Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:09

Δεν είπα αν έχετε δίκιο η όχι..ειπα να το σταματήσετε γιατι δεν έχει να κάνει με το τοπικ.τα προσωπικά και τα συμφεροντα του καθενος δεν αφορουν το τοπικ.καθενας κρίνεται από τις πράξεις του.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:22

Με το που εμαθα εχτες οτι κλεισαμε την παιχτουρα τον ρατ γκαυλωσ@ οσο δεν φανταζεστε!!!!! Μεταγραφη απο το πολυ πανω ραφι!!!! Διαβαζοντας σημερα στα σαιτ τα σχολια για τον ΠΑΙΧΤΑΡΑ καταλαβα 2 πραγματακια...

1. Αυτοι που κραζουν ειμαι σιγουρος οτι δεν τον εχουν δει να παιζει ποτε....

η

2. Οτι τελικα ειμαστε πολυ αμπαλος λαος...

Δεν γινεται σιγουρα ενα απο τα δυο συμβαινει...αλλο το να λεμε οτι θα κριθει στο γηπεδο και αλλο να κραζουμε που εστω και στα 33 καταφεραμε να φερουμε τετοιο παιχταρα στην τουμπα!!!
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:25

Εντάξει μη τρελαίνεστε τόσο.Υπάρχουν αρδ και ΑΡΔ.Αλλοι μπορεί να κάνουν σωστά τη δουλεια τους κι αλλοι να ..μας βγαζουν Τσου Λου.Μη τσουβαλιάζουμε.


ΥΓ Αφου δε τους γουστάρει κανείς πώς μαζεύουν τοσα κλικ κι ακροαματικότητες στα ράδια?Μιράκολο... :roll:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:32

Πλοηγέ δε διαφωνώ σε τίποτα από αυτά. που γράφεις απλά ο τύπος μας ζήτησε το λόγο γιαυτό του απάντησα όπως έχω κάνει και στο παρελθόν.
Το Κλεινω εδώ και ζητάω συγγνώμη από το φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:36

κοιτα εγω πιο πολυ αντεδρασα επειδη απο το ποστ του το μονο που ηθελε να πει ειναι οτι ηταν ιδρυτης του ΠΑΟΚμανια.ε και?
κατα τα αλλα αν ειναι δυνατον να γραφει καποιος κατι τελειως τετριμενο εδω μεσα και να μπαινουν δημοσιογραφοι επωνυμα να το παιζουν θιγμενοι επι προσωπικου.οσο γραφει με το ψευδωνυμο του κανεις δεν θα πει τπτ.και αν πει θα πει γιατι αυτος το αποκαλυψε.
κατα τα αλλα καλα κανει και κανει τη δουλεια του οπως ολος ο κοσμος αλλα εδω ειναι οπαδικο φορουμ.ουτε δικο του ειναι ουτε δικαιωση θα αναζητησει εδω.ουτε θα ξεπλυνει τις ιδιοτητες του.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:45

Παρα τους χαρακτηρισους και τις ύβρεις περι ρουφιανου και αλήτη εγω εκανα παρέμβαση για να γράψω ολο το σχόλιο μου για τον παίκτη γιατι κάποιος εγραψε το μισό και δεν εκραξα κανέναν. Η σημειωση για το σαιτ εγινε επειδη υπηρξε ειρωνικο σχολιο περι τοπικ μου κτλ.
Το τοπικ αυτό αφορά τις μεταγραφες...
Τελευταία επεξεργασία από aparadektos και Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:46

α να γεια σου.ουτε στο ποιος ιδρυσε το φορουμ αφορα ουτε στο αν εισαι αλητης ρουφιανος κλπ.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 10:48

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Έχουμε περάσει και καλές και πολύ κακές στιγμές εδώ μέσα.

Αλλά ακριβώς είναι οπαδικό φόρουμ και οι οπαδοί σχολιάζουν όσα γίνονται γύρω από την ομάδα μας.

Μακάρι να μείνει και ο Λάζαρ. Θέλουμε και πάγκο και λύσεις μη - βασικές.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:00

aparadektos έγραψε:Παρα τους χαρακτηρισους και τις ύβρεις περι ρουφιανου και αλήτη εγω εκανα παρέμβαση για να γράψω ολο το σχόλιο μου για τον παίκτη γιατι κάποιος εγραψε το μισό και δεν εκραξα κανέναν. Η σημειωση για το σαιτ εγινε επειδη υπηρξε ειρωνικο σχολιο περι τοπικ μου κτλ.
Το τοπικ αυτό αφορά τις μεταγραφες...


barlow4 έγραψε:α να γεια σου.ουτε στο ποιος ιδρυσε το φορουμ αφορα ουτε στο αν εισαι αλητης ρουφιανος κλπ.


Παίδες ΚΑΠΟΙΑ πράγματα δεν έχει νόημα να τα συνεχίζουμε. Γνωριζόμαστε όλοι λίγο πολύ. Το ότι ο Χ δεν ξέρει πχ το επώνυμο του Ψ ή το αντίστροφο, ΔΕΝ είναι το πρόβλημά μας. Η διαδρομή και τα πιστεύω του καθενός από εμάς είναι αυτό που έχει σημασία.
ΔΕΝ υπάρχει κανένας λόγος να τσουβαλιάζουμε ο ένας τον άλλον. Όπως σωστά είπε ο Sour, ο καθένας μας από τις πράξεις του κρίνεται.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:11

Εγω πιστευω οτι θα αποκτηθουν και αλλοι παιχτες 30+ για να προσδωσουν στην ομαδα ποιοτητα. Δεν θελω παλι δανεικους και αγυριστους. Πρεπει να κινηθουμε σε μεταγραφες με ποιοτητα και εμπειρία. Παιχτες σαν τον ρατ ειναι παιχτες πραγματικου πρωταθλητισμου. Αναμενω αναλογες κινησεις απο το πανω ραφι!!!
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:13

Παίδες για τις μεταγραφές είναι πραγματικά ΠΟΛΥ νωρίς για να σχολιάσουμε. ΟΚ δεν λέω καλός παίκτης ο Ρατς. Αυτά τα "στο χορτάρι θα φανεί¨ειλικρινά τα σκυλοβαρέθηκα. Δλδ υπάρχει κανένας παίκτης που ΔΕΝ κρίνεται στο χορτάρι ; που αλλού θα τον κρίνω δλδ ; στον Καρρά ; τα αυτονόητα να λέμε συνέχεια ;

Τις μεταγραφές τις κρίνουμε (εμείς οι οπαδοί ή - αν κάποιοι το θέλουν έτσι - οι πελάτες) με βάση τον ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ. Πέρσι πχ ΑΦΟΥ πήραμε τον Σπυρόπουλο, μετά πήραμε και τον Τζαβέλλα ενώ είχαμε και τον Lino. Ε τι να πω τώρα ; ότι θα φανεί στο χορτάρι ;
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό fn1m » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:31

Παπουδι μας κουβαλησε ο τρελός, αλλά αφού είναι ορθόδοξος οκ, αυτό φαίνεται πως ήταν το κριτήριο του.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:31

Ο Άγγελος δεν γουστάρει μεγάλους παίκτες αφού.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Απ: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό fn1m » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:35

Ε ναι, τα παλιά χουγια δεν κόβονται, θέλει μικρούς παίχτες για να παίρνει αυτός όλη τη δόξα. Παοκαρχης την έχει δει, αλλά βρίσκει και τα κάνει, όταν έχεις ιδιοκτήτη που ακούει τι του λένε οι οπαδοί τι περιμένεις;
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 16 Ιουν 2014, 11:40

Τώρα εσενα τι να σου πει κανείς;;;
Να κρίνω από το ποιος βγήκε MVP φετος;;ποσο χρόνων είναι;;για πες μου και λίγο για τον βουκιτς...
Κατάλαβε ότι αν ο παίχτης έχει ποιότητα μπορεί χαλαρά να παίξει στο πρωταθλημα..
Εσύ βέβαια τον εχεις δει τον παίχτη φαντάζομαι και δε σου κάνει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες