Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:26

PAOK_Antarctica έγραψε:...έχουμε και ευρω-κλήρωση σε 4 μέρες :opaokara:

Είσαι σίγουρος? :lol:
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:37

Συμβόλαιο δυο ετών με δικαίωμα ανανέωσης από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ μετά τον πρώτο χρόνο, θα υπογράψει ο Ιγκόρ Τούντορ. Αυτή την ώρα στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ βρίσκεται ο δικηγόρος του Κροτάτη τεχνικού και συζητά με τους επιτελείς του Δικεφάλου τους όρους του συμβολαίου. Ο Τούντορ θα εισπράττει ετησίως 240.000 ευρώ συν τα μπόνους σε περίπτωση κατάκτησης, κυπέλλου, κατάκτησης πρωταθλήματος, νταμπλ. Επίσης στο συμβόλαιο προβλέπεται πριμ σε περίπτωση επιτυχημένης ικανοποιητικής πορείας στο Europa League ή στο Champions League για την επόμενη περίοδο.

Επί της ουσίας το συμβόλαιο είναι μονοετές και δίνει το δικαίωμα στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ να το ανανεώσει εφόσον μείνει ικανοποιημένη από τον Κροάτη τεχνικό που παράλληλα συμφώνησε με τον Φράνκ Αρνεσεν, να έχει μαζί του στην τεχνική ηγεσία του Δικεφάλου, τρεις συνεργάτες που θα τους επιλέξει ο ίδιος.

Πιθανότατα ένας εκ των τριών συνεργατών του νέου προπονητή να είναι ο επίσης Κροάτης, Γιούριτσα Βρούτσκο, ο 39 ετών με τον οποίο ο Τούντορ συνεργάστηκε στην τεχνική ηγεσία της Χάιντουκ Σπλιτ.

inpaok
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:40

τσιριγώτης έγραψε:Έχεις δίκιο ........αλλά θα πρέπει να χαλαρώσεις κ εσύ λίγο κ να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως. Όσο για το βόλεϊ θα ήθελα να μου δείξεις που μιζεριαζω, στη φυγή του καλμαζιδη ή στου γκομεζ;.δυσαρέσκεια λόγω του ότι θέλω διατήρηση των σκηπτρων. Είναι κακο;
πάμε τώρα στο μπάσκετ, το άθλημα που έχουν γαμησει κ ξεφτιλίσει. Πραγματικά θέλω να πάει ο σουλης στον βαζελο να δω τι θα κάνει. Εδώ δουλεύει χωρίς πίεση, δε του ζητάμε πρωτάθλημα, εκεί; πρωτάθλημα κ κύπελλο κ final four ευρωλιγκας με το καλημέρα. Πως το βλέπεις;
θα ήθελα να πάρεις την απόφαση κ να κάνεις τις διακοπές σου στα Κύθηρα, θα χαιρόμουν πολύ να σου δείξω πως κ μπανακια κάνω και ψαροντουφεκακι κ γενικά όλα τα καλα. Αρδ δεν ακούω κ δεν βλέπω
Besuch 2 έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:Όταν υπέγραψε ο δελλας στην αεκ γέλαγα και έλεγα με αυτόν θέλουν πρωτάθλημα; για μένα ο τουντορ είναι κάτι ανάλογο. Χωρίς να ξέρω τι θα γίνει. Προσοχή, δεν είναι γκρίνια, είναι ξενερα.
Ρε την αεκ και τζιμπουρ


Ρε Τσιργωτη..........οπου κ να γραφεις την ξενερα σου μεταφερεις. Απο μπαλα σε μπασκετ σε βολλευ......γιατι παιδι μου καλο, τι σου φταιει; (τελικα ο Μαρκοπουλος ειναι πισογυρισμα για τον ΠΑΟΚ που υπαρχει εδω ή που θα πηγαινε στον ολυμπιακο το νοεμβρη; αποφασισες;;;)
Εισαι και 1000 χλμ μακρυα απο τη μιζερουπολη...η μονη εξηγηση που δινω ειναι οτι μαζοχιζεσαι και ακους τα ραδιοφωνα της μεσω ιντερνετ τα βραδυα!!!!

Κλειστα τα %$^&μενα....ασχολησου με την οικογενεια σου να ναι παντα καλα...κανε κανα μπανιο...και ασε την αναμεταδοση μιζεριας επιτελους.
Που αν ο τζιμπουρ ερχοταν στον ΠΑΟΚ θα βγαινατε κ θαγκρινιαζατε τι τον θελουμε τον πρωην ποδοσφαιριστη...το τσογλανι που θα μας κανει ρδελομπου........και τωρα εγινε και αυτος παραδειγμα για το ποσο λιγοι ειμαστε....
Ο μονος που ειναι λιγος ειναι ο «μεγαλος» κοσμος μας που αποτελειται απο νοοτροπιες σαν αυτες..........

και συγνωμη κιολας αν σου κοβω την επαναληψη του Ραπτοπουλου....πρωτη φορα πυ ασχολουμαι αλλα νισαφι πια!!! (ναι ξερω...το προβλημα θα ειμαι εγω που ασχολουμα με αλλο μελος....οχι που μας κνουν τα μυαλα κιμα με αυτα που γραφουν!)


Kι εγω σε περιβαλλον πρασσινοκοκκινο μεγαλωσα και ζω....δεν εισαι ο μονος. Και ειναι κριμα που την παιδικη περιφανεια μου για το να ειμαι ο ενας απο τους 2 ΠΑΟΚτσηδες σε ενα χωριο 1200 ατομων να τη διαδεχεται 40 χρονια μετα η σκεψη «τι ηθελα κ ασχοληθηκα μ'αυτη τη φαρα»....ειναι κριμα να λεω οτι αν μ'αξιωσει ο Θεος να αποκτησω παιδια να λεω «θα τα αποτρεψω να ασχολουνται, ωστε να εχουν την υγια τους»

Για μπασκετ και βολλευ που λες, αναρωτηθηκες ποτε τι προσφεραμε εμεις σε αυτα τα τμημματα ωστε να δικαιουμαστε να εχουμε και απαιτησεις; Ποσα διαρκειας εχει ΑΣ; Θες να σου πω ποσα εχει η Αεκ(ουλα);
Και που ασχολουνται καποιοι ανθρωποι περισσοτερο απο τις δυνατοτητες τους και σιγουρα περισσοτερο απο οσο το αξιζουμε σαν κοσμος..μονο για απειρα ευχαριστω ειναι και για τιποτα αλλο!

Με το ψαροντουφεκο ξεκοψα γιατι τα χταποδια οδηγουσαν μονο σε περισσοτερο τσιπουρο...
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:41

ποιο απο τα 2 είναι τελικά ??
2 χρόνια και μετα τον πρώτο αποφασιζουμε για παραπέρα
Η 1 χρόνο και βλέπουμε??
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:42

panta έγραψε:ποιο απο τα 2 είναι τελικά ??
2 χρόνια και μετα τον πρώτο αποφασιζουμε για παραπέρα
Η 1 χρόνο και βλέπουμε??


Τι διαφορά έχουν τα δύο που λες;
1 χρόνο στάνταρ και για τον 2ο είναι στη δικαιοδοσία της ΠΑΕ αν θα ενεργοποιήσει την οψιόν ή όχι

Σαν έκφραση σωστή είναι η "μονοετές συμβόλαιο με δικαίωμα ανανέωσης για άλλο ένα έτος" κια όχι "συμβόλαιο 2 ετών".
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:44

στο κείμενο λέει στη πρώτη παραγραφο για 2 χρόνια με προοπτική ανανέωσης για τρίτο χρονο μετα το περας του πρώτου χρόνου, και στη δευτερη παραγραφο λέει για ενα χρόνο και βλέπουμε

ετσι το καταλαβαίνω εγώ, μπορει να κάνω και λάθος αλλα δεν το γράφουν σωστά συντακτικά τουλάχιστον
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:46

1+1... Κλείστε το να τελειώνουμε! :opaokara:
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:47

panta έγραψε:στο κείμενο λέει στη πρώτη παραγραφο για 2 χρόνια με προοπτική ανανέωσης για τρίτο χρονο μετα το περασς του πρώτου χρόνου, και στη δευτερη παραγραφο λέει για ενα χρόνο και βλέπουμε


Όχι ρε συ, "Συμβόλαιο δυο ετών με δικαίωμα ανανέωσης από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ μετά τον πρώτο χρόνο"

Δεν υπάρχει συμβόλαιο 2+1 ετών που αποφασίζεις μετά το 1ο έτος αν θα ισχύσει το 3ο έτος! Ζαλίστηκα μόνο που το σκέφτηκα :lol: :lol:
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:51

Ελπίζω να είναι τουλάχιστον κλειστό 2ετές το συμβόλαιο. Με τα 1+1 κάνουν μαγκιές τα παικτάκια της σειράς και παίρνουν αέρα στις στραβές.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:53

Mīngus έγραψε:Ελπίζω να είναι τουλάχιστον κλειστό 2ετές το συμβόλαιο. Με τα 1+1 κάνουν μαγκιές τα παικτάκια της σειράς και παίρνουν αέρα στις στραβές.


Άρνεσεν και Τούντορ έχεις, όχι ΑΑ και ΖΒ και ΓΧ...
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:55

klainmein έγραψε:
Mīngus έγραψε:Ελπίζω να είναι τουλάχιστον κλειστό 2ετές το συμβόλαιο. Με τα 1+1 κάνουν μαγκιές τα παικτάκια της σειράς και παίρνουν αέρα στις στραβές.


Άρνεσεν και Τούντορ έχεις, όχι ΑΑ και ΖΒ και ΓΧ...


Ένας λόγος παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 18 Ιουν 2015, 14:58

5000 και πλέον ποστς για πιθανό προπονητή. Φανταστείτε για μεταγραφές
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό burbu » Πέμ 18 Ιουν 2015, 15:01

Από την σελίδα της ΠΑΕ πάντως ακόμα ησυχία
Άβαταρ μέλους
burbu
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Τρί 28 Ιαν 2014, 21:37
Τοποθεσία: Εδιμβούργο

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 15:03

απλα ειναι τα πραγματα ρε μαγκες!ο Τουντορ ειναι επιλογη του Αρνεσσεν,λετε να τον αφησει χωρις υποστηριξη;
να πουλαν μαγκιες οι παικτες και να μην τους τελειωσει κατευθειαν;οχι στην κ20,στη Βεροια θα τους στειλει να κανουν παρεα στον προηγουμενο που εχει αφησει το στιγμα του γυρω απ τους φοβους μας για την ομαδα..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Απ: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό fn1m » Πέμ 18 Ιουν 2015, 15:11

Μας φόρτωναν μέχρι τώρα τον αγγελο τώρα ετοιμάζονται να μας φορτώσουν και τον άλλο οπαδιζοντα που λέγεται γκαρσια. Και όλα αυτά για να ικανοποιηθεί ο "λαός", χαχαχα, με τέτοια μυαλά που κουβαλάνε οι οπαδοί ποτέ δεν θα πάει μπροστά η ομάδα.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες