Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Hermann » Δευτ 25 Ιουν 2018, 00:45

Βασικά νομίζω πλάκα κάνει.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Δευτ 25 Ιουν 2018, 00:51

Άσχετο πάντος τα πρωτοσέλιδα δεν γράφουν για Pukki πως έρχεται όπως προηγούμενες 4-5μέρες.
Μόνο για συνέντευξη Χατσερίδη λέεί και για Jaba.
Θα ξέμειναν από πληροφοριές Δευτεριάτικα οι αρδ!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Ιουν 2018, 01:17

Πωω, ακόμα θυμάμαι πώς χάσαμε στον τελικό κυπέλλου στη Κοζάνη στο γυναικείο, λίγους μήνες πριν... :cry:
Κλασική Π.Α.Ο.Κ. φάση ρε γαμώτο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Δευτ 25 Ιουν 2018, 01:18

Τα ληγμενα καλο ειναι να μην καταναλωνονται!!!



Ban επειδή κορόιδεψες mod. Πρώτα θα επιστρέψεις Βόρεια Ελλάδα και μετά θα σε κάνω unban.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Ιουν 2018, 01:40

Εδώ δεν είναι που λέμε άσχετα;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Δευτ 25 Ιουν 2018, 06:15

Καλημέρα κόσμε άντε αρχίζει εβδομάδα εξελίξεων σήμερα έρχεται ο Ιβάν για τις τελικές αποφάσεις άρα από αύριο θα έχουμε νέα θέλω να πιστεύω.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 25 Ιουν 2018, 07:26

Περιεργα τα πραγματα και δυσκολο να τα ερμηνευσει καποιος.Μετα την "συμφωνια" με Κοντε προ δεκαημερου,αυτο το ΣΚ ειχαμε τη συμφωνια με Πουκι που δειχνει να μην προχωραει.Δευτερες σκεψεις για το αν χρειαζεται ενισχυση? Αλλες επιλογες σε πρωτο πλανο? Μπλεξιμο αρμοδιοτητων ? Δυσαρεσκεια Σαββιδη για τη μη υπαρξη προτασεων για αποχωρησεις παικτων ? Τιποτα απο ολα αυτα και σημερα αυριο θα εχουμε ανακοινωσεις?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:01

Φέρτε Teemu Pukki.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:09

Γιατί αργεί η περίπτωση Πούκι; Να τι λέει το ΠΑΟΚ24

Όπως σας ενημέρωσε και χτες το PAOK24, ο Ρουμάνος τεχνικός σε επικοινωνία που είχε με τον Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς αποφασίστηκε ότι σε περίπτωση που η Σερβία αποχαιρετήσει πρόωρα την τελική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου τότε εκείνος μετά από μία εβδομάδα διακοπών θα ενσωματωθεί στις υποχρεώσεις του ΠΑΟΚ και θα υπολογίζεται για τα πρώτα ευρωπαϊκά παιχνίδια.

Την Τετάρτη η Σερβία παίζει... τελικό με τη Βραζιλία και από το δικό της αποτέλεσμα, αλλά και την έκβαση του αγώνα ανάμεσα σε Ελβετία και Κόστα Ρίκα την ίδια ημέρα θα ξεκαθαρίσει αν ο Δικέφαλος θα περιμένει την επιστροφή του Πρίγιοβιτς ή αν θα πρέπει να ποντάρει σε άλλον φορ για τις αναμετρήσεις με τη Βασιλεία.

Μάλιστα η έκβαση της υπόθεσης του Σέρβου επιθετικού δεν αποκλείεται να επηρεάζει και το μέλλον του Κουλούρη, καθώς μπορεί ο Έλληνας επιθετικός να αναμένεται να παραχωρηθεί δανεικός, ωστόσο αυτό δε θα πρέπει να γίνει αν οι ασπρόμαυροι δεν έχουν επάρκεια στις θέσεις της γραμμής κρούσης τους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:14

Στη σύνεντευξή του ο Χάτσε αναφέρει ότι θέλει να πάρει ελληνικό διαβατήριο και έχουν λάβει διαβεβαιώσεις ότι αυτό θα συμβεί.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:24

Θα ήθελα να πω ότι μια εβδομάδα μόνο διακοπές είναι πολύ λίγο για ένα παίκτη που έπαιζε όλη τη χρονιά και είχε και μουντιαλ.

Δε θα ήθελα , προκειμένου να έχω σε 1 ματς με τη Βασιλεία έναν ξεζουμισμένο Πρίγιοβιτς , να κάψει όλη τη χρονιά με το να μη ξεκουραστεί επαρκώς. Δε χρειάζεται το σώμα και το μυαλό να ξεκουραστεί;

Βέβαια , αυτοί που αποφασίζουν ξέρουν καλύτερα. Αλλά μου φαίνεται παράξενο που το συζητάμε κιόλας.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό DAAT » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:38

μακάρι να τελειώσει σήμερα του παικταρά του Pukki. Μακάρι να μην κάψουν τον Priyovic για όλη την χρονια για 2 mats και να τον αφήσουν να kanei τις διακοπές του.

Αν σήμερα δεν δούμε τελική έκβαση στο θέμα Pukki (μεγάλο πλεονέκτημα το ότι είναι άψογος τακτικά και θα μπει εύκολα νομίζω στην ομάδα) φοβάμαι ότι όντως υπάρχει περίπτωση να περιμένουν το mats τις Σερβίας ,πράγμα που δεν θέλω να το πιστέψω.

Απλά ας τους εμπιστευτούμε και ας περιμένουμε σήμερα τις ανακοινώσεις.
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:40

Να ανακοινωθει ο Πουκι και μετα πρεπει να κλεισει το Χαφ (Σουηδος η καποιος αλλος για να ειμαστε πληρης)

Πραγματικα 38 χρονων ανθρωπος δεν θυμαμαι ΠΟΤΕ την ομαδα τοσο γεματη σε ολες τις θεσεις... Με τετοιο υλικο αν ημουν προπονητης της Ξανθης η πχ της Λαρισσας και εβλεπα το προγραμμα οτι εχει ΠΑΟΚ θα ελεγα οκ ποιον ξεκουραζω η να εκμεταλευτω τις κιτρινες η κοκκινες για να σβηνω τιμωριες...
43 χρονια ζωης, 43 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί 12 Σεπ 2017, 08:16
Τοποθεσία: Ξανθη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό klainmein » Δευτ 25 Ιουν 2018, 09:58

Αναφέρθηκε ότι ξεκουράστηκε άλλες 10 μέρες πριν πάει για το Μουντιάλ με την Εθνική...
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1301
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Ιουν 2018, 10:03

Έτσι έγινε, όντως... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες