Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό simba » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:27

Spore ωραιος,συμφωνω..
Kgeo, δεν αμφεβαλλα για την κραση του Σαμπο (αν και ολοι ειναι αμφιβολλοι μεχρι να αποδειξουν οτι αντέχουν την τουμπα και τη φανελα μας)..
Εκτος κ αν το λες υπο την εννοια οτι μπορει να παρει πράγματα ο Πελκας απαυτον..

Anw, συζητησεις κανουμε, και πρωτη φορα θα το πω εβερ, no sweat, ειμαστε σε καλα χερια,οι μαγκες βαδιζουν με πλάνο..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό Athens » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:27

παικτης που δεν μπορει να κανει την διαφορα στο ελληνικο πρωταθλημα ειναι ο Σαμπο!!
μπορει να ειναι ενας χρησιμος ποδοσφαιριστης για την ομαδα αλλα γενικα ειναι μετριος...
περιμενα κατι καλυτερο!! δεν πειραζει ομως εδω ειμαστε να μας διαψευσει και να τον αποθεωσουμε...μακαρι!!
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4517
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:28

Φοίνικας έγραψε:
PaokPatraG4 έγραψε:Προλαβαινουμε αλλες 500 σελιδες για τις υπολοιπες μεταγραφες μεχρι 31/8;;;; Αλλα τι λεω με την γκρινια που θα πεσει εαν αποκλειστουμε απο τους δανους οχι 500....αλλα 1500 σελιδες θα γραφτουν εδω μεσα... :lol: :mrgreen:


Άσχετο το ένα με το άλλο, γιατί απ αυτούς που πήραμε μόνο ο Ροντρίγκεζ έχει δικαίωμα να παίξει, αν δεν κάνω λάθος.

Απλα αστειευομαι Φοινικα...Το ξερω οτι απο αυτους μονο ο Ροντριγκεζ μπορει να παιξει για αυτο το εγραψα...οτι παρολο που κανουμε μεταγραφες με τους Δανους μπορει να παιξει μονο ο Καποβερντιανος...
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1755
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό ARMY » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:31

PaokP έγραψε:Υπαρχει κανα βιντεακι του σαμπο;





Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό vs40 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:32

Είμαι πολύ χαρούμενος σήμερα. Πολύ ουσιαστική κίνηση. Φτιάχνομαι που στο Ποκ δεν πήραν χαμπάρι τι πάμε να κάνουμε. Ο Τούντορας εντωμεταξύ όσο είναι γυμνή η ομάδα έχει φορμάρει και τον πάγκο του, ώστε να είναι αποτελεσματικός μέσα στη σεζόν. Πραγματικά είναι ένα ιδανικό χτίσιμο ομάδας από το μηδέν.

Μπράβο στην ομάδα για Σάμπο!!!! Θα έχει γεμάτη σεζόν. Παίκτης με @@δια. Σου εύχομαι σιδερένιος να'σαι ρε παλίκαρε! Πάμε τώρα για αμυντικό!

Υγ: Μη περιμένετε να σκοράρει τόσο. Στην πρώην ομάδα του βαρούσε όλα τα πέναλτι και τις στημένες φάσεις. Εκτός αν το κάνει και σε εμάς. Έχει πάντως πολύ δυνατό και καλό σουτ, διείσδυση, ταχήτητα, δύναμη, ύψος και δε μασά να κλαδεύει. Θέλουμε και παίκτες που να μη φοβούνται να ρίχνουν λίγο ξύλο.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5220
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό ARMY » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:33

PaokP έγραψε:Παιδια υπαρχει ενα βιντεακι στο inpaok με τον σαμπο και τους οπαδους του ΠΑΟΚ που πηγαν σλοβακια δειτε το..
Υ.Γ δεν ξερω πως να το βαλω εδω,αν ξερει καποιος ας το βαλει

Στάλθηκε από το IQ3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:33

pilotos έγραψε:Αναμένουμε την λύση συνεργασίας με κάποιον τώρα... Και καπάκι βγαίνει η επόμενη μεταγραφή... ;)

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

Λες...;;;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:33

Γιατί έχεις καλύτερο για τα στημένα;

Στάλθηκε από το SM-G920F μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:34

MANIAKOS έγραψε:Τι θες απο το Ίκαρο που δεν εχεις δυναμη ύψος Σουτ γκολ φέρε σαμπο


πρόσεχε μη κανείς απο τον ήλιο! :lol: :lol:

simba έγραψε:Spore ωραιος,συμφωνω..
Kgeo, δεν αμφεβαλλα για την κραση του Σαμπο (αν και ολοι ειναι αμφιβολλοι μεχρι να αποδειξουν οτι αντέχουν την τουμπα και τη φανελα μας)..
Εκτος κ αν το λες υπο την εννοια οτι μπορει να παρει πράγματα ο Πελκας απαυτον..

Anw, συζητησεις κανουμε, και πρωτη φορα θα το πω εβερ, no sweat, ειμαστε σε καλα χερια,οι μαγκες βαδιζουν με πλάνο..


οχι δεν το εννοώ με αυτή την έννοια, αν και μπορεί. βέβαια δεν είναι και μεγάλος σε ηλικία...

όπως το σκέφτομαι, πιο πολύ γιατί θεωρώ ότι αν όντως μπορεί να κάνει τη διαφορά που, (πιστεύω/ελπίζω λόγω της όλης κατάστασης) θα μπορεί τότε θα έχουμε ένα χαρακτηριστικό που έχει ήδη δείξει στην τωρινή ομάδα του θα μπορεί να καλύψει μια πιθανή αστάθεια/μη απόδοση σε υψηλού επιπέδου παιχνίδια του Πέλκα. ο οποίος όμως Πέλκας μέχρι στιγμής γερός να ειναι έχει δείξει ότι παίρνει ευθύνες.

επαυξάνω όσο δεν παει την τελευταία σου πρόταση!

:nairepaok:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:35

Tην Πεμπτη ειχα γραψει αυτο για τον Σαμπο

Εμενα ο Σαμπο μου εδωσε την αισθηση οτι ειναι ενας συγχρονος box-to-box παικτης.Κουβαλημα μπαλας,πασα,σουτ,τρεξιμο σε ολο το γηπεδο και καλυψη κενων χωρων,δυναμη,υψος και ταχυτητα.Εκει που φανηκε να υστερει βεβαια ειναι στο μαρκαρισμα αλλα και στο καθαρο μυαλο καθως καποιες κινησεις του ηταν τσαπατσουλικες.Αυτο βεβαια μπορει να συμβαινει γιατι παιζει σε μια ομαδα η οποια οπως φανηκε δεν εχει καθαρο πλανο παιχνιδιου.

Εμενα προσωπικα μου θυμισε τον Κασαμι του κωλογαυρου και πιστευω πως ενας τετοιος παικτης λειπει απο τον ΠΑΟΚ.Οποτε θα προτιμουσα εναν τετοιο παικτη παρα ενα καθαρο 6αρι.Αν τελικα ολοκληρωθει η μεταγραφη του νομιζω πως με ενα κεντρο Kατσε-Χαριση-Τζιολη-Σαμπο-Σαββιδη-Πελκα και μια μεταγραφα στο 10αρι θα ειμαστε υπερπληρεις


Τον θεωρω μεταγραφα και πιστευω πως αν δουλευτει σωστα θα γινει μεγαλος παικτης.Αιντε συνεχιζουμε με Leovac....
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokP » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:37

ARMY έγραψε:
PaokP έγραψε:Υπαρχει κανα βιντεακι του σαμπο;






Ευχαριστώ αδερφε

Στάλθηκε από το IQ3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
PaokP
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 07:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokP » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:38

ARMY έγραψε:
PaokP έγραψε:Παιδια υπαρχει ενα βιντεακι στο inpaok με τον σαμπο και τους οπαδους του ΠΑΟΚ που πηγαν σλοβακια δειτε το..
Υ.Γ δεν ξερω πως να το βαλω εδω,αν ξερει καποιος ας το βαλει

Στάλθηκε από το IQ3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αυτο!

Στάλθηκε από το IQ3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
PaokP
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 07:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:39

http://www.transfermarkt.de/stars-amp-f ... berater/10


Στο γραφείο μανατζερ που τον εκπροσωπεί ανήκουν παικταράδες μεσα στους οποίους και ο Τζουτζάκ αν λεει κατι αυτο...

Κτζεο δεν ξερω πως βγηκε ο Ίκαρος :mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από MANIAKOS και Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:43

MANIAKOS έγραψε:http://www.transfermarkt.de/stars-amp-friends-international-holding-gmbh/beraterfirma/berater/10


Στο γραφείο μανατζερ που τον εκπροσωπεί ανήκουν παικταράδες μεσα στους οποίους και ο Τζουτζάκ αν λεει κατι αυτο...

Αυτο που εκανες μολις τωρα ηταν οτι καλυτερο για τα αρδακια μας....Σε λιγη ωρα...''Σε συζητησεις με Ντιναμο για την μεταγραφη του Τζουτζακ στον Π.Α.Ο.Κ'' !!!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1755
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό tsapgeo » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:43

PaokPatraG4 έγραψε:Γιατι ακομα πιστευω οτι μεχρι 31/8 παιζει να σκασει μεταγραφη στυλ Τοιβονεν...μπορει να κανω και λαθος αλλα φετος αυτο το προαισθημα εχω με τον Φρανκ...ηδωμεν....Γνωριμιες παντως εχει και το εχει αποδειξει χρονια τωρα σαν αθλητικος διευθυντης....


Δεν κάνεις καθόλου λάθος. Η λογική λέει ότι η ομάδα χρειάζεται ένα δύο πιο έμπειρους και ηγετικούς παίκτες. Δεν δένει με 23'αρηδες μόνο. Επομένως περιμένουμε μεγαλύτερους σε ηλικία στις θέσεις φορ επιθετικό χαφ και στόπερ.
Βόρειος Πόλος
tsapgeo
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2009, 18:32
Τοποθεσία: Thessaloniki , Panorama

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 9 επισκέπτες