Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:07

K_geo έγραψε:ερώτηση:

δυο μεταγραφές σε μια ημέρα και τρείς σε μια εβδομάδα, είναι τσουνάμι; :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

:nairepaok: :nairepaok:

Το τσουνάμι συνώνυμο καταστροφής.
Εσύ χτίζεις...... ;)

Στάλθηκε από το SM-G920F μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:09

Κανα μυρριο θα μας έφυγε για τους Σλοβάκους


Η παραπανω

Παντως πιο πολυ σκόραρε ο σαμπο απο τον ζαιρο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:09

ένας κράχτης και εγώ πιστεύω θα έρθει. όχι ότι τα bargain buys Με χαλάνε... ίσα ίσα, μεγας φαν τους!!! ;) :D

Μάνιακ πιστεύω κάπου στο 600αρι κλείσαμε ίσως 500 με ποσοστό μεταπώλησης. 800 λέει ζητούσαν. ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:09

paokmaniak έγραψε:
cellophan έγραψε:Παιδιά αν υποψιαστώ πως στο νέο πρωτάθλημα θα έχουμε 4 παίκτες γρήγορους που μπορούν να παίξουν με επιτυχία το 1-1 θα βάλω τα κλάματα. Αλήθεια λέω, έχω κατουρηθεί πάνω μου.

Πολύ καλή κίνηση και ο Σάμπο. Ένα αργεντίνικο δεκάρι τώρα, ένα σεντερ μπακ, ένα αριστερό μπακ και επαναφορά Περέιρα αν είναι δυνατόν και κλείσαμε.


Center Back 1+1 θες και αλλαγη εφοσον παιζεις με 3


Δίκιο έχεις φίλε μου, απλά κάνω οικονομία τσοντάροντας Σκόνδρα, Τζαβέλλα και ανέβασμα Πουγγουρα να πέρνει παιχνίδια. Σε κάθε περίπτωση ένας Λαζαρίδης, Φυντανίδης ή Μαλεζάς (ο χειρότερος και ακριβότερος από τους τρεις) δε θα με χαλούσε.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:10

simba έγραψε:Ετσι kgeo..απλα εγω πιστευω οτι με απουσία κατσε, αμυντικα οσον αφορα τα πολλα τρεξιματα και κλεισιμο τρυπων θα ειμαστε δυσκολα,γτ ουτε σαββιδης,ουτε σαμπο,ουτε τζιωλης μπορουν να το κανουν ιδανικα..
Οποτε κατεμε θελεις κανα μηχανακι τυπου σερερο..
Αντε και στην τελικη κανα Κλειτον για μπακαπ, γτ πραγματικα ειμαι διχασμενος...
Δεν ξερω αν εχω υπερεκτιμησει τον Πελκα, αλλα φερνοντας ενα βαρβατο εκει μπορει να του στερησεις τη γεματη χρονια που χρειαζεται για να ξεπεταχτει ακομη περισσοτερο και να καθιερωθει,ειδικα σε μια οπως φαινεται μεταβατικη χρονια..
Βεβαια.απτην αλλη μπορει να μην ειναι καλο να βαλεις στις πλατες του μικρου μια ολοκληρη θεση και μπορεί να χρειαζεται και εναν εμπειρο για να μαθει ακομα περισσοτερα..
Αλλα φαινεται πως γυρισε απο πορτογαλια αντρακι και ετοιμος να αναλαβει ευθυνες με το θράσος που τον διακρινει.

Any thoughts?



Επειδη η χρονια θα ειναι μεγαλη,και επειδη θεωρω οτι ειναι καλο να υπαρχουν πολλεσς και ποιοτικες λυσεις,θα ηθελα ενα χαφ ακομα μηχανακι,στυλ κατσε(Σερερο ιδανικα)που να ξερει και να μαρκαρει,κατι που ο Κατσε δεν κανει τοσο καλα,αλλ ακι να μπορει να προωθησει το παιχνιδι σωστα

.Οσο για το 8-10ρι ενας παικτης τυπου Βασκες,δηλαδη εξαιρετικος παικτης,αλλα οχι πριμαντονα θα ηταν καλο να αποκτηθει καθως θεωρω οτι δεν μπορεις να βασιστεις μονο στον πελκα,ο οποιος ειναι φοβερα βελτιωμενος,ειδικα σωματικα και σε θεμα δυναμης.

Για αμ χαφ. τυπου regista εχουμε και τον Χαριση,τον οποιο τον θεωρω εξαιρετικο παικτη και αυτο φανηκε και απο την γεματη περσυνη σεζον και απο το οτι εστω και σε φιλικο δεν φανηκε καθολου ψαρωμενος.Οποτε εγω τον υπολογιζω κανονικα,ακομα και για βασικο,γιατι το παιδι εχει και μεγαλη ποιοτητα και προσωπικοτητα να σταθει απο φετος βασικος.Και ας λενε καποια μελη οτι κανουμε λες και περιμενουμε να επανελθει οΜπουσκετς..

ΣΕ γενικες γραμμες μου αρεσει να υπαρχει τακτικη ευελιξια και αν γινουν και αλλες προσθηκες θεωρω οτι θα υπαρχει και ποσοτητα και ποιοτητα για την καθε περισταση...
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό Snitch4 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:10

Η 6η μεταγραφή είναι γεγονός...Πάμε λογικά για άλλες 4.....2 στόπερ,1 αριστερό μπακ (Λέοβατς) και 1 φορ.....Αν και κατά την γνώμη μου θέλουμε και δεκάρι,εκτός και αν το φορ είναι και ''δεκαροειδές''....
Άβαταρ μέλους
Snitch4
 
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Τετ 24 Δεκ 2014, 21:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:11

Αναμένουμε την λύση συνεργασίας με κάποιον τώρα... Και καπάκι βγαίνει η επόμενη μεταγραφή... ;)

Στάλθηκε από το SM-G920F μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:13

σιμπα, κοιτα...

ο σαμπό μην ξεχνάμε ήταν μόλις 23 και αρχηγός στην ομάδα του, συν ότι έδειξε ηγετικά στοιχεία... βέβαια και ο σκόνδρας το ίδιο ήταν οπότε υπάρχει και ένα αλλά...

απο την άλλη, το ότι ο σλοβάκος θα μπορεί να παίξει και στο 8/10 είναι ένα γεγονός...

τι να πω; ίσως όντως μας λείπει το 6 αν φύγει φυσικά ο Μαντούρος (λετε η υπογραφή σαμπο να είναι το κύκνειο του άσμα στον ΠΑΟΚ;)...

πάντως τώρα περιμένω το σέντερ μπακ και μετά όλα τα άλλα...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:13

ace79grpaok έγραψε:
paoktzis έγραψε:να ρωτησω αν δεν παρουμε στοπερ μεχρι την δευτερα. με δεδομενο οτι τζαβελλας σκονδρας δεν παιζουν, ποια θα ειναι η τριαδα στην αμυνα


ςγω ,εσυ και ενα παλλικαρακι φιλος που απο την 5 :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φαντάζομαι στο γήπεδο θα γκρινιάζεις μέχρι και για τα σημαιακια των κόρνερ Ace
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokP » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:17

Υπαρχει κανα βιντεακι του σαμπο;
Άβαταρ μέλους
PaokP
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2014, 07:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:21

Προλαβαινουμε αλλες 500 σελιδες για τις υπολοιπες μεταγραφες μεχρι 31/8;;;; Αλλα τι λεω με την γκρινια που θα πεσει εαν αποκλειστουμε απο τους δανους οχι 500....αλλα 1500 σελιδες θα γραφτουν εδω μεσα... :lol: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1753
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:25

Άντε να έρθει και ο Στοχ να συμπληρωθεί η Σλοβακικη τριάδα στο κέντρο!
Τελευταία επεξεργασία από Μαυρο Χιονι και Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9868
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:25

Παιρνουμε ξεκάθαρα χαραξτηριστικα που μας λείπουν

Δε θελω να συγκρίνω με περσι γιατι θα κανω εμετό

Τι θες απο τα φορ που δεν είχες τριπλά ταχύτητα φέρε ζαιρο

Τι θες απο το Ίκαρο που δεν εχεις δυναμη ύψος Σουτ γκολ φέρε σαμπο


Ωραια το παει ο φρανκ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό Φοίνικας » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:25

PaokPatraG4 έγραψε:Προλαβαινουμε αλλες 500 σελιδες για τις υπολοιπες μεταγραφες μεχρι 31/8;;;; Αλλα τι λεω με την γκρινια που θα πεσει εαν αποκλειστουμε απο τους δανους οχι 500....αλλα 1500 σελιδες θα γραφτουν εδω μεσα... :lol: :mrgreen:


Άσχετο το ένα με το άλλο, γιατί απ αυτούς που πήραμε μόνο ο Ροντρίγκεζ έχει δικαίωμα να παίξει, αν δεν κάνω λάθος.
Άβαταρ μέλους
Φοίνικας
 
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 07:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2015

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 08 Αύγ 2015, 15:26

δεν κανεις λάθος φοίνικα. και αυτός χρειάζεται μόνο (συν ένα σέντερ μπακ λεω εγώ)...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες