Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:22

Εγώ μπαίνω τσάμπα με τον σύζυγο..
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό DJMARVIN » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:46

Με βλεπεις εκνευρισμενο καθολου αλλοι πανικοβληθηκαν και σβησαν καμια 10 ποστ που λεγαν αληθειες που πονανε
Άβαταρ μέλους
DJMARVIN
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:47

Κακως αναφερονται ονοματα στο τοπικ και σε αυτο δινω απολυτο δικιο στον δασκαλο στο σβησιμο των ποστ.
Σταματα να αναφερεις ονοματα ρε dj.
Eσυ πιτσιρικο moderator με τα μαυρα αυτο καταλαβες?
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:48

Ποιος πανικοβλήθηκε; Ότι να ναι γραφεις, σε ειπα μόνο, αν δεν είσαι σίγουρος για αυτά που γράφεις, μην εκθέτεις πρόσωπα και πράγματα
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2220
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό niko70 » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:49

Από αυτά που διαβάζω δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει....Βλέπω άσχετα ποστ...

Θα σβηστούν, και αν θέλετε κάτι, πείτε το καθαρά και πολιτισμένα....

εδιτ : μ@λ@κίες, ΠΑΟΚόμετρα, αγοράκια με φούστες...σβήστηκαν όλα...
Άβαταρ μέλους
niko70
 
Δημοσιεύσεις: 1670
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 21:32
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό DJMARVIN » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 12:51

εγω και καθαρα τα ειπα και πολιτισμενα αλλοι δεν αντεχουν την αληθεια που ποναει
Άβαταρ μέλους
DJMARVIN
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 13:23

Δεν έχω προλάβει να δω όλα τα ποστ που γράφτηκαν αλλά ενημερώθηκα. Κρίμα που το τηλεφώνημα από την Ελλλάδα ήταν για άσχημο θέμα και όχι καλό.

Φυσικά μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε για μένα. Κατά καιρούς και εδώ και σε άλλο σάιτ έχουν γραφτεί αρκετά αλλά δεν έχω απαντήσει. Αυτήν την φορά θα παρέμβω για να προστατέψω την ιστοσελίδα και τους φίλους που την χειρίζονται.

Είμαι ένας από τους πολύ λίγους τότε ιδρυτές της ιστοσελίδας το 2007 και φυσικά ο "νονός" του. Δεν περίμενα οταν σκεφτόμουν το όνομα τότε οτι θα γίνει τόσο γνωστό!

Ποτέ μου όμως δεν έκρυψα σε κανέναν την επαγγελματική μου ιδιότητα.Γιατί άλλωστε; Μόνο οι ρουφιάνοι την κρύβουν γιατί ντρέπονται για αυτήν.

Ποτέ μου δεν έκρυψα όμως και την αγάπη μου για τον ΠΑΟΚ. Με πολλούς από εσάς βρεθήκαμε στις κερκίδες, πολλούς σας φιλοξένησα αν και δεν σας ήξερα στο σπίτι μου στην Αθήνα παρόλο που δεν έμενα μόνος. Και είναι αστείο γιατί αύριο μεθαύριο αν έρθω Ελλάδα το πιθανότερο είναι να πίνουμε καμιά ρετσίνα μαζί... Απο την ιστοσελίδα σταμάτησα ως αντμιν το 2008 όταν πήγα φαντάρος.

Πλέον ζω και εργάζομαι εδώ και αρκετούς μήνες στο εξωτερικό μακριά απο τον ΠΑΟΚ. Γελάω ειρωνικά λοιπόν με την αναφορά στο όνομα μου για να ικανοποίησει κάποιος την τάση του για κουτσομπολιό γιατί ουσιαστικά κάνοντας αναφορά στο όνομα μου δεν πολεμάει εμένα που επαναλαμβάνω ζω με την οικογένεια μου στο εξωτερικο, και είμαι μακριά από όλα, αλλά την ιστοσελίδα.

Για μένα προσωπικά μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε. Ότι τα παίρνω, ότι με πληρώναν για να γράφω ότι μου λέγαν, ότι είμαι ρουφιάνος. Άλλωστε για αυτό ζω μακριά από την πατρίδα επειδή τα παίρνα χοντρά.

Για όσους όμως ασχολούνται με το σάιτ είναι το λιγότερο πούστικο να τους κατηγορείται

Αυτά τα λίγα. Ελπίζω την άλλη φορά να γράψω ποστ για μία μεγάλη νίκη της ΠΑΟΚΑΡΑΣ και ελπίζω η κλήρωση στην επόμενη φάση νας μας φέρει όλους στην ίδια κερκίδα...

υγ:Και φυσικά οι αντμίν πρέπει κανονικά να σβήνουν τα ποστ με ονοπατεπώνυμα γιατί όπως πολύ καλά γνωρίζουν την μήνυση δεν την τρώνε οι χρήστες αλλά το σάιτ... Αυτά και θα ήθελα να σεβαστείτε το γεγονός οτι δεν θέλω να συνεχίσουμε αυτήν την φαρσοκωμοδία, και όποιος έχει απορίες υπάρχουν και τα πμ. Οι αντμίνς ελπίζω να επιληφθούν του θέματος.
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 13:28

Οκ τωρα μπορείτε να το κλειδώστε το γαμημένο μέχρι το επόμενο κουίζ μου;;;;
Άντε μη βγάλω @@!
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό 25 years later » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 13:34

Εδω και πολυ καιρο εχω σταματησει να γραφω στο σαιτ παρακολουθωντας απλα τις εξελιξεις γι αυτον ακριβως το λογο...Παντα τρωγομαστε μεταξυ μας!Δεν ξερω τι ακριβως συνεβη αλλα ειμαστε ΟΛΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...Κριμα...
25 years later
 
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Σάβ 23 Μάιος 2009, 16:33

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό DJMARVIN » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 13:41

Το ότι ζεις και εργάζεσαι στην Γερμανία όπως λες δεν σημαίνει ότι έχεις πάψει να ασχολείσια με το εν λόγω Site δόξα το Θεό η τεχνολογία δεν αποτρέπει κανέναν από οποιοδήποτε σημείο του πλανήτη να έχει πρόσβαση οπουδήποτε!Δεν περίμενα να βγεις και να πεις ναι οκ εγώ είμαι Η γυναίκα του προέδρου ο πρώην transfermaniac και ο Σούπερμαν αύριο μεθαύριο αλλά το παρέθεσα γιατί έχει καταντήσει κοροιδία για ότι όνομα μαθαίνεις να πουλάτε πρόλογο με γρίφους στα ΠΑΟΚτσάκια που πρωί βράδυ περιμένουν μία μεταγραφή για την ομάδα και για κάποια παραπάνω Click στο Site γράφεται ότι ακούγεται αριστερά δεξιά στις πηγές σας γρίφους και αν πιάσετε 1 στα 100 βγαίνεται σαν τους ΑΡΔ και λέτε εγώ σας το είχα γράψει τότε…To θέμα έχει να κάνει προσωπικά με σένα από κει και πέρα Κυρία Λίλη όλοι κρίνονται για τις πράξεις τους και τα γραφώμενα τους Υγ.Μετά από ώρα που ήταν ανενεργό το θέμα στο Φόρουμ(τελευταίο ποστ 12,51)….Έγραψε απάντηση ο Απαράδεκτος(1,23) που και καλά ενημερώθηκε μόλις ενώ ήταν online σε όλη τη συζήτηση και ακριβώς λίγα λεπτά(1,28) μετά εμφανίστηκε και η Κυρία Λίλη….Ούτε το ίδιο άτομο να ήταν!
Τυχαίο?Δε νομίζω? Να προσφέρεται ουσία στον λαό και όχι σανό!
Άβαταρ μέλους
DJMARVIN
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 13:54

DJMARVIN έγραψε: Υγ.Μετά από ώρα που ήταν ανενεργό το θέμα στο Φόρουμ(τελευταίο ποστ 12,51)….Έγραψε απάντηση ο Απαράδεκτος(1,23) που και καλά ενημερώθηκε μόλις ενώ ήταν online σε όλη τη συζήτηση και ακριβώς λίγα λεπτά(1,28) μετά εμφανίστηκε και η Κυρία Λίλη….Ούτε το ίδιο άτομο να ήταν!
Τυχαίο?Δε νομίζω? Να προσφέρεται ουσία στον λαό και όχι σανό!
:o :o
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 14:00

Feb 5, 2010

Uruguayan striker Joaquin Boghossian has attracted the attention of English Premier League clubs Liverpool and Aston Villa. Rafa Benitez, the coach of Liverpool, and Martin O´Neill, the coach of Aston Villa, are fighting for the signature of the in-form Newell´s Old Boys striker.

According to Uruguayan newspaper El Observador several European clubs have confirmed interest in the 22-year-old, but it is the two mentioned English clubs who have made the most concrete proposals to sign the player.

Boghossian, who stands at 1.95 metres tall, is owned by Cerro of Montevideo, but he currently plays for Newell´s on loan. He will remain at the Argentine club until midway through the year.

If the striker continues to find the back of the net on a regular basis he could feature for Uruguay in the 2010 World Cup in South Africa.

Liverpool and Aston Villa believe Boghossian has sufficient potential to follow in the footsteps of Atletico Madrid star Diego Forlan, even if they are two players with contrasting characteristics.

http://www.southamericanfutbol.com/2010 ... oghossian/
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό logios » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 14:18

Προσωπικά ζητήματα που εμμέσως αφορούν και το sait με post που εχουν σβηστεί και εγώ ο άσχετος διαβάζω χωρίς να μπορώ να βγάλω άκρη.
Δεν είμαστε σοβαροί και άλλη μία φορά διαπιστώνω ότι το εγώ στην κοινωνία μας έχει υπερισχύσει του εμείς και κάπου βαθειά είναι και ο ΠΑΟΚ.
Το κατάντημα μας είναι λογικό επακόλουθο των αξιών που δεν έχουμε πλέον.
Το ΠΑΟΚ εναντίον όλων έγινε .... όλοι εναντίον όλων.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 14:31

Εν τέλει το πρόβλημα ποιό είναι;

Αν κάποιος είναι το ίδιο πρόσωπο με δύο ψευδώνυμα; Είτε είχε λόγο είτε είναι βλάκας,το ίδιο μου κάνει εμένα.
Ούτως ή άλλως η ύπαρξη γρίφων είναι για πλάκα και ίντριγκα. Αν νομίζει ο γυναίκας του προέδρου οτι στηρίζει κάποια πιθανά κέρδη απο τυχόν πετυχημένους γρίφους του, είναι δικό του θέμα.
Δεν νομίζω οτι υπήρξε κάποια εκμετάλλευση τρίτων απο την όλη υπόθεση όποια άτομα κι αν εμπλέκονται.
Όλοι όσοι παρακολουθούμε, το κάνουμε για πλάκα και για τα γούστα μας. Έτσι ξεκίνησε απο τότε.

Αν κανείς ενοχλείται, μπορεί απλά να μη συμμετέχει στο συγκεκριμένο τόπικ, και πολύ γρήγορα θα διαπιστώσει οτι το paokmania έχει κι άλλα θέματα. Πολύς είναι μάλιστα ο κόσμος απο διάφορες χώρες (όπως κι εγώ παλιότερα), που μπαίνει να ενημερωθεί, και δεν στύβει το μυαλό του για να ανακαλύψει δολοπλοκίες και άλλα σατανικά σχέδια.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω αυτή την τάση που έχει κυριεύσει ορισμένους τον τελευταίο καιρό, να βλέπουν παντού δαίμονες. Και ειδικά στο paokmania, στο φόρουμ, πολύ γκρίνια ρε παιδί μου.

Καταλάβετε επιτέλους, οτι οι εξελίξεις στην ομάδα αλλού συμβαίνουν, εδώ συζητιούνται. Δεν γεννιούνται εδώ. Οτι και να γράφει λοιπόν η όποια γυναίκα ή ξαδέρφη ή θεία του προέδρου και του ταμεία, δεν είναι τίποτα παραπάνω απο μια προσπάθεια να αναπτύξουμε τα ενδιαφέροντα μας εντός του site.
Τί μίρλα είναι αυτή λοιπόν;
Θεωρεί κάποιος οτι τον εκμεταλεύτηκαν; Θεωρεί κάποιος οτι τον πρόδωσαν; Ως προς τί; Πώς;

Χαλαρώστε λέμε.. Τα λάθη της διοίκησης δεν είναι λόγος να σφαζόμαστε όλο το καλοκαίρι για παράλογες αιτίες..
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13121
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Η γυναίκα του προέδρου... (πρώην transferManiac)

Δημοσίευσηαπό kotsos » Κυρ 31 Ιούλ 2011, 14:46

Σωστόστ ο βροχοποιός.

Προσωπικά πιστεύω πως τα δαιμόνια που αναφέρεις μαζί με την ακατάπαυστη δίψα για διχόνοια, τη μίρλα χωρίς καμία βάση και τις κωλοτούμπες που θα ζήλευε και η Νάντια Κομανέτσι, έχουν ρίξει απελπιστικά το επίπεδο του φόρουμ. Συν τοις άλλοις, άτομα τα οποία χαίρεσαι να διαβάζεις καθώς μέσα από τις τοποθετήσεις τους μαθαίνεις μπάλα, ενημερώνεσαι για την ιστορία, ενισχύουν την κριτική σκέψη και φυσικά διασκεδάζουν (άλλωστε δεν παύει το ποδόσφαιρο και ότι αυτό περικλείει να είναι ένα παιχνίδι), μειώνουν συνεχώς τον αριθμό των τοποθετήσεών τους.

Ζώντας στο εξωτερικό, το paokmania είναι για μένα πέρα από μια πηγή συνεχούς ενημέρωσης και μία απολαυστική διέξοδος και επανασύνδεση με την πατρίδα μου, τους φίλους μου και της σκέψης μου. Υποθέτω και για πολλούς άλλους "μετανάστες".

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι στο χέρι μας να αλλάξουμε αυτό το επίπεδο, είμαι σίγουρος πάντως πως η απαξίωση και η αδιαφορία προς συγκεκριμένα πρόσωπα εδώ μέσα δημιουργεί μια πραγματικότητα πολύ πιο κοντά στα "θέλω" μας. Έστω και αν αυτή η πραγματικότητα είναι παντελώς εικονική! :evil:
ok yes, ok no, από την πόρτα σου περνόου
Άβαταρ μέλους
kotsos
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 21:18
Τοποθεσία: Εκεί που για τέρας λένε, μα τέρας δε βλέπω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες