Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:10

Γιατί; Θα χάσουμε το κελεπούρι;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89889
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 18:36

obanebane έγραψε:
Sera4 έγραψε:ποιος τον μαμαει τον πριγιο??μεχρι να φυγει (τωρα, το καλοκαιρι, σε ενα, δυο ή 3 χρονια) θα εχει αποδομηθει πληρως ετσι και αλλιως...ειναι τετοιος ο οργανισμος μας που με μαθηματικη ακριβεια θα γινει αυτο...

και ο καλυτερος επιθετικος του κοσμου βασικα στον ΠΑΟΚ την ιδια καταληξη θα ειχε...

για να τελειωνει η ιστορια ας παρουμε εναν παρτενερ να πλαισιωσει το θυμιο και ολα καλα θα πανε...αλλωστε οσο περναει ο καιρος τοσο ο ΠΑΟΚ θα ριχνει και την αξια του πριγιοβιτς :ugeek:



Ρε συ Σεραφειμ,γιατι το γαμας εντελως ρε φιλε;
Ειπε καποιος φυγε πριγιο εισαι αχρηστος;
Καποιοι θεωρουν οτι ειναι μετριος καποιοι αλλοι οτι ειναι παιχταρας,εγω αυτο διαβαζω εδω μεσα.
Με το στανιο να επιβαλουμε τη γνωμη μας στον αλλο δηλαδη;
Ειπε κανενας πουληστε τον να γλυτωσουμε η να μας φερει φραγκα να παρουμε παιχταραδες;
Να φερει τη ρητρα του και να παει στο καλο,ολα αυτα απο τη στιγμη που εχει τασεις φυγης.


μπανε μου καταρχην παιρνω την πρωτοβουλια να μας μεταφερω εδω που ειναι και το σωστο τοπικ...

δεν ειπα κατι τετοιο....ειπα οτι μεχρι να φυγει θα τον εχουμε βγαλει ομως αχρηστο...ηδη μεχρι στιγμης εχουμε μαζεψει αρκετα μεγαλο καταλογο του στυλ δεν ειναι συμμετοχικος (ο παιχτης που εκανε μαγκα τον νικολιτς στη λεγκια), τεχνικη λιγα πραγματα, αργος, συγκρισεις με μουσληδες και μιετσελ κλπ ενταξει μονο τα γκολ τον κρατανε ρε παιδι μου...

και ξαναλεω προσωπικα εγω ειμαι υπερ του να φυγει τωρα, γιατι οσο το παιδι τρωει παγκο απο το θυμιο, τοσο χανει την αξια του και ξενερωνει και ο ιδιος, με αποτελεσμα να μην μπορουμε να τον εκμεταλλευτουμε ουτε αγωνιστικα στο τελος...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 16 Ιαν 2018, 18:47

Εγω δεν θελω να φυγει τωρα,γιατι θα χαθουν πολλες απο τις ελπιδες για το πρωταθλημα,μονο στη ρητρα και για κανεναν αλλο λογο.
Η ομαδα καλως η κακως παιζει με αυτον τον τροπο και εχει αυτον τον προπονητη,και εγω να δεχθω οτι τον εχει ξενερωσει ο Λουτσεσκου,τι πρεπει να γινει;
Ειναι τετοιο το μεγεθος του Σερβου που πρεπει να φαγωθει ο προπονητης για να παιζει και στα εκτος,θα μας φερει το πρωταθλημα κατι τετοιο;
Εσυ και οποιοσδηποτε αλλος εχει αντιρησεις για τη μη χρησιμοποιηση του στα εκτος,τι θα κανατε εσεις στη θεση των διοικουντων.
Μηπως ειναι λιγο καυτη η πατατα;
Θεωριες συνομοσιας δε συζηταω,μονο γεγονοντα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 16 Ιαν 2018, 18:52

Re: Μεταγραφές χειμώνα 2017-2018 Ι
Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί Ιαν 16, 2018 6:16 pm

Δε νομιζω οτι οι χαρακτηρισμοι αφορουσαν εσενα,ειμαι ξεκαθαρος πιστευω.
Και ναι ο παιχτης μεχρι τωρα ειναι αψογος και στις δηλωσεις του και μεσα στο γηπεδο.
Αν ομως εχει συμφωνησει οπως γραφουν με αλλη ομαδα ειναι μουλωχτος και πιθανον εχει κανει κωλος τα αποδυτηρια,λεω εγω τωρα.
Πανω σε αυτη τη βαση δεν μιλαμε,οτι δηλαδη ο παιχτης φευγει μιλωντας-συμφωνωντας με αλλη ομαδα;

Όχι Μπάνε...Δεν δέχομαι να συζητήσουμε πάνω σ αυτήν την βάση, γιατί κάτι τέτοιο έχει διαρρεύσει μονάχα απ τους ΑΡΔ και γιατί με την σοβαρότητα που διέπει ως τώρα τον παίχτη, μέσα κι έξω απ το γήπεδο, εγώ δεν το πιστεύω!!!!

Γι αυτό λοιπόν συμφωνώ περισσότερο με τον Σεραφείμ, ότι πάει να αποδομηθεί ο παίχτης και το ίδιο θα πρεπε να κάνεις κι εσύ, αν όντως πιστεύεις όσα γράφεις για την σοβαρότητα του Πρίγιο, γνωρίζοντας καλά τους ΑΡΔ "μας"...

Αν πάλι επιμένεις σε υποθέσεις που προέρχονται από ΑΡΔοσιεύματα, το σέβομαι αλλά δεν ακολουθώ κιόλας...


Edit: Όπως έγραψα και στο topic των μεταγραφών, πριν ξεκινήσει η έντονη συζήτηση που αφορά τον Πρίγιοβιτς:

Χρειάζονται και πολλά λεφτά (αδιάφορο για μένα) και πολλή τύχη για να βρούμε αντάξιο αντικαταστάτη του ΤΩΡΑ...
Ας βρουν λοιπόν τρόπο για να τον κρατήσουν και να τον αξιοποιήσουν καλύτερα, τουλάχιστον ως το καλοκαίρι... :ugeek:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 16 Ιαν 2018, 18:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 16 Ιαν 2018, 18:55

Ρε φιλε καλε,γαλλος ρεπορτερ το εβγαλε οτι συμφωνησε με την Ρεν.
Εσυ με τον stalker πανω σε ποια βαση γραψατε οτι γραψατε;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 18:57

και εγω μπανε μου με γεγονοτα μιλαω...

τα γεγονοτα καλως ή κακως εχουν τον λουτσεσκου στον παγκο του ΠΑΟΚ...τα γεγονοτα επισης δειχνουν τον παραγκωνισμο του πριγιοβιτς απεναντι στον κουλουρη...ο παραγκωνισμος φερνει και δικαιολογημενα "ξενερωμα" (γεγονος το οποιο φαινεται και απο τις αντιδρασεις και τις δηλωσεις του παιχτη) το οποιο λογικα κοστιζει και αγωνιστικα...ο παραγκωνισμος επισης φερνει και πτωση της αξιας του παιχτη...

ολα αυτα γεγονοτα ειναι, οχι εικασιες οπως μια ενδεχομενη προταση της ρεν...

αρα για μενα η πωληση ισως ειναι ιδανικο σεναριο, ασχετα που η πεποιθηση μου ειναι οτι τετοιον επιθετικο ο ΠΑΟΚ δεν ξαναειχε...

το τρομακτικο σεναριο, ειναι οτι οι υπευθυνοι του ΠΑΟΚ θα πρεπει να φερουν επιθετικο...τρομακτικο πραγματικα, αν σκεφτει κανεις τα κατορθωματα τους μεχρι σημερα στα μεταγραφικα ζητηματα...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 16 Ιαν 2018, 19:09

obanebane έγραψε:Ρε φιλε καλε,γαλλος ρεπορτερ το εβγαλε οτι συμφωνησε με την Ρεν.
Εσυ με τον stalker πανω σε ποια βαση γραψατε οτι γραψατε;

Έκανα "Edit" πιο πάνω και ελπίζω να σε καλύπτω, συμπληρώνοντας ότι πήρα αφορμή απ τα δημοσιεύματα, τα οποία αφορούν μόνο την "βελτιωμένη" πρόταση της Ρεν στον Π.Α.Ο.Κ., αυτήν μετά το Not for sale του Γιώργη Σαββίδη!!!!

Αυτό, γιατί η Ρεν έχει δικαίωμα να μιλάει με την διοίκηση του Π.Α.Ο.Κ., αλλά όχι με τον παίχτη δίχως την άδεια της!!

Όλα τα υπόλοιπα ΑΡΔοσιεύματα, που ξεκίνησαν απ αυτήν την πρόταση, επαναλαμβάνω ότι δεν τα πιστεύω διόλου!!!


Υ.Γ. Συμφωνούμε μάλιστα ότι ακόμα κι ο ίδιος να θέλει να φύγει τώρα, αυτό πρέπει να γίνει ακριβώς στην ρήτρα!!!!
Αλλιώς ας βρεθεί η χρυσή τομή μεταξύ παίχτη-προπονητή-διοίκησης, να τον εκμεταλλευτούμε σωστά για την ομάδα!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 16 Ιαν 2018, 19:12

Διαψευση του Γ.Σαββιδη για Πριγιοβιτς, μεσω Ινστα στορι με σκρινσοτ του δημοσιευματος οτι συμφωνησε με Ρεν ο παικτης και αναρωτουμενος ο Γιωργος

"Aληθεια; Πειτε και σε μας τις λεπτομερειες"
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 16 Ιαν 2018, 19:16

Ο Κουλουρης εχει παιξει αρχης γενομενης απο τον αγωνα με τον Πανιωνιο αρχικη 11αδα στα εκτος εδρας παιχνιδια 60-65 λεπτα.
Αυτα ειναι τα γεγονοντα,καμια θεση δε του εχει φαει.
Αλλο ενα γεγονος ειναι οτι απο το ματς με τον Πανιωνιο και μετα,εκτος εδρας εχουμε μια ισοπαλια και τρεις νικες με τερματα 9-2.
Πριν τον πανιωνιο με βασικο τον πριγιοβιτς ειχαμε εκτος τρεις ισοπαλιες και δυο ηττες με τερματα 1-3,σε πεντε ματς ενα γκολ υπερ.
Αυτα ειναι τα νουμερα και τα γεγονοντα.
Εγω δεν πιστευω πολυ στα νουμερα αλλα στη λειτουργια της ομαδας,απλα επειδη ολοι μιλατε με αριθμους ειπα να το κανω και εγω.
Ναι η ομαδα στην αρχη ηταν αδουλευτη στη πορεια αλλαξε αυτο και μπλα μπλα μπλα,βρηκε τροπο να παιρνει η ομαδα εκτος εδρας νικες;εμενα αυτο μου αρκει.
Η ομαδα να κερδιζει και τιποτα αλλο δε με νοιαζει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 17 Ιαν 2018, 12:09

goran 64 έγραψε:
obanebane έγραψε:Ρε φιλε καλε, γαλλος ρεπορτερ το εβγαλε οτι συμφωνησε με την Ρεν.
Εσυ με τον stalker πανω σε ποια βαση γραψατε οτι γραψατε;

Έκανα "Edit" πιο πάνω και ελπίζω να σε καλύπτω, συμπληρώνοντας ότι πήρα αφορμή απ τα δημοσιεύματα, τα οποία αφορούν μόνο την "βελτιωμένη" πρόταση της Ρεν στον Π.Α.Ο.Κ., αυτήν μετά το "Not for sale" του Γιώργη Σαββίδη!!!!

Αυτό, γιατί η Ρεν έχει δικαίωμα να μιλάει με την διοίκηση του Π.Α.Ο.Κ., αλλά όχι με τον παίχτη δίχως την άδεια της!!

Όλα τα υπόλοιπα ΑΡΔοσιεύματα, που ξεκίνησαν απ αυτήν την πρόταση, επαναλαμβάνω ότι δεν τα πιστεύω διόλου!!!


Υ.Γ. Συμφωνούμε μάλιστα ότι ακόμα κι ο ίδιος να θέλει να φύγει τώρα, αυτό πρέπει να γίνει ακριβώς στην ρήτρα!!!!
Αλλιώς ας βρεθεί η χρυσή τομή μεταξύ παίχτη-προπονητή-διοίκησης, να τον εκμεταλλευτούμε σωστά για την ομάδα!

Τετ α τετ Λουτσέσκου με τον... θυμωμένο Πρίγιοβιτς!
Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018 10:15...
Από metrosport.gr:

Γεμάτη από κάθε άποψη ήταν η χθεσινή μέρα στο ασπρόμαυρο ρεπορτάζ σε ότι αφορά τον Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς.

Από την μια το ενδιαφέρον της Ρεν και tweet Γάλλου δημοσιογράφου που υποστήριζε ότι ο παίκτης τα έχει βρει σε όλα με τη γαλλική ομάδα για συμβόλαιο 2,5 ετών και από την άλλη το τετ α τετ που είχε ο ποδοσφαιριστής με τον Ραζβάν Λουτσέσκου.

Η «Μ» είχε αναδείξει την επομένη του αγώνα στην Κέρκυρα τον εκνευρισμό του παίκτη που με το τελευταίο σφύριγμα έφυγε γρήγορα για τα αποδυτήρια αποφεύγοντας να ακολουθήσει τους συμπαίκτες του στην ασπρόμαυρη κερκίδα. Αυτό το αντιλήφθηκε και ο Λουτσέσκου για αυτό το λόγο πριν τη χθεσινή προπόνηση ο Σέρβος πέρασε το κατώφλι του γραφείου του προπονητή και είχαν μια ειλικρινή κουβέντα.

Φυσικά δεν διέρρευσε το περιεχόμενο της συζήτησης αλλά κατά τη διάρκεια της προπόνησης ο Πρίγιοβιτς ήταν ευδιάθετος, περισσότερο από κάθε άλλη φορά το τελευταίο χρονικό διάστημα προφανώς διότι αντιλήφθηκε ότι χαίρει της εκτίμησης του προπονητή του που αναγνωρίζει πόσο πολύτιμος είναι για την ομάδα.

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018 10:58


Από metrosport.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Λουτσέσκου Πρίγιοβιτς

.................................................................................
Λες τελικά να μας διαβάζουν βρε Μπάνε (και Σεραφείμ) και να θέλουν να μας καθησυχάσουν τα ΑΡΔάκια? :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 17 Ιαν 2018, 14:09

Οτι μας διαβαζουν σιγουρο,οτι τα ρεπορταζ τους βγαινουν απο εδω μεσα με τα νεα που δινουν καποια παιδια κατα καιρους αλλα και μεσα απο τις ανησυχιες που διατυπωνουμε για την ομαδα σιγουροτατο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 18 Ιαν 2018, 08:59

Το PNG αναφέρει ότι ενδιαφέρονται για Μυστα οι ΠΑΟ, Απόλλων Σμ και Πανιώνιος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89889
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Πέμ 18 Ιαν 2018, 11:48

obanebane έγραψε:Ο Κουλουρης εχει παιξει αρχης γενομενης απο τον αγωνα με τον Πανιωνιο αρχικη 11αδα στα εκτος εδρας παιχνιδια 60-65 λεπτα.
Αυτα ειναι τα γεγονοντα,καμια θεση δε του εχει φαει.
Αλλο ενα γεγονος ειναι οτι απο το ματς με τον Πανιωνιο και μετα,εκτος εδρας εχουμε μια ισοπαλια και τρεις νικες με τερματα 9-2.
Πριν τον πανιωνιο με βασικο τον πριγιοβιτς ειχαμε εκτος τρεις ισοπαλιες και δυο ηττες με τερματα 1-3,σε πεντε ματς ενα γκολ υπερ.
Αυτα ειναι τα νουμερα και τα γεγονοντα.
Εγω δεν πιστευω πολυ στα νουμερα αλλα στη λειτουργια της ομαδας,απλα επειδη ολοι μιλατε με αριθμους ειπα να το κανω και εγω.
Ναι η ομαδα στην αρχη ηταν αδουλευτη στη πορεια αλλαξε αυτο και μπλα μπλα μπλα,βρηκε τροπο να παιρνει η ομαδα εκτος εδρας νικες;εμενα αυτο μου αρκει.
Η ομαδα να κερδιζει και τιποτα αλλο δε με νοιαζει.


Συμφωνω απολυτα σε ολα..
Και να συμπληρωσω οτι στην προσπαθεια μας να υποστηριξουμε τον Πριγιο αποδομουμε τον Κουλουρη και τον προπονητη που τον χρησιμοποιει επειδη και καλα δεν εχει προσωπικα νουμερα
Ε αδιαφορω για τα νουμερα του καθε Κουλουρη. Τα νουμερα της ομαδας με ενδιαφερουν κι αυτα ειναι καλα με τον Κουλουρη οποτε καλα κανει και παιζει.
Δηλαδη αν στο επομενο εκτος ξεκινησει ο Πριγιο και φερουμε παλι κανα 0-0 θα φταιει ο Λου τα αστρα ο αναδρομος ερμης και η κακη μας η μοιρα και οχι το οτι ο Πριγιο δεν βοηθαει ιδιαιτερα εκτος (και οχι μονο φετος)
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Πέμ 18 Ιαν 2018, 11:55

Οπως καλα κανει και παιζει και ο Πασχαλακης αντι του Ρει και ο Μαλεζας αντι του ζαμπρανο και ο Λημνιος και και και
ακομα και τον καφετζη της γειτονιας να βαλει μεσα αν με αυτον νικαμε καλα θα κανει να τον βαλει
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Αποχωρήσεις & συζήτηση περί πιθανών πωλήσεων παικτών

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 18 Ιαν 2018, 14:15

ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ:

ΙΝΠΑΟΚ

Ανεξάρτητα από την αρνητική έκβαση της υπόθεσης του Ροντρίγκο Μολέδο, συνεχίζονται οι συζητήσεις μεταξύ ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκού για τους Εργκούς Κάτσε, Δημήτρη Κωνσταντινίδη και Γιάννη Μυστακίδη.

Οι πράσινοι θέλουν να εντάξουν στο ρόστερ τους με τη μορφή δανεισμού τους τρεις νεαρούς ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου παρά το ναυάγιο στη συμφωνία για Μολέδο.

Τις επόμενες ημέρες αναμένεται να κλείσουν οριστικά οι συγκεκριμένες υποθέσεις με τους ανθρώπους των δύο ομάδων να βρίσκονται σε ανοιχτή επικοινωνία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89889
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες