Μεταγραφές καλοκαιριού 2012

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2012

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 14 Σεπ 2012, 15:15

pagotatzis έγραψε:Η Red Bull Salzburg έδιωξε 5παιχτες τελευτεα στιγμή
3 Βραζιλιάνοι douglas ,christiano , leonardo τον Σουηδό Lindgren και ο γνωστός μας
Boghosian !
Βρε λέτε να γίνει τίποτα τελευταία στιγμή ;
Δεν νομίζω


Αν και το διαφοροποιείς παρακάτω...
ΔΕΝ θα μπορούσε να γίνει κάτι με τους προαναφερθέντες, καθώς μέχρι σήμερα μπορούσαμε να κλείσουμε μόνο παίκτες που έμειναν ελεύθεροι έως τις 30 Ιουνίου.
Ανεξαρτήτως των κανονισμών όμως, δεν θέλω κανένα τους.
Ο Μπογκοσιάν μας έφτυσε και ο Λίντγκρεν μας έβαλε το γκολ και αποκλειστήκαμε. Η τιμωρία τους είναι να μείνουν χωρίς σύλλογο.
Όσο για τους Βραζιλιάνους, ο σέντερ μπακ Douglas μου θυμίζει τον Douglao που τον χάσαμε μέσα από τα χέρια μας. Ο Λεονάρντο μου θυμίζει το γατί που έπαιζε μέχρι πέρσι στην κούλα και φέτος στην Κίνα. Και ο Κριστιάνο, εκείνο το αριστερό χαφ - δεκάρι, που μια χαρά μπάλα ήξερε, αλλά έκανε το λάθος να τραυματιστεί και τον βαφτίσαμε παλτό.
Όλα με θυμίζουν
παλτά κι αγαπημένα
τά 'βλεπα μπροστά μου
καθημερινά.
Ρεφραίν.
:opaokara:

Σύνοψη μεταγραφών καλοκαιριού:
Ήρθαν: Κουμάλο (δανεικός), Βίβιαν, Χακόμπο, Λώρενς.
Έφυγαν: Χαλκιάς, Ίβιτς, Μπαλάφας, Τσιρίλο, Σνάουτσνερ, Τσουκαλάς, Παπάζογλου, Κρέσιτς, Μαλεζάς, Νιμανί.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2012

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 14 Σεπ 2012, 16:01

Σωστός ο από πάνω και μια και δεν γράφτηκε τίποτα στο site της ΠΑΕ .... τα λέμε τα Χριστούγεννα.
Ό,τι πήραμε, πήραμε.
Λουκετόπουλος.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες