Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Metagrafakias » Σάβ 23 Ιουν 2018, 15:47

GoMaRoS έγραψε:Πρωταθλημα με πλει οφ, κυπελλο, ευρωπη, θα πιασουμε πανω απο 50 παιχνιδια, και να παρουμε ακομα ενα χαφ δεν βλεπω να φευγει καποιος, μεσα στην χρονια ολοι θα χρειαστουν, αφου θα εχουμε παιχνιδια καθε 3-4 ημερες ασταματητα. Αν μεταγραφη μαουρισιο παιζουν στην ευρωπη, τοτε σαχοφ κανιας στο πρωταθλημα, και χαρισης μουλιν θα ειναι αλλαγες τους



Για δυο θεσεις φιλε θελεις για μια γεματη χρονια 5 παικτες, εμεις εκει εχουμε υπερπληθωρα....αν υποθεσουμε οτι βερνμπλουμ και μαουριστιο ειναι οι βασικοι και χαρισης,μουλεν,σαχοφ οι αλλαγες ,δεν χωρανε αλλοι παικτες οταν αμυντικο χαφ μπορει να παιξει και ο μιχογιεβιτς και οχταρι ο ελ καντουρι!!!!ο κανιας δυστυχως περισευει και δεν μπορω να πω οτι θα μου λειψει και ιδιαιτερα σαν χαρακτηριστικα ο συγκεκριμενος!!!!!
Metagrafakias
 
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 15:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Σάβ 23 Ιουν 2018, 15:56

Διαβαζω πως η σαλκε θελει να πουλησει τον Ντι Σαντο, που μπαινει στο τελευταιο χρονο συμβολαιου, ο παιχτης ομως δεν θελει να φυγει! Αφου το συμβολαιο που εχει εκει δεν μπορει να το βρει πουθενα (4εκ το χρονο!). Τον ειχαν αγορασει στα 6εκ, και με ενα ποσο κοντα στα μισα τον δινουν.

Επισης θελουν να διωξουν και αλλα συμβολαια, ενα απο τα οποια ειναι και ο μεσος Γκαις (που εγραψε ο πορκυ) που επαιζε δανεικος στην σεβιλη, που δεν πληρωνει την ρητρα αγορας του

@metagrafakias ας μπουμε με το καλο σε ομιλους, και βλεπουμε τι θα γινει
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:12

laska4 έγραψε:Πιστευω ετσι και τωρα μπορει να ψηνεται καποια αλλα κινηση στα φορ και αν δεν κατσει , θα ερθει ο πουκι ...


Ο Πούκι έχει συμφωνήσει, διασταυρωμένο από πολλές πηγές τόσο στην Ελλάδα τόσο και στη Δανία. Το γιατί δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη πιστεύω ότι έχει να κάνει με το γεγονός πως έχουμε συζητήσεις με κάτι καλύτερο για τη θέση του φορ. Αν δεν κάτσει, θα πάρουμε τον Φιλανδό. Άλλη λογική εξήγηση δεν υπάρχει
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:14

Έχω προαίσθημα ότι ο Λου θα "ερωτευθεί" παράφορα τον Χαρίση, που θα αποτελέσει "μεταγραφή" στα χαφ μας! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ArChAnGeLonfire4 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:17

Για να ρθει ο Ντι Σαντο σε εμας θελει να του δωσεις ενα δυάρι συμβολαιο στην χειροτερη αν ηταν περναμε τον Φ.Περευρα που εκλεισε στην Μπενφικα με δυαρι συμβολαιο.

Ο Γκαις ειναι πωληση το συμβολαιο του ληγει το 19' που το ανεφερε τον συγκεκριμενο ο Πορκαρος.
Ντι Σαντο-Κoke-Ινσουα-Ναλντο-Λαντζερ-Χαουεντες πρεπει να εκλεισε Γιουβεντους διωχνει αρκετους.
Άβαταρ μέλους
ArChAnGeLonfire4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Τετ 09 Αύγ 2017, 23:44
Τοποθεσία: City of Archangel's

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ArChAnGeLonfire4 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:18

goran 64 έγραψε:Έχω προαίσθημα ότι ο Λου θα "ερωτευθεί" παράφορα τον Χαρίση, που θα αποτελέσει "μεταγραφή" στα χαφ μας! ;)


Για τον Χαριση μιλουσε με τα καλυτερα λογια κι εγω το ιδιο πιστευω θα χρησιμοποιηθει περισσοτερο απ τον Σαχοφ.
Άβαταρ μέλους
ArChAnGeLonfire4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Τετ 09 Αύγ 2017, 23:44
Τοποθεσία: City of Archangel's

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:23

MANIAKOS έγραψε:
giapas έγραψε:
MANIAKOS έγραψε:Μονο ο κωστας Περαιας που ειναι ο αρχών της δημοσιογραφίας μπορει να επιφέρει αλλαγές στο χωρο


Ο Κώστας που έγραφε εδώ;




Ναι είμαι μεγακος φαν του


Ωραίος ναι. Μπορεί να αλλάξει πολλά πράγματα στο χώρο.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:31

ioanmits έγραψε:
laska4 έγραψε:Πιστευω ετσι και τωρα μπορει να ψηνεται καποια αλλα κινηση στα φορ και αν δεν κατσει , θα ερθει ο πουκι ...


Ο Πούκι έχει συμφωνήσει, διασταυρωμένο από πολλές πηγές τόσο στην Ελλάδα τόσο και στη Δανία. Το γιατί δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη πιστεύω ότι έχει να κάνει με το γεγονός πως έχουμε συζητήσεις με κάτι καλύτερο για τη θέση του φορ. Αν δεν κάτσει, θα πάρουμε τον Φιλανδό. Άλλη λογική εξήγηση δεν υπάρχει


Μπορεί να είναι και πιο απλά τα πράγματα και να κρύβονται υπό της σκιάς των αλλεπάλληλων δημοσιευμάτων.

Άμεση επιστροφή Πρίγιο = Κόντε.
Πρόκριση Σερβίας = Πούκκι.

Δε νομίζω ότι ψάχνουμε κάτι ακριβότερο αυτή, τουλάχιστον, τη στιγμή και αναμένω εξελίξεις καπάκι μετά το Βραζιλία - Σερβία.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:43

Εγώ συμφωνώ με ioanmits.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό laska4 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:54

ioanmits έγραψε:
laska4 έγραψε:Πιστευω ετσι και τωρα μπορει να ψηνεται καποια αλλα κινηση στα φορ και αν δεν κατσει , θα ερθει ο πουκι ...


Ο Πούκι έχει συμφωνήσει, διασταυρωμένο από πολλές πηγές τόσο στην Ελλάδα τόσο και στη Δανία. Το γιατί δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη πιστεύω ότι έχει να κάνει με το γεγονός πως έχουμε συζητήσεις με κάτι καλύτερο για τη θέση του φορ. Αν δεν κάτσει, θα πάρουμε τον Φιλανδό. Άλλη λογική εξήγηση δεν υπάρχει


Αυτη την λογικη εχω και γω ... να δουμε ..
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:54

Αν ο μεταγραφικος μας σχεδιασμος εξαρταται απο το που θα φτασει η Σερβια τοτε κλαφτα...Εγω πιστευω οτι παλι καπου εχουν μπλεχτει οι αρμοδιοτητες.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό mbison » Σάβ 23 Ιουν 2018, 17:41

Τελικα εκεινον τον ΤΔ της Ξανθης τον πηραμε; :lol:
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5169
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 23 Ιουν 2018, 17:41

ioanmits έγραψε:
laska4 έγραψε:Πιστευω ετσι και τωρα μπορει να ψηνεται καποια αλλα κινηση στα φορ και αν δεν κατσει , θα ερθει ο πουκι ...


Ο Πούκι έχει συμφωνήσει, διασταυρωμένο από πολλές πηγές τόσο στην Ελλάδα τόσο και στη Δανία. Το γιατί δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη πιστεύω ότι έχει να κάνει με το γεγονός πως έχουμε συζητήσεις με κάτι καλύτερο για τη θέση του φορ. Αν δεν κάτσει, θα πάρουμε τον Φιλανδό. Άλλη λογική εξήγηση δεν υπάρχει


Υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Μπορει να μην αναψε το πρασινο φως :P
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό che4 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 17:47

giapas έγραψε:
MANIAKOS έγραψε:as"]
MANIAKOS έγραψε:Μονο ο κωστας Περαιας που ειναι ο αρχών της δημοσιογραφίας μπορει να επιφέρει αλλαγές στο χωρο


Ο Κώστας που έγραφε εδώ


Ναι είμαι μεγακος φαν του


Ωραίος ναι. Μπορεί να αλλάξει πολλά πράγματα στο χώρο.



ο περαιας είναι επανάσταση στη δημοσιογραφία της θεσνικης
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό laska4 » Σάβ 23 Ιουν 2018, 17:52

ακουγεται του μπισεσβαρ για εσκισεχιρ
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες