Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 17:21

Ιταλικά ανέκδοτα


Οι Ιταλοί συνεχίζουν τα ανέκδοτα και την παρέλαση ονομάτων για λογαριασμό του ΠΑΟΚ. Σήμερα, ιταλική ιστοσελίδα έγραψε ότι ο ΠΑΟΚ ενδιαφέρεται να πάρει, προφανώς ως δανεικό, τον Νιγηριανό επιθετικό, Βίκτορ Ομπίνα, ο οποίος δηλώνει 23 χρονών( :lol: :lol: :lol: ), ανήκει στην Ίντερ, πέρσι έπαιξε δανεικός στη Μάλαγα (26 συμ, 4 γκολ), ενώ έπαιξε στα δύο από τα τρία παιχνίδια της Νιγηρίας στο Μουντιάλ.
Ο ΠΑΟΚ είναι δεδομένο πως δεν γνωρίζει τίποτα για τον Ομπίνα, ο οποίος όχι απλά δεν είναι για το βαλάντιό του, αλλά δεν του έχει προταθεί καν.

paok24
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 13 Ιούλ 2010, 17:40

Με αυτά που είδαμε χθες, νομίζω ότι είναι πλέον επιτακτική ανάγκη η άμεση απόκτηση ενός αριστερού χαφ κι ενός "δεκαριού".

Σίγουρα η ομάδα θα είναι καλύτερη όταν μπουν μέσα οι διεθνείς, σίγουρα από ένα φιλικό υπό συνθήκες σαν τις χθεσινές δε βγάζεις πολλά συμπεράσματα, αλλά κάποια πράγματα τα βλέπουν ακόμα και οι τυφλοί. Τώρα από κει και πέρα, αφού δε μπορούμε γιατί δεν έχουμε τα χρήματα καλό θα ήταν να είμαστε ρεαλιστές σε ότι αφορά τη φετινή χρονιά. Εύχομαι να γίνουν "μαγικά" και να μη τους έχουμε ανάγκη, αλλά νομίζω ότι αυτό είναι ακατόρθωτο.
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό hatzjim » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:09

+1000
hatzjim
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ 02 Μαρ 2008, 20:46

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:18

Εγω παντως προσφερομαι να συνεισφερω για να ερθει ο καστιγιο :D .Πλακα πλακα το κολοπαιδι φανταζει ιδανικο και ακομα περισσοτερο τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.Εχει κανει limit down το κασε του (με βαση οτι ακουγεται αν ειναι αληθεια) παιζει και στις 3 θεσεις που ποναμε και εχει τεραστιο αγωνιστικο κινητρο πραγμα που σε μεγαλο βαθμο σε ανακουφιζει οσον αφορα τα θεματα χαρακτηρα.Σχετικα με την απουσια του οι μεταγραφες Ζουελα και Μπουσαιντι επαψαν να το καθιστουν αλοθι.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:28

ο καστιγιο εει να παιξει μπαλα απο τοτε που εφυγε απο το γαυρο δλδ 2 χρονια αν δεν κανω λαθος...απο εκει και περα τα λογια που ξεστομουσε και οι πραξεις του ειναι ιεροσυλια για τον ΠΑΟΚ και ελπιζω να μην τα ξεχναει κανεις...παντως κανεις δεν αμφιβαλει οτι χρειαζομαστε παιχτη που να μπορει να παιξει επιτελικος και εναν αριστερα το ιδανικοτερο 1 που να παιζει και στις 2...εγω ας πουμε ειχα δηλωσει οτι ο γκονζαλες ο ουρουγουανος που επαιξε στη λεβαδια στο 2ο μισο απο τη βαλενθια με φανταζει ιδανικος για εμας...

υγ και σιγουρα και η διοικηση τα ξερει αυτα αλλα τα μαμημενα τα γκαφρα δεν υπαρχουν... :cry:
Τελευταία επεξεργασία από Sera4 και Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:36

Αυτήν ακριβώς τη κουβέντα είχαμε χθες με τα παιδιά που βλέπαμε μαζί τον αγώνα.

Δύσκολη η απόφαση για Καστίγιο. Έχει τα υπέρ και τα κατά της. Νομίζω όμως ότι αυτό το θέμα έχει λήξει. Ή ισχύει ακόμη? Πάντως αυτός ο Σέλουκ είναι "επικίνδυνος" και θέλει προσοχή...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:44

δεν ξερω ρε αδερφε απλα δε μπορω να δω αυτο το κ@λοπαιδι να φοραει το δικεφαλο...θα αισθανθω τη μεγιστη ντροπη ως ΠΑΟΚτσης... :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:45

Για μενα αν μπορεις να τον φερεις με 300.000 πρεπει να τον φερεις χτες.Αν ειχαμε τα φραγκα και εγω θα προτιμουσα τον Ζεοβανι η τον Ουγκο Βιαννα αλλα με 300.000 καναν μπουσαιντι νο2 μας βλεπω.Οσον αφορα τα περι δηλωσεων ειδικα εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ που απειρες φορες εχουμε φαει τα μουτρα μας με θεοποιησεις παικτων αλλα και με κολοτουμπες στυλ Γκαγκαλουδη και Ταπουτου θα πρεπει να καταλαβουμε οτι ειμαστε ΠΑΟΚ και μονο.Χεστηκα για τις οποιες δηλωσεις,εχω δει και πολλους που εκαναν δηλωσεις λατρειας πως κατεληξαν.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:51

δηλωσεις βουτιες βλαχομαγκιες μεσα στην τουμπα χειρονομιες μεσα στην τουμπα οχι ρε φιλε τωρα που κταστρεφεται η καριερα του δε γουσταρω να απλωσω χερι για να τη σωσω αλλα να του ριξω και μια κλωτσια να παει στο διαολο...καλα ζητιανευει εκει στο γαυρο να γυρισει ας μας αφησει στην ησυχια μας...δε γινεται να φορεσει αυτο το αρκιντι το δικεφαλο σορρυ αλλα κατι καστιγιους ανατολακηδες τζολε κλπ ουτε να θυμαμαι την υπαρξη τους δε θελω...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:56

Sera4 έγραψε:δεν ξερω ρε αδερφε απλα δε μπορω να δω αυτο το κ@λοπαιδι να φοραει το δικεφαλο...θα αισθανθω τη μεγιστη ντροπη ως ΠΑΟΚτσης... :evil: :evil:


Κι εγώ...αλλά...

joshua έγραψε:Για μενα αν μπορεις να τον φερεις με 300.000 πρεπει να τον φερεις χτες.Αν ειχαμε τα φραγκα και εγω θα προτιμουσα τον Ζεοβανι η τον Ουγκο Βιαννα αλλα με 300.000 καναν μπουσαιντι νο2 μας βλεπω.Οσον αφορα τα περι δηλωσεων ειδικα εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ που απειρες φορες εχουμε φαει τα μουτρα μας με θεοποιησεις παικτων αλλα και με κολοτουμπες στυλ Γκαγκαλουδη και Ταπουτου θα πρεπει να καταλαβουμε οτι ειμαστε ΠΑΟΚ και μονο.Χεστηκα για τις οποιες δηλωσεις,εχω δει και πολλους που εκαναν δηλωσεις λατρειας πως κατεληξαν.


...κι αυτό σωστό είναι όμως...


Πάντως ότι είναι να γίνει, πρέπει να γίνει άμεσα!!! Αυτό είναι το μόνο για το οποίο είμαι σίγουρος!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 13 Ιούλ 2010, 18:58

Τεσπα δεν εχει ιδιαιτερη αξια η κουβεντα καθως οπως ειπε και ο platon δεν νομιζω οτι υπαρχει ενδιαφερον.Διαφορετικα θα μπορουσαμε να μιλαμε με τις ωρες.Πλακα θα ειχε να γινοταν και αυτο αλωστε στο συγκεκριμενο θεμα δεν εχει δειξει οτι κολωνει η διοικηση : Σαλπι,Κατσαρης,Γκαγκατσης κ.α.Οταν κρινει οτι κατι ειναι καλο για την ομαδα το κανει ασχετως αντιδρασεων του κοσμου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 19:00

Μετα τον Γκαγκατση τον θεωρω απο τους πιο εμετικους τυπους . Αφου πρωτα εφαγε πορτα απο τους γαυρους ( καμμια διετια τωρα γλυφει τωρα τον κοκαλιαρη ) και αφου η πορεια του ειναι για τον π@υτσο κυριολεκτικα , δεν θα ηθελα να του δωσω και στεγη ...
Ποιος αυτος που δεν ηξερε ποια εθνικη να διαλεξει ... Τοσο μεγαλος παιχτης . Και μην συγκρινουμε τον Ταπουτο και τον Γκαγκαλουδη . Οι ανθρωποι απεχουν παρασαγγες απο τον τσογλανακο . Πρωτος εγω τους ειχα υπερασπιστει .
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 13 Ιούλ 2010, 19:03

Μ' αυτά και μ' αυτά το ξεχνάμε λοιπόν. Επιστρέφουμε ταχύτατα στο πουλέν, το Λουίς Χιμένεθ... :lol:
Είναι ακριβώς αυτό που θέλουμε, μεσοεπιθετικός κι αριστερό χαφ. Παίζει και δεξιά.

Δεν αξίζει μια υπέρβαση???? Το εννοώ πολύ σοβαρά!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 19:08

πεστα ρε πλατωνικα για χιμεχεθ ολοι με 1000 μαζι σου ειμαστε...αλλωστε ειμαστε γνωστα μεη του φαν κλαμπ ''χιμενεζ-βιγιανουεβα-βαλντιβια'' :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Δημοσίευσηαπό paok kerkyra » Τρί 13 Ιούλ 2010, 19:09

Xιμένεζ ελα στον ΠΑΟΚ να πέσουν τα τσιμέντα :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paok kerkyra
 
Δημοσιεύσεις: 1344
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 22:18
Τοποθεσία: Kerkyra

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες