Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ριζιών Έβρου "Ακρίτες"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ριζιών Έβρου "Ακρίτες"

Δημοσίευσηαπό tomtod » Παρ 02 Οκτ 2009, 23:25

ο Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. ΡΙΖΙΩΝ ΕΒΡΟΥ "ΑΚΡΙΤΕΣ" είναι ο πιο βόρειος σύνδεσμος oμάδας και ένας από τους πιο ιστορικούς του Νομού Εβρου με συνεχή λειτουργία τα 10 τελευταία χρόνια.
Τα Ριζια είναι ένα χωριό με περίπου 1000 κατοίκους, βρίσκεται στις όχθες του ποταμού Αρδα βορειοανατολικά του Νομού Εβρου.
Ένα έχω να πω, αν και βρίσκεται γύρω στα 500 χιλιόμετρα από την Θεσσαλονίκη, όλο το χωριό είναι Π.Α.Ο.Κ. με αρκετά διαρκείας και πολύ συχνή παρουσία στην Τούμπα.
Όποιος περάσει από τα μέρη αυτά ας κάνει μια στάση στον σύνδεσμο αξίζει το κόπο, αυτά τα παιδιά αν και τόσο μακριά και απομονωμένοι από την υπόλοιπη Ελλάδα όταν τους μιλάς για την ΠΑΟΚΑΡΑ, γεμίζει το πρόσωπο τους με μια απίστευτη λάμψη και χαρά. Προτείνω να καθίσετε να πιείτε και ένα καφεδάκι στον ποταμό Αρδα, ένα από τα πιο μαγευτικά μέρη της Ελλάδας.
Μάγκες κακά τα ψέματα αυτός είναι ο ΠΑΟΚ από τα Ρίζια μεχρι την Κρήτη και δεν μπορείς να τον εγκλωβίσεις στο Νομό Θεσσαλονίκης, ούτε καν στην Μακεδονία, ο Π.Α.Ο.Κ. είναι παντού. Επίσης, τα παιδιά έχουν βγάλει και κάτι απίστευτα αδιάβροχα θέλω να τους δώσω τα συγχαρητήρια μου.


Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tomtod
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ 09 Φεβ 2008, 02:07
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΒΡΟΣ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ριζιων Εβρου "ΑΚΡΙΤΕΣ"

Δημοσίευσηαπό STAR4. » Σάβ 03 Οκτ 2009, 18:30

Συγχαρητήρια αδέρφια για την προσπάθεια σας, μας δίνει μεγάλη συγκίνηση και χαρα να βρίσκουμε συνδέσμους σ όλη την χώρα.

:nairepaok: ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
STAR4.
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 12:36
Τοποθεσία: LEFKADA

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ριζιων Εβρου "ΑΚΡΙΤΕΣ"

Δημοσίευσηαπό Dragon4 » Τετ 02 Δεκ 2009, 13:15

FORZA MAGICO PAOK
Άβαταρ μέλους
Dragon4
 
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Κυρ 06 Απρ 2008, 00:33
Τοποθεσία: Bologna-Italy


Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες