Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:33

Επιτέλους δικαιώθηκε το Avatar μου.
Asimos
 

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:33

nikolasf έγραψε:Φίλε Rizla δεν αντέχω άλλη μια τέτοια χρονιά!!!!!! Εγώ είμαι 49 χρονών, σε λίγο θα πρέπει να ελέγχω και την υγεία μου ... ΟΧΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ... ΤΕΣΠΑ!!!!



ΠΑΟΚ εισαι...αντεχεις... 8-)
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:34

chrisg4 έγραψε:Δε με νιαζει που ειναι Χριστιανός δε με νοιαζει που ειναι Παοκτσης δε με νοιάζει που ειναι παράξενος , βαρυμαγκας και οτι άλλο στραβό η καλό εχει ο χαρακτήρας του αυτο με νοιάζει ειναι οτι ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Μπορεί να ειναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής, δε μου λέει κατι αυτο. Για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Επι ημερών του χάρηκα πανηγύρισα ντράπηκα απογοητευτικά τα έκανα όλα. Δεν εχει να προσφέρει τίποτα άλλο στον ΠΑΟΚ κάποτε ίσως να μπορούσε τώρα πλέον εχει εξελιχθεί σε προπονητή ειδικών αποστολών να αναλαμβάνει ομάδες κατα τον Μάρτιο μπας και τις σώσει. Εχει να ασχοληθεί σοβαρά με ομαδα ΔΕΚΑ χρονια. Ειναι φοβερό που λόγο της κλασικής μαμιμενης προσωπολατρείας που μας χαρακτηρίζει σαν οπαδούς ξεχνάμε όλα του τα αρνητικά και κρατάμε μόνο τα θετικά που κι αυτά δεν καλύπτουν αυτά που ψάχνουμε σαν ομαδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Σωστος.
Ετσι ακριβως το βλεπω κι εγω.Ας μην ξεχναμε οτι την τελευταια φορα που ηταν ο Αγγελος εδω ,δεν εφυγε και με τον καλυτερο τροπο.Φοβαμαι οτι θα βρουμε άλλον εναν λογο διαχωρισμου...
Αν ερθει τελικα,ειναι σιγουρο οτι δουμε μια ομαδα που θα παιζει με παθος,που μας ελειψε φετος.Επισης ειναι σιγουρο (κατα την γνωμη μου) οτι δεν θα δουμε ωραια μπαλα.
Θεμα στηριξης δεν τιθεται.Μολις ανακοινωθει,θα υποστηριχθει απο εμενα οσο τπτ άλλο.ΠΑΟΚ θα ειναι.
Κι ο Θεος βοηθος..... :)
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:35

Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά είναι πολύ "Πόντιος" ο Γιάννης ... και δεν εννοώ στην καταγωγή ! :?
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:36

Σύμφωνα με πληροφορίες του Sport24.gr, ο ΠΑΟΚ συμφώνησε σε όλα με τον Άγγελο Αναστασιάδη, ο οποίος επιστρέφει για τρίτη φορά στον πάγκο του "δικεφάλου".
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό tsismal » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:39

Athens έγραψε:παμε γι αλλα ο Αγγελος προπονητης και κανω και γω προβλεψη για μειωση του μπατζετ και παικτες απο ακαδημια..
θα τα αναλαβει ολα ο Αγγελος οπως παντα...
ξεχαστε Νατσο και Στοχ και κεινους που προτεινετε στο transfermarkt....αλλαζει ο ΠΑΟΚ και μεις θα περιιμενουμε...


Εσύ δηλαδή περίμενες με τέτοια παταγώδη αποτυχία φέτος ότι το μπάτζετ δεν θα έπεφτε? Μακάρι να έμαθε ότι μόνο με τα λεφτά δεν γίνονται ομάδες. Αν τα σκορπούσε άλλη μια άδικα του χρόνου τον είχα φευγάτο.
Άβαταρ μέλους
tsismal
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49
Τοποθεσία: θέρμη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:40

Γενικά θεωρώ πως για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ θα δικαιώσουμε το σημερινό πρωτοσέλιδο της "Πράσινης".
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13131
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:44

Συμφωνία με Αναστασιάδη αναμένεται ανακοίνωση
Ο Άγγελος Αναστασιάδης είναι ο νέος τεχνικός του ΠΑΟΚ καθώς πριν από λίγη ώρα ήρθε σε πλήρη συμφωνία με τον Ιβάν Σαββίδη και έτσι μέσα στις επόμενες ώρες θα έρθει και η ανακοίνωση από την ασπρόμαυρη ΠΑΕ.

Ο Αναστασιάδης ενημέρωσε ήδη και τον πρόεδρο του Πλατανιά για την εξέλιξη αυτή ευχαριστώντας τον για την συνεργασία που είχαν.


http://paokrevolution.net/latestnews/19 ... anakoinosi
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:45

εγω παλι νομιζω οτι ο αγγελος θα ειναι μονο στο αγωνιστικο και παιχτες απλα θα ζηταει χαρακτηριστικα και αλλοι θα τους φερνουν (δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο) παντως αν δεν παρει καλους παιχτες φανταζομαι οτι θα τα ριξουν ολα πανω στον Α.Α και αυτο ειναι το μοναδικο πραγμα που με τρομαζει, αλλα επειδη εγω ειμαι απο τη φυση μου "Αισιοδοξος" τοτε ναι ονειρευομαι Π.Α.Ο.Κ. με στοχ , βιειρινια , νατχο και με Αγγελο να τους πορωνει κτλ κτλ.. αμαν πια ειπαμε εχει να προπονησει αρκετο καιρο μεγαλη ομαδα αλλα να ξερετε οτι ο συγκεκριμενος κυριος δεν εχει μεινει πισω σε σχεση με τους αλλους προπονητες. οποιος θελει το πιστευει και η παναγια μαζι μας! ;)
α και κατι ακομα! τον Μαιο θα μαστε καλα!

υγ. οποιος πει οτι εστω και λιγο δεν τον πορωσε η προοπτικη αγγελου στο Π.Α.Ο.Κ. ειναι ψευτης! ασχετα αν μετα κατεληξε να τον απορριψει! ειναι γενικα πορωτικη φυσιογνωμια! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό zissos » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:46

Να στηρίξουμε. Δεν ονειρευόμουνα τον Άγγελο κάθε βράδυ, αλλά από ΓΧ και Δώνηδες είναι καλύτερος. Και για να έρθει ο Σιμεόνε σε μια ομάδα σκορποχώρι που της κόβουν και ετσιθελικά το Τσ.λ. όποτε γουστάρουν (πρόπερσι με πνίξιμο πέναλτυ σε Φωτάκη μέσα σε βάζελο και φέτος με -3 σε πλέυ οφ!! :shock: ) δεν υπάρχει περίπτωση. Ας ελπίσουμε ότι θα κάνει τα καλά που αποδεδειγμένα ξέρει να κάνει (κορμό με νεαρούς Έλληνες, καλή ψυχολογία, ήρεμα αποδυτήρια κλπ) και θα αποφύγει τα άλλα. Πίστεύω ότι θα συσπειρώσει την πλατιά μάζα των φιλάθλων η οποία είναι ξενερωμένη όσο δεν πάει (φάνηκε και χτες). Θεωρώ ότι δεν έχει καμία σχέση η περίπτωση του με αυτή του Σαλπιγγίδη. Και στο φινάλε πρόκειται για μια λύση που δεν θα αφήσει πίσω της κεσάτια με αποζημιώσεις αλά Δώνη ή Στέφενς. Καλύτερα να πάνε αλλού αυτά τα λεφτά μπας και πιάσουνε και τόπο. Εύχομαι καλή επιτυχία και ελπίζω να στηριχτεί από όλο τον κόσμο ΚΑΙ από την διοίκηση, ώστε να κάνει το καλύτερο δυνατό
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:47

Συμφωνία με Αναστασιάδη αναμένεται ανακοίνωση
Ο Άγγελος Αναστασιάδης είναι ο νέος τεχνικός του ΠΑΟΚ καθώς πριν από λίγη ώρα ήρθε σε πλήρη συμφωνία με τον Ιβάν Σαββίδη και έτσι μέσα στις επόμενες ώρες θα έρθει και η ανακοίνωση από την ασπρόμαυρη ΠΑΕ.

Ο Αναστασιάδης ενημέρωσε ήδη και τον πρόεδρο του Πλατανιά για την εξέλιξη αυτή ευχαριστώντας τον για την συνεργασία που είχαν.


http://paokrevolution.net/latestnews/19 ... anakoinosi
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό astalavista_thes » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:47

Ο Πετρωτός μόλις ανέφερε στο Metropolis 95.5 ότι στο τραπέζι έπεσε και το όνομα του Pablo Garcia για συμμετοχή στο προπονητικό team (χωρίς να ξέρει για ποιά ακριβώς θέση και ποιά ήταν η μεριά που το έριξε).
Άβαταρ μέλους
astalavista_thes
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ 15 Ιαν 2014, 09:29

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:49

rainmaker έγραψε:Γενικά θεωρώ πως για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ θα δικαιώσουμε το σημερινό πρωτοσέλιδο της "Πράσινης".


αυτο σκεφτομαι και εγω και μακαρι να βγουμε λαθος..στηριξη θελει το πραγμα και να μη ξεχναμε οτι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ Π.Α.Ο.Κ. ειμαστε και ας εχουμε αντιθετες αποψεις..πρεπει να καταλαβουμε οτι ειμαστε ΕΝΑ , μια γροθια μονο ετσι θα παμε μπροστα! μεχρι τοτε θα μας φταει ο σαλπιγγιδης , ο τζιολης , ο μαντουρο , ο στεφενς , η επο , ο χοντρος .. οταν θα ειμαστε καλα εμεις μεταξυ μας τοτε τιποτα δεν θα μπορει να μας αγγιξει..οταν θα ξαναγινουμε αδερφια και θα υποστηριζουμε την ομαδα μας οπως πρεπει.
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:51

Κλειδώστε το!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:54

Είπαμε οτι θα πάμε μπροστά............................................................
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες