Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:29

ας πω και εγω τη γνωμη μου λοιπον για τον αναστασιαδη.. θεωρω οτι ειναι μια πολυ καλη επιλογη και ναι θελω να τον δω σε εποχη με λεφτα να δω αν οντως θα φερει ανδραλα και αμαεφουλε οπως ειπαν μερικοι αλλοι...παντως αυτο που δεν μπορει να μου βγαλει απο το μυαλο κανενας ειναι οτι αν ο Π.Α.Ο.Κ. κανει δυνατες μεταγραφες (που δεν σημαινει ονοματα αλλα πραγματικα καλους παιχτες) , οτι δεν θα παιξει μπαλα με Αγγελο. Το θεωρω κατι παραπανω απο σιγουρο.. τωρα στους αλλους που λενε οτι ειναι μονο για συστημα γιουρουσι και παλικαρια κτλ κτλ απλα γελαω και φανταζομαι και πολλοι ακομα που ψιλονιωθουν τα βασικα απο τακτικη... ο αναστασιαδης σε τακτικη δεν πιανεται..ειναι τρομερος στο κομματι αυτο οπως και στη ψυχολογια οπως ειπαν πολυ σωστα μερικοι . το μεγαλο του αρνητικο ο δυσκολος οντως χαρακτηρας του ( αυτο για τη θρησκεια που λεει δεν με πειραζει καθολου απο τη στιγμη που κανει τη δουλεια του σωστα) .

υγ. παρολο που θεωρω τον Αγγελο πολυ καλη λυση πλεον με μια βολτα που κανω σε σαιτ και διαβαζω τις αποψεις ολων των συνοπαδων μου καταλαβαινω οτι το εγχειρημα αναστασιαδης δεν θα εχει πολυ μελλον. Διαβαζω αποψεις η οποιες δεν δικαιολογουνται οπως και να το δεις για εναν ανθρωπο ο οποιος αν μη τι αλλο δικαιουτε μια ευκαιρια να δουλεψει ξανα στον Π.Α.Ο.Κ. και ασχετο δεν τον λες με τιποτα..
υγ2. σε περιπτωση που αποτυχει ο αγγελος (αν ερθει) δεν θα φταιει καμια διοικηση και κανενας παιχτης . Για μενα με αυτα που διαβαζω ειναι ο κλασσικος μ@λ@κ@ς ΠΑΟΚτσης που ξαφνικα γουσταρει ΜΟΥΡΙΝΙΟ-ΣΙΜΕΟΝΕ-ΑΝΤΣΕΛΟΤΙ και δεν ξερω και γω τι αλλο.. ειμαι της αποψης για μεγαλο προπονητη στον Π.Α.Ο.Κ. για να μην παρεξηγηθω αλλα πρεπει να καταλαβετε κατι μερικοι .. ο Αγγελος για τον Π.Α.Ο.Κ. και μονο για τον Π.Α.Ο.Κ. ηταν ,ειναι και θα ειναι ενας πολυ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. για τις αλλες ομαδες χεστηκα τι κανουν και τι δεν κανουν. καλυτερα αναστασιαδης παρα σαντος , μπολονι , αναστασιου ,σα πιντο , μιτσελ κτλ κτλ ..
υγ3. τι να τον φερω πχ τον Μπιελσα απο τη στιγμη που θα τον βγαλουμε ασχετο , οπως καναμε και με στεφενς? για αυτο λεω..για μερικες ομαδες καποιοι προπονητες ειναι οι καταλληλοι και μεσα σε αυτους ειναι ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΟΚ.
φυσικα προσωπικη μου αποψη εκφραζω και εννοειται οτι δεν περιμενω να συμφωνησετε αλλα ρε π#στη μου με το που ακουστηκε το ονομα κατ ευθειαν μιρλα? γκρινια? δεν βαρεθηκατε καθε μερα?
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:31

μια νεα περιπτωση Σαλπι που θα διχασει τον κοσμο μας ειναι ο Αγγελος, με φανατικους φιλους αλλα και ανθρωπους που τον θεωρουν παρωχημενο προπονητικα
και μονο για προσωπα που διχαζουν δεν θα επρεπε ο Ιβαν να μπει σ αυτην την διαδικασια...
ο Αγγελος που ειναι υπερβολικα τιμιος δεν θα φαει ουτε ενα ευρω, αλλα στην προσπαθεια του αυτη θα πεσει σε πολλες παγιδες μιας και το αμπαλο πλην φθηνο ροστερ που θα δημιουργησει θα τον εκθεσει ανεπανορθωτα...
ο θεος να βοηθησει γιατι θα χουμε πολυ γκρινια..
εμεις βεβαια τουλαχιστον στην αρχη θα τον στηριξουμε...
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4541
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Unpsofable78 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:34

joshua έγραψε:Αρκει που θα τον στηριζει η μεγαλοχαρη.

Εισαι πολυ προκλητικος...Ηρεμησε μην αρχισουμε κι εμεις τις ειρωνιες.Ολο μιρλα εισαι στο 99% των ποστς σου.Μπορεις να αλλαξεις ομαδα αν θες απο το καλοκαιρι.!Αντε θα χτυπησετε και πρωταθλημα...
Άβαταρ μέλους
Unpsofable78
 
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί 14 Ιαν 2014, 22:34

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:38

Δε με νιαζει που ειναι Χριστιανός δε με νοιαζει που ειναι Παοκτσης δε με νοιάζει που ειναι παράξενος , βαρυμαγκας και οτι άλλο στραβό η καλό εχει ο χαρακτήρας του αυτο με νοιάζει ειναι οτι ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Μπορεί να ειναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής, δε μου λέει κατι αυτο. Για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Επι ημερών του χάρηκα πανηγύρισα ντράπηκα απογοητευτικά τα έκανα όλα. Δεν εχει να προσφέρει τίποτα άλλο στον ΠΑΟΚ κάποτε ίσως να μπορούσε τώρα πλέον εχει εξελιχθεί σε προπονητή ειδικών αποστολών να αναλαμβάνει ομάδες κατα τον Μάρτιο μπας και τις σώσει. Εχει να ασχοληθεί σοβαρά με ομαδα ΔΕΚΑ χρονια. Ειναι φοβερό που λόγο της κλασικής μαμιμενης προσωπολατρείας που μας χαρακτηρίζει σαν οπαδούς ξεχνάμε όλα του τα αρνητικά και κρατάμε μόνο τα θετικά που κι αυτά δεν καλύπτουν αυτά που ψάχνουμε σαν ομαδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Indio » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:39

-New generation Π.Α.Ο.Κ. και new age.
-οι τεχνοκρατες του προτειναν τον Αγγελο, θα το ακουσουμε και αυτο.
-για να μη παρεξηγηθω εγω τον Αγγελο τον εκτιμω αλλα για αλλα χρονια.γνωμη μου.
-Για μενα η σημαντικοτερη ερωτηση προς τον ιβαν ειναι 1.ποιο τo budget της επομενης season.ελπιζω φετος να το μαθουμε και οχι παμε και αν βρουμε κατι καλο
Δικέφαλε μεγάλωσα και άλλαξαν πολλά...
Άβαταρ μέλους
Indio
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:13
Τοποθεσία: (Κωλο)Αθηνα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:41

Σωστός.
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:42

Ο Άγγελος δεν είναι ο προπονητής που ονειρευόμαστε. Είναι ο προπονητής που χρειαζόμαστε. Βιαζόμαστε τόσο υπερβολικά πολύ να γίνουμε "μεγάλη ομάδα" που ξεχνάμε ότι προτού γίνουμε "μεγάλη" πρέπει προηγουμένως να γίνουμε "ομάδα". Ο Άγγελος ίσως τα καταφέρει. Σίγουρα δεν πρόκειται να λυγίσει. Ο Άγγελος δεν λυγίζει ότι και να συμβεί. Κουβαλάει πολλά κουσούρια, αλλά, αυτή τη στιγμή τα κουσούρια της ομάδας είναι απείρως περισσότερα από τα κουσούρια του Άγγελου. Με "κανονικό" προπονητή δεν πάμε πουθενά. Χρειαζόμαστε σε όλα τα πόστα ανθρώπους που θα μοιράσουν φάπες σε όσους τις αξίζουν. Να σφίξουν πρώτα οι κώλοι και μετά το ξανακουβεντιάζουμε για μεγάλη ομάδα και πρωταθλήματα.
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:45

καλα τα λες...
αλλα οταν λες για φαπες???
τι ακριβως ενοεις???
θα δωσει φαπα στον.......στοχ???? στον νατχο??? στον μαρτενς????
εχουν φυγει την επομενη
σε κανεναν αμαφουλε ισως αλλα μεχρι εκει
εκτος εαν θελεις αμαφουλε
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6015
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:46

chrisg4 έγραψε:Δε με νιαζει που ειναι Χριστιανός δε με νοιαζει που ειναι Παοκτσης δε με νοιάζει που ειναι παράξενος , βαρυμαγκας και οτι άλλο στραβό η καλό εχει ο χαρακτήρας του αυτο με νοιάζει ειναι οτι ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Μπορεί να ειναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής, δε μου λέει κατι αυτο. Για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Επι ημερών του χάρηκα πανηγύρισα ντράπηκα απογοητευτικά τα έκανα όλα. Δεν εχει να προσφέρει τίποτα άλλο στον ΠΑΟΚ κάποτε ίσως να μπορούσε τώρα πλέον εχει εξελιχθεί σε προπονητή ειδικών αποστολών να αναλαμβάνει ομάδες κατα τον Μάρτιο μπας και τις σώσει. Εχει να ασχοληθεί σοβαρά με ομαδα ΔΕΚΑ χρονια. Ειναι φοβερό που λόγο της κλασικής μαμιμενης προσωπολατρείας που μας χαρακτηρίζει σαν οπαδούς ξεχνάμε όλα του τα αρνητικά και κρατάμε μόνο τα θετικά που κι αυτά δεν καλύπτουν αυτά που ψάχνουμε σαν ομαδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


μπραβο chris!! ακριβως ετσι!
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:47

Ακομη μια περιπτωση διχασμου του λαου μας.Συγχαρητηρια στην διοικηση βλεπει πολυ μπροστα!!
Θελετε να ριξετε την ομαδα στην Γ και μας το λετε με πλαγιο τροπο?Τι Αγγελο και πρασινα αλογα ρε.Μας κατεβαζεις ρε Σαββιδη χθες στην Καμαρα και μας υποσχεσαι παλι νικες και θριαμβους και σημερα μιλας με Αγγελο Αναστασιαδη?Ρε μας δουλευετε?Μονο μην καταλαβουμε πως παιζετε με την τρελα μας.Η ωρα που θα ψαχνετε λαγουμια να κρυφτειτε θα ειναι πολυ κοντα...

Υ.Γ. Δεν εχω κανενα προβλημα με τον Αγγελο.Φαινεται τιμιος,εργατικος κτλ.Αλλα το ταβανι του ειναι γνωστο.Πειτε εσεις στον δυστροπο Στοχ και στον μουσουλμανο Νατχο ή σε οποιοδηποτε μεγαλο παιχτη να μεινει σε ομαδα με προπονητη που θα τους τραβαει στο Αγιο Ορος,θα τους καρπαζωνει και τα συναφη...
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό tsismal » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:48

Εγώ προσωπικά δεν είμαι ούτε φίλος ούτε εχθρός κανενός. Θεωρώ τον Άγγελο κορυφαίο Έλληνα προπονητή από τις παρουσίες του σε ΠΑΟΚ, βάζελο αλλά και ηρακλή . Από την στιγμή που όλοι οι στόχοι χάθηκαν και δεν πρόκειται ο Ιβάν να δώσει φέτος τρελά λεφτά για προπονητή είναι η επιλογή με το μικρότερο ρίσκο και ο καταλληλότερος να κτίσει έναν κορμό χωρίς τρελά ποσά. Γιατί παίρνουμε σαν δεδομένο ότι θα φτιάξει άμπαλο ρόστερ? και για να το πω και αλλιώς δεν τον θεωρώ χειρότερο του Σάντος. Ναι σε έναν ΠΑΟΚ που θα είχε κάνει βήματα προόδου θα είχε πετύχει τους ομίλους του CL και θα είχε φτιάξει και έναν κορμό θα ήθελα και γώ έναν 40άρη φιλόδοξο με άλλες παραστάσεις να τον πάει παραπέρα. Είναι ο ΠΑΟΚ σε αυτή την κατάσταση? Είναι ελκυστικός για έναν τέτοιο προπονητή?
Άβαταρ μέλους
tsismal
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49
Τοποθεσία: θέρμη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ant » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:48

danirifle έγραψε:όπως τρολλάραμε εμείς με σπυρό, έτσι μας τρολλάρει και μας ο ιβάν
δεν εξηγείται αλλιώς


:opaokara: :opaokara:


danirifle έγραψε:αλλά δεν τον έχω για τέτοιο...

δε νομίζω να τον θέλει για προπονητή, τουλάχιστο στην πρώτη ομάδα



Εδω εχεις βγαλει μια χρονια πανω κατω ουσιαστικα, με ΓΧ στον παγκο.

Θα κωλωσει ο Π.Σουμελα να φέρει τον Α. Ορος? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
ant
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 21:46

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:52

abg12d34 έγραψε:καλα τα λες...
αλλα οταν λες για φαπες???
τι ακριβως ενοεις???
θα δωσει φαπα στον.......στοχ???? στον νατχο??? στον μαρτενς????
εχουν φυγει την επομενη
σε κανεναν αμαφουλε ισως αλλα μεχρι εκει
εκτος εαν θελεις αμαφουλε


Ο Μάρτενς πάντως ούτε με φάπες δεν ξυπνάει!

Φαπες δεν χρειάζονται οι παίχτες. Γκάζια και κατσάδιασμα σίγουρα ναι. Όταν για παράδειγμα πέφτουν βροχή οι αχρείαστες κάρτες, ε τότε πρέπει να πέφτει "φάπα". Φάπες πρέπει να πέσουν σε ΕΠΟ, ΕΠΑΕ, ΚΕΔ και δεν ξέρω γώ που αλλού. Πρέπει να σκληρύνουμε σε όλα τα επίπεδα. Θα ήθελα να μπορούσαμε να σκληρύνουμε και απέναντι στους φιλάθλους οι οποίοι ζημιώνουν την ομάδα, αλλά αυτό μάλλον δεν το θέλει κανείς.
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 18 Μάιος 2014, 15:54

ο Arena FM 89,4 αναφέρει πως η συνάντηση του Ιβάν Σαββίδη με τον Άγγελο Αναστασιάδη στο “Μακεδονία Παλλάς” έληξε λίγο πριν από τις 16:00. Η συζήτηση είχε διάρκεια 3,5 ωρών και αναλύθηκαν όλα τα θέματα της επικείμενης συνεργασίας των δυο πλευρών.

Ο Θεσσαλονικιός τεχνικός αποχώρησε από το ξενοδοχείο, κατά το εθιμοτυπικό με την συνοδεία δυο ανδρών της ασφάλειας του “Μακεδονία Παλλάς” και στη συνέχεια κατευθύνθηκε μόνος του πεζοπόρος επί της λεωφόρου Μεγάλου Αλεξάνδρου για να πάρει το αυτοκίνητό του.
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4541
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Κυρ 18 Μάιος 2014, 16:01

chrisg4 έγραψε:Δε με νιαζει που ειναι Χριστιανός δε με νοιαζει που ειναι Παοκτσης δε με νοιάζει που ειναι παράξενος , βαρυμαγκας και οτι άλλο στραβό η καλό εχει ο χαρακτήρας του αυτο με νοιάζει ειναι οτι ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Μπορεί να ειναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής, δε μου λέει κατι αυτο. Για τα δεδομένα του ΠΑΟΚ ειναι ένας ακόμα μέτριος Έλληνας προπονητής. Επι ημερών του χάρηκα πανηγύρισα ντράπηκα απογοητευτικά τα έκανα όλα. Δεν εχει να προσφέρει τίποτα άλλο στον ΠΑΟΚ κάποτε ίσως να μπορούσε τώρα πλέον εχει εξελιχθεί σε προπονητή ειδικών αποστολών να αναλαμβάνει ομάδες κατα τον Μάρτιο μπας και τις σώσει. Εχει να ασχοληθεί σοβαρά με ομαδα ΔΕΚΑ χρονια. Ειναι φοβερό που λόγο της κλασικής μαμιμενης προσωπολατρείας που μας χαρακτηρίζει σαν οπαδούς ξεχνάμε όλα του τα αρνητικά και κρατάμε μόνο τα θετικά που κι αυτά δεν καλύπτουν αυτά που ψάχνουμε σαν ομαδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Να σου βρω χιλια δίκια αδερφε μου σ αυτα που λες.Αλλα.Ο Δώνης δεν ηταν επιλογη που στηρίχτηκε;Που δουλεψε ο Δωνης πιο πριν ή ποια ηταν η πορεία του και τον δεχτηκαμε μετα βαιων και κλαδων και γιατί να σιχτιρισουμε την επιλογη Αναστασιαδη;

Για να μην χαρακτηριστω ως Αγγελοσκυλο θα ηθελα εναν 40-45αρη τεχνικο απο Ισπανια ή Πορτογαλια.Δεν ειναι τυχαιο οτι οσες ομαδες βρισκονται σε ανοδικη πορεια σε ΟΛΕΣ τις χωρες της Ευρωπης εχουν τεχνικους απο εκει.
Ειδικα στην Ισπανια βρισκεται αυτη τη στιγμή η καρδια του ποδοσφαιρου ειτε μας αρεσει είτε οχι.
Το προβλημα που εχουμε αυτη τη στιγμη ειναι η ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ οποτε η επιλογη του Αναστασιαδη πηγαζει απο αυτην(και απο την μηδαμινη υπομονη βεβαια).
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες