Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 16 Ιουν 2014, 01:54

theo G4 έγραψε:
nothu έγραψε:Τιποτα για τον μεσο που λενε οτι εκλεισε δεν ξερουμε; κανα παπα τουλαχιστον... Κατι...

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






Για Manuel Fernandes ακούγεται

που ακουγεται αυτο ρε φιλε?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό karl » Δευτ 16 Ιουν 2014, 01:56

:D :D Καλά έχουμε πολύ πλακα! :D :D
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό Demir » Δευτ 16 Ιουν 2014, 01:57

Εχει κλείσει εδώ και 2 βδομάδες στην Ρωσία.... Άλλο παπά... Kranjar η misimovic
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7966
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:01

desperando έγραψε:
theo G4 έγραψε:
nothu έγραψε:Τιποτα για τον μεσο που λενε οτι εκλεισε δεν ξερουμε; κανα παπα τουλαχιστον... Κατι...

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






Για Manuel Fernandes ακούγεται

που ακουγεται αυτο ρε φιλε?


Στην εκκλησία :lol:
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:02

τουλαχιστον να πεσετε ΜΙΑ εστω φορα μεσα σε καποιο ονομα οσοι πετατε τα μπαμ ετσι, τι καλα που θα 'τανε...
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:08

desperando έγραψε:΄΄Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί΄΄
αυτα ειναι τα λογια ενος καραγκιοζη αρδ που καποτε ειχε και δικο του τοπικ σε αυτο το φορουμ.
α ρε καραγκιοζη που θες και τον ζορντι αλμπα...αλλα ετσι ειναι αν εσεις κοιμαστε και η παε ανακοινωνει μεταγραφες οι μεταγραφες αυτες δεεν ειναι κατι το ιδιαδιτερο.ΑΡΔ


Καλημέρα.Ειμαι ο Νίκος ο Τοσκιτσης. Δεν ειχα κάποτε απλα ενα τοπικ εδω μεσα αλλα ίδρυσα (και της εδωσα το ονομα που έχει) μαζι με αλλους 3 την σελιδα στην οποία έχεις παρει βημα εσυ και καθε ΠΑΟΚτσης και γράφει. Η παρεμβαση μου μετα απο καιρό οφείλεται στο γεγονος οτι εχεις πάρει μόνο ενα σχόλιο μου στο φεισμπουκ και οχι και τα υπολοιπα οπου γράφω :

"Ο παίκτης ήταν παραπάνω από πολύ καλός. Είναι έμπειρος και ηγέτης.Υπάρχει ρίσκο λόγω ηλικίας. Παραμένει ο βασικός της Εθνικής Ρουμανίας. Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί..."

Τι λεω; Το προφανές.Οτι ειναι μεταγραφη που θα φανεί στο γηπεδο και όχι για να πανηγυριζουμε. Μπορει να εχω αδικο.Αλητης και ρουφιάνος όμως δεν είμαι.

Καλή συνέχεια
Τελευταία επεξεργασία από aparadektos και Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:19

σωπα ρε τοσκιτσης εμφανιστηκες στο ΦΥΤΟΜΑΝΙΑ? να μας πεις τι οτι δεν εισαι αλητης και ρουφιανος?
ε για μενα δεν διαφερεις απο τους περισσοτερους και εισαι και εσυ ΑΡΔ.
τωρα αν θιχτηκες και θυμωσες
Εικόνα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 02:23

Δυνατη κινηση απο την παε,αστειοι οσοι κραζουν επειδη ειδαν απλα την ηλικια του και δεν εχουν ιδεα για τον παιχτη...
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Δευτ 16 Ιουν 2014, 03:07

aparadektos έγραψε:
desperando έγραψε:΄΄Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί΄΄
αυτα ειναι τα λογια ενος καραγκιοζη αρδ που καποτε ειχε και δικο του τοπικ σε αυτο το φορουμ.
α ρε καραγκιοζη που θες και τον ζορντι αλμπα...αλλα ετσι ειναι αν εσεις κοιμαστε και η παε ανακοινωνει μεταγραφες οι μεταγραφες αυτες δεεν ειναι κατι το ιδιαδιτερο.ΑΡΔ


Καλημέρα.Ειμαι ο Νίκος ο Τοσκιτσης. Δεν ειχα κάποτε απλα ενα τοπικ εδω μεσα αλλα ίδρυσα (και της εδωσα το ονομα που έχει) μαζι με αλλους 3 την σελιδα στην οποία έχεις παρει βημα εσυ και καθε ΠΑΟΚτσης και γράφει. Η παρεμβαση μου μετα απο καιρό οφείλεται στο γεγονος οτι εχεις πάρει μόνο ενα σχόλιο μου στο φεισμπουκ και οχι και τα υπολοιπα οπου γράφω :

"Ο παίκτης ήταν παραπάνω από πολύ καλός. Είναι έμπειρος και ηγέτης.Υπάρχει ρίσκο λόγω ηλικίας. Παραμένει ο βασικός της Εθνικής Ρουμανίας. Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί..."

Τι λεω; Το προφανές.Οτι ειναι μεταγραφη που θα φανεί στο γηπεδο και όχι για να πανηγυριζουμε. Μπορει να εχω αδικο.Αλητης και ρουφιάνος όμως δεν είμαι.

Καλή συνέχεια


Όλες οι μεταγραφές στο γήπεδο φένονται αυτό το ρίσκο το έχουν όλες.
Απ΄εκεί έως το < Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί.. > υπάρχει απόσταση!
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 16 Ιουν 2014, 05:25

Εμπειρος παικτης με πολλες παραστασεις κ κουπες,λογικα θα ειναι το βασικο μας αρ.μπακ,κλασεις ανωτερος αυτων που εχουμε (Τζαβ,Σπυρο) κ ισως πολυ καλυτερη περιπτωση απο οτι ο Λινο νομιζω οτι ο καθε λογικος ανθρωπος θα εκλεινε τον Ρατς αντι του Λινο.
Το οτι δεν ειναι η καλυτερη δυνατη μεταγραφη κ οτι εμπεριεχει ρισκο δεν ηταν αναγκη να το γραψει ο τρανσφερ το ξερουμε ολοι,αυτο δεν παει να πει οτι εχει κ αδικο ομως....
Για να μην παρεξηγηθω η καλυτερη δυνατη μεταγραφη για αριστερο μπακ θα ηταν ενας παικτης σε ηλικια 27-30 ετων με καλη πορεια κ εφικτη οικονομικα,δεν μιλαμε για Αλπμα η Κοεντραο φυσικα μην το πατε στο αλλο ακρο.
Φερναντες,Νομποα για 8αρι λενε οτι επεσαν στο τραπεζι σε συνδυασμο οτι θα ανακοινωθει μεσος μεσα στις επομενες 2 μερες φυσικα παλι θα την κανει την εκπληξη η ομαδα κ θα ανακοινωσει Μειρελες ( :shock: ) θελω να πω οτι δεν θα εχει ακουστει καν το ονομα του κ αν εχει ακουστει θα ειναι κατα λαθος :D
Αν κινηθουμε με βαση την εμπειρια των παικτων δεν με χαλαει καθολου να φερει παικτες 30-33 ετων που να εχουν αναλογες παραστασεις με τον Ρατς,αλλωστε απο νιατα εχουμε πολυ πραγμα διπλα σε εμπειρους παικτες θα εξελιχθουν αρκετα.
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 16 Ιουν 2014, 06:52

desperando έγραψε:΄΄Δεν είναι κάτι που λες πολύ καλή μεταγραφή. Είναι ρίσκου. Θα φανεί΄΄
αυτα ειναι τα λογια ενος καραγκιοζη αρδ που καποτε ειχε και δικο του τοπικ σε αυτο το φορουμ.
α ρε καραγκιοζη που θες και τον ζορντι αλμπα...αλλα ετσι ειναι αν εσεις κοιμαστε και η παε ανακοινωνει μεταγραφες οι μεταγραφες αυτες δεεν ειναι κατι το ιδιαδιτερο.ΑΡΔ

Σωστός :):):):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 16 Ιουν 2014, 07:06

1. Για τον Μανουλ Φερναντες, στο wiki λέει ότι υπεγραψε στη Λοκομοτιβ Μοσχας.
2. Για τον Ρατς δεν περιμενα αρνητικες κριτικες. Δεν εχει ερθει ποτε καλυτερο ονομα αρ μπακ στην Ελλαδα.
Για τον συγκεκριμενο η ηλικια του δεν αποτελει ανασταλτικο παραγοντα, αφου οι συμμετοχες του αποδεικνυουν την καλη του ζωη, χωρις τραυματισμους.
3. Η κίνηση αυτή (απόκτηση έμπειρου, εγνωσμενης αξίας αμυντικού και σοβαρού χαρακτηρα), σε μια θεση που υπηρχε ο Τζαβελλας, δειχνει ότι θα κινηθούμε και για εμπειρο γκολκιπερ (αντί Χακόμπο, Ιτανζ).
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5164
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό astronaut » Δευτ 16 Ιουν 2014, 07:32

obanebane έγραψε:Το αστειο ειναι οτι αλλοθρησκοι γραφουν στην πλειοψηφια τους σε ολα τα σαιτ θετικοτατα σχολια για τον Ρουμανο σε αντιθεση με τους δικους μας που μιλανε για συνταξιουχο στην καλυτερη περιπτωση.
Αυτο το πραγμα ειναι ο ορισμος της αμπαλοσυνης.


Ρίξε μια ματιά στα σχόλια εδώ
http://www.gazzetta.gr/football/article ... ats-o-paok
Ξεκίνα από το πρώτο χρονικά , μπορεί να δεις κανα γνωστό σου/μας...
Μπορεί βέβαια να είναι και απλή συνωνυμία...

* Η μεταγραφή του Ρατ μυρίζει διαμεσολάβηση Βούκιτς. ;) :nairepaok:
Το ότι έκανε δηλώσεις στήριξης/παραμονής του Λαζάρ δεν (μου) λέει κάτι. Λογικό είναι όταν μίλησαν (σίγουρα μίλησαν) να του είπε ο Λάζαρ ότι επιθυμεί να μείνει/κλείσει την καριέρα του στη Θεσσαλονίκη , και ο Ρατ είπε έναν καλό λόγο για τον παλιόφιλό του.

** aparadektos aka Νικόλα Τοτσκίτση , πόσο χέστης είναι τ'αφεντικό σου? Αποφάσισε να βγάλει πρωτοσέλιδο για τα χρέη και δεν έβαλε τα μούτρα ούτε του Σαμαρά, ούτε του Βενιζέλου, ούτε του Ορφανού, ούτε καν του Ζαγοράκη... Παρόλα αυτά ελπίζω να μην πιάσουμε Σεπτέμβρη για να ξαναδούμε πρωτοσέλιδο που πραγματεύεται τα χρέη...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 16 Ιουν 2014, 07:52

Πολύ καλή μεταγραφή και χωρίς να μάθει κανείς το παραμικρό, μπράβο στην ΠΑΕ


Τώρα που ο ερυθρός αστέρας έχει προβλήματα, αυτός εδώ πως σας φαίνεται;;

http://www.transfermarkt.co.uk/milos-ninkovic/profil/spieler/48740

ξέρουμε από τον Σαράνοφ ότι ο μάνατζερ του μιλούσε με τον Π.Α.Ο.Κ., τώρα μιλούσε για τον Σαράνοφ για κανέναν άλλο παίχτη, άγνωστο :lol: :lol: :lol:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 16 Ιουν 2014, 08:23

Εγραψα και χτες οτι η επιτυχια η μη της κινησης ρατς θα κριθει απο την συνεχεια στις μεταγραφες,γιατι αν ειναι να δινεις σχεδον 500.000 για εναν 33χρονο αριστερο μπακ προφανως γιατι δινεις τεραστια σημασια στο τι μπορει να σου δωσει ΤΩΡΑ και συγχρονως σκεφτεσαι να δωσεις την μια απο τις 2 λογικα κινησεις σου στα χαφ, οπου υπαρχει τεραστιο ελλειμα ποιοτητας, στον Λαζαρ,εισαι για τα θηρια.Περιμενω με αγωνια τις επομενες κινησεις.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες