Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Jairo » Παρ 25 Μάιος 2018, 05:32

Δύο επιθετικούς θα πάρουμε.Ο ένας ψήνεται να έρθει τώρα και ο άλλος θα είναι μουντιαλικός και θα έρθει όταν αποκλειστεί η χώρα του απο το μουντιάλ της Ρωσίας.
Αυτά για την ώρα.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 25 Μάιος 2018, 06:08

Jairo έγραψε:Δύο επιθετικούς θα πάρουμε.Ο ένας ψήνεται να έρθει τώρα και ο άλλος θα είναι μουντιαλικός και θα έρθει όταν αποκλειστεί η χώρα του απο το μουντιάλ της Ρωσίας.
Αυτά για την ώρα.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Έχεις καμιά πληροφορία και το λες;
Αν ισχύει αυτό που λες(λέω αν...) καταρχάς στο "ψήνεται" θα'ναι ο: Pukki ή βάλει το χεράκι του ο Μπαμπάς Luce για τον Facundo Ferreyra.
Μουνταλιακός παίχτης και Ρώσσος είναι ο:
Fedor Smolov που λήγει το συμβόλαιο του το 2019 15χαρτιά λέει το transfermarkt της Krassnodar

ή o Artem Dzyuba και αυτός Μουνταλιακός 6χαρτιά κοστολογείται στο transfermarkt συμβόλαιο έχει μέχρι το 2020 της Zenit
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 25 Μάιος 2018, 07:44

Όλα καλά και ωραία, αλλά το οτι ο Κρέσπο είναι λιπόψυχος και δεν είναι καλός στις προσωπικές μονομαχίες από πού προκύπτει; Από το οτι ήταν το βασικό στόπερ σε μια ομάδα που έφαγε 13 γκολ σε 30 ματς, ή από το ότι έχανε τον Μπαμπακάρ στο Αρτέμιο Φράνκι;

Μην υποτιμάτε το ρόστερ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 25 Μάιος 2018, 07:54

Οδυ μην παιρνεις μονο συγκριση το πρωταθλημα μας.
Δεν παιξαμε ευρωπη.

Εννοειται πως δεν πρεπει να τρως ευκολα γκολ με την ομαδα που εχεις απο ομαδες της σουπερ κλικας..
Για να λεμε οτι θελουμε ν ανεβουμε επιπεδο και να χτυπησουμε στα ιδα ευρωπαικες ομαδες,εκει θα πρεπει να φανει και ο επιθετικος και ο αμυντικος και ολοι.

Τωρα για κρεσπο,μια χαρα ειναι το παληκαρι.τριτο στοπερ θα ειναι και ειναι ενας τρομερος εργατης.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό skalon » Παρ 25 Μάιος 2018, 08:10

Επειδή πολλοί γράφετε για ανάγκη ανανέωσης στο Μάτος, έχω την εντύπωση ότι το συμβόλαιό του ανανεώθηκε τη χρονιά που μας πέρασε και πλέον λήγει το 2021.
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 25 Μάιος 2018, 08:20

Ακολουθεί πρόβλεψη: Αν αποκτηθεί ο Χατσεριδης,ο Κρεσπο θα παίζει βασικός. :mrgreen:
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 25 Μάιος 2018, 08:23

:mrgreen:
Δημητρό θα είσαι αυτός που θα ανοίξει το "Evgen Khacheridi fan club".
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 25 Μάιος 2018, 08:31

Kostas_Peraia4 έγραψε:
TheCursed έγραψε:Απο εδω και περα ο χατσεριντι θα ειναι το πουλεν μου αυτος και ο σρνα θα κρινουν την εισοδο μας στους ομιλους του τσαμπιονς λιγκ 25.5.2018 να καταγραφει ευχαριστω.


Δεν παίζουν ομίλους οι δύο παίκτες

Γιατί;
Νομίζω ότι και οι δύο έχουν το δικαίωμα παίξουν στους ομίλους, όταν φτάσουμε με το καλό εκεί.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 25 Μάιος 2018, 08:50

ΑποστόληςΑ έγραψε::mrgreen:
Δημητρό θα είσαι αυτός που θα ανοίξει το "Evgen Khacheridi fan club".


Το θέμα Αποστολη είναι ότι για άλλη μια φορά πάμε να κάνουμε το ίδιο προβλεψιμα λαθη.Ενω ο Ραζβαν εκθειάζει τον Κρεσπο γιατί κουμπωνει Καλά στον τρόπο παιχνιδιού μας χωρίς να είναι Ο παικταράς εμείς για αναβάθμιση πάμε να φέρουμε τον Χατσεριδη που αλλοίμονο αν έχει την παραμικρή σχέση με τον Ισπανό.Ενω τα ακραία μας μπακ έκαναν όλη τη χρονιά την διαφορά πάμε να περιπλεξουμε την κατάσταση με την απόκτηση ενός παίκτη που ακόμα και στα 37 δεν ξερω κατά πόσο συμβιβάζεται με τον πάγκο.Τουλαχιστον να υπογράψει ο Σουηδός να κλείσουμε επιτέλους την τρύπα στο 6 γιατί μας βλέπω να περνούμε τον Νάτχο μετά για να μεγαλώσουμε την αποικία στο 8.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:02

H Μετροσπορτ αναφέρει ότι ο Σουηδός Πόντιος μείωσε τις οικονομικές απαιτήσεις του και αυτό θεωρείται καλός οιωνός για τον γάμο του με τον ΠΑΟΚ. Επίσης αναφέρει ότι Pukki και Conde είναι stand by.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:17

Αν υπογράψουμε τελικά Χατσερίδη και Βέρνμπλουμ, δεν ξέρω ακριβώς τους λόγους αλλά, η μέχρι τώρα τακτική του τεχνικού διευθυντή μας, αυτή που έκανε τον GoMaRoS να τον βαφτίσει ΣΚΙΑ, θα έχει αλλάξει...ΑΡΔην...Ε? Τι λέτε? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:19

Υπαρχει καποιος που εχει δει 5-10 ματσ του χατσεριδη;;;
Απ οτι καταλαβαινω οι περισσοτεροι βλεπετε κοψια,ειδατε κι ενα ματς με την κουλα και βγαλατε αποψη.

Αυτο δε σημαινει οτι ο παικτης ειναι ετσι γιατι και τον βαρελα αλλιως τον λεγαμε περυσι αλλιως φετος.


Αν καποιος εχει σαφη και πληρη εικονα του παικτη ας το πει,αλλιως επειδη ειναι ψηλος ειναι αργος και ατσουμπαλος δεν μου κανει σαν απαντηση
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:24

joshua έγραψε: Το θέμα Αποστολη είναι ότι για άλλη μια φορά πάμε να κάνουμε το ίδιο προβλεψιμα λαθη.Ενω ο Ραζβαν εκθειάζει τον Κρεσπο γιατί κουμπωνει Καλά στον τρόπο παιχνιδιού μας χωρίς να είναι Ο παικταράς εμείς για αναβάθμιση πάμε να φέρουμε τον Χατσεριδη που αλλοίμονο αν έχει την παραμικρή σχέση με τον Ισπανό.Ενω τα ακραία μας μπακ έκαναν όλη τη χρονιά την διαφορά πάμε να περιπλεξουμε την κατάσταση με την απόκτηση ενός παίκτη που ακόμα και στα 37 δεν ξερω κατά πόσο συμβιβάζεται με τον πάγκο.Τουλαχιστον να υπογράψει ο Σουηδός να κλείσουμε επιτέλους την τρύπα στο 6 γιατί μας βλέπω να περνούμε τον Νάτχο μετά για να μεγαλώσουμε την αποικία στο 8.

Εγώ δεν τα βλέπω τόσο τραγικά τα πράγματα.
1. Χρειαζόμαστε ένα stopper άσχετα με το αν έχει δέσει το δίδυμο Varela - Crespo. Ένα stopper που να μπορεί να παίξει σε Champions League level. Αν ο Ραζβαν δώσει το ΟΚ ότι ο Χατσερ είναι αυτός που ψάχνουμε, εμένα με καλύπτει.
2. Η προσθήκη Srna πάλι δεν διαταράσσει το δίδυμο των ακραίων μπακ Matos - Vieirinha. Απλά δεν θα κάνουμε τον σταυρό μας, όπως ΟΛΗ την περυσινή σεζόν μήπως τραυματιστεί (ή κοκκινιστεί) ο Βραζιλιάνος.
3. Θεωρώ κι εγώ ότι η προσθήκη του Σουηδού θα δώσει ατην ομάδα αυτό που της λείπει μεσοαμυντικά.
4. Περιμένω τον επιθετικό (εξτρεμ, εξτρεμοφόρ, ή φορ δεν ξέρω) που θα μας ενισχύσει μπροστά, όπου υπάρχει πρόβλημα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90109
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:33

Gospi έγραψε:Αν δεν κανουμε μια ποιοτικοτατη προσθηκη στα εξτρεμ και στην επιθεση δεν θα ειμαι ικανοποιημενος...
εξαιρετικοι ολοι οσοι ακουγονται, αλλα εχω αναγκη απο εναν σουπερ σταρ παιχταρα μπροστα...
Βεβαια ναι συμφωνω, για την λιγδα η ομαδα και ετσι να κατεβει χωρις καμια μεταγραφη πλακα θα κανει!
Αλλα θελω να μπουμε στους ομιλους! Αν το καταφερουμε θα αλλαξουμε οριστικα επιπεδο!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συμφωνώ με gospi.
Χρειαζόμαστε κάτι ποιοτικό και αποτελεσματικό μπροστά..

Ειδικά αν έρθουν έσοδα από πωλήσεις μεσοεπιθετικών μας.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29937
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 25 Μάιος 2018, 09:37

Αποστολη ουτε εγω θεωρώ τραγικά τα πράγματα. Αλλοίμονο αν μια ομάδα με ένα ροστερ όπως το δικό μας και την οικονομική άνεση που μας προσδίδει ο Ιβάν έβλεπε τίποτα ως τραγικό.Απλα διακρίνω ξανά ένα μοτίβο που σε μένα τουλάχιστον φανερώνει πως δεν λειτουργούμε πάντα ποδοσφαιρικά άλλα πολλές φορές παρορμητικά και "συναισθηματικα".
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

cron