Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:30

ο ελ καντουρι(8-10αρι) προ των πυλών συμφωνα με τοσκιτση
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:31

obanebane έγραψε:Μια χαρα το μονοετες,και εμεις καλυπτομαστε και ο παιχτης δειχνει οτι πιστευει στον εαυτο του και ερχεται να παλεψει για την παραμονη του στην ομαδα.
Δεν ξερω τι εχει γινει με τον Σιαμπανη,ο προπονητης αφησε καποια υπονοουμενα στην προετοιμασια για τον παιχτη,αυτο που καταλαβα ειναι οτι μικρος ειναι ψιλοψωνισμενος.
Αν καταλαβα λαθος ας με διορθωσει καποιος.
Και εγώ αυτό φοβάμαι για τον σιαμπανη και είναι κρίμα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:31

Πες μου εναν νεο παιχτη που δεν εχει παρει ευκαιριες σε μας...εναν??πες μου τωρα εναν νεο παιχτη που πηρε ευκαιριες και ειπες ναι ρε φιλε ειναι για μια ομαδα πρωταθλητρια...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:33

gergeo4 έγραψε:ο ελ καντουρι(8-10αρι) προ των πυλών συμφωνα με τοσκιτση


Εξακολουθώ να ελπίζω ότι θα πάρουμε και ένα θηρίο 6άρι :|
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:34

Άμα το έγραψε ο ... ινικοπαοκ, γκαραντί! Στο 8 ο Μαροκινός, λίγο πιο πίσω ο ... Καφού, οκ!!
Κλείνει το ρόστερ σιγά σιγά ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:34

Dimitris_L4 έγραψε:Πες μου εναν νεο παιχτη που δεν εχει παρει ευκαιριες σε μας...εναν??πες μου τωρα εναν νεο παιχτη που πηρε ευκαιριες και ειπες ναι ρε φιλε ειναι για μια ομαδα πρωταθλητρια...


Να κάνω τότε μια ερώτηση. Πως ο γάβρος πουλά τους μικρούς τόσα χρήματα αφού πρώτα τους δίνει ευκαιρίες και εσύ έναν νεαρό παίκτη ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ να πεις ότι αξίζει κάτι δεν έχεις στην 1η ομάδα?Τόσο χάλια? Δε νομίζω θεωρώ πραγματικά ότι δε δίνονται οι ευκαιρίες που πρέπει.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:38

john4serres έγραψε:
Odi έγραψε:Δεδομένου πως ο Μελίσσας θα δωθεί δανεικός, ο Σιαμπάνης δεν παίζει (πολλοί μπορεί να είναι οι λόγοι), ο Μπρκιτς δεν είναι τερματοφύλακας και ο Γλύκος αργεί ακόμη, δεν βρίσκω κάτι λάθος με την απόκτηση Πασχαλάκη.


Τι κακό έχει ο Μπρκιτς; Δεν κατάλαβα.
Είσαι και Μπλε.

Τίποτα κακό δεν έχει, απλά δεν είναι τερματοφύλακας
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:38

Ε ναι, δεν παίρνουν στην "σωστή" ομάδα παιχνίδια οι δικοί μας νέοι. Σημαντικό να μπορείς να διαπραγματεύεσαι πωλήσεις με χαλκευμένα νούμερα και εντυπώσεις για παίχτες.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:39

Photis έγραψε:Κάθε χρόνο τα ίδια. Δηλαδή ήθελες Πασχαλάκη τώρα για να καταλάβω? Πραγματικά είναι για να απορείς τι γίνεται. Έχεις Σιαπάνη ο οποίος λένε είναι μεγάλο ταλέντο, έχεις Μελισσά και έχεις και Γλύκο όταν επιστρέψει σε 3/4 μήνες. Πραγματικά χρειαζόσουν Πασχαλάκη? Είναι για να τρελλαίνεσαι. Η εμπιστοσύνη στους νέους παίκτες είναι είδος προς εξαφάνιση στην ομάδα μας.
:pano:


Αν αναφέρεσαι σε μένα, επειδή έχω το ακριβώς προηγούμενο ποστ, φυσικά και δεν ήθελα Πασχαλάκη, ήθελα μια πολύ πιο ψαγμένη λύση. Αλλά προσπαθώ να είμαι ρεαλιστής και ξέρω τις δυνατότητες της ομάδας στο σκάουτιγκ. Από τη στιγμή που ο Σιαμπάνης δεν είναι με πενταετές και δεν είναι ξεκαθαρισμένο το μέλλον του στην ομάδα δεν μπορούμε να πορευτούμε μ αυτόν ως δεύτερο, είναι τεράστιο ρίσκο. Όσο για τον Γλύκο δεν ξέρουμε πότε και σε τι κατάσταση θα επανέλθει. Μέχρι να τον δούμε καλό είναι να μην τον υπολογίζουμε καθόλου.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:39

Βασικα δε μου απαντησες..
Τον γκει μην τον βαζεις στο παιχνιδι..η μανατζεροδουλεια παει συννεφο..εκτος εαν πιστευεις οτι ο μητρογλου πουληθηκε 15 μυρια και 10 ο σαμαρης η ο ρετσος 15...για να σε βοηθησω σκεψου μονονοτι για καθε εναν τετοιο πηρε και σεποβιτς με 3 μυρια καιβκατι γιαταμπαρεδες...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:40

Photis έγραψε:
Dimitris_L4 έγραψε:Πες μου εναν νεο παιχτη που δεν εχει παρει ευκαιριες σε μας...εναν??πες μου τωρα εναν νεο παιχτη που πηρε ευκαιριες και ειπες ναι ρε φιλε ειναι για μια ομαδα πρωταθλητρια...


Να κάνω τότε μια ερώτηση. Πως ο γάβρος πουλά τους μικρούς τόσα χρήματα αφού πρώτα τους δίνει ευκαιρίες και εσύ έναν νεαρό παίκτη ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ να πεις ότι αξίζει κάτι δεν έχεις στην 1η ομάδα?Τόσο χάλια? Δε νομίζω θεωρώ πραγματικά ότι δε δίνονται οι ευκαιρίες που πρέπει.
:pano:

Πέλκας, κάτσε, Κίτσιου, Δελληγιανίδης, Κουλούρης, Πουγγουρας και κλαους απο άλλες ακαδημίες είναι? δεν πήραν ευκαιρίες(βγάζω εκτός πουγγουρα κ δεληγιαννίδη). Ας μην ειμαστε υπερβολικοι. Ο γαύρος μονο περυσι επειδη ειχε πάρει τεράστια διαφορά έβαλε μικρούς.. Το οτι έχει ανοίξει παρτίδες με μανατζερ τον βοηθά να πουλάει πολλα και ευκολα(15 ο ρετσος, γελάνε κατι τα μπεντά). αυτα απο μενα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:41

Δεν βρίσκω καμία λογική στην απόκτηση του Πασχαλάκη.
Αλλά who gives a fuck, δεν θα παίξει ποτέ κι όλοι θα είναι ευχαριστημένοι.
win win
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:42

Photis έγραψε:Κάθε χρόνο τα ίδια. Δηλαδή ήθελες Πασχαλάκη τώρα για να καταλάβω? Πραγματικά είναι για να απορείς τι γίνεται. Έχεις Σιαπάνη ο οποίος λένε είναι μεγάλο ταλέντο, έχεις Μελισσά και έχεις και Γλύκο όταν επιστρέψει σε 3/4 μήνες. Πραγματικά χρειαζόσουν Πασχαλάκη? Είναι για να τρελλαίνεσαι. Η εμπιστοσύνη στους νέους παίκτες είναι είδος προς εξαφάνιση στην ομάδα μας.
:pano:

Δηλαδή είσαι διατεθειμένος εσύ να κατέβεις ματς στο Καραϊσκάκη με μέλισσα ή σιαμπανη ( αν και αυτόν δεν έπρεπε να τον βάζω στην συζήτηση γιατί με αυτά που κάνει πρέπει να σκουπίζει τον πάγκο της Κ20)?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:48

Sick Bastard έγραψε:Δεν βρίσκω καμία λογική στην απόκτηση του Πασχαλάκη.
Αλλά who gives a fuck, δεν θα παίξει ποτέ κι όλοι θα είναι ευχαριστημένοι.
win win


Εμ δεν ειναι win win τα 400 του Μπρικτς στο σβερκο μας ειναι...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 07 Αύγ 2017, 18:51

η καλύτερη μας μεταγραφή ως τωρα για φέτος
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες