Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:41

BlackBlockAttack έγραψε:
desperando έγραψε:Αυτό που το έχουμε δέσει σχοινί κορδόνι ότι παρακαλάμε τον βερμπλουμ και ότι δεν υπάρχει εναλλακτική...ας το κοιτάξουμε λίγο.

Επειδή κατι γράφουν τα αρδ δεν πάει να πει ότι ισχύει


Του εχουμε κανει προταση εδω και 2 μηνες?
-Ναι
όπως πιθανών και καμιά δεκαριά άλλους παίκτες

Θεωρητικα θα ειναι το μεγαλυτερο συμβολαιο που εχεις?
-Πιθανον
αν κλείσει μπορεί.
Πόσες πιθανότητες υπάρχουν όμως αυτή τη στιγμή να κλείσει?


Εχουμε αποσυρει το ενδιαφερον οσο αυτος μοστραρει την προταση μας σε διαφορες ομαδες? μπορεί ναι ... μπορεί και όχι. Δεν θα βγάλουν δα και ανακοίνωση αν πλέον δεν ασχολουμαστε
-Δεν εχω ακουσει/διαβασει η να εχει βγει διαρροη απο την παε οτι εχουμε αποσυρει το ενδιαφερον μας
από ποιους να ακούσεις και από ποιους να διαβάσεις?
Πότε ήταν η τελευταία φορά που κάποιος αρδ που αυτοαποκαλείται ρεπόρτερ ΠΑΟΚ έκανε πραγματικη δημοσιογραφική έρευνα?


Εναλλακτικη πιθανον να υπαρχει αλλα οτι τον περιμενουμε ποτε θα τελειωσει τις διακοπες του και θα αποφασισει μαλλον ειναι αληθεια... είναι εικασία που όντως μπορεί να αποδειχθεί σωστή, αλλά μπορεί και όχι.
Αυτή τη στιγμή πάντως δεν μπορούμε να βαφτίζουμε τις εικασίες μας... αλήθειες
.


Υγ τζος κατι πήρε το αφτί μου αλλά όχι κατι σίγουρο και όχι από την δική μας πλευρά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:48

BlackBlockAttack έγραψε:
goran 64 έγραψε:
BlackBlockAttack έγραψε:Εαν παει κανας Βερνμπλουμ στον γαυρο θα μας φταιει ο παικτης η γυναικα του η ο ΠΑΟΚ που εδω και 2 μηνες παρακαλαει τον παικτη λες και με τα λεφτα που δινει δεν μπορει να βρει τουλαχιστον ισαξιο παικτη..... :evil:

Μωρέ για το αν πάει αυτό το Σουηδικό καδρόνι στον gay ούτε που θα ψάξω το ποιος φταίει, ενθυμούμενος ειδικά κι εκείνη την τρολιά που τους είχε παίξει ο Άρνεσεν, με κείνον τον "απίθανο" (για την τότε εποχή) Φιμπόγκασον... :P

Το ζήτημα είναι να μην μας κατσικωθεί μετά εδώ κανένας χαφ "τύπου" (αξίας) Τιάμ ή "μπαμ" τύπου Μπέρμπα... :roll:


Συμφωνω για το κατσικωμα αλλα βγαλε μια διαρροη οτι δεν ενδιαφερεσαι αλλο και ας ερθει αυτος καποια στιγμη να ξανα ρωτησει εαν ισχυει η προταση....Μη την αφηνεις και σερνεται...

Αχ αχ αχ...Δεν με "πιάνεις"... :D
Για τον Φιμπόγκασον, που "ήταν και καλά Η καψούρα του Φρανκ", το είχαμε αποσύρει το ενδιαφέρον μας? :? ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:53

Πλέον για μένα είναι ξεκάθαρα τα πράγματα ο ΠΑΟΚ θα κάνει μεταγραφές μετά τα δύο ματς με Βασιλεία.Αν προκριθούμε μπορεί να έχουμε καλύτερες μεταγραφές εξάλλου ψάχνουμε για αναπληρωματικο επιθετικό και μπακ.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:54

@desperando

Θα σου απαντησω μονο στο οτι εχουμε διαψευσει καποιες φορες "ενδιαφερον" για παικτη η οτι αποσυρουμε το ενδιαφερον μας....Για μια τοσο μεγαλη προταση εσυ πιστευεις οτι την εχουμε χειριστει καλα?
Κανε την προταση σου σαν παε δωσε μια ημερομηνια που θα περιμενεις την απαντηση και παμε παρακατω....Εαν τον θελεις διακαως μπορεις να τον περιμενεις αλλα καβαντζωσου και επικοινωνιακα....Για αυτο υπαρχει αυτο το τμημα ωστε να προλαβαινει καταστασεις και να μην εκτειθεσε σαν εταιρεια(Εαν παιρναμε εμεςι παικτη που απασχολουσε τον γαυρο 2 μηνες με πρωτοσελιδα μεγαλη προσφορα κλπ θα ειχαμε ενα ψιλοπανηγυρι εδω στο φορουμ)


@goran 64

Δε θυμαμαι τι ειχε γινει στην περιπτωση που αναφερεις...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 20 Ιούλ 2018, 14:02

Εγώ μπορεί να πιστεύω ότι θέλω, αλλά από τη στιγμή που δεν γνωρίζω τίποτα από τα πράγματα γεγονότα ή πίστη μου είναι όπως στον Θεό... τυφλή και βασίζεται στις προσωπικές μου πεποιθήσεις και τίποτα παραπάνω
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 20 Ιούλ 2018, 14:21

mbison έγραψε:Oσο δεν κλεινουμε 6αρι και δεν παιρνει μεταγραφη ο Κουρμπελης, ανησυχω.


Γιατί να ανησυχείς; Επειδή στέλνουμε τον Πούγγουρα; και από ότι γράφουν σήμερα οι αρδ λένε για δανεικό τελικά και όχι ελεύθερο..
Να σαι σίγουρος ποιο εύκολο έχω να ξενέρωσε η διοίκηση με τον Wernbloom και τον bloom-bloom να έρθει ο Kabore που το έχω ποιο εφικτό όπως και έχω την αίσθηση πως αν πατήσουμε κανα 2γκολάκια την Basel την Τρίτη θα ανακοινωθεί και αρ.μπακ και επιθετικός από Τετάρτη.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 20 Ιούλ 2018, 14:27

Petros1988 έγραψε:Πλέον για μένα είναι ξεκάθαρα τα πράγματα ο ΠΑΟΚ θα κάνει μεταγραφές μετά τα δύο ματς με Βασιλεία.Αν προκριθούμε μπορεί να έχουμε καλύτερες μεταγραφές εξάλλου ψάχνουμε για αναπληρωματικο επιθετικό και μπακ.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Ο Σαββίδης στη Θεσσαλονίκη
20. Ιουλίου 2018 14:46 Γιάννης Σωτηρίου
Κάθε φορά που ο Ιβάν Σαββίδης έρχεται στη Θεσσαλονίκη τέτοια περίοδο, σημειώνονται εξελίξεις στον ΠΑΟΚ!

Ο ισχυρός άνδρα του ΠΑΟΚ αναμένεται να έχει σειρά συσκέψεων με τους συνεργάτες του για προχωρήσουν ορισμένα θέματα της ομάδας που έχουν μείνει στάσιμα τον τελευταίο καιρό και ειδικά τα μεταγραφικά.

Με την παρουσία του στη Θεσσαλονίκη ο Ιβάν Σαββίδης θέλει να δείξει και τη στήριξή του στους παίκτες, ενώ φυσικά θα είναι παρών στην Τούμπα, στο ματς με τη Βασιλεία καθώς η τριετής τιμωρία του απαγόρευσης εισόδου στα γήπεδα για τα γεγονότα του περσινού ματς με την ΑΕΚ, ισχύει μόνο για τα ματς των ελληνικών διοργανώσεων.
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Δε νομίζω με την άφιξη του ο Ιβάν για να είναι παρόν και στην Τούμπα(ισχύει το 3ετές αποκλεισμό απ τα γήπεδα μόνο στη Supaligda). Άρα περίμενε και από αύριο μεθαύριο μεταγραφή και ενδεχόμενο αν παρθεί να δηλωθεί Δευτέρα με προσθαφαίρεση που μπορεί η ομάδα.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 16:48

Υπέγραψε ο χάφαρος και ανακοινώνεται σε λίγες ώρες....
Ξέκλεψα μια φωτογραφία του, αν και δεν τον γνωρίζω....

Εικόνα... :opaokara: :opaokara: :pano: :nairepaok: :pano: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:21

Μην βάζεις φωτιές τέτοιες ώρες που όντως περιμένουμε έναν χάφαρο! :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 17:47

Παίζεις με τον πόνο μας! :ugeek:
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 20 Ιούλ 2018, 18:12

Κάτι που παρατήρησα άσχετο ο Warda στα Ευρωπαικά ματς πήρε τη φανέλα με το '74' τον έχει δηλωμένο και στην UEFA την επίσημη σελίδα της και στη Supaligda το '24' τον έχει στο official site της ΠΑΕ.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 19:45

Επί του πιεστηρίου! Το αργότερο μέχρι την Κυριακή το μεσημέρι, θα βρίσκεται ποδοσφαιριστής που θα υπογράψει στον ΠΑΟΚ μας στη Θεσσαλονίκη και θα δηλωθεί στη λίστα της Ουέφα για τα ματς με Βασιλεία, πιθανότατα αντικαθιστώντας τον Γλύκο...!!! Σόρι γι' αυτό συνοπαδοί μου, αλλά δεν ξέρω αν θα 'ναι ο χάφαρος ή ο αριστερός μπακ που αναμένουμε...
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 978
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 19:46

Ο επιθετικός πάντως δεν θα 'ναι...!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 978
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 20 Ιούλ 2018, 19:46

Ωραια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018 II

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 19:58

Πεσε μεσα μια φορα σε παρακαλω...εχουμε παθει στερηση...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3640
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες