Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Σάβ 29 Ιαν 2011, 11:46

εγω λεω αν δεν εχουν λεφτα το καλοκαιρι να δωσουν οσα δινουν κ στον μουσλι να κρατησουμε τον μουσλι καλυτερα :D :D :D
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 29 Ιαν 2011, 12:13

joshua έγραψε:Σαφαρι λεει γινεται για να βρει ο παντελης ομαδα στον ελζαρ ο οποιος ετσι και αλλιως δεν υπολογιζεται απο τον Χαβο.Αρνουμε να πιστεψω οτι δεν θα γινει αλλη κινηση να καλυφθει το κενο μεσοεπιθετικα.Πεζουν με την φωτια και με τα νευρα μου.


παρτε παιχτη γιατι τον κοβω ουτε τα λεξοτανιλ θα τον πιανουν στο τελος τον τζοσουα... :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό gash04 » Σάβ 29 Ιαν 2011, 14:44

Πώς ο ΠΑΟΚ έχασε τον Φορτούνη!
http://www.gazzetta.gr/football/super-l ... E%BD%CE%B7
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Σάβ 29 Ιαν 2011, 15:38

Ε καλα τωρα...και τι λεει το αρθρο; οτι τον ειδε ο Κωστικος, τον προτεινε στο Βρυζα, αυτος ενδιαφερθηκε, αλλα τον ηθελε για τη Β' ομαδα αρχικα, για αυτο χαλασε η μεταγραφη. Που ειναι το περιεργο; μηπως τωρα θα επαιζε στην Α' ομαδα; εδω πηραμε τον Κουτσια που εγινε τοσος ντορος, ειχε κληθει εθνικη και ειχε κανει αρκετα καλα ματς στην Α Εθνικη και ειδαμε τα χαιρια μας...απο κατι τετοια παικτακια βγαινει μονο ενας στους δεκα, κι αν εισαι τυχερος..και εμεις ειμαστε..με τον Κλαους!
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3530
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό khaledfreepaok » Σάβ 29 Ιαν 2011, 17:11

η ομαδα εχει τοσο σοβαρο οικονομικο προβλμα που αν δεν προσεξουμε θα ξεπουληθουμε παλι το καλοκαιρι οπως ξεπουλιωμασταν τα τεφτελεα 20 χρονια που καναμε 2-3 χρονια ν κανουμε ομαδαρα κ ερχονταν μετα οι σφαλιαρες και οι πωλησεις και οι προσφυγες και μας στελνανε 5 χρονια πισω.και αντε παλι απ το μηδεν.ακομα και τωρα να δειτε οτι καποια βασικα στελεχη θα τα χασουμε αλλα τουλαχιστον μην κανετε σαν μωρα παιδια οτι θελω εκεινον και θελω τον αλλον.μεχρι κ το αεκακι το καταχρεωμενο ειδε ποσο ψωμολυσαμε απο χρημα και μας εκανε προταση για μεταγραφη!!!!!!!!!!τι αλλο θα ζησουμε δηλαδη.γι αυτο λοιπον αρκεστειτε σ αυτους που εχουμε προς το παρον και μολις το καλοκαιρι γινουν οι απαραιτητες αποδεσμευσεις ΠΡΩΤΑ κραταμε τον κορμο μας και μετα κανουμε οτι προσθηκη ειναι να κανουμε και παλι με συνεση
ΖΑΡΟΡΑΚΗ ΓΥΡΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ
Άβαταρ μέλους
khaledfreepaok
 
Δημοσιεύσεις: 1111
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό Boksic4 » Κυρ 30 Ιαν 2011, 03:38

για μπλανκο που ακουστηκε... μακρια και αγαπημενοι
Boksic4
 
Δημοσιεύσεις: 547
Εγγραφή: Κυρ 06 Δεκ 2009, 18:37

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό danirifle » Κυρ 30 Ιαν 2011, 09:47

έτσι... μπλάνκο = υπερτιμημένος μέχρι εκεί που δεν πάει
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 30 Ιαν 2011, 10:44

Αντε κυριακη σημερα φυλλο δεν κουνιεται,το εγκεφαλικο ερχεται,πηγα να αναψω και ενα κερακι να εχει ο υψιστος τους μεσοεπιθετικους μας καλα γιατι ερχονται δυσκολες μερες.Αναμενω τουλαχιστον την επιστροφη του ελζαρ και αναρωτιεμαι αν τελικα αυτος ο κριστιανο που ομολογουμενως δεν εδειξε πολλα αξιζε καλητερης τυχης για να του δινει 3,5 χρονια συμβολαιο η σπορτινγκ λισσαβωνας.

Υ.Γ Τον μπλανκο ιδιαιτερα δεν τον παω γιατι δεν μου αρεσει αυτο το στυλ παικτη αλλα καποιον που εχει βαλει 80 γκολ σε 150 συμμετοχες και αμοιβοταν με 400.000 σιγουρα δεν τον λες υπερεκτιμημενο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό cronos » Κυρ 30 Ιαν 2011, 11:28

Εμένα πάλι μου θυμίζει τον τότε Φιλομένο του αστέρα σε καλύτερη βερσιόν.
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό moican4 » Κυρ 30 Ιαν 2011, 11:46

Χρονος ικανοποιητικος δεν δοθηκε στον παικτη...
Η Αληθεια ειναι αυτη..
Τουλάχιστον οσο έπαιξε έδειξε κάποια πράγματα..

Θα μπορούσε και περισσότερα αλλά στο μέλλον..

Πάει στην Σπόρτινγκ Λισαββόνας υατ΄λο κάτι λέει..
Απο τον Ελ ζαρ νομίζω πιο πολλά είχε να δώσει..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 30 Ιαν 2011, 12:16

το ιδιο πιστευω και εγω...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό gika » Κυρ 30 Ιαν 2011, 12:18

Me too!
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17204
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό danirifle » Κυρ 30 Ιαν 2011, 12:26

moican4 έγραψε:Χρονος ικανοποιητικος δεν δοθηκε στον παικτη...
Η Αληθεια ειναι αυτη..
Τουλάχιστον οσο έπαιξε έδειξε κάποια πράγματα..

Θα μπορούσε και περισσότερα αλλά στο μέλλον..

Πάει στην Σπόρτινγκ Λισαββόνας υατ΄λο κάτι λέει..
Απο τον Ελ ζαρ νομίζω πιο πολλά είχε να δώσει..


σε όλα συμφωνώ, εκτός από το τελευταίο.
αλλά δεν έχει σημασία, αφού δε θα μπορέσουμε να μάθουμε ποτέ ποιός θα μπορούσε να προσφέρει περισσότερα... δυστυχώς, γιατί θεωρώ ότι και κριστιάνο και ελ ζαρ έχουν την ποιότητα που θέλουμα για τα άκρα μας.

ντάξ βιερίνια δεν είναι κανείς απ'τους 2 τους, αλλά για δεύτερες επιλογές είναι πολύ καλοί
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό danirifle » Κυρ 30 Ιαν 2011, 12:29

joshua έγραψε:Αντε κυριακη σημερα φυλλο δεν κουνιεται,το εγκεφαλικο ερχεται,πηγα να αναψω και ενα κερακι να εχει ο υψιστος τους μεσοεπιθετικους μας καλα γιατι ερχονται δυσκολες μερες.Αναμενω τουλαχιστον την επιστροφη του ελζαρ και αναρωτιεμαι αν τελικα αυτος ο κριστιανο που ομολογουμενως δεν εδειξε πολλα αξιζε καλητερης τυχης για να του δινει 3,5 χρονια συμβολαιο η σπορτινγκ λισσαβωνας.

Υ.Γ Τον μπλανκο ιδιαιτερα δεν τον παω γιατι δεν μου αρεσει αυτο το στυλ παικτη αλλα καποιον που εχει βαλει 80 γκολ σε 150 συμμετοχες και αμοιβοταν με 400.000 σιγουρα δεν τον λες υπερεκτιμημενο.


φίλε, μη σε ξεγελάει ο αριθμός των γκολ του...
δες μαζί αριθμό και δυσκολία των γκολ...

γιατί σε βαθμό δυσκολίας τα περισσότερα γκολ του ήταν πολύ εύκολα

έτρεχε όλο το χανούμι πάνω κάτω, ζάλιζε ο σκόκο και έσπρωχνε τη μπάλα στα δίχτυα ο μπλάνκο... (εγώ πάντως αυτή την εντύπωση έχω, αν και τη δίνω υπερβάλοντας λίγο)
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Μεταγραφές Ιανουαρίου 2011

Δημοσίευσηαπό Parolos » Κυρ 30 Ιαν 2011, 17:38

Τότε:
"Ποιον ρε αυτόν που τότε ντεμέκ τον είχαμε αρπάξει μέσα από τα χέρια της Σπόρτινγκ...?? Χαχαχαχαχα...!! Τι λέτε ρε, μέσα από τα χέρια της Σπόρτινγκ.. αν τον ήθελαν θα ερχόταν στον ΠΑΟΚ????"

Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπς, και Φαπ.. ;)
Ο Κριστιάνο στην Σπόρτινγκ για 3,5 χρόνια...

Και τώρα:
"Ποιον έχει μανατζερ, το φορτώθηκαν το παλτο, τους ξεγέλασε με τόσο μεγάλο συμβόλαιο και μπλα μπλα μπλα..."
Όντως είναι χαζοί αυτοί οι Πορτογάλοι, αφού να φανταστείς τόσα χρόνια έχουν ένα χαζογκόλη μπροστά.... χμμμ Liedson τον λένε θαρρώ....

Όλα καλά λοιπόν... ονειρευτείτε και κάναν Αμπντούν τώρα που "άδειασε" και μια θέση και ούτε γάτα ούτε ζημιά...
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6018
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες