Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:09

καλα ποτε προλαβαμε και τα χωνουμε στον αρνεσεν ? μπας και δεν μας αρεσει η φατσα του ? γιατι ακομη δεν προλαβαμε να δουμε εργο του ανθρωπου .......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:09

Είναι άχρηστος αφού!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:10

Δεν χρειαζετε να δεις τιποτα απο εργο...ΠΑΟΚ εισαι...τα ξερεις ΟΛΑ
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:18

Εγώ λέω να χαλάσουμε την υπογραφή του ΓΧ στην Βέροια, αφού δεν κάνει ο λίγος ο μαθητευόμενος μάγος Τουντορ να τον έχουμε έτοιμο για όταν τον φάμε!


ΥΓ Με όλο τον σεβασμό προς το φόρουμ που μας φιλοξενεί, τα τελευταία άρθρα στην κεντρικη είναι το λιγότερο άστοχα, για να μην πω ντροπή!
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Καπετάνιος » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:21

Με σεβασμό στο φόρουμ... δε ψάχνουν μόνο οι αρδ κλικς.
Άβαταρ μέλους
Καπετάνιος
 
Δημοσιεύσεις: 930
Εγγραφή: Παρ 18 Ιούλ 2014, 16:32

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:23

giapas έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.

Ήρεμα.παρακαλώ βάλτε ένα τέλος εδώ.kgeo
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό northend4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:24

Thanix έγραψε:Εγώ λέω να χαλάσουμε την υπογραφή του ΓΧ στην Βέροια, αφού δεν κάνει ο λίγος ο μαθητευόμενος μάγος Τουντορ να τον έχουμε έτοιμο για όταν τον φάμε!


ΥΓ Με όλο τον σεβασμό προς το φόρουμ που μας φιλοξενεί, τα τελευταία άρθρα στην κεντρικη είναι το λιγότερο άστοχα, για να μην πω ντροπή!


Και εγω απορώ με την κεντρική. Μόνο ο Αγγελος στην πούδρα αλλά ο Τουντορ σφιχτά απ την αρχή. Τι να πεις.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:26

eorptol έγραψε:
giapas έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.

του το ειπα και εγω ποτε δεν θα ελεγα την ομαδα μου πουτα.....και αλλα τετοια προσβλητικα για τον συλλογο ...ΠΟΤΕ......

εσύ έχεις ύφος συνέχεια απέναντι μου. Γιατί; ότι σου απευθύνομαι όμορφα μην το πάρεις ως αδυναμία
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό tzelas » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:30

sic-4 έγραψε:
giannistoumpa4 έγραψε:Αντε ας ανακοινωθει ο ανθρωπος να τελειωνουμε..μαγκες αυτος ειναι ο προπονητης του Π.Α.Ο.Κ, τελειωσε..ειτε μας αρεσει ειτε οχι.. για αυτο εχουμε ενα απο τους κορυφαιους των κορυφαιων μεσα στον Π.Α.Ο.Κ μας για να βλεπει οτι δεν βλεπουν ολοι οι αλλοι μαζι..αντε παμε για μεταγραφες τωρα κ αποχωρησεις.. συγχαρητηρια και παλι στον κουρδο(αν θυμαμαι καλα) που εκανε "μαντεψια "πριν καιρο μεσα απο το google κ στο οποιο κατεληξε στο "tudor or billic?"χαχαχαχαχ..και συγχαρητηρια και παλι στον thanix που το εβγαλε πρωτος απο ολους..μπραβο ρε τσακαλακια..
Π.Α.Ο.Κ 1926



ετσι...
Κουρδος - ερευνα/αναλυση
Thanix - ρεπορταζ

Το κορυφαιο διδυμο αθλητικογραφων της χρονιας. Οι δυο τους εχουν κανει επιτυχια που δεν εχει κανει μεσο της πολης την τελευταια 10ετια τουλαχιστον.


Συνυπογράφω μέχρι τελείας.

Μπράβο στα παιδιά.

Ο Κούρδος άνοιξε νέες μεθόδους που θα αντιγράψουν πολλοί. Όπως όμως χαλαρά τα έγραψε εδώ μέσα δεν μπορεί να τα γράψει κανείς. Άσε που μπορεί στο μέλλον να διαβάσουμε αλλού ότι μετά από εμπεριστατωμένη έρευνα έρχεται προπονητής από Ουγκάντα :mrgreen:

Respect Kourdos :ugeek:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:31

Παίδες να βάλουμε μια τέλεια παρακαλώ
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:31

μια χαρα ειναι ο τουντορ και με πολυ καλες προοπτικες εγω γουσταρω πολυ αυτη την αποφαση...

με το δελλα και με τον αναστασιου (βοηθος προπονητη της β' ομαδας του αγιαξ πριν αναλαβει τη ζελα) θα παιζει αντιπαλος...για ονομα του θεου...

ο ΠΑΟΚ εχει ηδη πλαισιωσει το σημαντικοτερο κομματι του αγωνιστικο του τμηματος με ενα ονομα σαν τον φρανκ αρνεσεν...παιρνει εναν προπονητη που βρισκεται μεσα στο πλανο που θελει να εφαρμοσει (δεν μπορω να ακουω εμετους οτι ηταν τριτοτεταρτη επιλογη κλπ) και το επομενο στοιχημα (το δευτερο μεγαλυτερο μετα απο αυτο του αθλητικου διευθυντη) ειναι να πλαισωσει το τεχνικο του επιτελειο με ενα σταθερο και πολυ δυνατο τημ ανθρωπων (ιατρικο επιτελειο, γυμναστες, σκαουτερς και προπονητες)...

απο εκει και περα τα μεταγραφικα εφοσον τα τρεξει ο δανος δεν με ανησυχουν καθολου...εχω την αισθηση οτι θα γουσταρουμε πολυ ΠΑΟΚ τα επομενα χρονια αν ολα πανε καλα...

υγ κυρ^2 σταματα να δινεις δουλεια στο φιλαρακι σου...σιγα σιγα ελπιζω να τελειωσουν και οι τελευταιες παραφωνιες απο τον ΠΑΟΚ :ugeek:

υγ2 πολυ αστοχο το κειμενο της κεντρικης ιδιως σκεπτομενος την περσινη αβαντα στον πολυνικη...
Τελευταία επεξεργασία από Sera4 και Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Thracian » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:32

έλεος... Kgeo
-=Η ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ ΠΟΝΕΙ ΑΙΩΝΙΑ!=-
Άβαταρ μέλους
Thracian
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Δευτ 16 Ιουν 2014, 14:04

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:40

Sera4 έγραψε:. με το δελλα και με τον αναστασιου (βοηθος προπονητη της β' ομαδας του αγιαξ πριν αναλαβει τη ζελα) θα παιζει αντιπαλος...για ονομα του θεου...



Βασικα αυτο το τοσο απλο φαινεται να το ξεχναμε παντα. Ας γινουν ολα τα υπολοιπα σωστα και θεωρω οτι μια χαρα θα το κουμανταρει το καραβι ο Τουντορ.

Σε οτι αφορα τη κεντρικη ρε σεις ΕΛΕΟΣ. ΠΡΩΤΟΝ δεν θα ορισει κανεις τι θα γραφει ο καθε αθρογραφος και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ.

ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΞΙΣΟΥ ΠΡΟΦΑΝΕΣ Κ ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:42

K_geo έγραψε:Παίδες να βάλουμε μια τέλεια παρακαλώ



Σχετικα με το θεμα της κεντρικης? Για ποιον λογο τελεια K_geo? Ειναι θεμα που αφορα τον Πιθανο Νεο Προπονητη. Γιατι τελεια? Γιατι να μην γινει κριτικη? Οταν καποιος τοποθετειται δημοσια πρεπει να μπορει να δεχτει και την κριτικη. Ο μονος τοπος που αυτη μπορει να γινει και να εχει και καποιο νοημα ειναι εδω μεσα. Δεν το βρισκω καθολου δημοκρατικο να ζητας τελεια. Αλλωστε η κριτικη δεν γινεται με υβρεις. Αν θελεις εξηγησε με ποιο σκεπτικο ζητας να μπει τελεια.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:43

Απαγορευεται ο σχολιασμος των κειμενων της κεντρικης;
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες