Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 11 Απρ 2008, 23:15

όλοι εσείς οι ψαγμένοι και οι μέσα στα πράγματα τι περιμένετε εδώ και 10 χρονια και δε πάτε να το αποδείξετε σε αστυνομίες και στο μπάγεβιτς , τον αναστασιάδη και τους άλλους προπονητές του?

αν ξέρετε κάτι τέτοιο πάτε και το λέτε στην αστυνομία και στους αρμοδιους, μαζί με τις αποδείξεις που έχετε. κάνω λάθος???? αν εσείς είστε παοκτσήδες εγώ είμαι .....βάλτε εσείς ότι θέλετε
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Παρ 11 Απρ 2008, 23:19

Το παρελθόν του Γεωργιάδη και ιδιαίτερα οι συνθήκες μέσα στις οποίες έφυγε για τον γαύρο είναι ένα θέμα που σηκώνει πολλή συζήτηση αλλά δεν νομίζω ότι τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή.

Προς το παρόν ας περιοριστούμε στο να τον ευχαριστήσουμε για την προσφορά του, την οποία δεν νομίζω ότι αμφισβητεί κανένας μας!
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 11 Απρ 2008, 23:39

οι συνθήκες κάτω από τις οποιες έφυγε για γαύρο ήταν πολύ ξεκάθαρες. Μονο όσoi νομίζουν ότι το ποδόσφαιρο είναι ερασιτεχνικό δε το βλέπουν. Ήταν δίκια του απόφαση είτε ήταν σωστή είτε ήταν λάθος. δεν είμαστε οι νταβατζήδες του γεωργιάδη να του πούμε για πια ομάδα θα παίζει.

Από κει και πέρα το ότι έφυγε από τον ηρακλή με το τρόπο που έφυγε για να γυρίσει σε μια ομάδα που κανεις μας δεν ήξερε αν μετά από 5 μήνες θα παίζει στην A η στη D εθνική για τους ψαγμένους μπορεί να μη λέει τίποτε αλλα για εμάς τους ανίδεους λέει πολλά.

Από κει και πέρα για τις υπόλοιπες κακοήθειες (για να τις χαρακτηρίσω ευγενικά), εύχομαι κάποιος από τους θιγομενους μια μέρα να τραβήξει μια μήνυση για να ψαχτούν λίγο και οι ψαγμένοι.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 11 Απρ 2008, 23:51

Και κάτι ακόμα. έως και προχτές ο Γεωργιάδης δε θυμάμαι ποτε να είπε ότι εγώ είμαι παοκτσής. Στα λόγια όλοι πρώτοι είμαστε . στα λόγια στην ελλάδα όλοι μας και ο καθένας μας ξεχωριστά ξέρουμε τα πάντα , από το πως θα λύσουμε το κυπριακό, το πρόβλημα τις παλαιστίνης μέχρι και τι αποτέλεσμα θα βγει το ΠΑΟΚ-αεκάκι. Η διαφορα με το γεωργιάδη είναι ότι, ότι είχε να πει το έλεγε με πράξeις. όχι με λόγια. γιαυτο και το γούσταρα. Και ελπίζω η κυριακή να είναι η αποκορύφωση στο τι θέλει να πει.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Σάβ 12 Απρ 2008, 18:26

ΦΙΛΕ ΦΕΡΕ ΕΣΥ ΕΝΑ ΠΑΙΧΤΗ ΣΑ Ν ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ.,ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ,ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑΡΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ!ΚΑΙ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ!Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΣΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ Π.Α.Ε.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΑΚΟΜΑ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Μ'ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ.!ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ,ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΣΚΟΤΙΔΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΑΔΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ.ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΤΛΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!Ο Γ.Χ. ΕΦΕΡΕ 2.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!
:!:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
DAMANAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 18:41
Τοποθεσία: alexandria

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Σάβ 12 Απρ 2008, 23:55

οποτε συμφωνα με τα λεγομενα σου και εσυ εκτιθεσαι!γιατι δεν ειπες κατι που απλα ξερεις ,αλλα επιτεθηκεσ στον συγκεκριμενο ανθρωπο και ποδοσφαιριστη!νομιζω?αν νομιζω διορθωσε με!
DAMANAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 18:41
Τοποθεσία: alexandria

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Κυρ 13 Απρ 2008, 00:01

και οποιος θελει να μαθει τοτε που εφυγε και πηγε στον γαυρο τι εγινε,ας ρωτησει τον μεγα ΠΑΟΚτση αγγελο αναστασιαδη!
DAMANAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 18:41
Τοποθεσία: alexandria

Δημοσίευσηαπό Petm » Κυρ 13 Απρ 2008, 00:52

Αν κάποιος έχει αποδείξεις ότι κάποιος συγκεκριμένος παίκτης του ΠΑΟΚ στήνει παιχνίδια του ΠΑΟΚ και αντί να πάει να τον καρφώσει σε αστυνομία, προπονητές, εφημερίδες, διοίκηση και συνδέσμους του ΠΑΟΚ, κάθεται και τα λέει σε ένα forum τότε για μένα είναι ΡΟΥΦΙAΝΟΣ.

Με αυτό ΔΕΝ εννοώ ότι τα δυο παιδιά που μίλησαν έτσι για το GX είναι ρουφιάνοι. Αλλα πιστεύω ότι έχετε κάποια πληροφόρηση από κακόβουλους την οποια συγχέεται με αποτελέσματα και δημοσιεύματα αγνωστου προελεύσεως.

Ο ένας μίλησε για δημοσίευμα που δεν αναφέρεται σε ονόματα και έμπλεξε προσωπολατρίες , ήρωες κτλ. εμενα αυτά δεν μου λένε τίποτε απόλυτος. Εάν υπάρχουν αλλα στοιχεια ευχαρίστως να τα διαβάσουμε και να κρίνουμε.Αλλα και πάλι . αν υπάρχουν στοιχεια αυτά θα "επρεπρε" να πάνε στην αστυνομία και στους υπολοιπους αρμοδιους. κάνω λάθος?????

Το άλλο το παιδί μας είπε για τι λεισόες και για τα τρύπια χερια του μάινταν. δηλαδή αν ο μάινταν είχε τρύπια χερια και ο παοκ έχασε από καφενεία πρέπει ο gx να το έχει στήσει με τι λογικί τον "ΠAOKτσήδων που δεν είναι μαϊντανοί". Αυτή τι λογική εγώ δε τι καταλαβαίνω.

Και κάτι τελευταίο. Επειδή κανένας μας δε ξέρει από που κρατα η σκούφια του αλλου, αν θέλετε να συνεχίσουμε να γράφουμε στα forum να κόψετε τους χαρακτηρισμούς προς άλλους Παοκτσήδες.Γιατί αν με την ίδια ευκολία που χαρακτηρίζεται εμάς μαϊντανούς , με την ίδια ευκολία χαρακτηρίζεται το GX όπως το χαρακτηρίζεται , τότε ακομα kai δίκιο να έχετε το χάνεται.

Το έκανα εγώ στο προηγούμενο post αυτό και ήταν λάθος. αλλα παρασύρθηκα γιατί θεώρησα ότι ήταν μέρος τις κίτρινης προπαγάνδας.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Petm » Κυρ 13 Απρ 2008, 02:15

Η πρόταση που έγραψα προηγούμενος είναι μια γενική πρόταση για κάποιον που έχει στοιχεια και αυτά τα στοιχεια τα λέει στο forum αντί να πάει να τα καρφώσει στους αρμοδιους. Και σε αυτό νομίζω ότι συμφωνούμε όλοι.Εσύ ΔΕΝ μου έδωσες κάποια στοιχεια οποτε δε σε χαρακτηρίζω ρουφιάνο και αν το πήρες έτσι σου ζητω συγγνώμη.

Μπορεί να έχεις στοιχεια και να τα κρατάς για τον εαυτό σου. μπορεί να μην έχεις και απλός να έχεις πληροφορίες.Αλλα πίστεψε με ότι κάποιες πληροφορίες που εσύ τις βλέπεις έτσι, εγώ μπορεί να τις δω και να βγάλω άλλο συμπέρασμα. Θα ήθελα να δώσω ένα παράδειγμα αλλα "τα του οίκο μη εν δήμο" οποτε όπως σωστά λες αστο καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Petm » Κυρ 13 Απρ 2008, 02:57

επειδή υπερασπίζομαι οτιδήποτε PAOKτσιδικο δε σημαίνει ότι χειροκροτώ αντιπαλους. και οποιος έρχεται με φανέλα άλλης ομάδος είναι αντίπαλος, οποιος και να είναι αυτός. γιατί μια μειοψηφία χειροκροτεί αντιπαλους, δε καταλαβαίνω.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό chris8 » Κυρ 13 Απρ 2008, 17:00

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ''Γ.Χ''?

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
chris8
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό ajelo » Κυρ 13 Απρ 2008, 21:41

Ας έμενε τοτε... στα δύσκολα που τον παρακαλούσαμε κλαίγοντας στη χαλκιδική κι αυτός είχε ήδη υπογράψει στον ολυμπιακό, να τον κάναμε τώρα κι αδριάντα στη τούμπα.Αλλά λάκισε μάγκες και ξεχνάτε εύκολα. πρόσφερε πολλά αγωνιστικά.., ηθικά όμως δεν έχει καμία θέση στη καρδιά μας. Επιτέλους άνθρωποι που φορέσαν τη πούστικη ερυθρόλευκη φανέλα, δεν δικαιούνται να αποκαλούν εαυτούς παοκτσήδες, ούτε έχουν θέση στη διοίκηση..χορτάσαμε...απο τέτοιους!
ajelo
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 21:34

Δημοσίευσηαπό ΣΑΚΗΣ » Κυρ 13 Απρ 2008, 23:55

jibbie έγραψε:να παει στην καβαλα να κανει παρεα στον μπιγκ μακ..


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΟΥΜΠΑ ΤΟΝ ΑΠΟΘΕΩΣΕ ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΑΠΟΘΕΩΣΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ

Υ.Γ. Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕ ΤΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΣΕ ΤΑΧΑ Η ΚΕΡΚΙΔΑ. ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ.........

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
ΣΑΚΗΣ
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 21:23

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Κυρ 13 Απρ 2008, 23:59

DIAFWNW ME OSOYS TON KRAZETE.

8A ME PEIS EDW EXOUME KRAKSEI ALLOUS KAI ALLOYS ... TON GX 8A AFHSOUME?

A RE A8ANATE PAOKTSH POU DEN KSEXNAS, ... PARA MONO OTI SE VOLEYEI.


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό ΣΑΚΗΣ » Δευτ 14 Απρ 2008, 00:04

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΣΩ (ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Π.Χ. ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ)

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
ΣΑΚΗΣ
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 21:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες