Club P.A.O.K "Invaders" Düsseldorf

Όλοι οι σύνδεσμοι που κρατάνε τη σημαία του δικεφάλου ψηλά, μακριά απ την πατρίδα

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τετ 22 Απρ 2009, 13:38

Μου φαίνεται καταλαβαίνω τώρα γιατί τόσα χρονια δεν έχουμε σύνδεσμο.Εμείς τρωγόμαστε αναμεταξύ μας τι να το κάνουμε το σύνδεσμο να πλακωνόμαστε από κοντά?

Πάντως εγώ όσο μπορώ θα προσπαθήσω να γίνει αυτός ο σύνδεσμος.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Παρ 26 Ιουν 2009, 02:27

Σύντομα θα έχουμε νέα για το σύνδεσμο στη πόλη μας.
Ήδη ψάχνουμε για μαγαζί όπου θα στεγαστεί ο σύνδεσμος (κοντά στο σταθμό) και ψαχνόμαστε για να παραγγείλουμε μπλουζάκια. :?
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Παρ 26 Ιουν 2009, 09:03

kante kai kana tournoua oi syndesmoi tis germanias :) tosoi pou einai xalara kanoun prwtathlimataki :)
Ante gera
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τετ 01 Ιούλ 2009, 16:38

Όσοι ασχολούνται με facebook ας μπούνε στο group μας.
Το όνομα του group είναι:
Düsseldorf Club P.A.Ο.K. INVADERS
http://www.facebook.com/group.php?gid=107771201693#/group.php?gid=107771201693
:evil:
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Dragon4 » Κυρ 05 Ιούλ 2009, 12:00

FORZA MAGICO PAOK
Άβαταρ μέλους
Dragon4
 
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Κυρ 06 Απρ 2008, 00:33
Τοποθεσία: Bologna-Italy

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τετ 15 Ιούλ 2009, 17:32

Ο Σύνδεσμος Φίλων P.A.Ο.K. Invaders οργανώνει στις 19.07. για το Κυριακάτικο Αγώνα τις Ομαδάρας μας, με την Willem2 εκδρομή με Λεωφορείο.
Ενδιαφερόμενοι για την Εκδρομή και εγγραφες στα τηλεφωνα
Δημήτρης 01577-2889960
Ιωάννης 01632603454


:evil:
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Τρί 21 Ιούλ 2009, 02:00

Το Düsseldorf Club P.A.Ο.K. Invaders οργανώνει οδική εκδρομή στο Oslo τις νορβηγίας.
Ενδιαφερόμενοι να ειδοποιήσουν όσο συντομότερο γίνετε.

ΠΑΟΚ θυμήσου το Düsseldorf πάντα μαζί σου!!!!!!

πληροφορίες στα τηλεφωνα: Infos:
Ιωάννης 0049163/2603454 Γιάννης
Δημήτρης 004915772889960
Λευτερης 00491632599728
για ενδιαφερομενους από Ελλάδα
Δημήτρης 6980254835

:?
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 24 Ιούλ 2009, 12:02

araya4 έγραψε:.........
Απο εδω θα προσπαθησω να μην ξαναπαντησω σε προκλησεις, εκτος αν σου επιτρεψουν οι admin. Thank you !

Και φυσικά δε πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο araya...
Όπως βλέπεις τα ποστ την πουλέψαν καθώς δεν έχουν θέση προσωπικές αντιπαραθέσεις εδώ μέσα.
led zepellin αν έχεις κάποιο ... "θέμα" με μέλος του paokmania μπορείτε να το λύσετε με οποιοδήποτε τρόπο εκτός απ το να ποστάρετε στο φόρουμ....
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό araya4 » Παρ 24 Ιούλ 2009, 12:08

Α και για να σε απαντησω, γιατι δεν απαντησα στο παραπανω σου ποστ, θα σε πω το εξης. Συνδεσμος δεν ανηξε ακομα, τα παιδια κανουν τρομερες προσπαθειες να μαζεψουν κοσμο, να ξαναγινουν δυνατοι οπως παλια (η πολη ειναι ασπρομαυρη, αλλα δε φτανει αυτο), να βρουν ΚΕΝΤΡΙΚΑ γραφεια και να λειτουργησουν. Αλλα για οσους ξερουν απο συνδεσμους και εκδρομες και οχι καφενεδες σαν μερικους........για να κρατηθει συνδεσμος σε διαρκεια, θελει καποια πραγματακια, καποιες γερες βασεις. Δεν ειναι μια χρονια Ευρωπη, μια καλη πορεια και κανα ματσακι στην Ελλαδα για να δηλωνεις παρον. Και κατι ακομα που ειναι το σημαντικοτερο, αλλα δεν γραφεται εδω. Σε ειπα στο πμ, ας το ακουσουν και οι υπολοιποι. Επειδη ειμαι σε συνδεσμους απο τοτε που αρχησα να θυμαμαι, εχω φαει ολα τα σκ....α, ειδα πραγματα που ειπα.....δεν ξανασχολουμε και...αν ειναι δυνατον....προσπαθω να πεισω τα παιδια πως αυτος ο συνδεσμος με τετοια ιστορια, δεν πρεπει να ειναι πυροτεχνημα. Οποτε προσοχη σε καθε κινηση. Αυτα για ολους.
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό led zepellin » Παρ 24 Ιούλ 2009, 19:13

etsi bravo re araia, efxome na isoun se pollous sindesmous kai na kseris ti ginete opote stirikse kai esi ean boris afta ta pedia, pou me toses ebiries pou tha exis apo sindesmous bori na tous fanis xrisimos,ta pedia brikane kapio magazi konta sto stathmo, kitazoun na riksoun ligo to niki kai ksekiname.

invaders gera sto dusseldorf opos palia.

kanena pm de pira, ksanastilto an thes na diabaso ti ine afta pou de grafonte dimosia.



Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
led zepellin
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Δευτ 09 Ιουν 2008, 12:19

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό araya4 » Παρ 24 Ιούλ 2009, 23:23

Καταρχας μαθε να αποδεχεσαι τους κανονες του φορουμ και να γραφεις ελληνικα. Δε χρειαζομαι αποδειξεις για το ποιον σου. Με επεισες απο την πρωτη στιγμη. Το εχουμε κανει προσωπικο θεμα. Χαλαρωσε και ακου λοιπον. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν. Σε εχω πει πως με οοοοολα τα παιδια απο το κλαμπ γνωριζομαι και με ξερουν και οι ιδιοι ποιος ειμαι. Στο πμ ακομα ριχνεις μπινελικι. Δε με απασχολει, εγω μεθαυριο θα ειμαι και στη Νορβηγια, μαλιστα με αυτους που λες πως γνωριζεις, σαλιαριζοντας δεξια αριστερα. Οσα προαναφερα στο επανω ποστ, αφορουν μονο εσενα και κανεναν αλλο. Μονο εσυ φαφλατιζεις να στο πω ετσι, χωρις να επιχειρηματολογεις. Και εδω, αλλα και στα πμ. Με ειπες για Σπυρους μιρους κτλ....για τους οποιους σε εχω απαντησει επανηλειμενα, χωρις να τους γνωριζεις. Αν θελεις ταυτοτητα μπορεις να μου ζητησεις. Τους πλαγιους κομπλεξικους τυπακους δεν τους γουσταρω. Στα εχω πει στο πμ, αν δεν τα εσβησες, δες ποιους ξερω, απο ποτε και γενικα τι νταλκα βαραω. Μη με κανεις απο εδω μοστρα.

Αν οι admins πηραν χαμπαρι τι γινεται, ας μας κοψουν και τους δυο απο το συγκεκριμενο θεμα, δεν εχω προβλημα. Δε θα ασχολουμαι εδω μεσα με φλωρουμπες και δε αμορφωτους. Εχουμε και καποια ηλικια. Τελος. Παει μακρυα η βαλιτσα με τον τυπακο και εκτος πως δεν σκαμπαζει ακομα και στα πμ φλυαρει και βριζει.
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 24 Ιούλ 2009, 23:35

Η αντιπαράθεση σας Zepelin και Araya δεν αφορά κανέναν που θα ήθελε να διαβάσει κάτι για τον νεοσύστατο σύνδεσμο και δεν οδηγεί πουθενά.
Δεν βαριέστε να γράφετε πράγματα με αλληλοκατηγορίες τα οποία σβήνονται με το πάτημα ενός πλήκτρου απο την ομάδα των παιδιών που έχουν την επιμέλεια και τον συντονισμό της ιστοσελίδας?
Υπάρχουν τα PM να τα βρείτε και τέλος υπάρχουν και τα Ελληνικά που είναι η μητέρα των γλωσσών.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Σάβ 25 Ιούλ 2009, 11:00

Μου θυμιζει επεισοδιο απο "Lost" το τοπικ αυτο :)
Gash παρε την σκουπα...πραγματι δεν μας ενδιαφερουν τα προσωπικα προβληματα των αδερφων....μπαινουμε να διαβασουμε νεα του συνδεσμου εδω και αντι αυτου συνεχιζουμε να διαβαζουμε τα προσωπικα σας...ΕΛΕΟΣ..
το μονο που θα καταφερετε ειναι παιδια-μελη του φορουμ οταν βλεπουν νεο μυνημα στο τοπικ αυτο να το προσπερνανε νομιζοντας οτι ακομη εσεις οι δυο τρωγεστε μεταξυ σας....
Το ποσο ΠΑΟΚ ειναι ο καθενας το ξερει μονο ο ιδιος και το δειχνει με πραξεις οχι λογια....ΤΕΛΟΣ PLEASE....
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό Johnys » Παρ 07 Αύγ 2009, 21:15

Εάν ενδιαφέρεται κανένας από περιοχή κιλκίς,θεσσαλονίκη και καβαλα για μπλουζάκια του συνδέσμου μας εας μου στείλει pm για να συνεννοηθούμε.
Θα είμαι ελλάδα μέχρι 30 αυγούστου. :?
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Επαναλειτουργία Σ.Φ. ΠΑΟΚ Düsseldorf?

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 07 Αύγ 2009, 23:04

Εχουμε φωτό??
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εξωτερικού

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης