Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 11 Σεπ 2011, 11:07

Τα γραπτά μένουν.
Και τα προφίλ το ίδιο.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:19

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Από το 2007 μέχρι και σήμερα κάναμε πολύ όμορφη παρέα σε αυτό εδώ το τόπικ. Γελάσαμε νομίζω αρκετά περάσαμε καλά.

Όλα όμως κάποτε τελειώνουν και ήρθε η ώρα να σας αποχαιρετήσω αυτήν την φορά οριστικά καθώς από την Δευτέρα ο φόρτος εργασίας μου στην πιτσαρία που εργάζομαι θα είναι μεγάλος. Όλοι γύρισαν από διακοπές , οι γκόμενες δεν ξέρουν να μαγειρέυουν πλέον σχεδόν καμία τους αφού περνάνε την ώρα τους στο φέισμπουκ και όχι στην κουζίνα και οι παραγγελίες μεγαλώνουν.

Τα λέμε απο τον Δεκέμβριο αποκλειστικά όμως στο transfernews με λαχταριστά κουιζάκια... Όπως και ένα απολογιστικό και επεξήγηση όλων των κουίζ ως τώρα... αλλά κα ιστο facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=1028054119

Γεια σας και χαρά σας και αέρα στα πανιά σας! Και στην ΠΑΟΚΑΡΑ ότι καλύτερο: Δηλαδή να πληρωθούν επιτέλους οι παίκτες μήπως και παίξουν μπάλα και σταματήσουν να διαλέγουν να παίζουν ματς...

Αντίοοοοοοοοοοοοοο και φιλάκια ρουφηχτά αγόρια μου

Υγ: Οι αγαπητοί αντμινιστρέιτορ θα ήθελα να διαγράψουν άμεσα το προφίλ μου. Ένα κουμπάκι ας το κάνουν άμεσα.. Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω τρέχω τώρα γιατί έχω να φώσω μία πίτσα family με αντζούγιες στην Τότεναμ...


Καληνύχτα κυρά!
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:28

Την διαφήμιση του σάιτ σου όμως την έκανες πάλι .....στο καλο....:):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό nninik » Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:55

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Από το 2007 μέχρι και σήμερα κάναμε πολύ όμορφη παρέα σε αυτό εδώ το τόπικ. Γελάσαμε νομίζω αρκετά περάσαμε καλά.

Όλα όμως κάποτε τελειώνουν και ήρθε η ώρα να σας αποχαιρετήσω αυτήν την φορά οριστικά καθώς από την Δευτέρα ο φόρτος εργασίας μου στην πιτσαρία που εργάζομαι θα είναι μεγάλος. Όλοι γύρισαν από διακοπές , οι γκόμενες δεν ξέρουν να μαγειρέυουν πλέον σχεδόν καμία τους αφού περνάνε την ώρα τους στο φέισμπουκ και όχι στην κουζίνα και οι παραγγελίες μεγαλώνουν.

Τα λέμε απο τον Δεκέμβριο αποκλειστικά όμως στο transfernews με λαχταριστά κουιζάκια... Όπως και ένα απολογιστικό και επεξήγηση όλων των κουίζ ως τώρα... αλλά κα ιστο facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=1028054119

Γεια σας και χαρά σας και αέρα στα πανιά σας! Και στην ΠΑΟΚΑΡΑ ότι καλύτερο: Δηλαδή να πληρωθούν επιτέλους οι παίκτες μήπως και παίξουν μπάλα και σταματήσουν να διαλέγουν να παίζουν ματς...

Αντίοοοοοοοοοοοοοο και φιλάκια ρουφηχτά αγόρια μου

Υγ: Οι αγαπητοί αντμινιστρέιτορ θα ήθελα να διαγράψουν άμεσα το προφίλ μου. Ένα κουμπάκι ας το κάνουν άμεσα.. Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω τρέχω τώρα γιατί έχω να φώσω μία πίτσα family με αντζούγιες στην Τότεναμ...

στο καλό (να μην γραψω κ τιποτα πιο βαρυ..) κ σαν πολλα μας τα πες..
μακρια απο μας, κ οπου θελεις πάνε..
αδιαφορω για οτι κι αν λενε,γιατι δεν ξερουνε πως νιωθουμε για σενα...
Άβαταρ μέλους
nninik
 
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 19:03
Τοποθεσία: χαλκιδικη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες