Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 01 Αύγ 2014, 01:24

Ρώτα τον χοντρό και τον μποροθρήνο.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 01 Αύγ 2014, 01:36

ace79grpaok έγραψε:
che4 έγραψε:Εγω παντως δεν ανησυχω για μεταγραφες και μαυτους που εχουμε τώρα ανετα βγαινουμε τριτοι

Κυπελλο ετσι κι αλλιως θα παρει η κουλα για να παιξει ευρωπη πρωταθλημα ο μπουλης και δευτερος ο τουιτι γαι να κανει πλατες στο κυβερνων κομμα του θζ αρα ο πιο υψηλος στοχος ειναι η τριτη θεση αυτο το ξερει ο ιβαν επομενως γιατι να χωσει για παιχταραδες καλα ειναι και ετσι αφου παραπανω δε μας αφηνουν να παμε


tωτε ρε τσε φιλε μου δεν το κλεινουμε το θρεντ και γενικοτερα τα μαγαζι να παμε για τσιπουρα? :evil:

Τώρα μάλιστα! Τώρα ναι!
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 01 Αύγ 2014, 01:38

barlow4 έγραψε:τον αγχωνουν τα χρεη και τα παγωμενα που θα σκασουν απο σεπτεμβρη?
τον αγχωνει μην επαναληφθει η περσινη αλογιστη σπαταλη και η αντιστοιχη χασουρα?
οτι και να ειναι ειναι η χειροτερη μεταγραφικη περιοδος που εχω ζησει.δεν υπαρχει το φετινο καψονι.
σαν τα τζανκια η φαση.φιλαρακι εχεις εναν παπα?δωσε ρε λιγο παπα τι θα παθεις.δεν ειμαι τζανκης.α γ@μησου τσιπη καργι@λη.

:lol:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 01 Αύγ 2014, 02:12

pyrgioths έγραψε:ποτε μου δεν θα καταλαβω γιατι δεν πηραμε τον ελευθερο μπαντιμπαγκα και τον πηρε η τριπουλη.................
:? :roll: :|



Εκεί που διαβάζω tosts για Σαββίδη, να κι ένα tost για μεταγραφή!
Το πρώτο πράγμα που με ήρθε στο νου ήταν να πω ότι είσαι off-topic, μετά ξανακοίταξα τον τίτλο... :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Παρ 01 Αύγ 2014, 02:17

obanebane έγραψε:
Mapogo έγραψε:Κ γιατί δεν έδιωξε ?

Τυχαίο ?



Δε διαφωνω,εγω δεν θεωρω αποτυχημενη τη θητεια Ζαγορακη, εχω γραψει απιστευτα σεντονια εδω μεσα με τη γνωμη μου για την εποχη Ζαγορακη.
Η αληθεια ομως ειναι οτι η ομαδα δημιουργησε χρεη την εποχη της θητειας του, για καποιους εκλεψε για μενα και για αρκετους ακομα οχι αυτο δε παυει ομως να τον κανει κακοδιαχειριστη.


Ναι ρε φίλε ... κάτι "είδε" κ τους κράτησε ...

Να ηρεμήσουμε λιγάκι ίσως ?

Τα καλύτερα είναι μπροστά μας
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Παρ 01 Αύγ 2014, 02:30

Επειδη αναφερθηκε απο καποιους παραπανω.

Μακαρι να χτιζουμε ομαδα. Και ειμαι απο τους πρωτους που ειπαν πως φετος αλλαξε η πολιτικη στις μεταγραφες. Τα μεταξωτα βρακια θελουν και επιδεξιους λοκους. Δεν παει ο Κατσικας με το Νατχο. Δεν ταιριαζει ο Σπυροπουλος με το Στοχ. Μακαρι εστω και αργα ο Σαββιδης να καταλαβε πως οι ομαδες χτιζονται και δεν αγοραζονται. Μακαρι να μας βγουν οσο το δυνατον περισσοτεροι απο τους πιτσιρικαδες της Κ20. Αυτο θελω να δω.

Εχω εμπιστοσυνη στον Αγγελο. Εχω διαθεση για υπομονη αρκει να βλεπω καθε χρονο να γινεται ενα μικρο βημα μπροστα και οχι αυτο το ραβε ξηλωνε καθε καλοκαιρι. Θελω να αποκτησω σημεια ανφορας και κορμο. Παιχτες με αποψη και βαρυτητα γνωμης που θα μπορουν να πουν τα καθεκαστα (βλεπε Κλαους) και οχι μισθοφορους των 6 μηνων και του οσα πανε και οσα ερθουν. Παιχτες που θα γειωνουν αλλες ομαδες για να ερθουν να υπογραψουν τριετες σε μενα και οχι παιχτες που θα με εχουν στο σταντ μπαι μπας και βρουν κατι καλυτερο.

Δεν τα λεω ειρωνικα.

Και κατι σχετικο με το φορουμ. Το να λες την αποψη σου ακομα και αν γκρινιαζεις ειναι υγιες. Το να κραζεις να χαρακτηριζεις και να ειρωνευεσαι την αποψη του αλλου ειναι πραγματικα νοσηρο.

Αυτα και φιλικα προς ολους.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 01 Αύγ 2014, 06:15

Swordfire έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:Δηλαδή χωρίς τον ΠΑΟΚ δεν μπορούσε να κάνει τις αγορές που αναφέρεις?
Δεν έγινε διαγωνισμός ή δολοφόνησε τους ανταγωνιστές του?
Ξέρεις κάτι παραπάνω?
Μήπως είσαι απλώς ένας γνήσιος εξυπνακιστής?


Αντε ας ανακαλυψουμε και την αμερικη...
Δηλαδη ο Ιβαν απο μικρο παιδι που ηταν στα σοβιετ ειχε το γηπεδο στο συντριβανι πανω απο το κρεβατι του...
Ναι, φολα παοκτζης απο μωρο παιδι, παοκ θρησκεια και στην σιβηρια φωναζε...
Ο ΠΑΟΚ για τον ιβαν ηταν(και ειναι ακομα) η πορτα για μπιζνες στο ελλαδισταν.
Δεν ειναι τυχαιο οτι αρχισε απο εδω και μετα επεκταθηκε σε ολα τα υπολοιπα.

Αλλα αντι άλλα της Παρασκευής το γάλα
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 01 Αύγ 2014, 06:45

obanebane έγραψε:
Mapogo έγραψε:Κ γιατί δεν έδιωξε ?

Τυχαίο ?



Δε διαφωνω,εγω δεν θεωρω αποτυχημενη τη θητεια Ζαγορακη, εχω γραψει απιστευτα σεντονια εδω μεσα με τη γνωμη μου για την εποχη Ζαγορακη.
Η αληθεια ομως ειναι οτι η ομαδα δημιουργησε χρεη την εποχη της θητειας του, για καποιους εκλεψε για μενα και για αρκετους ακομα οχι αυτο δε παυει ομως να τον κανει κακοδιαχειριστη.

δεν νομιζω οτι ηταν αυτο το θεμα.με παθητικο εκλεισε τη χρονια και ο ιβαν και μαλιστα εχοντας και μια μαρια με το κομπιουτερακι στο χερι πισω απο καθε εξοδο.προφανως και θα πεσεις εξω.αλλωστε το ανοιγμα ακομα και 5 μυρια να ηταν δεν ηταν τπτ τρελο.και το ξαναλεω..το ανοιγμα.οχι χρεη προς παικτες κλπ.εκει ειναι χρεος.μπορεις να εχεις ανοιγμα χωρις να χρωστα τπτ σε τριτους.σε τριτους δε χρωστουσε ο ΠΑΟΚ.τουλαχιστον οχι κατι σοβαρο η επικινδυνο.εκει τα πηγε μια χαρα.
ο ζαγορακης απο καποια φαση κ μετα αρχισε να ενδιδει σε πιεσεις και να κανει υπογεια διαχειριση.ειναι αλλο πραγμα να ξερει ο κοσμος οτι κοιταξτε να δειτε ο ταδε που εχει δωσει τοσα φραγκα θα του κανω διευκολυνση και αλλο πραγμα να το μαθαινεις κατοπιν εορτης κ αφου εχει φυγει.εκει μπαινουν πονηρες σκεψεις στο μυαλο.αυτη η τεστοστερονη τον εφαγε.αρα ως προς αυτο ηταν τελειως αποτυχημενη η περιοδος διαχειρισης του.κακοδιαχειριστη εγω δεν τον λεω.μουλωχτο και χεστη τον λεω και ειναι χειροτερο προφανως.
σορυ για το οφτοπικ.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Παρ 01 Αύγ 2014, 07:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό adam04 » Παρ 01 Αύγ 2014, 06:53

ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ που προκαλει ΑΗΔΙΑ



ον τοπικ...Αυτος απο την Μαγιορκα καλος ειναι?
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 01 Αύγ 2014, 07:27

Στις μεταγραφές δεν έχει σημασία να χαρείς όταν έρθει ένα παίκτης, αλλά να λυπάσαι όταν έρθει η ώρα να φύγει

Στάλθηκε από το GT-N8000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 01 Αύγ 2014, 08:10

Φτάνει με τα οφτοπικ...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό rou » Παρ 01 Αύγ 2014, 09:15

obanebane έγραψε:
Mapogo έγραψε:Κ γιατί δεν έδιωξε ?

Τυχαίο ?



Δε διαφωνω,εγω δεν θεωρω αποτυχημενη τη θητεια Ζαγορακη, εχω γραψει απιστευτα σεντονια εδω μεσα με τη γνωμη μου για την εποχη Ζαγορακη.
Η αληθεια ομως ειναι οτι η ομαδα δημιουργησε χρεη την εποχη της θητειας του, για καποιους εκλεψε για μενα και για αρκετους ακομα οχι αυτο δε παυει ομως να τον κανει κακοδιαχειριστη.



Ε οχι και δεν εκανε κακοδιαχειριση ρε συ.. Βασικα να σου απλα τι πιστευω.
Ο Ζαγορακης πηρε ενα ρισκο . Ειδε οτι ο κοσμος τον στηριζει στο μεγιστο και τα εισιτήρια διαρκείας φευγαν σαν τρελα και αποφασισε να αγορασει παικτες με τον κινδυνο οτι θα εμπαινε μεσα οικονομικα , αλλα με την ελπιδα οτι αυτη η επενδυση που εκανε σε παικτες , θα του επεφερε 2 κυπελλα και ενα πρωταθλημα.. Δεν ηθελε και παρα πολυ για να τα καταφερει.. Απλα τοτε λειτουργησαν αλλα πραγματα (δεν ξερω , ισως μονοι μας βγλααμε τα ματια μας και φαγαμε τα μουτρα μας..) παντως το σιγουρο ειναι οτι αν αυτη η ομαδα των 2 χρονων εκεοινων επαιρνε 1 η 2 τιτλους, τοτε θα τον αποθεωναμε τον ζαγορακη.. Δυστηχως δεν εγινε αυτο , και εμεινε μονο η ταμπελα του αποτυχημενουν και κακοδιαχειριστη..

Στα μεταγραφικα τωρα για να πουμε και τιποτα ον τοπικ..
Βλεπω η τσελσι εδωσε δανεικο τον Gael Kakuta (αριστερο εξτρεμ) στην ραγιο βαγιεκανο.. Δηλ σε εμας που παιζουμε και ευρωπη δεν θα μπορουσε να ερθει? γενικα κοιταω μεταγραφες αλλων ομαδων που κλεινουν καλα παικτακια και απο καλες ομαδες (ενω ι ιδιες ειναι χειροτερες απο μας) και λεω , ρε γαμωτο και μεις θα μπορουσαμε να τους παρουμε αυτους..
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό klainmein » Παρ 01 Αύγ 2014, 09:19

rou έγραψε:Στα μεταγραφικα τωρα για να πουμε και τιποτα ον τοπικ..
Βλεπω η τσελσι εδωσε δανεικο τον Gael Kakuta (αριστερο εξτρεμ) στην ραγιο βαγιεκανο.. Δηλ σε εμας που παιζουμε και ευρωπη δεν θα μπορουσε να ερθει? γενικα κοιταω μεταγραφες αλλων ομαδων που κλεινουν καλα παικτακια και απο καλες ομαδες (ενω ι ιδιες ειναι χειροτερες απο μας) και λεω , ρε γαμωτο και μεις θα μπορουσαμε να τους παρουμε αυτους..



Τόσα χρόνια "προεργασίες" για τα μεταγραφικά κάνει ο Βρύζας και μόνο φέτος με τον ΜΑΚ πήρες ένα τέτοιο παικτάκι και όλοι οι άλλοι χάνονται...Αλλά ξέρω, φταίει ο Ιβάν...Δηλαδή ρε φούστη μου, κοτζάμ γαϊδούρι ο ΖΒ δεν μπορεί να πει "Ρε αφεντικό δε γίνεται έτσι δουλειά, χάνουμε τον έναν παίκτη μετά τον άλλον..." ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΤΕ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΤΟΥ ΒΡΥΖΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...Τι είναι, άβουλα όντα, μαριονέτες, πιόνια ΤΙ ΣΚΑΤΑ;
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό Black_White_Heart » Παρ 01 Αύγ 2014, 09:20

Ελα και ενα ον τοπικ, η Σαλκε δίνει τον Παπαδόπουλο δανεικό λέει η Bild ( άρα και το ινπαοκ [FACE WITH TEARS OF JOY])
Εδω και τωρα ισονομια στον Π.Α.Ο.Κ ρε νιαμου...
Black_White_Heart
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:42
Τοποθεσία: Γερμανια

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2014 II

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 01 Αύγ 2014, 09:28

Στη λεβερκουζεν λεει ομως.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 3 επισκέπτες