Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Κύπρου

Όλοι οι σύνδεσμοι που κρατάνε τη σημαία του δικεφάλου ψηλά, μακριά απ την πατρίδα

Αφελής Ερώτηση

Δημοσίευσηαπό petrovgr » Πέμ 29 Μάιος 2008, 02:47

Να σε κάνω μια ερώτηση ρε Ευστάθιε και να μ' απαντήσεις ειλικρινά ως παοκτσής προς παοκτσή;

Όταν λες "θα μας ενημερώσετε", ποιοί θα ενημερώσουν ποιούς;

Επειδή αντίθετα με όσα ακούγονται για να χαϊδέψουν αυτιά, οι παοκτσήδες της Λευκωσίας είναι ΛΙΓΟΙ, ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ, και όσοι έχουνε κάνει πράγματα και έχουν ασχοληθεί πάνω-κάτω γνωρίζονται, θα σε μιλήσω με το όνομα και το επώνυμό μου (ελπίζω το ίδιο να κάνεις και συ για να μπορέσουμε να συννενοηθούμε). Ονομάζομαι Χρήστος Δημητριάδης και ήμουν μέλος του Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΚΥΠΡΟΥ που βρισκόταν στην Παλλουριώτισσα.

Το τι έγινε και έκλεισε εκείνος ο σύνδεσμος ας το αφήσουμε καλύτερα (όχι γιατί έχω πρόβλημα να το αναλύσουμε, απλώς θα χάσουμε την τωρινή μας κουβέντα).

Εγώ θα πω ότι ο σύνδεσμος εκείνος είχε σε ποσοστό 80-90% ΕΠΙΛΕΚΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ, υπηρέτες της ασπρόμαυρης ιδέας και σίγουρα όχι αλεξιπτωτιστές.

Τον Π.Α.Ο.Κ. τον παρακολουθούσε μία παρέα αρκετά μεγάλη (έφτανε τα 20 και τα 30 άτομα πολλές φορές) σε μαγαζί της οδού Καλλιπόλεως (θα θυμούνται οι Λευκωσιάτες ή οι παροικούντες)

Μετά από κάποιες κινήσεις αυτό που ούτως η άλλως είχαμε, μία ασπρόμαυρη παρέα στη Λευκωσία, έγινε επίσημο.

Ήταν πολύ καλή προσπάθεια για τον καιρό της και βγήκαν αρκετά γούστα εκεί, με αποκορύφωμα το 2003 και τον τελικό με Άρη, που κάναμε την νύχτα μέρα.

By the way, φίλε @tenten θέλω να με πεις πότε είδες στον σύνδεσμο της Παλλουριώτισσας να παίζουμε τόμπολα. Ψιλοκουφάθηκα με την αναφορά. Εκτός αν εννοείς τα καραγκιοζιλίκια συγκεκριμένου ατόμου που δεν μπορούν σε καμία περίπτωση να χαρακτηρίσουν τον Σύνδεσμο

Στο ζουμάκι τώρα:

Το εάν είναι να γίνει κάτι για μένα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα είναι ανεξάρτητο.

Έχουνε δει τα μάτια μας πολλούς "παοκτσήδες" στην Κύπρο, δηλαδή άτομα που δεν βάζουνε τον Π.Α.Ο.Κ. πάνω από όλα. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ...

Οπότε κατά την άποψή μου, ότι είναι να γίνει να γίνει με ΑΝΟΙΧΤΑ ΧΑΡΤΙΑ για να ξέρουμε όλοι που βαδίζουμε. ΑΝΟΙΧΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, η Κύπρος δεν έχει τέτοια προβλήματα με "πεσίματα" (δυστυχώς, παρακαλάμε τόσο καιρό να μας την πέσουνε οι γαύροι αλλά τους βρίζουμε στη μάπα και σκύβουνε), να γίνουν ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ οι ζυζητήσεις και όχι ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, και να δούμε πως μπορούμε να το προχωρήσουμε το θέμα.

Πάντως 30 Μαϊου με 4 Ιουνίου εγώ θα βρίσκομαι στην Ελλάδα, και δυστυχώς δεν θα έχω την ευκαιρία να συζητήσουμε την συγκεκριμένη ημερομηνία. Πάντως θα βρίσκομαι στην διάθεση όποιου θέλει να προχωρήσει το ζήτημα από τις 5 Ιουνίου και έπειτα.


Η παρέα εξακολουθεί να είναι διαθέσιμη για να προσφέρει, αλλά αυτή τη φορά δεν θα εξυπηρετήσει κανένα άλλο συμφέρον παρά τα 4 ιερά για μας γράμματα.
petrovgr
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ 29 Μάιος 2008, 02:21

Δημοσίευσηαπό ten ten » Πέμ 29 Μάιος 2008, 13:39

ελα χρηστο ο κωστας ειμαι.με καλυψες με οσα ειπες.ανοιχτα χαρτια ρε 20-30 ατομα ειμαστε.για λευκωσια μιλαω που ξερουμε.αναφερα για τομπολα και σουβλες επειδη το κανουν σε συνδεσμους αλλοθρησκων εδω και επειδη μερικοι δεν μιλουν ανοιχτα εδω μεσα φοβαμαι μην το δω σε δικο μασ συνδεσμο καμια σχεση με αυτο που ειχαμε στην παλουριωτισσα.
ten ten
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 18:14

Δημοσίευσηαπό petrovgr » Πέμ 29 Μάιος 2008, 22:04

Ευστάθιε θα στα πω πιο αναλυτικά για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις...

Όταν λέω ότι γνωρίζονται οι παοκτσήδες, εννοώ ότι οι βορειοελλαδίτες (και όχι μόνο) που βρίσκονται στην Λευκωσία έχουν τα τελευταία χρόνια έναν κοινό τόπο όπου μαζεύονται και βλέπουν αγώνες, διατηρούν λόγω κοινής καταγωγής σχέσεις φιλικές μεταξύ τους και τους ένωσε και η κοινή προσπάθεια του 2002-2003 με τον Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΚΥΠΡΟΥ.

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούν Κύπριοι που αισθάνονται το ίδιο για τον ΠΑΟΚ να ασχολούνται, εννοείται αυτό. Άλλωστε ο πρόεδρος του παλιού ΣΦ ήταν Κύπριος.

Ο καθένας στην Κύπρο έχει μια ομάδα από το νησί που υποστηρίζει, αυτό είναι απόλυτα λογικό.

Όμως από τη στιγμή που θα κάνουμε κάτι όλοι μαζί το θεωρώ ΒΑΣΙΚΟ να είναι κάτι το ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ και ΟΠΑΔΙΚΟ, και από άποψη πολιτικών πεποιθήσεων, και από άποψη προτιμήσεων σε κυπριακές ομάδες.

Σε είπα είμαστε θετικοί σε ότι έχει να πάει μπροστά τον Π.Α.Ο.Κ. στην Λευκωσία και μακάρι να προχωρήσει σωστά και μεθοδικά το ζήτημα
petrovgr
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ 29 Μάιος 2008, 02:21

Δημοσίευσηαπό IKARIA_G4 » Παρ 30 Μάιος 2008, 00:36

ADERFIA,EPEIDH TYXAINEI NA KSERW PAOKIA KYPRIOUS,SYMFOITHTES MOU,OTAN GINEI H PRWTH KINHSH THA EIDOPOIHSW NA VOHTHISOUN K AYTOI ME OPOION TROPO GINETAI,NA SYNSTRATEFTHOUN.SE MIA PRWTH FILOLOGIKH SYZHTHSH,HKSERAN KAI ALLOUS OI OPOIOI EFXARISTWS THA VOHTHISOUN.
EXEI MELLON AYTH H PROSPATHEIA.EFXARISTOUME
PAOK-IDEA!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
IKARIA_G4
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 00:09
Τοποθεσία: ΙΚΑΡΙΑ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό g4limassol » Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:34

ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ.ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ AΠΟ ΤΟ LINK POY EBAΛΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ PAOKWORLD KAI ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΥΘΥΜΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.
ΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
g4limassol
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:23

Δημοσίευσηαπό g4limassol » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:03

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΚ ΚΑΛΩΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΜΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΘΟΥΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΑΜΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΟΠΟΙΗΣΗ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
g4limassol
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:23

Δημοσίευσηαπό G4_Nicosia » Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:25

efstathios έγραψε:RE MANGKES OI APOFASIS 8A PAR8OYN TIN PARASKEVI IPAME K 8A SAS ENIMEROSOYNE...SEVASTES INE OLES OK APO4EIS SAS ALLA ME METRO....EFXARISTOYME OSOYS MAS YPOSTIRIZOUN

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team


ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΤΗ, ΚΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΔΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΟΚΣΗΔΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ. ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΣ ΘΑΜΩΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΦ.ΠΑΟΚ ΚΥΠΡΟΥ.
Ο ΠΑΟΚ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ. ΚΥΠΡΙΟΙ ΠΑΟΚΣΗΔΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ, ΕΛΛΑΔΙΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΛΠ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΦ.ΠΑΟΚ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΩΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ.

ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΣΑΛΟΝΙΚΙ ΕΝ ΤΟΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ Petrovgr ... ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕΝ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ "ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ" ?? ΝΑ ΚΑΜΕΤΕ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΟΠΟΙΗΣΕΙΣ??ΚΟΜΑ ΕΝ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΕΣΥΣΤΑΘΗΚΕ ΝΕΟΣ ΣΥΝΔΕΜΟΣ!?!ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΣΙ, ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ "ΑΝΟΙΞΩ" ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ??ΚΑΙ ΝΆΡΧΙΣΩ ΑΔΕΛΦΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ?

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ (ΟΛΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ) ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑΣΜΑΤΑ, ΚΥΠΡΙΑΚΕΣ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ.
ΗΔΗ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΑΝΟΡΘΩΣΗ(ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΜΙΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΣΥ.ΦΙ ΑΠΟΛΛΩΝ!!) ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ . ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9 ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ?? Ο ΑΕΛΙΣΤΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ?
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ Η ΟΠΑΔΙΚΑ ΑΤΟΜΑ.

ΓΙΑΥΤΟ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΤΖΙΕ Ο G4LIMASSOL, AN θΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΠΡΑΓΜΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΑΛΕΣΤΕΙ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ , ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΤΗ ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ , ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΑ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ, ΣΩΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ,ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ Ο ΠΑΟΚ. ΟΥΤΕ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΟΥΤΕ Η ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΟΥΤΕ Η ΟΜΟΝΟΙΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΟΠΑΔΙΚΟΣ,ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΕΣ ΟΙ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΦΑΣΗ.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
G4_Nicosia
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 13:59

Δημοσίευσηαπό efstathios » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:12

STIS 20 TOY MINA 8A GINEI SINANTISI KAI FISIKA STI LEFKOSIA,AVRIO 8A SAS POYME POY 8A GINI I SYNANTISI KAI TI WRA...EPIDI ESTILAN ARKETA PAIDIA OTI GNORIZOYN ALLA PAIDIA APO THN KYPRO KAI APO LEFKOSIA 8A I8ELA NA TOYS ENIMEROSOYN GIA TIN SYNANTISI.PARAKALOYME I PLIROFORIA NA KIKLOFORISI GIA NA MA8EFTI PANTOU KAI SE FILOUS SAS STIN KYPRO

:?:
Άβαταρ μέλους
efstathios
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 16:03
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό Limassol » Πέμ 05 Ιουν 2008, 17:49

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?
Άβαταρ μέλους
Limassol
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:00

Δημοσίευσηαπό g4limassol » Πέμ 12 Ιουν 2008, 01:02

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΟΤΕΡΑ?
Άβαταρ μέλους
g4limassol
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:23

Δημοσίευσηαπό Limassol » Δευτ 16 Ιουν 2008, 11:25

Αναβολη? Ακυρωση? Δεν θα γινει τιποτα? ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Limassol
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:00

Δημοσίευσηαπό g4limassol » Δευτ 16 Ιουν 2008, 13:46

ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΣ
Άβαταρ μέλους
g4limassol
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:23

Δημοσίευσηαπό efstathios » Δευτ 16 Ιουν 2008, 18:35

FILE LIMASOLG4 3ERW OTI KA8ISTEROYME STIS APOFASEIS MAS ALLA NA 3EREIS OTI DN INE EFKOLO NA PAR8OYN APOFASEIS.IPAME STIS 20 OTI 8A INE I SYNANTISI.KANONISTE NA MHN EXETE DOYLEIA KEI TN TOPO KAI TN WRA 8A SAS TIN POYME
Άβαταρ μέλους
efstathios
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 16:03
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό Limassol » Δευτ 23 Ιουν 2008, 16:52

Θα περιμενεις πολλυ καιρο ρε φιλε Λεμεσιανε.
Επερασαμε τις 20 Ιουνιου και θα κανουν συναντηση ακομα και θα μας ενημερωσουν.
Άβαταρ μέλους
Limassol
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 13:00

Δημοσίευσηαπό g4limassol » Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:36

OSOI EISTE MESA NA KANONISOUME SINELEUSI MESA STO KALOKAIRI PRIN TO FILIKO
Άβαταρ μέλους
g4limassol
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 12:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εξωτερικού

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες