Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Τετ 09 Απρ 2008, 14:24

Όλοι γήπεδο!
Χειροκρότημα στον παικταρά!
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 09 Απρ 2008, 14:28

Ουτως η αλλως μεσα θα ειμασταν την κυριακη. Τωρα θα πρεπει να ειμαστε πολλοι περισσοτεροι για να χειροκροτησουμε αυτον τον παιχταρα που μας χαρισε τους 2 τελευταιους τιτλους. Μονο με ενα γεματο γηπεδο μπορεις να τον τιμησεις.
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τετ 09 Απρ 2008, 14:42

Γ.Χ. το οτί ο κόσμος του ΠΑΟΚ αισθάνεται για σένα έτσι όπως οι παραπάνω και οι "παρακάτω" παρόλο που έπαιξες στον gay νομίζω τα λεέι όλα.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ANTIO STO MEGALO ARXHGO!!!

Δημοσίευσηαπό zoze76 » Τετ 09 Απρ 2008, 14:49

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΝΑΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΑΠΟΘΕΩΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΗΓΟ,ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ....Γ.Χ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! :!:
zoze76
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 15:18

Δημοσίευσηαπό Gonzo » Τετ 09 Απρ 2008, 14:57

Πραγματική ανατριχίλα η δήλωση του Γ.Χ. !

Τα τεευταια 2 χρόνια έδειξε ότι η ψυχή είναι σημαντικότερη απο τα πόδια και το κορμί..!

Πάντοτε αγωνιζόταν με αυταπάρνηση για το καλό της ομάδας...!

Συγκινήθηκα για τον μεγαλύτερο Έλληνα παίχτη που φόρεσε την φανέλα του ΠΑΟΚ τα τελευταία 10 χρόνια..!

Πολύ μεγάλος παίχτης με απίστευτο ταλέντο ...!

Τον κατατάσω μέσα στους 5 κορυφαίους Έλληνες ποδοσφαιριστές απο το 1990 - έως και σήμερα..!

Γ.Χ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΑΤΩΣΕΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ....ΕΧΟΥΝ ΦΑΡΔΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ...!

Μακάρι να ξαναπεράσουν παιχταράδες όπως εσύ απο την ομάδα..!

Δεν ξέρω αν ήθελά να σταματήσει ο Γ.Χ. ...!
Άλλες στιγμές ήθελα και άλλες όχι...!

Το παλικάρι....εδώ και 2 χρόνια ...πεθαίνει στο γήπεδο !!!!!

Γ.Χ. είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ και προσωπικά....δεν θυμάμαι καν εάν έπαιξες στον γαύρο....!
Έχω...κενό μνήμης για εκείνα τα δύο χρόνια...!

ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ !!!
Gonzo
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:54

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τετ 09 Απρ 2008, 15:22

νασε καλα στην ζωη σου Γ.Χ μεγαλε.

Σε περιμένουμε στις καιρκιδες να παρακολουθεις και εσυ τα ματς της παοκαρας και τα κύπελλα και πρωταθλήματα που θα παρουμε στα επόμενα 5 χρονια.

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό teo_____ » Τετ 09 Απρ 2008, 15:36

παιδιά έχω ακούσει πως σε μάτς με γκει ο Γεωργιάδης είχε πανηγυρήσει γκολ της παοκάρας (δεν ειναι σήγουρο)
Παοκ πα-ντου
Άβαταρ μέλους
teo_____
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2008, 10:03
Τοποθεσία: Μετ/ση Αττικής

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τετ 09 Απρ 2008, 15:43

Δεν έχω δει/ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο και το βρίσκω απίθανο. Μάλλον πρόκειται για μύθο.

Ξέρω ωστόσο ότι στο 0-2 της 1ης αγωνιστικής της σεζόν 03-04 ο ΓΧ δεν πανηγύρισε το γκολ του.
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό crabsody » Τετ 09 Απρ 2008, 17:10

Αυτό που δεν ξέρουμε είναι αν θα σταματήσει ή θα συνεχίσει την καριέρα του. Στις δηλώσεις λέει για το τελευταίο ματς με τη φανέλα του ΠΑΟΚ.
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Δημοσίευσηαπό dimi328 » Τετ 09 Απρ 2008, 18:24

Μεγαλος παικτης θα μας λειψει..
ολοι στο γηπεδο για να του δοθουν οι αναλογες τιμες.
Άβαταρ μέλους
dimi328
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:52
Τοποθεσία: Germania

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 09 Απρ 2008, 20:23

iokastos έγραψε:Εγω αν παω τουμπα θα παω μονο για τον μεγαλο Γ.Χ ΤΕΛΟΣ...


Ασχετο με το θεμα αλλα στην τουμπα παμε για τον μεγαλο ΠΑΟΚ ανεξαρτητα με το ποιος ειναι προπονητης ποιοι ειναι οι παιχτες και για μενα ασχετα ποιος ειναι ο προεδρος.
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Πέμ 10 Απρ 2008, 09:52

ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΚΛΑΣΗΣ.
Και μονο που γινοντε τετοια σχολια για παικτη που περασε απο τον ακατανομαστο,τα λεει ολα....
Συμφωνω με lefis..."Παω τουμπα οχι για να χαιρετησω τον ΓΧ".Παω τουμπα για τον ΠΑΟΚ.Δηλαδη αν δεν σταματουσε ο ΓΧ τη κυριακη δε θα πηγαινα αν μπορουσα?απο μονος του δε μπορει να ειναι αυτος ο λογος για να παει καποιος στο γηπεδο.Απλα οσοι θα ειμαστε μεσα θα εχουμε την τυχη να ειμαστε παρον στο τελευταιο χορο του μπεμπη.

Σωστα ανεφερθηκε οτι πρεπει να ετοιμασουν ενα βιντεο στην ΠΑΕ και να παιζει στιγμες του Γεωργιαδη,οπως αρμοζει σε καθε εναν με τετοια προσφορα
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Παρ 11 Απρ 2008, 14:52

Το αν και πότε θα πάω στο γήπεδο το ξέρω και το κρίνω μόνο εγώ και δε θα μου το υποδείξει κανείς, ειδικά πίσω από την ανωνυμία του. Και σ'αυτό το συγκεκριμένο ματς εγώ θα πάω ΜΟΝΟ για να χειροκροτήσω τον άνθρωπο που δεν σταμάτησε να παραδίδει στους νεότερους μαθήματα για το τί θα πει παίζω μπάλα με πάθος, με δύναμη, με τσαμπουκά, με...καρύδια, ματώνω τη φανέλα, δαγκώνω τη μπάλα, και αποδίδω το 150% των δυνατοτήτων μου. Ο Γεωργιάδης βέβαια ήταν και παιχταράς εκτός όλων αυτών, αλλά έστω αυτά τα μαθήματα αν έπαιρναν τα παλικάρια μας θα μας έδειχναν άλλα πράγματα στο γήπεδο. Επίσης, αν θυμάμαι καλά όταν ο Γ.Χ έφυγε για γαύρο χάρισε στον ΠΑΟΚ κάποιες οφειλές. Όλοι εκεί για το τελευταίο αντίο στον ποδοσφαιριστή Γεωργιάδη, και προσωπικά εύχομαι να συνεχίσει να προσφέρει στην ομάδα από όποιο πόστο κριθεί ικανότερος να το κάνει. Έτσι ρε, να μας βλέπουν τα σκουλήκια και να τρελλαίνονται. Πού κανανε την τρίχα τριχιά μ'εκείνο το φάουλ οι κομπλεξάρες....
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Παρ 11 Απρ 2008, 18:22

ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΦΤΩΧΟΤΕΡΟΥΣ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤΟ.ΓΙΩΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :?:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
DAMANAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 18:41
Τοποθεσία: alexandria

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 11 Απρ 2008, 20:14

το μονο που μπορώ να κάνω είναι να φωνάξω για τελευταία φορα: Γεωργιάδης oeoeoeoeoeoeo
Γεωργιάδης oeoeoeoeoeoeooe

ΜAΓΚΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΏΜΗ. ΞΈΡΕΙΣ ΕΣΎ ΓΙΑΤΊ.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες