Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 15 Ιουν 2011, 08:47

stathis73 έγραψε:
xristos14 έγραψε:Αν πάει ο Βιερι ειδικά εκεί και οι πέτρες ξέρουν ότι αυτό θα είναι το τέλος του Ζαγορ.
Και έστω ότι είχε την διάθεση ο Ζαγορ για κάτι τέτοιο, το παιδοβούβαλο κολλάει να δώσει ένα αξιοπρεπές συμβόλαιο στο τηγάνι τον Μαρκανο, θέλει να λύσει κάτι βαριά συμβόλαια τύπου Ριερα, δεν δίνει ούτε 100.00 για τον Φορτούνη κ έκανε 5 μήνες να το πάρει απόφαση να ενεργοποιήσει τα 2.5 ρήτρας του Μιραλας..εσύ τον κόβεις να ξοδεύει για παίκτη ανταγωνιστικής ομάδας?
Μην διαβάζεις και διαδίδεις χαζομάρες δεν υπάρχει ούτε μισή περίπτωση να πουλήθηκε/πουληθεί εκεί.


Mακαρι να έχεις δίκιο......ας περιμένουμε λοιπόν μερικές ημέρες να δούμε ποιος λέει και διαδίδει χαζομάρες και ποιος κρύβει πράγματα και καταστάσεις.


ναι αλλα η παπαρια χωρις στοιχεια και να κανουμε κλιμα μενει ετσι ?
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 15 Ιουν 2011, 08:51

λοιπον εχουμε και λεμε

κρεσιτς
μαλεζας(με μεταγραφη και οι 2)
σαβινι
μπαλαφας

ειδικη περιπτωση αν χρειαζεται παραπανω ρευστο

επαγγελματιας
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τετ 15 Ιουν 2011, 08:59

eorptol έγραψε:
stathis73 έγραψε:
xristos14 έγραψε:Αν πάει ο Βιερι ειδικά εκεί και οι πέτρες ξέρουν ότι αυτό θα είναι το τέλος του Ζαγορ.
Και έστω ότι είχε την διάθεση ο Ζαγορ για κάτι τέτοιο, το παιδοβούβαλο κολλάει να δώσει ένα αξιοπρεπές συμβόλαιο στο τηγάνι τον Μαρκανο, θέλει να λύσει κάτι βαριά συμβόλαια τύπου Ριερα, δεν δίνει ούτε 100.00 για τον Φορτούνη κ έκανε 5 μήνες να το πάρει απόφαση να ενεργοποιήσει τα 2.5 ρήτρας του Μιραλας..εσύ τον κόβεις να ξοδεύει για παίκτη ανταγωνιστικής ομάδας?
Μην διαβάζεις και διαδίδεις χαζομάρες δεν υπάρχει ούτε μισή περίπτωση να πουλήθηκε/πουληθεί εκεί.


Mακαρι να έχεις δίκιο......ας περιμένουμε λοιπόν μερικές ημέρες να δούμε ποιος λέει και διαδίδει χαζομάρες και ποιος κρύβει πράγματα και καταστάσεις.


ναι αλλα η παπαρια χωρις στοιχεια και να κανουμε κλιμα μενει ετσι ?


Αδερφε μην χαρακτηριζεις εαν δεν ξέρεις ........περιμενε λίγο και οταν ερθει η ωρα θα δουμε εάν ηταν παπαριά ή οχι.........................αλλωστε εαν το διάβασες όλο ενα ερωτημα εκανα δεν το παρουσίασα ως τετελεσμένο γεγονός, τωρα οσο για τις εντυπωσεις που μένουν εχεις ενα δίκιο, αλλα κάπως ετσι προλαβαινεις κάποιες δυσάρεστες καταστάσεις. ;)
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 15 Ιουν 2011, 10:31

Θεωρώ αδιανόητο να φύγουν νεαρά παιδιά που δεν τους δόθηκαν οι ευκαιρίες. Στην κατηγορία αυτή εντάσσω τους Παπάζογλου, Αθανασιάδη και Κουτσιανικούλη. Εδικά ο πρώτος και ο τελευταίος ήταν πέρυσι το κόκκινο πανί για τον Χάβο, γι' αυτό φρόντισε να τους τελειώσει. Κόκκινο πανί απετέλεσε για τον Χάβο και ο Μπαλάφας, παρ' όλες τις καλές εμφανίσεις που έκανε, τις λιγοστές φορές που κλήθηκε να παίξει. Όταν μάλιστα δεν είχαμε τον Vitolo, ο Χάβος προτίμησε να φέρει τον Τσουκαλά που έπαιζε στην Β΄ Εθνική Κύπρου, παρά να επιλέξει τον Μπαλάφα. Ο Σώτος έμεινε μόνο εξ αιτίας του Ζαγοράκη γιατί αν ήταν στο χέρι του Χάβου θα είχε φύγει κι αυτός, όπως έφυγε ο Σάκης.
Αλλά όταν είχαμε μείνει από σέντερ-μπακ και κλήθηκε να παίξει ο Σώτος, μια χαρά τα πήγε. Ένας καλούτσικος παίκτης, που όμως μπορεί να ανταποκριθεί και σαν αμυντικό χαφ, και σαν μπακ (κεντρικό ή δεξί) και να μας ξελασπώσει σε κάποιες ιδιαίτερα δύσκολες στιγμές. Αλλά όταν έκανε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο στην Κέρκυρα (επανεμφανιζόμενος μετά από πολλούς μήνες) ο άμπαλος τον αντικατέστησε, ρίχνοντάς του όλη την ευθύνη της εμφάνισης του πρώτου ημιχρόνου. Βέβαια το ότι στο β΄ ημίχρονο, που έλειπε ο Σώτος, η ομάδα πήγε ακόμη χειρότερα το έκανε γαργάρα.
Νομίζω ότι τα νεαρά Ελληνόπουλα πρέπει όλα να μείνουν, γιατί ούτως ή άλλως οι μεταγραφές που θα γίνουν φέτος, λόγω budget, δεν θα μείνουν για πολύ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τετ 15 Ιουν 2011, 11:55

stathis73 έγραψε:ΥΓ: Είναι αλήθεια οτι ο Βιερινια εχει κλείσει στο Γαύρο και απλώς περιμένουν να τελειώσει η διάθεση των διαρκείας (τα φτηνά) για να το ανακοινώσουν;


stathis73 έγραψε:οταν ερθει η ωρα θα δουμε εάν ηταν παπαριά ή οχι.........................αλλωστε εαν το διάβασες όλο ενα ερωτημα εκανα δεν το παρουσίασα ως τετελεσμένο γεγονός


Την απάντηση στο «ερώτημά» σου, την έδωσε ο Χρήστος14 παραπάνω, αλλά φαίνεται ότι δεν σου άρεσε.
Ούτε ο Ζαγοράκης είναι ηλίθιος.
Ούτε ο Μαρινάκης τόσο χουβαρντάς.

stathis73 έγραψε:αν στις αρχές του άλλου μήνα γίνει αυτό που είπα ( δεν διαβάζω μμε Αθηνών) τότε δυστυχώς θα πρέπει να βγεις και να επιβεβαιώσεις ολα οσα γνωρίζεται για αυτού του είδους τις κινήσεις, γιατι πιστεύω οτι υπάρχουν κι άλλοι που γνωρίζουν για το Θέμα αυτό.


Αν γίνει αυτό που είπες (εμ sorry, αυτό που ρώτησες :lol: ), εγώ δηλώνω ότι θα εξαφανιστώ από το forum. :oops:
Αν δεν γίνει, είμαι σίγουρος ότι θα εξαφανιστείς εσύ... ;) :lol:
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 15 Ιουν 2011, 12:00

Νεο φρουτο ειναι αυτος ο σταθης 73? εγκυρη και η δικη σου πηγη ε?
Ουστ ρε μας ζαλισατε τα παπαρια ολοι οι εγκυροι εδω μεσα. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 15 Ιουν 2011, 12:15

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ωρε τι γένεται εδώ πέρα...!!
Φίλε Στάθη, άστα κατά μέρους αυτά..
Να πας στην πηγή σου (αν υπάρχει) και να ρίξεις ένα διπλό φάσκελο από μένα, διότι σε δουλεύει..
Κρίμα και φαίνεσε έξυπνο παιδί! :shock:
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τετ 15 Ιουν 2011, 14:19

Mπορει μέσα στο φόρουμ να ειμαι καινούριος, αλλα ρε παλικάρια μην βαράτε........είπαμε κάτι και όλοι πυροβολατε.....άλλωστε και εγώ είπα μακάρι να είναι μουφα....τωρα οσο για μένα μέσα στις λίγες δημοσιεύσεις που έκανα στο φόρουμ εχω πει αρκετά πράγματα για μένα και δεν μιλώ ούτε με ψευδώνυμα ουτε κάτω απο καθεστώς-ασφάλεια της ανωνυμίας.

Όλοι το ίδιο πράγμα αγαπάμε και αφιερώνουμε χρόνο και χρήμα και χαλαλι του άλλωστε Π.Α.Ο.Κ είναι αυτός.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 15 Ιουν 2011, 14:24

Πες μας απο που το εμαθες ξεκαθαρα πραγματα ,ο καθενας πεταει τη μαλακια του εδω μεσα κουραστηκαμε δεν το καταλαβαινετε? :pano:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Τετ 15 Ιουν 2011, 14:25

stephanos έγραψε:
stathis73 έγραψε:
Αν γίνει αυτό που είπες (εμ sorry, αυτό που ρώτησες :lol: ), εγώ δηλώνω ότι θα εξαφανιστώ από το forum. :oops:
Αν δεν γίνει, είμαι σίγουρος ότι θα εξαφανιστείς εσύ... ;) :lol:


Εγώ δεν ήρθα ούτε για να φύγω αλλα ουτε να προκαλέσω την φυγή κανενός, ολοι αδέλφια είμαστε και συζητάμε και επι της ευκαιρίας να σου πω οτι εγώ δεν είμαι στο άρμα κανενός (χωρίς να υπονοώ για σένα κατι άλλο) και επειδή έχω παίξει λίγη μπαλιτσα είπα να τα λέμε όλοι μαζί και να ανταλλάσουμε απόψεις, άλλωστε αυτή δεν είναι η ύπαρξη του φόρουμ;


Να με συγχωρείται για την αναστάτωση και εύχομαι τα καλύτερα για την Ομαδαρα μας.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 15 Ιουν 2011, 14:26

Μα είναι μούφα.. 101%.
Δε ξέρω από που το άκουσες κι από ποιον, αλλά δεν υπάρχει θέμα πώλησης στον gay.
Και από διοίκηση και από τη μεριά του παίχτη. 1+1=2..
Ας μην ξαναναφερθεί το θέμα.

Και για να κάνω κι εγώ τον έξυπνο (σορρυ obanebane :D :D ) το ξέρω 100%.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Τετ 13 Ιούλ 2011, 19:09

μα ο Βιτόλο, ποιος άλλος;
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Τετ 13 Ιούλ 2011, 19:12

o κυριος 1,2/ετος με 5 γκολ προσφορα και 5 κειμενα στα μπλογκ.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 13 Ιούλ 2011, 19:16

Τον πουλο ολοι. Μονο ο Γκαρσια και τα ΠΑΟΚτσακια απο κουνια να μεινουν.
Asimos
 

Re: Ποιοί παίχτες πιστεύετε ότι πρέπει να φύγουν?

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 14 Ιούλ 2011, 00:33

οι αντικοντοί
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες