Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό UGG » Σάβ 04 Φεβ 2017, 14:56

Ο Eduardo ελεύθερος πρέπει να είναι ... μπορεί και τώρα να αποκτιθει ;;
UGG
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2017, 23:29

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 14:57

Γιατι ακομα και limit down δεν πιστευω οτι θα ζητουσε λιγοτερα απο οσα πέρνουν οι αθανασιαδης και prijovic. Ηδη και οταν απασχολουσε το ρεπορταζ γραφτηκε οτι ενδιαφερομασταν αλλα οι απαιτησεις του ηταν υπερβολικες. Ε να εχεις τα τρια μεγαλυτερα συμβολαια σου στην ιδια θεση και να παιζει καθε φορα μονο ο ενας;; Ξερω γω;;
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 14:58

ElMechanico έγραψε:Μάλιστα. Επειδή προτιμώ Μυστακίδη από Πρίγιοβιτς, δεν είμαι ΠΑΟΚ!

Όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες πριν αποκτηθεί φορ έλεγαν πως χρειαζόμαστε γρήγορο φορ , με προσωπική ενέργεια ,μπουκαδόρο κλπ Και μετά ήρθε ο Πρίγιοβιτς. :D

Υ.Γ. Δεν ξέρω ακόμη καλά τους κανόνες του φόρουμ. Μπορεί να σε λέει κάποιος ότι δεν είσαι ΠΑΟΚ επειδή προτιμάς αλλον παίκτη απ'αυτόν που θέλει αυτός; Αν τον σκυλοβρίσω θα έχω αδικο;


Αδικο δεν ξερω αν θα εχεις αλλα αντιδραση αμεση θα εχεις οποτε επιλεγεις.
Και ναι δεν εισαι θεωρω οτι εισαι ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟΚτσης βλεπει την ομαδαρα και χαιρεται, βλεπει τον Πριγιο και διακρινει οτι ξερει 100 κιλα μπαλα και ειναι εκτελεστης.
Εσυ μπηκες με τη μια και αρχισες
Dimg4
 

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 04 Φεβ 2017, 15:04

sn0ufel4 έγραψε:Ο φίλος μας χαιρέτησε μόνιμα. Απόψεις που κράζουμε στα ράδια δε θα τις δεχόμαστε εδώ.


Εύγε, να πάρουν το μήνυμα πιθανοί αντικαταστάτες του...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 04 Φεβ 2017, 15:12

zarathustra79 έγραψε:Γιατι ακομα και limit down δεν πιστευω οτι θα ζητουσε λιγοτερα απο οσα πέρνουν οι αθανασιαδης και prijovic. Ηδη και οταν απασχολουσε το ρεπορταζ γραφτηκε οτι ενδιαφερομασταν αλλα οι απαιτησεις του ηταν υπερβολικες. Ε να εχεις τα τρια μεγαλυτερα συμβολαια σου στην ιδια θεση και να παιζει καθε φορα μονο ο ενας;; Ξερω γω;;


Αν αποκτηθει ο Εντουαρντο τις πιο πολλες φορες θα παιζουν 2 απο τους 3 και μιλησα για τριαδα ΧΩΡΙΣ ΚΛΑΟΥΣ.Ο Εντουαρντο στα εξτρεμ.Για να εξηγουμε δεν θεωρω υπαρκτο το ενδιαφερον,κουβεντα να γινεται.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 15:24

Dimg4 έγραψε:
ElMechanico έγραψε:Μάλιστα. Επειδή προτιμώ Μυστακίδη από Πρίγιοβιτς, δεν είμαι ΠΑΟΚ!

Όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες πριν αποκτηθεί φορ έλεγαν πως χρειαζόμαστε γρήγορο φορ , με προσωπική ενέργεια ,μπουκαδόρο κλπ Και μετά ήρθε ο Πρίγιοβιτς. :D

Υ.Γ. Δεν ξέρω ακόμη καλά τους κανόνες του φόρουμ. Μπορεί να σε λέει κάποιος ότι δεν είσαι ΠΑΟΚ επειδή προτιμάς αλλον παίκτη απ'αυτόν που θέλει αυτός; Αν τον σκυλοβρίσω θα έχω αδικο;


Αδικο δεν ξερω αν θα εχεις αλλα αντιδραση αμεση θα εχεις οποτε επιλεγεις.
Και ναι δεν εισαι θεωρω οτι εισαι ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟΚτσης βλεπει την ομαδαρα και χαιρεται, βλεπει τον Πριγιο και διακρινει οτι ξερει 100 κιλα μπαλα και ειναι εκτελεστης.
Εσυ μπηκες με τη μια και αρχισες


Όπως εσύ πχ τον Κλάους.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Σάβ 04 Φεβ 2017, 15:42

What happend with the brazilian of partizan?
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Σάβ 04 Φεβ 2017, 16:20

Λοιπόν οι μεταγραφές που έγιναν με αφήνουν απόλυτα ικανοποιημενο.
Το καλοκαίρι θέλω 3 μεταγραφές με σκεπτικό της βελτίωσης ενός σταθερού κορμού που φτιάχνουμε φέτος. Από εδώ και πέρα οι παίκτες που θα έρχονται θα πρέπει να είναι καλύτεροι από τους υπάρχοντες κάτι που είναι δύσκολο αλλά με εμπιστοσύνη στους Μιχελ και Ιβιτς, δεν είναι αδύνατο.
Το πρωτάθλημα του χρόνου το θεωρώ δικό μας.
Φέτος το κύπελλο για να το χάσουμε θα πρέπει να ρθουν 4 Παπάδες για διαιτητές.
Πρώτη φορά που είμαι τόσο αισιόδοξος.
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 961
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 17:08

Ας πω και γω τη λακαμια μου

Ειμαι υπερευχαριστημενος με τις μεταγγραφες αλλά τον Εντουάρντο τον θέλω!
Δεν με νοιάζει αν ζητάει πολλά λεφτά. Δεν είμαι λογιστής του Σαββίδη για να του κάνω οικονομία.
Εναν τετοιο παικταρά με παραστάσεις απο τα κορυφαία Πρωταθλήματα και το Τσ.Λ. χρειάζεται η ομάδα.
Ακομα και στα 33 έχει τουλάχιστον εναμισι χρόνο μπάλας στην σουπερλίγδα.

Α και να ξέρετε ο Ιβιτς δεν είναι τουντορ να έχει κόμπλεξ κατωτερώτητας οπως με τον Μπερμπάτοφ.
Τον Εντουάρντο οχι απλά θα τον αξιόποιήσει, θα τον αναστήσει κιολας!
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Demir » Σάβ 04 Φεβ 2017, 17:31

κατι περιεργο ανεβασε στο ινσταγκραμ ο βραζιλιανος...για την παρτιζαν... μακαρι το καλοκαιρι να τον παρουμε...
ο σελουκ ειπε οτι το καλοκαιρι μπορει να φυγει ευκολα ...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 18:24

KOSTAS54 έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
ElMechanico έγραψε:Μάλιστα. Επειδή προτιμώ Μυστακίδη από Πρίγιοβιτς, δεν είμαι ΠΑΟΚ!

Όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες πριν αποκτηθεί φορ έλεγαν πως χρειαζόμαστε γρήγορο φορ , με προσωπική ενέργεια ,μπουκαδόρο κλπ Και μετά ήρθε ο Πρίγιοβιτς. :D

Υ.Γ. Δεν ξέρω ακόμη καλά τους κανόνες του φόρουμ. Μπορεί να σε λέει κάποιος ότι δεν είσαι ΠΑΟΚ επειδή προτιμάς αλλον παίκτη απ'αυτόν που θέλει αυτός; Αν τον σκυλοβρίσω θα έχω αδικο;


Αδικο δεν ξερω αν θα εχεις αλλα αντιδραση αμεση θα εχεις οποτε επιλεγεις.
Και ναι δεν εισαι θεωρω οτι εισαι ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟΚτσης βλεπει την ομαδαρα και χαιρεται, βλεπει τον Πριγιο και διακρινει οτι ξερει 100 κιλα μπαλα και ειναι εκτελεστης.
Εσυ μπηκες με τη μια και αρχισες


Όπως εσύ πχ τον Κλάους.


Σοβαρα τωρα? Η προστασια κλαους εφτασε σε αυτο το level? Παρομοιαζεις το κραξιμο στον πριγιο των 2 20αλεπτων με τον κυριο 0 γκολ στο πρωταθλημα φεβρουαριο μηνα, μονο και μονο για να πεις τι? Εγω θα τον κραζω μεχρι να συνελθει. Οταν προσπαθουσε και εδειχνε εν ενεργεια παικτης μια χαρα στηριξη ειχε.
Μην προκαλεις ανουσια γιατι μετα αναρωτιουνται καποιοι γιατι παει το θεμα στον κλαους παλι.
Dimg4
 

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 04 Φεβ 2017, 18:24

georgedoulk2008 έγραψε:Ας πω και γω τη λακαμια μου

Ειμαι υπερευχαριστημενος με τις μεταγγραφες αλλά τον Εντουάρντο τον θέλω!
Δεν με νοιάζει αν ζητάει πολλά λεφτά. Δεν είμαι λογιστής του Σαββίδη για να του κάνω οικονομία.
Εναν τετοιο παικταρά με παραστάσεις απο τα κορυφαία Πρωταθλήματα και το Τσ.Λ. χρειάζεται η ομάδα.
Ακομα και στα 33 έχει τουλάχιστον εναμισι χρόνο μπάλας στην σουπερλίγδα.

Α και να ξέρετε ο Ιβιτς δεν είναι τουντορ να έχει κόμπλεξ κατωτερώτητας οπως με τον Μπερμπάτοφ.
Τον Εντουάρντο οχι απλά θα τον αξιόποιήσει, θα τον αναστήσει κιολας!
Dimg4
 

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό die8nhs » Σάβ 04 Φεβ 2017, 19:10

Πρώτη φορά μου δίνεται η αίσθηση ότι ο προπονητής είναι ικανοποιημένος από τις προσθήκες μετά το τέλος του Γενάρη. Έχω πλέον σχηματίσει καλή εντύπωση για τον Ίβιτς. Να πω την αλήθεια δεν τρελάθηκα στο άκουσμα ότι θα αναλάβει από το καλοκαίρι την ομάδα.

Όλα τα στοιχεία πλέον δείχνουν ότι είναι ικανός, όχι μόνο να πάρει αποτελέσματα, αλλά και να διαχειριστεί τα αποδυτήρια, να συνεργαστεί με όποιον καλύπτει την θέση του τεχνικού διευθυντή αλλά και να κάνει την ομάδα να παίζει μπάλα, όπως θέλουμε εμείς οι οπαδοί. Η καλύτερη μεταγραφή που έκανε ο Σαββίδης ποτέ. Ούτε Πρίγιοβιτς, ούτε Ένρικε, ούτε Μπερμπάτοφ.

ΥΓ. Αν ο Σέρβος αισθάνεται κομπλέ με το υπάρχον ρόστερ, τότε είμαι και εγώ. Στήριξη στον Σέρβο. Παρουσία στην Τούμπα.
Άβαταρ μέλους
die8nhs
 
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 02:03

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μακαρας » Κυρ 05 Φεβ 2017, 16:05

Καλησπέρα. Σχετικά νέο μέλος και εγώ.... Και εγώ σχετικά γκρινιάρης όπως πολλοί εδπω μέσα αλλά για άλλον λόγω... Και εγώ έχω αγαπημένους παίκτες που διαφέρουν από τους περισσότερους εδώ μέσα αλλά δεν γκρινιάζω εάν παίζουν ή όχι. Εγώ θεωρώτον κάμπος πολύ κομβικό παίκτη γιατί ξεκλειδώνει τον ακραίο μπάκ με την όλη εν γένει τακτική συμπεριφορά του. Βλέπω ότι στα τελευταία δύο από τα τρία ματς του ΠΑΟΚ μας ο αθανασιάδης καθαρά από ατυχία δεν σκόραρε αλλά έδωσε την ευκαιρία με τις κεφαλιές του να σκοράρουν οι μυστακίδης περέιρα και σάκχοφ. Θεωρώ τον σάκχοφ φοβερά ποιοτικό παίκτη πουαν και δεν έχει πάρει την φανέλα βασικού στο σπίτι του δεν γκρινιάζει κάτι που κάνει και ο πέλκας.... Ίσως ο χαρίσης να δείχνει δυσαρέσκεια και να έχασε τα στηρίγματα του μβπ και του πόλκα και για αυτό να έχει πέσει σε δυσμένεια... Και βλέπω έναν κρέσπο σοβαρό έναν βαρέλα φανταστικό που όμως ακόμη προσαρμόζεται σε νέα δεδομένα.... Εγώ όμως γκρινιάζω για τον μεγαλύτερο παίκτη της ομάδος.... Τον ΛΑΟ.... Διαιρεμένος και κατευθυνόμενος από αρδ και ράδια να γκρινιάζει για παίκτες που φοροπυν την τιμημένη φανέλα και να αγχώνει με την μουρμούρα της μισοάδειας αν όχι και χειρότερα από μισοάδεια κερκίδας τους στρατιώτες μας... Φέτος απλώς ο στρατηγός μας δεν αγχώνεται (ιβιτς) από την μουρμούρα και την βοή της ΤΟΥΜΠΑΣ των αρδ και των ραδιοφώνων.... Και ο στρατάρχης μας (ΙΒΑΝ) ζεστός και συνεπής να στηρίξει το πλάνο για την κατάκτηση των στόχων που έχει θέσει από την ημέρα που πάτησε το πόδι του στην ΤΟΥΜΠΑ. Συσπείρωση του κόσμου και να στηρίξουμε τον ΙΒΑΝ μας ώστε να αρχίσει από φέτος να βάζει τρόπαια στο ανακαινισμένο Μακεδονία Παλας..... ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΗΧΙΤΙΚΗ ΒΙΑ για κάθε αντίπαλό μας και όχι για την ομάδα μας.... Όλοι θα στρώσουν και θα ξεμπουκώσουν σιγα σιγά... Είτε λέγεται αθαναειπαδης είτε κάμπος είτε μπίσεσβαρ είτε σάκχοτ είτε δεληγιαννίδης..... Στήριξη και Ηχητική ΒΙΑ.... Όπως με Σάντος....
Μακαρας
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2016, 00:10

Re: Mεταγραφές Χειμώνα 2016-2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 05 Φεβ 2017, 20:51

Το εγραψα και στο τσατ χωρις καμια διαθεση γκρινιας.Βλεπω 3-4 παικτες μεσοαμυντικα να ειναι στο οριο τους, την ιδια στιγμη που με 3 απουσιες στην επιθεση βρηκαμε ευκολα λυσεις απο αλλου.Αν υπαρχει παικτης, που να εχει προκριθει απο το τμημα σκαουτινγ και κρινεται οτι μπορει να δωσει λυσεις στην αμυνα, εγω θα το σκεφτομουν σοβαρα, διαφορετικα καποιοι που μεχρι τωρα ηταν εκτος ομαδας θα πρεπει να βουτηξουν στα βαθια σε μια δυσκολη χρονικη συγκυρια.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες