Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μυτιλήνης

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μυτιλήνης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 16 Απρ 2016, 00:34

Εκτιμώ ότι αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΨΥΧΑΡΕΣ στα παλικαράκια του Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μυτιλήνης, για την ανακοίνωση τους ότι προσφέρουν φιλοξενία με δωρεάν διαμονή στον Σύνδεσμο σε όποιο Π.Α.Ο.Κ.τσάκι θέλει να κάνει διακοπές αυτό το καλοκαίρι και δεν έχει μεγάλη οικονομική δυνατότητα, ελαφρύνοντας μ αυτόν τον τρόπο τα τελικά έξοδα του!!!

"Π.Α.Ο.Κ. σημαίνει αλληλεγγύη και η αλληλεγγύη είναι το όπλο μας"!!!

"Αν δεν είσαι ένας από εμάς δεν θα καταλάβεις ποτέ...1926"!!!

Οι παραπάνω δύο γραμμές είναι η υπογραφή τους στο τέλος της ανακοίνωσης που ανέβηκε στις ειδήσεις της κεντρικής στα δεξιά!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΨΥΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΒΑΣΤΑΤΕ ΤΟ ΛΑΒΑΡΟ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΙΤΙΚΗ ΛΕΣΒΟ!!! ΝΙΩΘΕΤΕ!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 16 Απρ 2016, 01:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μυτιλήνης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 16 Απρ 2016, 00:56

Μπράβο ρε παλικάρια! :pano:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης