Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:23

markos4 έγραψε:
δεν καταλαβαινω ρε moican και μιζα να εταξαν στον μανατζερ του ο παιχτης δεν εχει αποψη;


Όχι δεν έχει γιατί αν είχε δεν θα είχε μάνατζερ και αυτό δεν αφορά μόνο τον Τζαβέλλα.
Το 1-2% των παικτών έχουν άποψη και αυτοί τίποτα 33-34 που είναι και λίγο στα @@ τους.
Οι μανατζαραίοι πουλάνε παπά αφού τα παίρνουν από 2 μεριές.

Εδώ ο Βιερίνια είχε τον Τσιάρτα στην Ελλαδα και δεν ξέρω αν τον έχει ακόμα τι ψάχνεις να βρεις..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:28

βέβαια, σκέφτομαι 2 πράγματα:

1) κοιτάω τις κλήσεις ΤΟΥ ΣΑΝΤΟΣ στην Εθνική. Σπυρόπουλος μέσα, Τζαβέλλας έξω.

2) Σήμερα επιβεβαίωσα και επίσημα ότι έχω +2 μύρια.

δεν ξέρω....... :? :? :?
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:32

Γελούσαμε όταν μίλαγε για ..φουκαράδες ο Νικόλας στα ραδια.Τελικά απο μικρό κι απο τρελό ..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:32

moican4 έγραψε:
markos4 έγραψε:
δεν καταλαβαινω ρε moican και μιζα να εταξαν στον μανατζερ του ο παιχτης δεν εχει αποψη;


Όχι δεν έχει γιατί αν είχε δεν θα είχε μάνατζερ και αυτό δεν αφορά μόνο τον Τζαβέλλα.
Το 1-2% των παικτών έχουν άποψη και αυτοί τίποτα 33-34 που είναι και λίγο στα @@ τους.
Οι μανατζαραίοι πουλάνε παπά αφού τα παίρνουν από 2 μεριές.

Εδώ ο Βιερίνια είχε τον Τσιάρτα στην Ελλαδα και δεν ξέρω αν τον έχει ακόμα τι ψάχνεις να βρεις..


και ετσι να ειναι οπως τα λες, αλλα
οπως και να το κανεις το ch.l ειναι σπουδαια υποθεση για τους ποδοσφαιριστες...
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:34

Και ακομα πιο σπουδαιο οτι ο χοντρος εχει εξασφαλισει τα εκατομμυρια του ΤΣ.Λ. νωρις και μπορει να κανει ρελανς και τσαχπινιες οτι ωρα θελει....

Λες και θα τα βαλει απο την τσεπη του... :?
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό don pablo » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:35

K_geo έγραψε:βέβαια, σκέφτομαι 2 πράγματα:

1) κοιτάω τις κλήσεις ΤΟΥ ΣΑΝΤΟΣ στην Εθνική. Σπυρόπουλος μέσα, Τζαβέλλας έξω.

2) Σήμερα επιβεβαίωσα και επίσημα ότι έχω +2 μύρια.

δεν ξέρω....... :? :? :?

οι μεταγραφες ειτε μας αρεσει ειτε οχι προχωρουν αναλογα με το μπατζετ απο την στιγμη που σημερα ξερουμε οριστικα τι περνουμε πιστευω οτι σημερα θα αποφασισουν και για τις τελικες μεταγραφες το αν ειναι σωστο η λαθος ειναι σχετικο και αναλογο με το απο ποια σκοπια το βλεπει καποιος ,επομενως μην κραζετε ετσι απλα τους υπευθυνους των μεταγραφων οποιοι και αν ειναι αλλιως πας στις μεταγραφες με 5 αλλιως με 8 και αλλιως με 10 την
ρωσιδα κραξτε :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
don pablo
 
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 15:53

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό angelheart » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:43

Για την "Τζαβελλιάδα" τα είπα χτες. Όχι επειδή είχα πληροφορίες, γνωστούς κτλ. Απλά το περίμενα. Πέστε το διαίσθηση, πέστε το όπως θέλετε.

Να ξαναπώ σήμερα αυτό που είπα και χτες. ΚΑΙ αυτή η μεταγραφική περίοδος είναι ιδιαίτερα ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ, για όποιον μπορεί να [Κόλκας mode on] φιλτράρει [Κόλκας mode off/] τα γεγονότα που παρακολουθεί.

Δυο προτάσεις ακόμα
1 συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Μοϊκανό οτι η μεταγραφή του Τζαβέλλα (σε μας εννοώ) ακόμα ΔΕΝ έχει χαλάσει.
2 ΛΟΓΙΚΑ κάποιοι την επόμενη παραγγελία τους για Κορμίλιτσα πρέπει να την κάνουν από το Internet και όχι τηλεφωνικά.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό Realcon » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:52

Δεν υπάρχει θέμα Τζαβέλα, για Ολυμπιακό. Ότι να-ναι γράφουν κάποιοι από δημοσιογράφους εννοώ
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό don pablo » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:55

μπορει να γινει παικτης -προεδρος :idea: :idea: :idea:
Άβαταρ μέλους
don pablo
 
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 15:53

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 30 Αύγ 2013, 12:56

Realcon έγραψε:Δεν υπάρχει θέμα Τζαβέλα, για Ολυμπιακό. Ότι να-ναι γράφουν κάποιοι από δημοσιογράφους εννοώ

Χριστέ μου κάνε το θαύμα σου γιατί φίλος γαύρος απο κάτω μου σφύριξε οτι σκάει πρόταση για Χολέρα και ο Χοντρός δίνει την κόκκινη φανέλα στον Τζαβέλα
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 30 Αύγ 2013, 13:00

Εδώ δεν ακούμε τα δικα μας "σφυρίγματα", θα ακουμε των απο κάτω...! :lol:
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό Realcon » Παρ 30 Αύγ 2013, 13:02

Κοίτα δεν θα χάσουμε και τον Ρομπέρτο Κάρλος. ... Απλά το θέμα νομίζω είναι να ανεβεί το κασέ του παίκτη... Κάτι τέτοιο μου μυρίζει...
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό Realcon » Παρ 30 Αύγ 2013, 13:04

Το δίνουν το θέμα τώρα και τα σαιτ από Αθήνα... Επίσημα δεν υπάρχει θέμα Από Ολυμπιακό.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 30 Αύγ 2013, 13:06

angelheart έγραψε:Για την "Τζαβελλιάδα" τα είπα χτες. Όχι επειδή είχα πληροφορίες, γνωστούς κτλ. Απλά το περίμενα. Πέστε το διαίσθηση, πέστε το όπως θέλετε.

Να ξαναπώ σήμερα αυτό που είπα και χτες. ΚΑΙ αυτή η μεταγραφική περίοδος είναι ιδιαίτερα ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ, για όποιον μπορεί να [Κόλκας mode on] φιλτράρει [Κόλκας mode off/] τα γεγονότα που παρακολουθεί.

Δυο προτάσεις ακόμα
1 συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Μοϊκανό οτι η μεταγραφή του Τζαβέλλα (σε μας εννοώ) ακόμα ΔΕΝ έχει χαλάσει.
2 ΛΟΓΙΚΑ κάποιοι την επόμενη παραγγελία τους για Κορμίλιτσα πρέπει να την κάνουν από το Internet και όχι τηλεφωνικά.

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

οχι τπτ άλλο ρε μάν, αλλα έκατσα και το διάβασα όλο.....μόνο για 3 βιολογικά κρασιά υψηλής ποιότητας μου έμεινε :mrgreen: και το ότι τον κουμαντατόρ εκεί τον λένε....Σαλπιγγίδη! :lol: :lol: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

μάλλον ότι να ναι φαντάζομαι και λέω ε;;; :oops: :oops: :oops:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2013 II

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 30 Αύγ 2013, 13:09

Realcon έγραψε:Το δίνουν το θέμα τώρα και τα σαιτ από Αθήνα... Επίσημα δεν υπάρχει θέμα Από Ολυμπιακό.

Jesus...να σου πω? Μήπως ψήνεσαι για ΠΑΟΚάρα? Εδώ περπατάς στο νερό μιλάμε, θα ναι μακράν η καλύτερη μεταγγραφή της ιστορίας. Αν το πάρεις απόφαση θα πηγαίνω συνέχεια στον ΝΑΟ και δεν θα σπάω καθίσματα!!!
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες