Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:04

Μαυρο Χιονι έγραψε:
Mauricio-8- έγραψε:Θέμα χρόνου να τελίωσει και του Ελ καντουρι!

Ανανέωση;

χαχαχαχα ναι στην Πάρμα και τον Πάω και αεροδρόμιο αν θέλει!
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:18

sourmenetes έγραψε:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Ω ρε και να είχα διακόσια πενήντα χιλιάρικα, πωπωπωπωπω τι θα έκανα!

Για πες...

Εμενα παντως κατι γρηγορο δε μου ερχεται..

Σουρμε όταν υπογράψει ο Κροάτης άνοιξε εσύ τοπικ, μήπως και γυρίσει το κουμπί με τον παίκτη. Ήδη έχει αποτύχει στα μάτια μας
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:19

Οποίοι λέτε μην ανησυχούμε για τον εγγονό του Γκμοχ αφού το έγραψε ο Κοντογιωργακης να σας επυνθυμυσω
και τι έγραψε για Πριγιοβιτς ;( Not for sale)
Η με μολεντο κουρμπελη ( νομίζω μετά και από αυτά είχε αλλάξει /σβήσει το ινστα)

Η να σας φέρω στο μυαλό την περίπτωση του Βραζιλιάνου Ματέους που είχε έρθει για ιατρικά ;

Όταν ανακινηθεί ,μόνο τότε έχει τελειώσει
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:19

Black--4 έγραψε:Οσο περνανε οι μερες ο κουλουρης με μοιαζει ολο και ποιο πολυ στον μπατιστουτα


Και ο Μαντσον με Μακελελε
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:25

Ευχάριστα τα νέα!

Από sfina.gr: Από τα πιο σημαντικά ζητήματα αποτελούν για τον ΠΑΟΚ και τον Ράζβαν Λουτσέσκου, η παραμονή του Εβγέν Σάκχοβ και του Ομάρ Ελ Καντουρί.
Στον Δικέφαλο δεν σκοπεύουν να παραχωρήσουν κανέναν από τους δύο παίκτες που θεωρούνται βασικοί μετά από απαίτηση του Ραζβάν Λουτσέσκου.
Ο Ρουμάνος τεχνικός ήταν αυτός που στις συζητήσεις που είχε με τον Γιώργο Σαββίδη ξεκαθάρισε ότι δεν θέλει να έχει κάποια νέα απώλεια στο ρόστερ, μετά από αυτή του Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς.
Για αυτόν τον λόγο ο ΠΑΟΚ είπε "όχι" στην πρόταση της Βίντι για τον Εβγέν Σάκχοφ, ενώ το ίδιο θα κάνει και αν έρθει κρούση από την Πάρμα για τον Ελ Καντουρί.
Όπως είναι γνωστό το συμβόλαιο του Σάκχοφ τελειώνει το καλοκαίρι, με την Βίντι να δείχνει ενδιαφέρον για την απόκτηση του, ωστόσο ο Ουκρανός θα παραμείνει μέχρι το καλοκαίρι στον ΠΑΟΚ.
Σύμφωνα με όσα αποκάλυψε ο Γιώργος Σαββίδης, συζητώντας με φίλους του Δικέφαλου στο Instagram, ο Γιόζιπ Μίσιτς δεν θα είναι ο μοναδικός χαφ που θα αποκτηθεί το Γενάρη.

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/1536 ... llos-mesos
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:26

Sera4 έγραψε:εχω την γυναικα μου...η γυναικα μου εχει στο ψυγειο 10 κιλα χοιρινο...εχω πηξει να τρωω χοιρινο, για να τελειωσει...την στελνω στο κρεοπωλη για κρεατα μπας και δουμε λιγη ποικιλια στη ζωη μας...

Γυναικα: "Τι καλο εχουμε σημερα?"
Κρεοπωλης: "Τα παντα εχουμε κυρια μου, εχουμε εξαιρετικα κοτοπουλα ελευθερας βοσκης, εχουμε μοσχαρακι ντοπιο δικο μας οχι τιποτα βουλγαρικα επικινδυνα, εχουμε πολυ ωραιο κιμα να σας τον κανω και λουκανιδκα αν θελετε κλπ κλπ κλπ "
Γυναικα: "Α παρα πολυ ωραια ολα, θα μου βαλετε μισο κιλο χοιρινο?"


Αν στη πολυκατοικία σου έχουν πήξει στις φακές και στα νεροζούμια , ίσως είσαι τυχερός που τρως κάθε μέρα χοιρινό.
Για ποικιλία μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ , https://www.argiro.gr/recipe-category/xoirino/page/7/, παράλληλα ελπίζοντας ότι την επόμενη φορά ο χασάπης θα σου έχει κάτι καλύτερο.

Μια άλλη εναλλακτική είναι η απεργία πείνας μέχρι να μπει και λίγο κοτοπουλάκι στο σπίτι.

Σίγουρα πιο δραστικό είναι να αλλάξεις είτε τη γυναίκα σου , είτε το χασάπη... ότι είναι πιο εύκολο !

Τέλος , ένα πολύ διδακτικό πείραμα θα ήταν τις επόμενες φορές να στείλεις τη γυναίκα σου στο χασάπη με άδειο πορτοφόλι ... που θα το ανοίγει και αντί για 50ρικά θα έχει κέρματα και αντί για πιστωτική που της δίνεις τώρα θα βλέπει η γυναίκα τις τηλεκάρτες που είναι ξεχασμένες εκεί από το 2000.
Τελευταία επεξεργασία από giapas και Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:31, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Tupac » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:27

Στο repress.gr έχει μια ωραία ανάλυση για τα χαρακτηριστικά του Misic
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:43

giapas έγραψε:
Sera4 έγραψε:εχω την γυναικα μου...η γυναικα μου εχει στο ψυγειο 10 κιλα χοιρινο...εχω πηξει να τρωω χοιρινο, για να τελειωσει...την στελνω στο κρεοπωλη για κρεατα μπας και δουμε λιγη ποικιλια στη ζωη μας...

Γυναικα: "Τι καλο εχουμε σημερα?"
Κρεοπωλης: "Τα παντα εχουμε κυρια μου, εχουμε εξαιρετικα κοτοπουλα ελευθερας βοσκης, εχουμε μοσχαρακι ντοπιο δικο μας οχι τιποτα βουλγαρικα επικινδυνα, εχουμε πολυ ωραιο κιμα να σας τον κανω και λουκανιδκα αν θελετε κλπ κλπ κλπ "
Γυναικα: "Α παρα πολυ ωραια ολα, θα μου βαλετε μισο κιλο χοιρινο?"


Αν στη πολυκατοικία σου έχουν πήξει στις φακές και στα νεροζούμια , ίσως είσαι τυχερός που τρως κάθε μέρα χοιρινό.
Για ποικιλία μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ , https://www.argiro.gr/recipe-category/xoirino/page/7/, παράλληλα ελπίζοντας ότι την επόμενη φορά ο χασάπης θα σου έχει κάτι καλύτερο.

Μια άλλη εναλλακτική είναι η απεργία πείνας μέχρι να μπει και λίγο κοτοπουλάκι στο σπίτι.

Σίγουρα πιο δραστικό είναι να αλλάξεις είτε τη γυναίκα σου , είτε το χασάπη... ότι είναι πιο εύκολο !

Τέλος , ένα πολύ διδακτικό πείραμα θα ήταν τις επόμενες φορές να στείλεις τη γυναίκα σου στο χασάπη με άδειο πορτοφόλι ... που θα το ανοίγει και αντί για 50ρικά θα έχει κέρματα και αντί για πιστωτική που της δίνεις τώρα θα βλέπει η γυναίκα τις τηλεκάρτες που είναι ξεχασμένες εκεί από το 2000.


Ποια Αργυρω ρε Γιαπα;

Ψαξτε εδω για χοιρινο.
https://akispetretzikis.com/el

Υποστηριζει τον Ο Α.Ρ.Η.Σ. ο Ακης αλλα τι να κανουμε...
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:44

Μαυρο Χιονι έγραψε:Σουρμε όταν υπογράψει ο Κροάτης άνοιξε εσύ τοπικ, μήπως και γυρίσει το κουμπί με τον παίκτη. Ήδη έχει αποτύχει στα μάτια μας


το προβλημα νομιζω ειναι βαθυτερο, εχει να κανει με τον συμπαθη μοντ που ανοιξε το παρον τοπικ και ο οποιος εμπλεκεται και στις περσινες "μεταγραφες" του Ιανουαριου - Ζεβεδαιος, Μουλεν Μιχογεβιτς :mrgreen:
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:46

Ποιος ειχε ανοιξει Σορλεν και Λινο;

Αυτος να τα ανοιξει ολα.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:47

DimitrisS έγραψε: [.......]

Ποια Αργυρω ρε Γιαπα;

Ψαξτε εδω για χοιρινο.
https://akispetretzikis.com/el

Υποστηριζει τον Ο Α.Ρ.Η.Σ. ο Ακης αλλα τι να κανουμε...

ξεστραβωθειτε.
ακους εκει ακης..
https://www.almazankitchen.com/
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:50

το ότι ήταν τώρα να μας αποχαιρετήσει ΚΑΙ ο Σάχοβ με ξεπερνάει.
Περί Καντουρί, ναι μεν ακριβός για την προσφορά, αλλά 20 γαμημένα κωλοπαιχνίδια μείνανε. Ας παέι στο καλό το καλοκαίρι.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 17 Ιαν 2019, 11:59

tasso85 έγραψε:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Σουρμε όταν υπογράψει ο Κροάτης άνοιξε εσύ τοπικ, μήπως και γυρίσει το κουμπί με τον παίκτη. Ήδη έχει αποτύχει στα μάτια μας


το προβλημα νομιζω ειναι βαθυτερο, εχει να κανει με τον συμπαθη μοντ που ανοιξε το παρον τοπικ και ο οποιος εμπλεκεται και στις περσινες "μεταγραφες" του Ιανουαριου - Ζεβεδαιος, Μουλεν Μιχογεβιτς :mrgreen:


Γκουχου :roll:
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10239
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 17 Ιαν 2019, 12:06

Είδα το βιντεάκι του Ιωσήφ στο repress ... και γαμ@ τα δίδυμα θα κάνει με το Μουλέν στο κέντρο μας του χρόνου !!! :lol: :lol:
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 17 Ιαν 2019, 12:23

οι ιταλοι το δινουν τελειωμενο για τζενοα,για να δουμε ...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες