Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:41

Μη τρελενεσαι φοφανα....Απ' οτι εχω καταλαβει , ο Μανιακος ποιο πολυ για πλακα τα λεει , παρα για να αγχωσει τον κοσμο....

Κι οπως εχω πει....."Εμεις οι οπαδοι μαθαινουμε τα νεα παντα τελευταιοι!!!!"
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:45

Επειδη καποιοι στραβωνουν..Εγω δεν ξερω ποιοσ ειναι ο μανιακος..Αλλα
τα περισσοτερα εδω μεσα ειναι χαβαλε...Απλα το παλικαρι μεσα στο χαβαλε πεταει και καποιες μεταγραφικες ειδησεις που δεν εχουν ακομα γινει..Για αυτο και λεγονται ειδησεις..οταν γινουν θα ανακοινωθουν..
Αλλα μη στραβωνεται,,Ας κυνηγαμε ενα ονομα..Τοσα χρονια κυνηγουσαμε λαμογια επενδυτες..Τωρα μιλαμε για ωραια πραγματα και παντα δεν ξεχναμε την κατασταση της ομαδας
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:48

VAGGT έγραψε:Ρε αφοφανε μιλάς εσύ και γράφεις μή μας λές?

το καλοκαίρι είχες φρικάρει με το ποιον θα παρουμε και τωρα σε βλέπω ψύχραιμο!!!!

ποσα θελεις να μας τρελάνεις???

εντυπωσιαζομαι απο την ωριμοτητα σου και την αλλαγη σου σε 4 μήνες μέσα!!!

Ε ναι ρε Βαγγέλη να ούμε.Από κάτι τέτοια είχα φρικάρει να ούμε το καλοκαιράκι και τρελαινόμουν και κόντευα να πάθω απανωτά εγκεφαλικά...Ε είπα τώρα να το παίξω ψύχραιμος,και να την λέω σε όποιον λέει να παραπάνω.Με όλο τον σεβασμό κι όλας στον μανιακό.Αλλά βαρέθηκα το όλο σκηνικό.Και εγώ ξέρω,αλλά δεν μπορώ να πω,θα χαλάσει η μεταγραφή και ξέρω γω,ξέρω γω νταξ κτλ κτλ κτλ.Οπότε...χαλαρουίτα,περιμένω το ματσάκι το Σαββατοκύριακο,και όποιος θέλει να ρθει καλός να ορίσει.Ξέρει ο Ζήσης...Ξέρει...ΟΚ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:54

D.A.A.T. έγραψε:Επειδη καποιοι στραβωνουν..Εγω δεν ξερω ποιοσ ειναι ο μανιακος..Αλλα
τα περισσοτερα εδω μεσα ειναι χαβαλε...Απλα το παλικαρι μεσα στο χαβαλε πεταει και καποιες μεταγραφικες ειδησεις που δεν εχουν ακομα γινει..Για αυτο και λεγονται ειδησεις..οταν γινουν θα ανακοινωθουν..
Αλλα μη στραβωνεται,,Ας κυνηγαμε ενα ονομα..Τοσα χρονια κυνηγουσαμε λαμογια επενδυτες..Τωρα μιλαμε για ωραια πραγματα και παντα δεν ξεχναμε την κατασταση της ομαδας

Αδερφέ απ' ότι βλέπω συμμετέχεις στο φόρουμ από 31 Αυγούστου....Έχουμε και λέμε λοιπόν.Από τον περσυνό Μάρτιο...
3 Τόπικ μεταγραφολογίας.
Μεταγραφολογία 1
Μεταγραφολογία 2
Μεταγραφολογία 3

Από 300 σελίδες το κάθε τόπικ?ξέρεις πόσα ποστ είναι?
Διάβασε τα όλα ενα ενα και μετά έλα πες μου αν πονάν τα μυαλά σου η όχι.Σε σύνολο 900 σελίδων,οι 899 ήταν κσερω γω,δεν μπορώ να πω,Και να ένας γνωστός μου,έχει γνωστό στην ΠΑΕ και του πε αυτό και του πε εκείνο,και εγώ ξέρω,έμαθα,ερχετε το μπαμ,και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές και δεν συμαζέυετε...Εσύ ήρθες την καταλληλότερη ημερομηνία....31 Αυγούστου....Την μέρα που τελείωσαν οι μεταγραφές.........
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:58

Ελα ρε φιλε...οι μισες και παραπανω ελεγαν για Κρεσπο,Μοριεντες,,,Δηλαδη δεν χρειαζεται να ξερεις πολλα για να εισαι σιγουρος οτι αυτα ειναι παπαδες...Προσπαθησε να φιλτραρεις τις σοβαρες αποψεις,
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:59

Εγραψες Φοφανα...."Την ημερα που τελειωνουν οι μεταγραφες"
χααχαχαχαχα

Κοιτα , γνωμη μου ειναι , οταν ακους τα δεν ξερω γω κλπ , να τα γειωνεις ολα....Οσο το τρεφεις το σαρακι , τοσο σε τρωει....Και κατι αλλο που ισως δεν εχεις σκεφτει...Τα περασμενα χρονια ειχες καθε ειδους λαμογιο στην ομαδα και ισουν αβεβαιος για τα παντα , κατα συνεπεια και για τις μεταγραφες.

Φετος ομως , εχεις Βρυζα και ανθρωπους που μπορεις να εμπιστευεσαι , οποτε ηρεμησε και σκεψου οτι θα κανουν , ο,τι καλυτερο για την ομαδα.
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:01

Και επισης ο ΜΑνιακος αφου γραφει αρθρα εχει μια μεγαλυτερη σοβαροτητα..Αρα εχεις εναν στο σαιτ να λεει κατι υπευθυνα και οχι χαζα,,Αν οτι πει ειναι για γελια τοτε θα κριθειΜεχρι στιγμης φαινεται οτι δικαινεται,,π.χ. ο λεοζινιο ερθει η οχι ειναι μια περιπτωση που ειναι αληθινη
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:05

Ρε παιδια ηρεμήστε...με πήρατε μονοκοπανιά όλοι μαζί....Αν είστε μάγκες ελάτε ένας ένας.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αδερφέ Δ.Α.Α.Τ. εννοείτε πως δεν δίνω σημασία σε Κρέσπο και Μοριέντες κτλ κτλ κτλ.Ούτε έχω κάτι με τον αδερφό τον Μανιακό.Απλά πείτε ότι του κανα μία απλή παρατήρηση γιατί ακόμα ψυχολογικά προβλήματα έχω με την καλοκαιρινή μεταγραφολογία.

Αδερφέ μου ΙΣΑΑΚ και αυτό που είπες ότι τόσα χρόνια ασχολούμασταν μόνο με τα λαμόγια και αν θα υπάρχουμε κτλ κτλ κτλ ενώ τώρα ασχολούμεστε με το τι ονόματα θα ρθουν,μπορείς να ανατρέξεις στα ποστ μου και να δεις πόσες μα πόσες φορές έγραψα κάτι παρόμοιο με αυτό που με είπες.Μη σε πω και τα ίδια ακριβώς.
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:10

Ναι ρε Φοφανα..Κουβεντα κανουμε..Καλα κανεις και τα λες..Ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε..Ολοι το καλο θελουμε
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:20

Φοφανα σε κοβω να χεις γινει σαν κι αυτον που βαζει ο Μανιακος στις ανακοινωσεις του!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχα

Σε καταλαβαινω φιλε......Μην το ριξεις στα χαπια μονο
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό fidel » Τρί 16 Δεκ 2008, 14:20

transfermaniac ακομη περιμενουμε................τι εγινε η πηγη στερεψε?
Άβαταρ μέλους
fidel
 
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2008, 12:59

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 16 Δεκ 2008, 15:43

Εμαθα εγώ...έμαθα...οκ.Ξέρω ποιοι θα ρθουν...Ξέρω....Ενα φιλαράκι μου μέσα από την ΠΑΕ με πήρε τηλ και μου πε.....Ξέρω οκ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αλλά δεν μπορώ να σας πω ακόμα....φοβάμαι μη χαλάσει η ματαγραφή....Ξέρω οκ....
:) :) :) :) :) :)
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Τρί 16 Δεκ 2008, 15:59

Σκατά ξέρεις!!
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Δημοσίευσηαπό TransferManiac » Τρί 16 Δεκ 2008, 16:05

fidel έγραψε:transfermaniac ακομη περιμενουμε................τι εγινε η πηγη στερεψε?


Μην κάνεις σαν την χήρα στο κρεββάτι :)
TransferManiac
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Παρ 12 Δεκ 2008, 14:42

Δημοσίευσηαπό Olorin » Τρί 16 Δεκ 2008, 21:20

Ενημερωνω τον κοσμο του ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ οτι ΕΓΩ ειμαι ο πληροφοριοδοτης του TransferManiac! Ναι ειναι γεγονος! Ερχεται το ΜΠΑΜ! Αλλα δεν μπορω να πω περισσοτερα... :)
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες

cron