Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λεπτοκαρυάς Πιερίας

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λεπτοκαρυάς Πιερίας

Δημοσίευσηαπό Dragon4 » Τρί 20 Οκτ 2009, 03:24

FORZA MAGICO PAOK
Άβαταρ μέλους
Dragon4
 
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Κυρ 06 Απρ 2008, 00:33
Τοποθεσία: Bologna-Italy

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 20 Οκτ 2009, 11:43

παιδια εκει στην λεπτοκαρυα λιτοχωρο κλπ. τα τυρια εχουν γεμισει τους νεους πορους και πλαταμωνα
συνθηματα αυτοκολλητα κλπ. στους νεους πορους μεχρι και τα σκουληκια γραφουν συνεχεια συνθηματα καντε κατι....
χαρηκα οταν πηγα μεσαγγαλα και ειδα οτι η λεπτοκαρυα εκανε το περασμα της απο εκει.... :D
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τρί 20 Οκτ 2009, 12:06

φιλε επειδη εχω σπιτι στου νεους πορους και πηγαινω καθε καλοκαιρι, τα τυρια δεν υπαρχουν ερχονται απο την λαρισα και γραφουν τις χαζομαρες του (μισος λαρισαιος ειμαι απο ελασσωνα) οσο για τα ερπετα φιλε μου, μα τον θεο 19 χρονια πηγαινω να φανταστεις εκει με βαπτισαν δεν εχω γνωρισει εναν αριανο, η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι γαυροι αλλα πρωτοι ειμαστε εμεις σε κοσμο στους πορους και γενικα στην κατερινη.... :pano:
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Τρί 20 Οκτ 2009, 12:12

Μπράβο στα ΠΑΟΚτσάκια της Λεπτοκαρυάς.
Γερός ΠΑΟΚτσήδικος πυρήνας με δυναμική παρουσία στο γήπεδο και εκδρομές.
ΠΑΟΚ, γερά, Λεπτοκαρυά :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 20 Οκτ 2009, 22:10

tigon4 έγραψε:φιλε επειδη εχω σπιτι στου νεους πορους και πηγαινω καθε καλοκαιρι, τα τυρια δεν υπαρχουν ερχονται απο την λαρισα και γραφουν τις χαζομαρες του (μισος λαρισαιος ειμαι απο ελασσωνα) οσο για τα ερπετα φιλε μου, μα τον θεο 19 χρονια πηγαινω να φανταστεις εκει με βαπτισαν δεν εχω γνωρισει εναν αριανο, η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι γαυροι αλλα πρωτοι ειμαστε εμεις σε κοσμο στους πορους και γενικα στην κατερινη.... :pano:


Όσοι είστε Θεσσαλονικείς, έχετε την εντύπωση ότι ο Άρης έχει στη Μακεδονία οπαδούς? Είναι κυριολεκτικά σαν τους Ιεχωβάδες. Πολύ λίγοι αλλά απίστευτα ενεργοί για τα δεδομένα τους. Αυτοί που γράφουν άρης super 3 κτλ. στους τοίχους μπορεί να είναι και τα ίδια άτομα :lol: :lol: απλώς οργώνουν όλη την Ελλάδα. Προσπαθούν να αποδείξουν ότι υπάρχουν με τέτοιους τρόπους. Όπως τα λέει ο tigon είναι τα πράματα και στη Δράμα. Ούτε 5% δεν είναι στην κυριολεξία.

Δε θέλω να τους υποτιμήσω. Για την ακρίβεια προτιμώ να έχω αλλόθρησκο αρειανό παρά γαυροβάζελο. 1000 φορές το προτιμώ....
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 20 Οκτ 2009, 22:12

Καλή συνέχεια και στα ΠΑΟΚτσάκια της Λεπτοκαρυάς. Αν μη τι άλλο είναι πολύ κ@ύλα να βλέπεις να ξεφυτρώνουν νέοι σύνδεσμοι του ΠΑΟΚ παντού!!
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τρί 20 Οκτ 2009, 23:00

καλη συνεχεια στα παιδια απο την λεπτοκαρυα....παντως αυτο που μου την σπαει ειναι οτι λογω των πεσιματων που εγιναν απο σαλλονικιους αριανους στην κατερινη, τα ερπετα που ζουν στην θεσσαλονικη εχουν την εντυπωση οτι κανουν και κουμαντο στην κατερινη ενω ειναι 20 αντε 30 ατομα στον νομο...σορρυ κι'ολας αλλα δεν αντεχω αλλο την προπαγανδα...δεν ασχολουμε αλλο με τους ανυπαρκτους....και κατι ακομα να πω οτι στην βεροια ανοιξαν συνδεσμο και πραγματκα επειδη πηγαινω λογω του αδερφου μου οι γαυροι και οι αεκτσηδες ειναι τουλαχιστον 10πλασιοι απο αυτους. ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ SPREY....ανυπαρκτοι :pano:
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 20 Οκτ 2009, 23:21

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:
tigon4 έγραψε:φιλε επειδη εχω σπιτι στου νεους πορους και πηγαινω καθε καλοκαιρι, τα τυρια δεν υπαρχουν ερχονται απο την λαρισα και γραφουν τις χαζομαρες του (μισος λαρισαιος ειμαι απο ελασσωνα) οσο για τα ερπετα φιλε μου, μα τον θεο 19 χρονια πηγαινω να φανταστεις εκει με βαπτισαν δεν εχω γνωρισει εναν αριανο, η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι γαυροι αλλα πρωτοι ειμαστε εμεις σε κοσμο στους πορους και γενικα στην κατερινη.... :pano:


Όσοι είστε Θεσσαλονικείς, έχετε την εντύπωση ότι ο Άρης έχει στη Μακεδονία οπαδούς? Είναι κυριολεκτικά σαν τους Ιεχωβάδες. Πολύ λίγοι αλλά απίστευτα ενεργοί για τα δεδομένα τους. Αυτοί που γράφουν άρης super 3 κτλ. στους τοίχους μπορεί να είναι και τα ίδια άτομα :lol: :lol: απλώς οργώνουν όλη την Ελλάδα. Προσπαθούν να αποδείξουν ότι υπάρχουν με τέτοιους τρόπους. Όπως τα λέει ο tigon είναι τα πράματα και στη Δράμα. Ούτε 5% δεν είναι στην κυριολεξία.

Δε θέλω να τους υποτιμήσω. Για την ακρίβεια προτιμώ να έχω αλλόθρησκο αρειανό παρά γαυροβάζελο. 1000 φορές το προτιμώ....


Σοβαρά ?? Είχα γνωρίσει πριν 6-7 χρόνια 2 Δραμινούς οπαδούς του ρούλη και μου είχαν πει και με έιχαν πείσει, λόγω του ότι δεν είχα άλλες πηγές, ότι η δράμα είναι σκουληκόπολη και ότι εμείς είμαστε λίγοι.
Όσο για το νομό Πιερίας, είναι ασπρόμαυρος, το γνωρίζω. Έχει ολίγα σκουλήκια, πολύ λίγο ΠΟΚ, αλλά ο ΠΑΟΚ είναι με διαφορά πρώτη δύναμη.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τετ 21 Οκτ 2009, 00:11

Φίλε πραγματικά το εννοώ. Είπα και πριν ότι καλύτερα για μένα να υπάρχουν σκουλήκια παρά οπαδοί του ποκ για διάφορους λόγους. Είναι τραγικά λίγοι. Όταν είχα πρωτοέρθει Θεσσαλονίκη πριν 5 χρόνια, έβλεπα την κόντρα μεταξύ αρειανών και δικών μας και αναρωτιόμουν "είναι δυνατόν να συγκρινόμαστε με αυτούς και να ασχολούμαστε και μαζί τους" ?

Καταλαβαίνεις πως το εννοώ?? Όταν δεν συναναστρέφεσαι και δε γνωρίζεις αρειανούς, δε μπορείς να τους μισήσεις. Κλείνω το θέμα φέρνοντας ένα ποσοτικό παράδειγμα.

Από 20 και πάνω: ΠΑΟΚ:55% άεκ:22% πάο:16% άρης:8% ολυμπιακός:3%
Από 20 και κάτω: ΠΑΟΚ:40% άεκ:22% πάο:22% ολυμπιακός:15% άρης:1%
Εννοείται ότι τα ποσοστά του ΠΑΟΚ είναι παράλληλα και πολύ ενεργά. Δηλαδή τα πιο πολλά ΠΑΟΚτσάκια που ξέρω ακόμα και σε μικρές ηλικίες είναι και φανατικά. Στην άνοδο του γαύρου επηρέασε η ακαδημία που άνοιξε εδώ και κάποια χρόνια. Οι γενίτσαροι κάνουν καλά τη δουλειά τους.

Υ.Γ Σαν να το ανάλυσα λίγο παραπάνω ε?? 8-) 8-).
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τετ 21 Οκτ 2009, 00:15

για δραμα αυτα ετσι?
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τετ 21 Οκτ 2009, 00:20

Ναι για Δράμα. Προσωπική άποψη και μπορούν να επιβεβαιώσουν ή όχι και τα αδέρφια από Δράμα
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τετ 21 Οκτ 2009, 08:17

για δραμα επειδη μιλατε να πω και γω: ειχα γνωρισει ενα σκωληκα απο δραμα στη θεσσαλονικη.....μου ελεγε οτι ο συνδεσμος τους εχει 350 μελη και περιπου 150-200 διαρκειας....πραγματικα ειχα εντυπωσιαστει....μου ειπε οτι ειναι πρωτη δυναμμη ΟΠΑΔΙΚΑ στη δρμα και οτι στα λοιπα του νομου (εκτος Δραμας) πρωτη δυναμη ειναι ο ΠΑΟΚ........πραγματικα επειδη φαινοταν καλο παλικαρακι τον ειχα πιστεψει....τωρα μου τα αλλαζετε :lol: :lol: :lol:
παντως βαζελους πρεπει να εχει πολλους στη δραμα που μαλλον ειναι δευτερη δυναμη εκει....για γαυρους δε ξερω....πχ γαυρους εχει αρκετους στις σερρες ξερω (αν και οι γαυροι γενικα στη μακεδονια τρωνε πολυ κυνηγι)
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό toursounidis » Τετ 21 Οκτ 2009, 10:21

H Λεπτοκαρυα ειναι ΑΚΡΩΣ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ...
Πολλα και τρελα ΠΑΟΚΙΑ.Ενας Θεος υπαρχει εκει (oπως και στη Νεαπολη) ο Π.Α.Ο.Κ. , και αντιπροσωπος του στη γη ο PABLO. :D :D :D
Απο πρωτο χερι...
Άβαταρ μέλους
toursounidis
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τετ 22 Ιούλ 2009, 19:15

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό lampros72 » Τετ 21 Οκτ 2009, 11:36

Παιδιά ακόμα και 1000 φίλαθλους των ομάδων του ΠΟΚ να υπάρχουν στην Μακεδονία είναι ντροπή, η Μακεδονία τουλάχιστον πρέπει να είναι βαμμένη με τα χρώματα των ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ ομάδων, πολύ περισσότερο με τα ασπρόμαυρα. Αυτοι που είναι οπαδοί άλλων ομάδων περα των ομάδων της Μακεδονίας μας θα πρέπει να ντρέπονται γιατί το κατεστημένο της Αθήνας ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ μας ανεβάζουν ΓΚΑ ΓΚΑ μας κατεβάζουν ανεξαιρέτως οπαδικότητας. Αυτά να τους λέτε όταν συναντάτε έναν τέτοιο, σας το λέει οπαδος του ΠΑΟΚ που ζει στην Αθήνα στην Νικαια στην φωλιά του λυκου και κάθε μέρα δίνω την δικιά μου "μάχη" με τους στενόμυαλους τους Γαυρους κατα κύριο λογο.
lampros72
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ 09 Οκτ 2009, 10:05

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ Λεπτοκαρυάς (Πιερίας)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 21 Οκτ 2009, 12:30

εγω απλα τους λεω οταν βριζουν την μακεδονια και μας φωναζουν βουλγαρους ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 7 Η ΑΛΛΟΥ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ? μασανε τα λογια τους δεν ξερουν τι να πουν......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Επόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες