Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 14 Μάιος 2016, 20:56

Με αφορμή την επικείμενη πρώτη μεταγραφή με την αναμενόμενη υπογραφή του Μάτος εντός του Σαββατοκύριακου όπως ΑΡΔ-ενημερωθήκαμε, θεωρώ ότι σωστό θα ήταν να έχουμε μια "εύκολη" εικόνα των συμβολαίων όλων των ποδοσφαιριστών, παλαιών και νέων, ούτως ώστε ρίχνοντας μια ματιά να κατανοούμε καλύτερα την προσπάθεια "χτισίματος" της ομάδας ανά πάσα στιγμή, δίχως να ανατρέχουμε στο topic 28 και πλέον ποδοσφαιριστών που ανήκουν στον Π.Α.Ο.Κ.!!!

Ακόμα και τους δανεικούς μας σε άλλες ομάδες μπορούμε βλέποντας εδώ να "υπολογίζουμε" ευκολότερα!!!

Φυσικά η ενημέρωση για τον καθένα ποδοσφαιριστή μας θα είναι μετά από την επίσημη ανακοίνωση του συμβολαίου του απ την Π.Α.Ε. για να μην υπάρχουν λάθος "ενημερώσεις" του εν λόγω topic!!!

Όποιοι έχουν την δυνατότητα, moderators ή άλλοι συμφορουμίτες, μπορούν να ξεκινήσουν να μεταφέρουν εδώ ήδη υπάρχουσες ανακοινώσεις συμβολαίων παιχτών που ανήκουν στον Π.Α.Ο.Κ. και για μετά το καλοκαίρι του 2016!!!

Δεν είναι απαραίτητη, ειδικά εάν δεν αναφέρεται επίσημα απ την Π.Α.Ε., η "οικονομική συμφωνία" του κάθε συμβολαίου, αλλά εάν είναι εφικτό να αναφέρεται από επίσημη ανακοίνωση της Π.Α.Ε., θεωρώ ότι θα είναι καλό πληροφοριακό στοιχείο για να "μετράμε" και το ετήσιο budget της ομάδας μας, τουλάχιστον αυτό των συμβολαίων των ποδοσφαιριστών μας!!!

Αν το παρόν topic σας φαίνεται περιττό ή "καλύπτεται" ήδη από κάτι παρόμοιο, μπορείτε να το "πετάξετε"...

Υ.Γ. Αντίστοιχα topic θεωρώ ότι θα ήταν θετικό να υπάρχουν και για μπάσκετ και βόλεϊ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Σάβ 14 Μάιος 2016, 21:38

Θεωρω ατοπο το topic Goran μου,καθως ποτε δεν μαθαινουμε απο επισημα χειλη λεπτομεριες των συμβολαιων εκτος απο την διαρκεια τους.Απο κει και περα ο καθε αρδ λεει τα δικα του,οποτε δεν μπορουμε να εχουμε καθαρη εικονα
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 14 Μάιος 2016, 21:46

Και η διάρκεια του συμβολαίου καλή είναι νομίζω Κωστή μου...Βοηθάει στο να "υπολογίζουμε" με μεγαλύτερη "ακρίβεια" τι προσθαφαιρέσεις μπορούν να γίνουν ευκολότερα ή δυσκολότερα στο ρόστερ της ομάδας κατά την ερχόμενη ή και την μεθερχόμενη μεταγραφική περίοδο κάθε φορά... ;)

Άλλωστε δεν είναι σκοπός μας να γίνουμε οι λογιστές της Π.Α.Ε.!!!

Οπαδοί είμαστε και για το "χτίσιμο" του ρόστερ της ομάδας ενδιαφερόμαστε πάνω απ όλα...Το ρεαλιστικό όμως σ αυτό το topic κι όχι το κατά πως θα το θέλαμε προσωπικά, που γίνεται ήδη σε αρκετά άλλα topics!!! :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Δευτ 23 Μάιος 2016, 21:24

Ακομα ενα ανουσιο και αχρειαστο τοπικ..Ποσα δεν ανακοινωνονται επισημα,παρα μονο απο τους αρδ,οποτε δεν υπαρχει καμια αξιοπιστια,και την χρονικη διαρκεια την βρισκουμε ανατρεχοντας στην πρωτη σελιδα του τοπικ καθε παικτη..Λουκετο..
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Μάιος 2016, 21:31

Μια χαρα ειναι το τοπικ,τα συμβολαια δεν αφορουν μονο το υψος των απολαβων φιλε σπορε.
Εδω θα μπορουμε ευκολα να βρισκουμε το χρονο των συμβολαιων, ποτε ληγουν κ.α
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Δευτ 23 Μάιος 2016, 21:34

Μια αναζητηση στο σαιτ της ΠΑΕκαι εγινε η δουλεια σου..Επισης μπορεις να πας στη πρωτη σελιδα του καθε ποδοσφαιριστη,οπου υπαρχει και η ανακοινωση απο την ΠΑΕ.
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Συμβόλαια ποδοσφαιριστών Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 23 Μάιος 2016, 21:59

υπαρχουν τοπικ για μεταγραφες, για συζητησεις για το ροστερ, για καθε παιχτη, για παιχτες που θα θελαμε κτλ κτλ.

κλειδωνει. 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.


Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες