Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (μέρος δεύτερο ΛΑΙΜΑΙ)

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό DaFFy_NaSH » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:38

Αυτος στην συνέντευξη γιατι τον ρωτάει για τον Πανσερραικό; Εχει καμία σχέση με σερρες ο Πολ;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DaFFy_NaSH
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:43
Τοποθεσία: N. Σερρών

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:42

Fantomas έγραψε:

φαντάζεστε την εικόνα; Του χρόνου τέτοιον καιρό , στη θέση των Ρόδιων να είναι ΠΑΟΚτσήδες; :lol: :lol: :lol: :lol: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό Fantomas » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:42

http://www.transfermarkt.co.uk/en/pavlo ... _8805.html

'Eχει παράδοση και με τον Ρούλη ο Δερμιτσάκης! :lol:
Άβαταρ μέλους
Fantomas
 
Δημοσιεύσεις: 682
Εγγραφή: Σάβ 08 Νοέμ 2008, 00:41

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό pegasos650 » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:44

Επειδή είναι στο αίμα του Παοκτση,η επανάσταση και ο αγώνας,όταν τα πράγματα αρχίζουν και ησυχάσουν,πρέπει κάτι να βρει....ή να του κάνουν .....κάτι και να του γυρίσουν το μυαλό...ποιος και γιατί ψαξτετο εσείς
Θα καταγράψω και εγώ την άποψη μου (ΓΙΑΤΊ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΈΝΟΥΝ)για τα δύο τα θέματα,που δεν αφήνουν τον Παοκτση σε ηρεμία
Δερμτζακης....Από τότε που χάλασε η δουλεία..χωρίς βέβαια να είχε φτιάξει και καμιά φόρα, με τον Πορτογαλο Δερμιτζακη,οι 7-8 δημοσιογράφοι του ΠΑΟΚ έχουν πάρει γραμμή και ο ένας βγάζει τον επί χρόνια συνεργάτη του στον Διαγόρα,ο άλλος βγάζει τον φιλο του στον Ατσαλένιο,ο τρίτος του πλέκει το εγκώμιο,και όλα αυτά .....++++ το ότι ο πήγαινε -ελα πρόεδρος του ΠΑΟΚ είναι ολίγων φοβητσιάρης και ολίγων χαμηλών τόνων,με κάνει να πιστεύω ότι η δουλειά του προπονητή είναι μάλλον τελειωμένη στην ομάδα και ο Δερμιτζακης θα είναι ο νέος προπονητής στον ΠΑΟΚ.

http://www.indian-bet.com
Άβαταρ μέλους
pegasos650
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 20:20

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό Lord » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:46

Υπάρχει περίπτωση ο Δερμιτζάκης να έρθει ως βοηθός προπονητή??
Δηλαδή να αποκτήσουμε ένα μεγαλύτερο όνομα και να είναι βοηθός ώστε να πάρει ορισμένα στοιχεία και μελλοντικά να αναλάβει την ΠΑΟΚΑΡΑ???
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:48

ρε φερέιρα έλα στον ΠΑΟΚ ρεεεεε :D
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:51

Lord_GayrosSlayer έγραψε:Υπάρχει περίπτωση ο Δερμιτζάκης να έρθει ως βοηθός προπονητή??
Δηλαδή να αποκτήσουμε ένα μεγαλύτερο όνομα και να είναι βοηθός ώστε να πάρει ορισμένα στοιχεία και μελλοντικά να αναλάβει την ΠΑΟΚΑΡΑ???



ΘΑ ταν το ιδανικο σεναριο για μενα αλλα οπως ειπε και ο pegasos650....μαλλον τα πραγματα εχουν κλεισει προς δερμιτζακη α προπονητη...γι αυτο αρχισαν τα αφιερωματα κλπ...να μας πεισουν με τα ΄΄σοφα΄΄ επιχειρηματα τους..
αλλα ας περιμενουμε.....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:51

Παντως επειδη απο το μεσημερι εχω ταχθει υπερ του Δερμιτζακη, θα πω με επιχειρηματα που το στηριζω πιστευοντας οτι ετσι σκεφτηκε και η διοικηση μας..
..Α) Γνωριζει την ομαδα ,τους παικτες ,το πως αγωνιζονται και δεν θα χρειαστει να κανει πειραματα πολλα..Αυτη η ομαδα δεν θα χαλασει και το ξερει ο ιδιος πολυ καλα.. Β) Σε λιγα χρονια η οδηγια της Uefa Θελει 7 γηγενεις παικτες που σημαινει πως πρεπει η ομαδα να βγαλει παικτες ετοιμους να αντικαταστησουν τους ηδη πετυχημενους παικτες μας,.Πιο πολλες πιθανοτητες ειναι να ασχοληθει ο Δερμιτζακης με τους Παπαζογλου, Κουτσια, Αθανασιαδη παρα ο καθε ξενος προπονητης που μπορει να κουνησει μαντηλι οπως ο Σαντος στην πιο κρισιμη στιγμη...Γ) Ο ΠΑΟΚ θελει να μειωσει το μπατζετ.Η ΔΕΠΑ τελος και οι χορηγιες ειναι α-β-ε-β-α-ι-ε-ς...Επομενως πρεπει να προνοησει η διοικηση. Αν πετυχουμε να μπουμε στους ομιλους ,μειωνουμε το ελλειμα των 2,5 εκ της φετινης χρονιας, αν δεν μπουμε δεν ΑΥΞΑΝΟΥΜΕ επιλεον το ηδη υπαρχον ελλειμα..
Τελος θεωρω πως πιο πολυ βαρος θα πρεπει να πεσει στους γυμναστες που ηταν Πορτογαλοι, γιατι ο ΠΑΟΚ εχει την καλυτερη φυσικη κατασταση απ ολες τις ομαδες και πρεπει να συνεχιστει αυτο..
Για να μην λετε πως ολα τα βλεπω θετικα εχω εναν ενδοιασμο που πιστευω γρηγορα θα αντιμετωπιστει..
ΟΙ Λατινοι- Πορτογαλοι..Μην ξεσπαθωσουν και εχουμε αλλα..Αλλα δεν το πιστευω..Το λεω γιατι το μυαλο αυτων πολλες φορες σκεφτεταιι πολυ περιεργα...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:54

moican4 για τα αποδυτηρια λες? και μενα με ανησυχει αυτο οπως και οι συνεργατες-φυσικη κατασταση...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:55

ΝΑΙ για μενα αυτο με καιει πλεον..Δεν ξερω ο Βιειρνια, Βιτολο και οι Λοιποι πως θα το παρουν..Και κατα δευτερον οι γυμναστες..ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό Lord » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:56

Παρελθόν ο Φερέιρα


Το χρονικό ενός προαναγγελθέντος «διαζυγίου» επιβεβαιώθηκε και επίσημα την Τετάρτη. Ο Ζεσουάλδο Φερέιρα αποτελεί παρελθόν από τον πάγκο της Πόρτο, αφού οι «δράκοι» ανακοίνωσαν και επίσημα την απόλυσή του από τον πάγκο των δυο φορές πρωταθλητών Ευρώπης. Η αποτυχία της ομάδας του λιμανιού να βγει στο ερχόμενο Τσάμπιονς Λιγκ ήταν ο λόγος που οι δυο πλευρές έφτασαν στο «διαζύγιο», παρά το γεγονός πως ο Πορτογάλος τεχνικός οδήγησε την Πόρτο, μέσα σε τέσσερα χρόνια, σε τρία πρωταθλήματα και δύο Κύπελλο Πορτογαλίας, όπως και σε πρόκριση στους «16» της κορυφαίας ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης.

Πάντως, η διοίκηση των «δράκων» δεν ανακοίνωσε ποιος θα είναι ο αντικαταστάτης του Φερέιρα, για τον οποίο ακούστηκε πως ενδιαφέρεται ο ΠΑΟΚ.

http://www.sport-fm.gr/article/275356
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό paok kerkyra » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:58

Αυτό ειναι ανησυχία όλων πιστεύω τα αποδυτήρια και απο τους συνεργάτες Σάντος κυρίως να μείνει ο γυμναστής...
Υ.Γ λέτε μετά το τέλος τον υποχρεώσεων της Ελλάδας στο μουντιάλ να ανακοινωθεί και ο Τοφαλίδης :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paok kerkyra
 
Δημοσιεύσεις: 1344
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 22:18
Τοποθεσία: Kerkyra

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 26 Μάιος 2010, 21:59

ο φερειρα εχει μουρη μιζερη σαν το σαντος θα ταιριαζε.......


paok kerkyra εχει παχυνει καιρο εχω να τον δω? :opaokara:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 26 Μάιος 2010, 22:00

ρε μήπως το περίμεναν να οριστικοποιηθεί για να τον χτυπήσουμε?????????

μακαρι μακαρι μακαρι
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2010 (προσωρινό)

Δημοσίευσηαπό fanis » Τετ 26 Μάιος 2010, 22:00

Εγω νομίζω οτι ειναι ρισκο να παρουμε προπονητη σαν το Δερμιτζακη. Ο ανθρωπος μπορει να ειναι μεγαλο ταλεντο αλλα εχει κανει πολυ μεγαλα και δυσκολα βηματα ο ΠΑΟΚ για να ρισκαρει τωρα...
κι αν ζω στην ξελογιαστρα την αθηνα, για σενα τραγουδω καθε βραδια...

...και προλογο μην τρως.
Άβαταρ μέλους
fanis
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ 27 Σεπ 2009, 21:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες