Μεταγραφές Ιανουαρίου 2009

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:46

μακαρι να ισχυει.....

η διοικηση του θοδωρη ζαγορακη με τους συνεργατες του,παρα τα στενα οικονομικα περιθορια,καταφερε πριν απο λιγο να ερθει σε συμφωνια με τον διεθνη 26χρονο νιγηριανο ασο "Stephen Ayodele Makinwa" πρωτο μεγαλο μεταγραφικο μπαμ στα ησυχα λιμναζοντα νερα της μεταγραφικης περιοδου του ιανουαριου απο τον ΠΑΟΚ λοιπον,ο παιχτης αναμενεται τις επομενες μερες,γιατι οχι και ωρες στο αεροδρομιο "μακεδονια" οπου οι φιλαθλοι του ΠΑΟΚ ετοιμαζονται να του επιφυλαξουν θερμη υποδοχη!!!!!
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΟΣ


:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :x :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Τελευταία επεξεργασία από pyrgioths και Τρί 16 Δεκ 2008, 01:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:46

Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:47

Παντως μαγκες , σε ενα ξενο σαιτ που διαβαζα για την ειδηση οτι ο Μακινουα ειναι κοντα στον ΠΑΟΚ , ειχε σχολια απο κατω Νηγηριανων , που τον γιουχαραν ασχημα....Δεν θελω να απογοητευσω κανενα , γιατι κι εμενα μ' αρεσει αυτος ο παιχτης , αλλα οι Νηγηριανοι ειχαν απο κατω σχολια του τυπου....

"Σε παρακαλω μην ξαναπαιζεις για τους Σουπερ Αετους (ετσι αποκαλουν την εθνικη τους) , ακομα και να σε καλεσουν πες οχι , γιατι μου φερνεις πονοκεφαλο"

Μακαρι να ειναι αυτοι οι μ@λ@κες και να βγουμε εμεις κερδισμενοι...Γιατι ο παιχτης εχει potential , οπως λενε κι εδω στην Αυστραλια....Μπορει να υστερει λιγο τεχνικης , αλλα ειναι πολυ δυνατος.Κατι σαν νεαρος Μπακαγιοκο μου φερνει
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:49

Makinwa though said he has yet to be officially contacted by Greek club PAOK Salonika, who want him on a short-term loan deal.

The 25-year-old striker, who has featured for nine Italian clubs since he moved to Italy eight years ago, has also been linked with Serie A side Bologna, Dutch club PSV Eindhoven as well as a clutch of clubs in Spain.


:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:50

arisk έγραψε:
Isaak the Greek έγραψε:Αν ενοεις τον Μακινουα , Παρασανδαλε παιζει στραικερ


Φίλε ο Πάμπλο στο Avatar σου είναι εντελώς γελοίος... :lol:
Ίδιος ο Austin Powers (έτσι δεν τον λένε??)... :wink:



Το ξερω.Οταν ειδα την φωτο για πρωτη φορα λυθηκα στο γελιο!!!!!Και οσο για τον Παουερς σωστα το γραψες....Βασικα ειναι η μονη φορα που τον εχω δει να χαμογελαει γι αυτο μου κανε εντυπωση....Τις ποιο πολλες φορες ειναι μουτρωμενος σαν τον Γκρινιαρη απ τα στρουμφακια!!!!!
χαχαχαχαχα
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:53

Ολα τα ξενα σαιτ το δινουν τελειωμενο,..Παντως εχει ενδιαφερον πως τα σχολια στο λινκ του παρασανδαλου τον κραζουν ασχημα..
Εγω παντως εχω πολυ καλη αποψη αφου στο μεταξυ μας ματσ εκανε παπαδες..Γρηγορος,τεχνιτης,δυνατος και μεγας τσαπατσουλης,,
Αν ερθει θα δουμε τι μπορει να κανει
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:54

pyrgioths έγραψε:μακαρι να ισχυει.....

η διοικηση του θοδωρη ζαγορακη με τους συνεργατες του,παρα τα στενα οικονομικα περιθορια,καταφερε πριν απο λιγο να ερθει σε συμφωνια με τον διεθνη 26χρονο νιγηριανο ασο "Stephen Ayodele Makinwa" πρωτο μεγαλο μεταγραφικο μπαμ στα ησυχα λιμναζοντα νερα της μεταγραφικης περιοδου του ιανουαριου απο τον ΠΑΟΚ λοιπον,ο παιχτης αναμενεται τις επομενες μερες,γιατι οχι και ωρες στο αεροδρομιο "μακεδονια" οπου οι φιλαθλοι του ΠΑΟΚ ετοιμαζονται να του επιφυλαξουν θερμη υποδοχη!!!!!
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΟΣ


Το είπε ή το έγραψε αυτό ο Γιώργαρος? Τωρινό βραδυνό είναι?
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:55

εσεις που γραφετε ειδησεις αν θελετε δινετε και κανενα λινκ
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:55

Παντως τον κραζουν πολυ Ιταλοι φασιστες λογω χρωματος..Νομιζω πως σαν μεγα αετοι εννοει την Λατσιο...Οι Νιγηριανοι ειναι διχασμενοι αν και νομιζω πως παιζει τοσα χρονια στην Ιταλια που δεν μπορουν να χουν αποψη
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:04

D.A.A.T. έγραψε:Παντως τον κραζουν πολυ Ιταλοι φασιστες λογω χρωματος..Νομιζω πως σαν μεγα αετοι εννοει την Λατσιο...Οι Νιγηριανοι ειναι διχασμενοι αν και νομιζω πως παιζει τοσα χρονια στην Ιταλια που δεν μπορουν να χουν αποψη


Σουπερ Αετοι ειναι νομιζω το παρατσουκλι της εθνικης ομαδας της Νιγηριας....Τελος παντων , αυτο λιγη σημασια εχει.


Παντως κι εγω συμφωνω μαζι σου ως προς τα χαρακτηριστικα του παιχτη
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό Mantzarioti » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:07

Άβαταρ μέλους
Mantzarioti
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 08:51
Τοποθεσία: LüDENSCHEID, GERMANY

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:09

Ρε ξέρω γω...Ξέρω...ΟΚ.Αλλά δεν μπορώ να πω ποιον κλείσαμε....Μου το πε άτομο μέσα από την ΠΑΕ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν μπορώ για την ώρα να σας αποκαλύψω ποιος είναι..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Φοβάμαι μη χαλάσει η μεταγραφή.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Τρί 16 Δεκ 2008, 02:37

κανα νεο?πολλη καλος παικτης.στην ελλαδα α κανει παπαδες
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό paokara87 » Τρί 16 Δεκ 2008, 03:01

fofanaserres έγραψε:Ρε ξέρω γω...Ξέρω...ΟΚ.Αλλά δεν μπορώ να πω ποιον κλείσαμε....Μου το πε άτομο μέσα από την ΠΑΕ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν μπορώ για την ώρα να σας αποκαλύψω ποιος είναι..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Φοβάμαι μη χαλάσει η μεταγραφή.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ελα πές, και αν δεν κάτσει δεν θα σε κράξουμε :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
paokara87
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 02:53

Δημοσίευσηαπό 4444 » Τρί 16 Δεκ 2008, 03:15

νιγιριανος ειναι ελπιζω μονο αυτος να γυρναει οταν φευγει
αρε ουντεζε ......
παντος εαν ερθει αυτος για πλακα θα κανουμε παπαδες φιλε
Άβαταρ μέλους
4444
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 03:12
Τοποθεσία: katerini

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες