Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 00:17

ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ... ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ ΑΕΚ
Ο ΚΩΣΤΙΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΤΙΜΟΝΙ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ.
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΣΑΚΗ? ...
ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΡΑΞΕΙΣ ΕΣΥ?
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΌΛΑ.
... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΟΚ.

ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΟΠΑΔΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ.
('Η ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ Ο ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ?)
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ)

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΔΑΣ ΦΟΡΕΣΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ, ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΕΚΕΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ, ... ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ?


ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό ΣΑΚΗΣ » Δευτ 14 Απρ 2008, 00:28

φιλε zorro δεν διαφωνουμε ιδιαιτερα και βεβαια δεν μπερδευω οπαδισμο με επαγγελματισμο ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΠΑΔΙΛΙΚΙ Η ΕΙΣΑΙ ΟΠΑΔΟΣ Η ΕΠΑΓΓΕΛΑΤΙΑΣ και τα δυο μαζι δεν γινεται ρε φιλε πως να το κανουμε. στο φιναλε ο καθενας εχει δει καποια πραγματα αλλιως εγω μιλαω για το Γ.Χ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΓΟΡ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
ΣΑΚΗΣ
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 21:23

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 00:52

ΣΑΚΗ

ΤΟΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΛΠ
ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΓΧ. ΑΝΤΙ8ΕΤΑ Ο ΓΧ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ...
ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΥΠΕΛΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΜΑΣ, ... ΜΕ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.

ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΣ, ... ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΤΑΝΑΠΟΥ ΣΤΑ ΓΚΟΛ.

Αποστόλης


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 00:53

Zorro4 έγραψε:ΣΑΚΗ

ΤΟΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΛΠ
ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΓΧ. ΑΝΤΙ8ΕΤΑ Ο ΓΧ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ...
ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΥΠΕΛΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΜΑΣ, ... ΜΕ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.

ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΣ, ... ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΤΑΝΑΠΟΥ ΣΤΑ ΓΚΟΛ.

Αποστόλης


ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΟΥΔΑ ΒΕΒΑΙΑ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 14 Απρ 2008, 01:35

παιδιά εγώ δε έχω καταλάβει γιατί διαφωνείτε. και τον δυο σας οι απόψεις μου ακούγονται λογικές και σωστές. ειλικρινά δε κατάλαβα που διαφωνείτε αν εξαιρέσουμε ότι ο ένας του αρέσει ο gx ο άλλος όχι.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 02:16

jibbie έγραψε:το ποιος εχει μαυρα μεσανυχτα ειναι αλλη ιστορια..συνεχιστε να κραζετε εσεις μετα απο καθε ηττα και να κοιμαστε ησυχοι..

και σου απανταω..ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..πηρες το εισητηριο σου,πηγες στο γηπεδο,αν δε σου αρεσει αυτο που βλεπεις φυγε..μας εχετε ζαλισει τ @@ καθε τρεις και λιγο εξω απ τα αποδυτηρια να κραζετε οποιον βρεθει μπροστα σας..τι ειστε ρε;αν ειναι να κανετε τετοια καραγκιοζιλικια παρτε το εισητηριο και καθιστε σπιτι σας..το μεγαλυτερο κακο στην ομαδα το κανετε εσεις και οχι ο σαντος

το φορουμ υπαρχει για να ανταλασσουμε αποψεις,και αυτο κανουμε.το αν αυτες ειναι διαφορετικες απ τις δικες σου κ το αντιστροφο και το αν αυτες ειναι πλειοψηφια η οχι λιγη σημασια εχει..

το να μην εκτιμω τον γεωργιαδη δε σημαινει οτι οταν παω στο γηπεδο θα τον κραξω..αυτο δεν ειναι μοκο,αυτο ειναι σεβασμος σε καποιους ανθρωπους που σκιζονται για τον ΠΑΟΚ και δεν αγωνιζονται στο χορταρι.

τωρα αν εσυ εισαι ο μπαχαλος που με την πρωτη ευκαιρια κραζει τον οποιονδηποτε,εσυ εισαι ο μεγαλυτερος εχθρος του παοκ

καληνυχτα


Σε ποιόν τα λες όλα αυτά?
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 02:38

ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ
ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΛΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!
(Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ)

Ο ΚΑ8Ε ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.
ΕΙΤΕ ΟΠΑΔΟΣ ΕΙΤΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ, ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ,(έχοντας πληρώσει διαρκείας)
Παρά ένας επαγγελματίας που δεν ξέρω κάτω από ποιές συνθήκες μεταπήδησε σε άλλη ομάδα.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,
ΟΣΟ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΛΑΜΟΓΙΟ
ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΖΟΥΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.


Ο ΚΑ8ΕΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥ ... ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ.
ΔΕΝ ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΣ, ...
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ 8Α ΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ, ... (ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ) ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.
ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΓEΩΡΓΙΑΔΗΣ ΤΑ ΓΚΟΛ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ, ... ΤΑ ΧΑΡΗΚΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ, .... paoktv.com, ... GIA OSOYS KSEXASAN.

ΕΧΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΜΜΙΑ 40αριά ΚΥΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ... ΕΛΕΟΣ

ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ 0-4 (ΜΕ 44) ΚΡΑΖΑΜΕ ΖΑΓΟΡΑΚΗ, ... ΤΟ 8ΥΜΑΣΤΕ?
Ή ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ 14 ΕΤΩΝ?

ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑΤΕ, ...ΚΑΙ Ο ΖΑΓΟΡ ΗΡ8Ε ΘΕΟΣ ΠΙΣΩ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ, ... Ο ΠΑΟΚΤΣΗΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ.

Α ΡΕ ΑΘΑΝΑΤΕ ΠΑΟΚΤΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΑ ΣΟΥ

------------------------------------------------------------

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 14 Απρ 2008, 03:11

jibbie έγραψε:πηξαμε στους μαγκες παοκτσηδες..

λες κατι ακυρα παντως..το αν χαρηκα εγω τα γκολ του γουχου στους τελικους δε σημαινει οτι θα τον εχω θεο για παντα..ολοι κρινονται οσο ζουν,οχι απο μεμονωμενα περιστατικα

για να το αντιστρεψω,αν εισαι μαγκας βγες και πες οτι δεν πανηγυριζες τα γκολ του κοντοπουτανου πριν παει στον βαζελο;εχεις την ιδια αποψη και τωρα;αντε ο καθενας οτι θελει λεει..

το κακο ειναι οτι δε ξεχναμε,αν ξεχνουσαμε θα ταν αρκετα πραγματα ευκολοτερα


1.PHKSAME STOYS MAGKES?
SE EMENA TO LES? ... RWTA NA SE POUN POSO MAGKAS EIMAI.

2. DEN MILHSA SE SENA ALLA TSIMPHSES, ... KAI TO AKYRO EXEI NA KANEI ME TO OTI MAZI TOY PANIGYRISES TA GOAL, ... KAI KANEIS DEN SE EIPE NA TON EXEIS 8EO.
NA MHN EISAI AXARISTOS OMWS SE ENAN PAIKTH POU PROSFERE STHN OMADA. (OSO PROSFERE) ... KAI MILAW GENIKA.

EGW TON SALPI, ... TON BLEPW NA EPISTREFEI STON PAOK KAI NA TON PERIMENETE STO AERODROMIO ME LELOUDA. KAI PAW KAI STOIXHMA.

ALLA DEN APANTHSES SE OLA, ...
TON ZAGOR PWS KAI TON SYGXWRESES? ... ;H ALLO EINAI O ZAGOR?
AN DEN 8YMASAI, ... (KYPELLO PAOK-AEK:0-4 ... ALLAGH O ZAGOR KAI GIOYXA OLO SXEDON TO GHPEDO, ... OTAN EPAIZE ME AEK, ... AYTO TO 8YMASAI?)

P.S. KANENA DEN 8EOPOIW, ... EGW PAOK EIMAI, ... ALLA DEN KRAZW OSOYS EXOUN PROSFEREI STHN OMADA MOU, ... AKOMA KAI AN PERASAN GIA 6 MHNES APO AYTHN.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team

CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

λήθη της ιστορίας...

Δημοσίευσηαπό ajelo » Δευτ 14 Απρ 2008, 15:32

Ειμαστε ο λαός που άνοιξε την αγκαλία του να υποδεχθεί ενα 18χρονο μπάσταρδο που δήλωσε προτιμα να πάει στην οικοδομή απο το να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ..είμαστε ο λαός που δέχθηκε στους κόλπους του αυτον που μας έκανε κολοδάχτυλα (Ντινο Αγγελίδη), είμαστε ο λαός που διχάστηκε γιατι μέρος του ήθελε στον ΠΑΟΚ τον μεγαλύτερο αντιπαοκτση όλων των εποχών (Ιωαννίδη) ειμαστε ο λαός που ξέχασαμε γιατί είμαστε ΠΑΟΚ, τι πολεμάμε και πιοιοι ήταν και είναι οι εχθροί μας... αξιόλογος παίκτης ο Γ.Χ αλλά ως εκεί... standing ovation σε παίκτη που σε κορόιδεψε και σε πούλησε ψυχρα το 2004 μόνο ο λαός με μνήμη χρυσόψαρου, δηλ. εμείς μπορούσαμε να κάνουμε...Λαός δίχως γνώση της ιστορίας του δεν έχει μέλλον..και ξεχάσαμε πολλά και πολλούς μάγκες....
ajelo
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 21:34

Δημοσίευσηαπό patriarxio » Δευτ 14 Απρ 2008, 17:11

O PAOK PANO AP OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? :D :D :D
Άβαταρ μέλους
patriarxio
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 00:32

Δημοσίευσηαπό midenistis » Δευτ 14 Απρ 2008, 22:26

Χαλαρώστεεεεε.........
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

polla neyra

Δημοσίευσηαπό Swordfire » Δευτ 14 Απρ 2008, 22:50

re sy jibbie giati eisai toso eristhkos????
ksexnas oti mhlas me paoktsides????
thn epithetikothta sou thn exw dei kai se alla post...
coolare ligo filarako...tha prepei na poume oti o gx htan poylhmenos kai esthne paixnidia h' oti den eixe prosfora ston paok gia na mhn arpaxteis???
hremhse ligo ,se ayto to site oi perissoteroi exoume gnwristei prin apo agwnes sthn toumpa kai exoume perasei super...o paok enwnei re aderfe...
sorry an efyga off topic
Άβαταρ μέλους
Swordfire
 
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:07

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τρί 15 Απρ 2008, 06:42

Μπήκα και εγώ ο καημένος να γράψω την γνώμη μου για τον Γ.Χ..Και το ΤΙ διαβασα δεν λέγεται.Τώρα δεν ξέρω τι να πρωτογράψω.Τέλος πάντων.Ας τα βάλω σε μία σειρά.
1.Πρώτα απ όλα....ΡΕ?ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ????Μερικοί πέρτε το χαμπάρι επιτέλους ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΟ.Αν είναι δημιουργήστε ένα topic και να γράψουμε πόσο ΠΑΟΚ είναι ο καθένας μας και το τι έχει κάνει ο καθένας μας για τον ΠΑΟΚ.Ας σοβαρευτούμε επιτέλους....ΟΛΟΙ ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ...
2.Θα συμφωνήσω σε αρκετά με τον ZORRO.Το θυμάμαι εκείνο το 0-4 με την 44.Ημουν και μέσα.Που είχε ακούσει μπινελίκια ο Ζαγοράκης και γύρισε σαν θεός.Και ο σβούρας σε ένα άλλο ματς με ντόρτια είχε ακούσει μπινελίκια,στο 4-1 με τον βάζελο στην Τούμπα αν θυμάστε.Αλλά γύρισε και δεν υπήρξε πρόβλημα.Σε μερικές καταστάσεις καλό θα ήταν να μην κάνουμε τους πολύξερους.Κανείς μας δεν ξέρει κάτω υπό ποιες συνθήκες έφυγαν από την ομάδα όλοι αυτοί.Και ξεχνάτε κάτι πολύ σημαντικό για τον Γ.Χ..ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΧΑΡΙΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.Και εγώ ήμουν ένας από αυτούς που τον αποθέωσαν και τον χειροκροτούσαν και είμαι ένας από αυτούς που θέλουν να αναλάβει πόστο στην ομάδα.Γιατί εγώ προσωπικά κοιτάω μόνο το συμφέρον του ΠΑΟΚ.Και αν είναι καλό για τον ΠΑΟΚ να αναλάβει πόστο στην ομάδα(που πιστεύω μόνο καλό θα είναι)καλώς να αναλάβει.Και ξαναλέω.Κανείς δεν ξέρει το τι ακριβώς έγινε και κάτω από ποιές συνθήκες έφυγαν τότε από την ομάδα.Ακόμη και ο κοντός.Ισως αν ήταν διαφορετικές οι συνθήκες να μην έφευγε κανείς και ποτέ από τον ΠΑΟΚ.Και εδώ είμαστε και θα το δούμε ότι δεν αργεί πολύ η στιγμή που όλοι θα σέρνουν και θα παρακαλάνε,είτε για να ρθουν στον ΠΑΟΚ είτε να γυρίσουν.Αυτά.

Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΠΑΟΚ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ.
ΣΚΥΛΕ ΓΕΡΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΨΗΛΑ.
ΟΛΟΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό Mantzarioti » Τρί 15 Απρ 2008, 09:06

O GX PAIDIA EINAI EGGEFALIKOS ANTHROPOS... DEN EXEI ANAGGH APO LEFTA K EXEI KANEI SWSTES DOULEIES ME TA LEFTA POU EBGALE SAN EPANGGELMATIAS... GIAYTO K XARISE TA LEFTA K EFYGE... DEN EFYGE APO TON PAOK OMWS EFYGE APO TON GOUMENO... EINAI PANEKSIPNOS K TO KSERW APO PROTO XERI K PISTEYW OTI THA BOITHISEI POLU TIN DIOIKHSH ZAGORAKH.. O ZAGORAKHS TON GX TON KSEREI APO PAIDI ALLOSTE TA XWRIA TOUS EINAI KOLITA ALLIMONO NA MIN TON GNWRIZEI KALA K TON EXEI APOLITI EMPISTOSYNH.... PISTEYW OTI OPOU K NA TON BALEI THA EXEI KERDOS O PAOK... KAI AS LETE PAPARIES OTI EINAI PRODOTHS... KATHE ENAS MAS POU KATHETE STON KANAPE ME TIN GKOMENA K BLEPEI PAOK APO TIN TV KAI AS TON EINAI EYKOLO NA PETAXTEI MEXRI TIN TOUMPA NA KOPSEI ENA EISITIRIO EINAI PRODOTHS... NAI KYRIOI AMA DEN EXEIS YPOXREOSHS EN WRA AGONA KAI DEN PAS GIPEDO (ITE STIN MPALA ITE STO MPASKET) TON THEORW PRODOTH!!! ALLOSTE XARISE POLLA LEFTA O GX STON PAOK... ALLOUS AKOMA TOUS TREXOUME ME TA LEFTA TOUS... KAI APETOUNE MERIKH TIN EPISTROFH TOU...


...O PAOK PANO APO OLA

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
Mantzarioti
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 08:51
Τοποθεσία: LüDENSCHEID, GERMANY

Το μέλλον του ΓΧ στη Διοίκηση

Δημοσίευσηαπό vasso5 » Τρί 15 Απρ 2008, 10:13

Προσωπικά δεν ξέρω γιατί και πώς έφυγε από την ομάδα μας ο ΓΧ.Όσο κι αν είχα στενοχωρηθεί τότε, γιατί τον πίστευα και τον πιστεύω σαν παίκτη, ωστόσο δεν μπορώ να ξεχάσω τις όμορφες στιγμές που μας χάρισε ως μέλος της ΠΑΟΚΑΡΑΣ ΜΑΣ. Δεν μπορώ να ξεχάσω τον τρόπο και το θαυμασμό με τον οποίο κοιτούσε τον κόσμο του ΠΑΟΚ στον τελικό με το γαύρο, τον τρόπο που πανηγύριζε μέσα στο γήπεδο. Φυσικά και ήμουν μια από αυτούς που τον χειροκρότησαν. Κι αν ο Ζαγοράκης πιστεύει πως θα μπορέσει ο ΓΧ να προσφέρει στην ομάδα από κάποιο διοικητικό πόστο, τότε καλώς να παραμείνει στην ομάδα. Γνώσεις γύρω από το ποδόσφαιρο έχει, τη νοοτροπία και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της ομάδας μας τα γνωρίζει, οπότε πιστεύω ότι αν μείνει καλό θα είναι για την ομάδα.Αν πάλι, δεν μείνει, δεν έγινε και τίποτα,γιατί ο ΠΑΟΚ δεν είναι πρόσωπα. Ο ΠΑΟΚ είναι ΙΔΕΑ και ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ. Και καλό είναι να το καταλάβουν όλοι αυτό, "εχθροί" και φίλοι.
Άβαταρ μέλους
vasso5
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 13:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης