες φέρνουν.... μην λέμε ότι ναναι....
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τετ 23 Μάιος 2018, 23:38, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:36

Προσωπικά δεν διαφωνώ με τη μεταγραφή του.....διαφωνώ όμως ΠΛΗΡΩΣ με το timing της ανακοίνωσης.Εξηγώ: σίγουρα υπάρχει προσμονή για κάτι όχι καλύτερο σε ποιότητα αλλά σίγουρα σε ηλικιακό πρόσπεκτ ενός ποδοσφαιριστή.
όταν βλέπεις οτι ανεβάζουν τον πήχη με δημοσιεύσεις του τύπου ''έρχεται μεταγραφάρα'' κτλ σίγουρα δεν περιμένεις αυτόν.Αν όμως έκαναν τις κινήσεις τους ΚΑΙ μετά σαν κερασάκι έλεγαν παιδιά πάρτε και τον αρχηγό της Σαχταρ και της Εθνικής Κροατίας για μπακ απ,οι διθύραμβοι θα ακουγόντουσαν μέχρι τη Κροατία!
Οπότε πιστεύω οτι το επικοινωνιακό μας κομμάτι μάλλον τα θαλάσσωσε εδώ
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:39

Παρατηρώ κάποιους που απορούν με το ντόπινγκ. Μην είστε αφελείς. Δεν νοείται επαγγελματικός αθλητισμός χωρίς ουσίες. Απλά παιδιά που κάνουν στίβο και κατεβαίνουν σε αγώνες παίρνουν ουσίες, ο επαγγελματίας που βγάζει 100 χιλιάρικα μηνιάτικο δε θα παίρνει; Σοβαρευτείτε. Ο Ντάνι Άλβες ένα χρόνο μικρότερος και είναι μια χαρά για τη PSG, εμάς δε μας κάνει για backup του Μάτος στη Σουπερλιγδ;
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 23 Μάιος 2018, 23:41

Ο Κροάτης έχει το πιο γλυκό δεξί που έχει περάσει από την ομάδα ever. Παρόλα αυτά, στα 35+, χωρίς χόρτο κοντά 1,5 χρόνο που δεν μπορεί λόγω τιμωρίας να βοηθήσει και στα μεγάλα ματς του Ιουλίου, εκεί που η εμπειρία του ίσως να έκανε και τη διαφορά, εγώ προσωπικά πάικτη δε θα έπαιρνα. Ή να το πως αλλιώς, θα έπρεπε να είναι μία κλάση πιο πάνω από τον Κροάτη για να το ακούσω θετικά.

Για τη ντόπα, το ακούω βερεσέ, καθώς είμαι βέβαιος πως πρόκειται περί αμέλειας σε συνδυασμό με κάποια φαρμακευτική αγωγή. Ως συνήθως..... :)
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3113
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες