Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:46

Απο που προκυπτει οτι εμεινε ελευθερος? Παντως και εγω που ειδα βιντεακια του,ειναι και γρηγορος και παει και επιθετικα στην μπαλα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24072
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:48

ο τσιγκρινσκι ειναι κοντα στν αεκ πως το βλεπετε εγω παντως δν τν ηθελα
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Scientist@PAOK » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:51

Τα λεφτα θα πεσουν στον τερματα διοτι δεν υπαρχουν καλοι ελευθεροι...και με βαση αυτα που ειπε ο ιβιτς...το ψαχνουν πολυ Οποτε πιστευω παμε για μεταγραφη. Ενω στις αλλες θεσεις που ψαχνουμε υπαρχουν πολυ καλοι παιχτες ελευθεροι.


Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Scientist@PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 18:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:52

Θα αρχίσω να τη λυπάμαι την ντνιπρο αν παρουμε κο αλλον τζαπα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:54

Δημοσιογραφος του Sky Italia λεει πως η Fiorentina παρακολουθει τον Μακ
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Scientist@PAOK » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:54

Kostas_Peraia4 έγραψε:Ο Douglas της Dnipro που εμεινε ελευθερος,βλεπω πως ηταν ενας απο τους παικτες της BEST XI του Εuropa League.
Εβλεπα ενα video του πριν απο λιγο και φαινεται πολυ ταχυς.Επισης υπηρχαν αρθρα απο Ουκρανια μερια,που λεγανε πως μπορει να ειμαστε ενας απο τους πιθανους νεους προορισμους του.



Λογικα παμε για αυτον, μολις μεινει ελευθερος, ο μιχελ παιζει να εχει κανει και προσυμφωνο.


Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Scientist@PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 18:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:55

Με πρόλαβες ρε μπαγάσα
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:55

Μακαρι αλλα εγω θελω λακορουνια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Demir » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:56

η αποσυνθεση της ντνιπρο μας δινει τρομερη ευκαιρια να παρουμε 1-2 παικταραδες ακομα-τζαμπα... ο ντουγκλας ειναι πολυ καλος και ελευθερο τετοιο παικτη δυσκολα 8α βρισκαμε αλλιως....
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:57

paok87 έγραψε:τα ειδατε αυτα;; :opaokara: :opaokara:

Εικόνα

Εικόνα

Χεχεχ

Που ανέβηκε αυτό; Καλό...
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό che4 » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:57

παιχτουρα αλλα κι αλλο. Τρίτο παίχτη απο κει.
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ 10 Ιουν 2016, 19:58

joshua έγραψε:Απο που προκυπτει οτι εμεινε ελευθερος? Παντως και εγω που ειδα βιντεακια του,ειναι και γρηγορος και παει και επιθετικα στην μπαλα.


Ειχα δει ενα χθεσινο αρθρο που ελεγε οτι αποχωρησαν σαν ελευθεροι οι Τσιγκρινσκι,Νταγκλας και Γκαμα.Τωρα που μπηκα στο επισημο site της Dnipro κανενας απο τους παραπανω παικτες δεν υπαρχουν στο ροστερ της,ενω εχθες που ειχα μπει υπηρχαν και οι 3 ;)

http://www.fcdnipro.ua/en/team/

Βεβαια,βρηκα ενα αρθρο το οποιο λεει οτι μπορει να παει στην Besiktas
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό antonioni » Παρ 10 Ιουν 2016, 20:05

Kostas_Peraia4 έγραψε:
joshua έγραψε:Απο που προκυπτει οτι εμεινε ελευθερος? Παντως και εγω που ειδα βιντεακια του,ειναι και γρηγορος και παει και επιθετικα στην μπαλα.


Ειχα δει ενα χθεσινο αρθρο που ελεγε οτι αποχωρησαν σαν ελευθεροι οι Τσιγκρινσκι,Νταγκλας και Γκαμα.Τωρα που μπηκα στο επισημο site της Dnipro κανενας απο τους παραπανω παικτες δεν υπαρχουν στο ροστερ της,ενω εχθες που ειχα μπει υπηρχαν και οι 3 ;)

http://www.fcdnipro.ua/en/team/

Βεβαια,βρηκα ενα αρθρο το οποιο λεει οτι μπορει να παει στην Besiktas


http://z-news.xyz/dnipro-parted-ways-wi ... e-players/
Άβαταρ μέλους
antonioni
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ 03 Ιουν 2016, 19:26

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό FANOURIS » Παρ 10 Ιουν 2016, 20:06

Γεια σας μαγκες! παρακολουθω χρονια το φορουμ απλα δε συμμετειχα ποτε ενεργα αν και εχω το λογαριασμο καιρο...
σημερα ειπα να γραψω επειδη μου ηρθε μια ιδεα που αν καποιος εχει επαφες στη παε καλο θα ηταν να τη μεταφερει.

ας πουμε οτι Μπου και ρομερο κοστολογουνται απο τη ρασινγκ 10εκ μαζι. ξερουμε οτι τουλαχιστον για το ρομερο εχει ενδιαφερθει η ιντερ αλλα δε νομιζω οτι ειναι ακομα ετοιμος για να παιξει εκει. επισης η ιντερ λενε οτι θελει λουκας. εμεις εχουμε το φακουντο που αμφιβαλω αν τον θελουμε ή απλα το ζηταμε πισω για να δωσει τπτ η ρασινγκ για να τον κρατησει.
Οποτε η σκεψη μου ειναι η παε να μιλησει με ιντερ και να την πιεσει να πληρωσει τη ρητρα για λουκας ως χαρη για να διευκολινει με τα 6εκ που θα παρουμε. μετα παμε στη ρασινγκ, ΠΑΟΚ και ιντερ μαζι και κανουμε προταση για συνιδιοκτησια οπως ειπε και ο φιλος πριν, ρομερο και μπου. Εμεις δινουμε τα 6εκ και φακουντο (ας πουμε οτι κοστολογειται στο 1εκ). Τα υπολοιπα 3 τα βαζει η ιντερ. εμεις για τη χαρη της αμεσης αγορας λουκας και του κινιτρου στους δυο παικτεσ να ερθουν τουμπα αλλα αργοτερα να μπορουν να πανε ιντερ- χαριζουμε στην ιντερ ενα 15% ιδιοκτησιας επιπλεον (αντι για 30% --->45%). επισης η ιντερ θα εχει παντα τον πρωτο λογο για να παρει ολα τα δικαιωματα στο μελλον.
Αυτο διεκοληνει εμας που καταρχας σιγουρευουμε τα μαξ φραγκα απο το λουκας (και αμεσα) και δυο παικταραδες που υπο αλλες συνθηκες δε θα σκευτομασταν καν (βαλε και το επιπλεον κινητρο στους παικτες να αποδοσουν στην ευρωπη για να πανε του χρονου ιντερ).
θυμαμαι στο φιλικο που εγινε με ιντερ και βραβευσαμε το ζανεττι και υπηρχαν ενδυξεις αρχης μιας συνεργασιας γιατι να μη την κανουμε πραξη με κερδος και απο τις δυο πλευρες??
Άβαταρ μέλους
FANOURIS
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ 10 Ιαν 2015, 22:01

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2016

Δημοσίευσηαπό Vasilis pap » Παρ 10 Ιουν 2016, 20:06

Λοιπόν αλάνια όπως είμαστε σήμερα (υπέρ) ενθουσιασμένοι θα ήθελα να εκφράσω και τους κρυφους μου πόθους για τους παίκτες μιας και είπε ο μιχελ δεν υπάρχει μπατζετ(δεν θα το ξεφτιλίσουμε κιολας) και είπε πως θέλει ΠΟΙΌΤΗΤΑ ΟΧΙ ΠΟΣΌΤΗΤΑ (εδώ χύνουμαι :lol: ). Λοιπόν από τέρμα θέλω σαν τρελός και παλαβός τον μποικο!!! Είναι Κέρβερος θα προσαρμοστεί πανεύκολα λόγο ματος και σακοφ. Δεν χρειάζεται να πω αλλά. Στα σέντερ μπακ ντουγκλας από ντνιεπρ. Επίσης παιχταράς!! Προσαρμογή κατευθείαν. Τα λόγια είναι περιττά! Πάμε στο 10αρι. Εδώ άμα θέλουμε καθαρό 10αρι ο Σκαριονε είναι ο χοντροκωλης που όλοι ονειρευόμαστε!!! Θα κάνει μαγικά πράγματα! Αλλιώς άμα θέλουμε να παίζει και λίγο πλάγια τότε παίρνεις επίσης ματεους από ντνιεπρ. Επίσης τρομερος παίχτης απλά είναι μεγάλος αλλά θα έχει μεγάλη εμπειρία! Εξτρεμ φαντάζομαι εννοούν κάμπος τζαλμα εκτός άμα βρουν κάτι καλύτερο. Εγώ πάντως είμαι ικανοποιημένος! Τώρα για φορ άμα κάνουν κάνα τρελό και φέρουν ρομερο ή μποου και δώσουμε φακουντο ίσως θα πρέπει να πάμε αεροδρόμιο. 8-) .στις πωλήσεις τώρα. Άμα πωληθούν οι μακ και κάτσε θα ήθελα για κάτι πολύ δυνατό για αλλαγή τους! Στον μεν κάτσε θα ήθελα τον ελεύθερο ΠΑΙΧΤΑΡΑ Μιγκέλ βελοσο ή αλλιώς έναν τρομερά έμπειρο παιχταρα Ραούλ μειρελες μιας και θέλουν να τον διώξουν. Τώρα για αντικατάστατη του μακ θα ήθελα Αντρέ αν και δύσκολο... Πάντως χωστα γερά ρε Ιβάν και φέρτε να απογειωθεί η ομάδα για πρωτάθλημα και τσ.λ ομίλους!
Υ. Γ διαρκείας τώρα!
Υ. Γ2 θέλω γνώμες!
Υ.Γ3 άμα γίνουν κάτι τέτοιες μεταγραφές φέρτε μου σαχταρ και Σίτι να τις σκίσω ! :D :lol:
Άβαταρ μέλους
Vasilis pap
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ 30 Απρ 2016, 12:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες